Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
14. jún 2010

@meruska tak super...dneska pojdem kupit-...tie cukriky mas z lekarne??

petzi
14. jún 2010

@adelaine
ved ano, to som pisala aj ja, ze preco to ty lekari aj nevysvetlia, ked to diagnostikuju.
Normalne som mala zly pocit, ked si mi tak napisala, preto som sa aj ospravedlnila.Nechcem
nikoho strasit, ale mali by sme sa o tom bavit, aj ked sme tehotne, ved su to nase problemi...

alllexa
14. jún 2010

@kafoditka - a ako vyzeras s vahou? A kolko mas cez pas?
Ja som sa s hrozou merala a zistila som, ze som posledne tyzdne nepribrala do brucha, ale do bokov!

Inak, prave som bola na kontrole, tak som este zavreta, tak to bude asi fakt julove babo🙂
No a ziadne prietoky ani sono mi nerobili...

meruska
14. jún 2010

@agika1982 ano z lekarne, maju to hadam pri kazdej pokladni 🙂

janka256
14. jún 2010

ahojte tak uz som doma z poradne zatial vsetko oki len mi este raz robila sono kedze ma pobolieva rez po cisarskom zvnutra tak ci to este drzi vraj ano a doki sa zacala smiat ze ani jedno moje dieta nemoze byt dole hlavickou ze aj tato ju ma hore takze sme KP sak som jej to vravela uz predtym no ale sak nevadi aj tak ideme sekciou 😅 takze do konca tyzdna by sme este mali vydrzat ako kinderko i ked u mna je to take ze ked ona povie ze este vydrzime tak vecsinou uz o par dni sme v porodke no ved uvidime ako bude 😀

janka256
14. jún 2010

jaj a este som zabudla tie bolesti mam preto ze mala tam ma napakovanu ritku aj brucho mi uz kleslo nizsie 😅

lenkaaninka
14. jún 2010

@maxara maxi všetko naj...svedčí ti to na fotke...

inak sunny mne predtým neišlo že odpovedz tak som to vždy vypisovala a fotka aj mne vždy zmizne a raz za mesiac sa mi podarí pridať neviem prečo ale neriešim to...seriem na nich...

lenkaaninka
14. jún 2010

@petzi tak ja viem že sestra ju mala a skúšala sa toho zbaviť ale nikdy bez sladkého nevydržala...je to brutál ale taká očista organizmu nie je zlá či máš candidu alebo nie...ja sa na nu chystám na jar...ak už nebudem kojiť...

tak napríklad mna zaujímaju takéto veci aj ked si myslím že sa vcelku zdravo stravujem sem tam nejaké prehrešky ale potom ked niečo takto prečítam alebo tak tak zistím že až tak zdravé to čo jeme nieje 😀
ale tak čo už.. 😕

inak ja kapsu nemám ešte ani zbalenú...nejak sa toho bojím že už to príde ked ju zbalím...poslov mám aj teraz asi 4xza hodinu....už od 11-oo aj nohy mi začali puchnúť...čo som doteraz nemala ale asi to je normálne a ruky mi v noci tak trnuli aj z nohami ako keby sa dohodli .... 😉

jeiny
14. jún 2010

agika1982

ahoj, aj ja budem rodit v TT, bola si uz na tej exkurzii v porodnici? Ja hej, celkom ma to ukludnilo, nikto nerodil, tak asi preto, to tam vyzeralo tak idylicky 🙂 Inac ja som tiez strasny bojko, tak som na seba zvedava, co tam v den D predvediem 😉

mima89
14. jún 2010

@jeiny aj ja budem v TT rodit...a komu chodis na poradnu? ja som mala poslednu u mojho v Smoleniciach a teraz bude kazdy tyzden chodit k Cechovi...v stredu sa mam objednat..

mirka285
14. jún 2010

ahojte...tak ja som si musela ist rano lahnut tak mi bolo zle,malatno asi zmena pocasia alebo neviem co a spala som do dvanastej...Oacka Tomas ide do Turecka so svojim otcom,mojim ex manzelom 😉 stale je mi dnes cudno,normalne sa zle citim,akokeby som mala zly tlak...ja tiez nemam zbalenu tasku do porodnice,ja asi pobalim ked to na mna pride..vitam vsetky nove kocky co sa pridali..Kafko a tu krv kvoli epi ti brala ta dokina co k nej chodis do nemocky alebo niekto iny?

alllexa
14. jún 2010

Inak mne kvoli epi este nebrali krv... musim sa na to nabuduce spytat...

kafoditka
14. jún 2010

@alllexa ja si drzim svojich "uzasnych" 72kg, cize som +15kg, a myslis kolko mam cez pas ako cez brusko?
No ked sa meriam cez pupok tak mam 108cm, takze brusko trosku narastlo.. cez boky mam 102cm, tam sa to nezmenilo, chvalabohu 😉

kafoditka
14. jún 2010

@mirka285 ahoj, krv mi brala sestricka od dokiny, ku ktorej teraz chodim na poradnu..

maxara
14. jún 2010

No bambule som spat.. strihala som Baska, lebo uz chudak mal take dlhe chlpy, ze vyzeral skor ako baran.. sice teraz tiez nie je dvakrat fesak, ale tak.. aspon teplo mu nebude.. hodim vam aj foto zachvilu.. trvalo mi to hodinu
Baby podla mna to co si tu pisete o candide nie je o zamlcovani, alebo skryvani alebo schvalnom nehovoreni o, lebo sa bojime.. Ide o to, ze ked sa povie plesen, kazdy si predstavi nejaku nechutnost napr na stene, na syre, na handrach zhnitych a toto ze mam mat ja? samozrejme blbost.. jasne ze ma candidu kazdy, len ide o to, ze je mrte druhov kandid, podobne ako bakterii, niektore su zdraviu prospesne, napomahaju nam, niektore su len neskodne a niektore su skodlive.. takze nema vyznam tu polemizovat, ze vsetci mame kandidu a treba ju dostat z tela, ked je nasa bezna sucast. Co treba z tela dostat je Candida s nejakym konkretnym privlastkom, ktoru ked mame, je to zle.. sposobuje nam zdravotne tazkosti a tak.. Tak isto ako E.coli bakterie, sposobuju brutalne choroby a infekcie, ale pritom kazdy clovek ich k normalnemu sraniu potrebuje, takze ich ma v urcitom pomere s ostatnymi bateriami a vtedy je to v poriadku. A este ked ich ma na spravnom mieste. Tato bakteria nam pomaha, vobec nam neskodi, ale ked sa premnozi, mame sracky a liecime sa a nicime jej NADMERNE mnozstva. A takisto sa liecime a likvidujeme ju, ked nie je len v creve, ale mame ju aj napr v posve, tam nema co hladat. Vsetci mame e.coli... ale lieci sa len zopar ludi. Takze nazyvajte pravymi menami alebo sa nestresujte, ked dr povie, ze je to ok.

@lenkaaninka dakujem za gratulku a lichotku 😉
fotku ti to odstranuje, lebo tu mas mat fotku dobre viditelnej tvare resp take cosi.. akoze portret a ked ti prijdu na to, ze ju taku nemas ako je napisane v pravidlach fora, daju ju prec..

jeiny
14. jún 2010

@mima89.... chodim Dr. Štrbovi...aj planujem s nim rodit, ak setko pojde podla planu 🙂 ....takze na poradne chodim stale jemu...a teraz vo stvrtok idem prvy krat na tie prietoky a ctg do porodnice...

mirka285
14. jún 2010

Kafko musim teda povedat sestrick na poradni nech mi zoberie krv....ja som dnes nepouzitelna,som rada ze som aspon obed uvarila,marinovane kuracie masko s ryzou a uhorkovy salat so smotanou...s upratovania dnes nebude nic,mozno vecer pozehlim ked mi bude lepsie...

maxara
14. jún 2010

tu je ten moj krasavec Basko 😉
pred a po uprave 😀

kafoditka
14. jún 2010

@mirka285 ty len pekne lez, robota ti neutecie, zajtra je tiez den 😉

maxara
14. jún 2010

@mirka285 ja sa tiez nechystam nic robit.. max co si zohrejem zranicu na obed 😉

alllexa
14. jún 2010

@kafoditka - no ja mam sice trocha mensie brusko, ale vacsie boky... Ale tych 72 kg mame rovnako.

meruska
14. jún 2010

ja mam 71 🙂

alllexa
14. jún 2010

@meruska - no teda! drzis dietu?🙂

sunnygirl
14. jún 2010

@kafoditka ty sa cítiš oki? Pozerám že máš už 39 týždeň. 🙂

@mirka285 ty sa radšej šetri a pre istotu si pobaľ tašku, však aj ty už sa kedykoľvek môžeš rozpadnúť.

@maxara basko je teraz hviezda na oskara, pekne si ho ostrihala, ale je nejaký zakríknutý. Zvykne sa na teba hnevať, keď sa má strihať?

@lenkaaninka tak mi sme asi nejaké nefotogenické keď sa im nepáčia naše fotečky. 🙂

zošítok som si našla a cukor doň dopísala a objednala sa na stredu na predpôrodnú prípravu, tak som zvedavá 😵 . Stojí to nejakých 5 oiro. Maličké vyvádza a rastie mi bruško pred očami. 😨

kafoditka
14. jún 2010

@alllexa ale ja uz nemam take take pekne okruhle obrusko, dost mi padlo a ide tak do spicata..

sunnygirl
14. jún 2010

@meruska ..............???????????????????????........................

kafoditka
14. jún 2010

@sunnygirl uz je to coraz tazsie.. spuchnute nohy, boli cely podvozok, najst si polohu na spanie je coraz vacsi problem, nehovoriac o tom, ze z postele vstavam a obraciam sa ako slonica 🙂

sunnygirl
14. jún 2010

@kafoditka tak už by si to mala rada za sebou, že 😅

sunnygirl
14. jún 2010

aha aha, teraz som si všimla novotu, že tu nieje tá ikonka na vstup do fotobloku, ale treba kliknúť na meno komu píšeme a dostaneme sa do jeho albumov...........................fúúúúú ale som dobrá, chválim sa 😀

kafoditka
14. jún 2010

@sunnygirl jaaaaaj ani nehovor... az na to, ze sa vobec neotvaram 😒
Dnes rano mm dohovaral Filipkovi, aby sa uz z maminky poponahlal, ze na buduci vikend by sme mohli byt uz doma z porodky v trojke 🙂 Taky bol zlaty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre