Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
17. jún 2010

@petzi @janka256 ďakujem..je fakt krásny..pokojný a spokojný...máš termín skoro ako som mala ja..a vidíš- drobčeka už mám doma

strasska
17. jún 2010

@monline krasny je!!!!posielam mu virtualnu pusinku...cmuk!

monline
17. jún 2010

@strasska dík..odovzdávam mu ju 🙂

janka256
17. jún 2010

@monline mna caka sekcia v utorok urcite teda ked sa mala nevypyta skor aj tesim aj bojim 🙂

monline
17. jún 2010

@janka256...už teraz v utorok? prečo vlastne tak skoro? neboj sa..teš sa..🙂

janka256
17. jún 2010

@monline lebo mne sa deti pytaju skor aj mala katka sa vypytala 10 dni pred terminom a nechcu riskovat zeby sa mi porod rozbehol sam kedze uz mam 2 cisarske za sebou tak riziko ruptury maternice 😒

sunnygirl
18. jún 2010

Dobré ránko bábiky,
ja som spinkala celkom fajn, cikať som bola len 3x, tak v pohode. Mala som pocit, že to maličké mi narástlo cez noc, lebo ráno som mala ťažšie bruško.

@monline jéééééj vitaj. 🙂

Idem si vás prečítať, zatiaľ páááááá 🙂

sunnygirl
18. jún 2010

@luminkasp to je fajn, že to berieš takto pozitívne, tú španielsku závisť. Ozaj mala debilnu a závistlivú poznámku, lebo nikto so zdravou hlavou nepovie tehotnej, že je tučná 😨

petrap001
18. jún 2010

dobre ranko 🙂 noc bola dlhaaa,brusko je uz dost tazke takze uz som rada,ze som mohla vstat.idem nieco zjest 😀
@monline malinky je zlatucky,ako ti je dobre,ze uz ho mas doma 🙂

cigaretka5
18. jún 2010

Koceny nebola niektorá z vás včera na príprave s maminou alebo drahým na Kramároch? Všetky sme mali terminv strede júla.......

mojalili
18. jún 2010

@monline Monline vitaj, tak mame obe Danielkov doma 😵 😵 😵 😵 PRedsa vyhralo meno Daniel 🙂

AJ moj Danko bol zo zaciatku spokojny, dobrucky, len spal a papal...ako na potvoru, od 2. tyzdna sa to obratilo....v noci vymysla a cez den spi....
Ale musim ho tuto noc pochvalit, papal len o 3 hodine o 5 hodine, super 🙂 Kooooonecne som sa v noci vyspala.

A zase stafetu neposluchania prevzala dnes rano LILI, ze som na nu musela nakricat... 😠 @luminka, ked mala LILI 3 roky, tiez sa cmarala vsade, ale aj vsetko, stolik, aj steny sme mali...teraz uz je vacsia, tie 4 roky su uplna zmena, tka je to ine...len zase mi spomina vonavky Hanna Montana, ci ako s to pise....a uz taketo somariny... 😉 Toto si neoblecie,tamto ano....

sunnygirl
18. jún 2010

@zrzulka mne si sa zase prisnil, ale aj s kafkom 🙂

zrzulka
18. jún 2010

@sunnygirl 🙂 🙂 🙂

zrzulka
18. jún 2010

@sunnygirl Po vcerajsej poradni to este na porod nevyzera... zobral mi ster na streptokoka, tak som zvedava...

lela1809
18. jún 2010

bre ranko 😉
@zrzulka kolko krat sa bere ster na streptokoka? mne ho brali tento pondelok..... v 36tt... ci to je jedno kedy ho zoberu?

zrzulka
18. jún 2010

@lela1809 mne uz 2 krat beru lebo furt sa stazujem na svrbenie... uz na to beriem 2 lieky a stale sa to drzi 😒

alllexa
18. jún 2010

@lela1809 - obycajne beru len raz, v 36. tyzdni...

Inak, dobre ranko🙂

lela1809
18. jún 2010

@zrzulka no dufam ze ti lieky zaberu... ja mam mat vysledky v pondelok tak som zvedava

silvia.vesela
18. jún 2010

dobré ranko kočky

monline, Danielko je krasny chlapček! 🙂 Nemozem tomu ani uverit, ze uz ho mas doma, mali sme rovnyký termín! 🙂
Už by som aj ja chcela mt maleho Bedka pri sebe... 🙂

patresko11
18. jún 2010

baby dostali ste uz vsetky matersku na ucet?

alllexa
18. jún 2010

Ano, Danielko je fesak! Tak uz tych peknych chlapcov mame viac🙂
Ja som zase myslela, ze porodim vtedy ako Kafko, a predbehla ma🙂

sunnygirl
18. jún 2010

@silvia.vesela aké pekné meno máš vybraté pre drobca 🙂

lenkaaninka
18. jún 2010

@mojalili mojalili a to ešte len začína mne 6 ročná že mama to mi nepasuje ta suknička s tým tričkom a ja si to neoblečiem nechcem vyzerať ako sedlák alebo odpadkár 😉 a nič ju dlho nebaví a mama nechaj ma ja kukám na chlapcov z okna ako hrajú futbal a potom ide za nimi machrovať... 😉 Staršia už rieši nike značku a adidas a menšia stále hannah montana 😀 a barbie...ako som sa na nich minule rehnila...

@luminkasp ja som akurát včera po dievkach umývala všetky čarbance 4 hodiny som dávala dole zo stien a to tak bolo rok aj viac aby ich to prešlo tak sme nemalovali a sem tam bežne prídu so stehnom popísaným...

sunnygirl
18. jún 2010

mňa dnes opäť tlačí tlak do zeme 🙂

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka ty máš strašne rozkošné slečny doma, asi sa aj dopĺňaju. 😀 😀 😀

sunnygirl
18. jún 2010

inak hovorí sa, že vraj detičky po cisárskom reze sú krajšie ako tie, čo sa narodia prirodzene, lebo nie sú tak dokrčené 😵

silvia.vesela
18. jún 2010

@sunnygirl dakujem 🙂 Ja som povodne chcela Danielka, ale manželov otec sa volá Bedo, manžel je Bedo.....tak som sa rozhodla, ze aj maly bude Bedko. 🙂

lenkaaninka
18. jún 2010

@sunnygirl hej oni hej hlavne ked mi berú malovatka z kupelky a ja sa tvárim že o tom neviem a šuškajú si mama nepozera pod rýchlo... 😉
a ked dostanú nejaké drobné eur od babky alebo dedka hned to musia oprášiť na kinderko alebo detské malovátka a minule som ju zobrala do dm drogerie tak to bola fuška vysvetliť jej že jej výjde len jedna vec.. 😀 lebo ja jej nekúpim ked zapiští...prísna mama som ale čo už...aj tak ma neposlúchajú 😀

inak aj mne je nejako divne ale to z toho počasia asi taká som akosik nijaká všetko ma bolí najradšej bych zalahla...

sunnygirl
18. jún 2010

@silvia.vesela a tak ho aj voľajú? Bedko?

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka ak nedám kafe, tak to asi nerozchodím 😝 V poslednom čase u nás fičí frappé a nealko mojito 😅 😅 😅
Podľa mňa niesi prísna mamina, keď jej nekúpiš všetko po čom jej srdiečko zapiští. Deti majú v dnešnej dobe všetko a potom si to nevedia vážiť. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre