Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
19. jún 2010

@tinka349 - zelezo Ti predpisu na zaklade testov, ak mas Hb menej ako 120.

tinka349
19. jún 2010

@alllexa otec mi hovoril, ze to mam preto, lebo odmietam v poslednej dobe jest maso....no nechuti mi.....

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka defekt predsienoveho septa

alllexa
19. jún 2010

@tinka349 - ja som si praveze na to dala bacha a jedla som aj hovadzie, aj vela salatu a nepomohlo, stale mi to zelezo klesalo... ze vraj je to normalne.

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 a máš ho ty alebo ??

tinka349
19. jún 2010

@alllexa fuj ale ja tie tablety nemusim...chutia ako cokolada....a taaaak ldho ich treba cmulat 😖

denisse
19. jún 2010

ahojte ...
tak mm odviezol nelu k nasim na tyzden a ja konecne budem mat cas na pripravy .. budem prat, zehlit, dokupovat, balit tasku, presuvat nabytok ... 😀

ja som mala cele tehu zelezo pod 120, ale pri poslednom odbere uz len 101, tak mi dali tabletky, uz tyzden ich beriem, nemam ich rada, lebo mi este viac komplikuju chodenie na velku, ale vraj ich musim jest, tak jem 😒

alllexa
19. jún 2010

@tinka349 - a nemozes ich prehltnut?
@denisse - ja som mala vdzy tesne pod 120, tak mi nic nedavala, ale teraz na konci 114, tak uz mi dala, ale len jednu tabletku denne. Ale praveze mam pocit, ze mi to pomaha pri traveni.

denisse
19. jún 2010

@alllexa vidis a ja som mala 101 a tiez len jednu denne ... aj to si kazdy piaty den dovolim vynechat, nech sa mozem vykakat za vydatnej pomoci activie a kefiru 😀

tinka349
19. jún 2010

@alllexa no na nich pise zuvacie tablety 😖 newem ci budu mat nejaky efekt ked ich prehltnem....ci sa tak uvollni z nich to zelezo....

silvia.vesela
19. jún 2010

kočky, aj ja beriem železo, naposledy som ho mala tuším, že 123 a to som pritom jedla aj hovadzie masko, aj zeleninu, a aj tak mi to nepomahalo! deturence nam ho kradnu, chi chi! 🙂
boli sme s manzelom na nakupe a ideme dnes k mojim rodicom, tak sa tu zastavim podvecer.
Pekný dník vám želám 😉

mirka285
19. jún 2010

ja tiez beriem a pohoda,ani ma nezapeka 😀 posledny tyzden mi byva akoby na vracanie ale nevraciam,asi mi mala tlaci na zaludok alebo co..no idem ja do obchodu,na obed budu makove slize 😉

petzi
19. jún 2010

@alllexa Ahojcek ,no ja som sla o 3tej rano do postele a povedala som NO MIKI IDEME SPAT A HOTOVO, tak teda len co som zadriemala, tak som mala poslickov az do rana,ale len takych kamaratskych, tak v pohode...A maly sa vrti este stale, vobec nespal so mnou, tak ja neviem co vymysla...Ci tam ma hracku nejaku, asi snuru, leno mam pocit, ako by ju potahoval 😅
@petrap001
No Peti aj ja to sem tam mam, ale ja hovorim, ze maly prdka, aj ked neviem, co to je ,ale aspon sa na tom zabavam....
@tinka349
ja mam zelezo cele tehu,ale tabletky a mam to na podporu pecene, aby zvladala, kedze mame zatazeny organizmus... 🙂 ale davaj pozor, aby si sa mohla normalne vytronit, lebo pri uzivani zeleza byva problem.pi viac vody... 😉

petzi
19. jún 2010

@sunnygirl
tak trosku....ale nespala som sama, boli so mnou poslickovia 😀

alllexa
19. jún 2010

No, hodinku som sa venovala baleniu veci a uz som spotena...

@petzi - fuha, tak to si moc toho nenaspala... snad si to rano dobehla a maly Ti dal pokoj🙂

izira
19. jún 2010

@petzi Ahoj, prave som ta docitala. Drzim ti prsty, skus byt kludna, zbytocne si stresy nevyvolavaj, babatko vsetko citi a negativne emocie nikomu nerobia dobre...

petzi
19. jún 2010

@alllexa No veru nie, ved este stale sa od vcera mrvy, tak ja neviem... 🙂 ale nevadi mi to n, nie som unavena.mozno pospim poobede,ked to na mna pride...snad bez poslickov... 😎 Su to inak verny kamarati, musim podotknut.celu noc sa odomna nepohli.... 🙂 Ale to inak neznamena, ze kazdu chvilku pojdem rodit, ze? Aj ked mam poslickov uz teraz...ze?

izira
19. jún 2010

Caute kocky, tak dnes sa nezdrzim, ideme na rodinnu oslavu...len som sa obliekla a som spotena... 😒 to aby som sla nazad pod sprchu...
Tak zatial sa majte a pekny den.

petzi
19. jún 2010

@izira
Ahooj, no ja viem, uz je to zase ok ,dnes mi rano vyznaval lasku, ale ja viem, ze bude zase zle.no co uz, nejako to musim ignorova, ale ked aj ja som taky zivel, nenecham si nadavat a ked mi povie niekto o mojej rodine len pol slova, tak to uz lieta vsetko co je po ruke...Ale snazim sa byt v pohode.
A ty mas taky isty termin ako jaaaa?? no toto, to sa budeme trapit spolu? 🙂 jeeej 😉

petrap001
19. jún 2010

babenky ja som ani ziadne zelezo nebrala,ani magnezium a ni nic 😕 😕 😕 ja len beriem tie vitaminy maderna ci ako sa to vola nema obal 😀 😀 😀 take ruzove ako ibalgin.takze ja aani neviem ci mi nieco chyba alebo nechyba.ja som samoopatrovatel 😀 😀 😀

petzi
19. jún 2010

@petrap001
No ja berem este aj Pregnavit, to su multivitaminy pre maleho aj mna.Ale ked ti nic nie je ani ta nic neboli,tak ti asi ani nic nechyba, tak bud rada, aspon nemusis kazdy den mysliet na tabletky 🙂

petrap001
19. jún 2010

@petzi a to ich ani neberiem kazdy den 😅 ked ma napadne..tak sa mi nejako chce spat,lebo rano som sa hned musela nasrat,lebo nas uzastny pes skuvinal uz o 7mej a ja pridem dole a on sa povracal somar 😠 😠 😠 😠 ani neviem z coho,ved zerie len granule.asi vonku nieco nasiel blbec.takze som mala ranajky jak oci 😠 😠 ja viem,ze on za to nemoze,ale ked som bola statna,ze dlhsie spim a on nas zobudi koli jeho pazravosti.a tak len travu jedol von,dnes dnu ani necuchne,ani ho nechcem vidiet 😀 😀

petzi
19. jún 2010

@petrap001
Joooj, 😀 chuda psik a to ani tehotny nie je a ma ranne nevolnosti 😅
Ja to poznam, mi to mame tiez.ked som doma u nasich ,tak bud jedna beha celu noc von, lebo chce vhnat macku ,ktora tam nie je alebo druha fena chce ist curat.Oni spia teda v dome, kebo su malinke a vonku by to asi nezvladli 😅
A ty mas akeho psika??
No a co sa tyka tych liekov, ja beriem poctivo,len zelezo nie, beriem prirodne lieky, co mam od maminy.je tam aj kys,listova a vsetky mozne vitaminy..Ale tiez ,keby som nebola na materskej, ze mam cas, tak by som ich nebrala asi vobec...lebo mna to nebavi, cely den na to mysliet...

petzi
19. jún 2010

A kam ste vsetky zmyzli? Obedujete? Dobru chut iak, ja sa tiez napchavam...

petzi
19. jún 2010

BABYYYY ta miska002 ,co sme si pisali je chlap, mali ste pravdu...teraz mi to napisal, ale vsetko vymazal, uchyl.jaky je mimo... 😅 chuuda, uchylne...

oacka
19. jún 2010

@petzi a čo ti napísal? chce získať späť frajerku????

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi ja som si pre tu srandu našla ten fotoblog a je to chlap???aj som si myslela..

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
no veru, ved si to precitaj od zadu co napisal.... 🙂

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi ja som myslela že nejaká lesba alebo čo?? a to mu drbinká čo tu robí ... 😀

petzi
19. jún 2010

@oacka
no spytala som sa ho ze preco pise od zadu, ci je to zabavne, napisal ze ano,
tak som sa ho opytala, ci som to pochopila spravne, ze pise o dievcati, napisal, ze ano...
a tak som sa ho spytala, co je chlapec, ked tak pise a napisal, ze aano....
maM SA HO OPYTAT CI JE UCHYL? 😀 lebo teraz sa ho pytam a on to hned maze a neviem co ma ake stavy, ale povedal, ze to musi mazat, ze to nemusia druhy ludia citat.ale IP mi nenapisal, asi sa boji ,ze to uverejnim, lebo to on vymazat nemoze s mojej IP; ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre