Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
20. jún 2010

@tutifruti tak ja ich spapám neskôr, bo ja veľmi ľúbim praženičku s hríbami 😉

tutifruti
20. jún 2010

@sunnygirl ja tiež a hríbovú polievku čo varí moja mama.... 😅

sunnygirl
20. jún 2010

@tutifruti no mi pekne začíname ráno, takými dobrotkami 🙂
Vidím, že iba mi dve neviem dne spať 😅. Inak ozaj bude maličký Margarét, nechcela si náhodou Jakubka? 🙂

sunnygirl
20. jún 2010

jéj teraz som si všimla, že máme rovnaký remín, skoro 😵 Ideš rodiť normálne, alebo cisárskym? Ja som tu niekedy tak málo, že niekedy nemám prehľad 😉

tutifruti
20. jún 2010

@sunnygirl No Margaréta mi asi ťažko zapíšu na matrike... 😀 Sme viac či menej rozhodnutí pre Jakubka.... aj ked aj Šimon je v zálohe... Ale proti nemu dosť protestuje Dorotka, lebo má v škôlke Šimona, ktorý ostatné deti bije a preto nechce zlého Šimona....

tutifruti
20. jún 2010

No u mna tretia sekcia.... 😒 Uz teraz sa bojím...

sunnygirl
20. jún 2010

@tutifruti nebój, dobre to dopadne, všek tu na teba budeme myslieť 😉 . Ja len že keď sa Ti narodí v termíne, bude mať meniny aj narodeniny skoro naraz. Aj mne sa veľmi páči meno Jakubko, ale ak to bude chlapček tak sme sa s mm dohodli na Filipkovi 😵

tutifruti
20. jún 2010

My máme krsňa Filipa, mm brat majú Filipa, dobrá kamarátka ma Filipka..... takže aj ked sa nám meno Filip páči, je pasé.....
A dáme určite aj druhé meno a to budeme oslavoať ako meninové, aby to nemal spojené.... 🙂

alllexa
20. jún 2010

@sunnygirl - ja som v pohode jedla hriby... zajedaj ich chlebikom, nech to nemas take tazke...

silvia.vesela
20. jún 2010

dobre ranko kocky!

ako ste spinkali? Ja celkom fajn, len tiež som mala cudné sny! S manzelovou bývalou sa mi snivalo, že som sa s nou hádala. A manzel mi ráno povedal, že jemu sa s nou tiež snívalo a že v tom jeho sne sme sa my dve spolu bili v nákupnom centre! 😀 😀

alllexa
20. jún 2010

@tutifruti - a na kedy to mas dohodnute, ze Ti to budu robit?

silvia.vesela
20. jún 2010

ja som tiež jedla hribiky, hlavne sampiony, mnaaam! Čo som vlastne ja v tehu nejedla??? 🙂

tutifruti
20. jún 2010

@alllexa nemám presne dohodnutý termín, iba lekárka vravela, že v 38tt, takže tak zhruba s tým aj počítam....

cigaretka5
20. jún 2010

@sunnygirl No haluz o krvavych nohaviciach sa snivalo tuto noc aj mne....

petrap001
20. jún 2010

dobre ranko baby 🙂 ja som taka dolamana,ze koniec ☹ vobec som nemohla spat,krize ma zasa tak bolia,ze som sa zasa nemohla ani otocit na posteli...a je to tu zas..ako som sa tesila,ze ma uz neboli chrbat 😀
ja by som dnes niekam sla,neviem kde ale je tak pekne a ja nechcem zasa sediet doma na riti 😠 ale vazeny este spi,sice som ho uz budila,ale nezajem.on spi viac ako male deti 😠 😠 😠

aalexis007
20. jún 2010

Ahojte, tie ktore pijete ten caj z ostruziny malinovej - ako casto ho treba pit?

petrap001
20. jún 2010

@aalexis007 no uz musim aj ja zacat pit 🙂

petzi
20. jún 2010

@agika1982
No vidis , ze je vsetko ako ma...som rada za teba.Ja idem zajtra na poradnu a aj na monitor a na obhlidku do porodky, tak sa neviem dockat.Ale tuto noc sa maly tocil, tak mal hlavku zase hore, ale uz je zase ako ma.neviem, ci si so mna srandu robi,alebo len tak sa hra... 😒 ved uvidime zajtra., tak drzte prsty . 🙂

@ivanka85 GRATULUJEME A VELA SIL PRAJEME!! 🙂 😉

robika
20. jún 2010

Ahojte, ja som s tym cajom este nezacala, ale mozno bude sekcia, takze asi to nie je potrebne alebo ano?

petzi
20. jún 2010

INAK dobre ranko vsetkym prajem, ako sa citite?
Ja na to ze tu leje ako sproste uz od vcera, tak som na tom dobre...som zvedava ,kolko si budem este pochvalovat.
DNES JE DEN OTCOV!!! 😀

adka1311
20. jún 2010

@ivanka85 GRATULUJEM k malemu pokladu, snad ste v poriadku, aj moj prvy syn sa narodil o tolko skor ako ten tvoj a je uplne OK...takze drzim palceky....
@stanka33 ja sa tiez posledne dni citim podozrivo vynikajuco - dokonca najlepsie za cele tehu...tak ma strasili predcasnym porodom, tolko som lezala a teraz budem nakoniec prenasat a porodim v auguste.... 😀

petzi
20. jún 2010

Baby, na co je ten cajik dobry?? Som ako s doby kamennej asi , lebo ja ho nepoznam....
Daleko od domova 😅

adka1311
20. jún 2010

@robika - ak bude sekcia, tak cajik je ti nanic.... aj masaz hradze a podobne zlepsovaky...
ja tiez neviem ci pojdem normalne alebo sekciou, tak tiez cakam...lebo niektore moje kamosky, co to pili vobec nemali jednoduchsi ani rychlejsi porod, len pocas toho pitia im viac tvrdlo brucho a mali silnejsich poslickov...
takze u kazdeho to funguje asi inak 😢

petzi
20. jún 2010

@adka1311 😀 😅 ty si dobra....aj ja sa citim najlepsie za cele tehu,ale snad do augusta nepotiahnem... 😅

petzi
20. jún 2010

uz tomu zacinam rozumiet, ten cajik ma ako pomoct pri porode,alebo k nemu, ze?? 😕

adka1311
20. jún 2010

@petzi ten malinikovy caj ma pripravovat maternicu na porod....zacina sa pit od ukonceneho 36tt a kazdy tyzden sa jeho davka zvysuje, ale ako som pisala, u niektorych mojich ynamych to sice vyvolavalo kontrakcie, ale vobec sa neotvarali a ani porody nemali lahke...tak neviem...

adka1311
20. jún 2010

@petzi ale mna fakt od 20tt strasili, ze porodim velmi skoro...niekolko tyzdnov som preto bola na megadavkach magnezia a len som lezala, nic som nerobila...a teraz vidis - porod v nedohladne, uz som mala aj skrateny krcok, ale tym lezanim sa predlzil, som zavreta, tak fakt neviem kedy porodim 😅 rada by som o tyzden....

robika
20. jún 2010

@adka1311 no som rada, ze ho nepijem, ked ho ani nebude treba...ja si stale myslim, ze vsetko pojde hladko, ci to bude sekciou alebo prirodzene...

petzi
20. jún 2010

@adka1311
dakujem za vysvetlenie....A preco prave o tyzden?? 🙂
Tak sexuj,po schodoch sa prechadzaj a upratuj...ja chcem ist okna zase umyt, ale ked tu prsi jak sproste stale,,,, ale ja teda chcem vydrzat do terminu, ale asi to tiez maly nevydrzi, lebo nema miesto, vsetci hovoria, ze pojdem skor,alebo cakam dvojicky... ☹ je dost velky, hovoria mu valibuk 😅 chuda moje male slonikove.... 🙂

adka1311
20. jún 2010

@petzi ja nechcem cakat az do terminu...nejako som sa nastavila na to, ze to bude skor, tak uz zacinam byt nervozna 😀
ale este tyzden chcem pockat, aby bolo babo urcite OK a v 38mom je to uz OK...navyse mam tehotensku cukrovku, ktora sa mi zhorsuje, drzim prisnu dietu a nerada by som skoncila az na inzuline a veeeelmi mi uz chyba sladke....mam strasnu chut na kolaciky a zmrzlinu...a nemozem 😀

a navyse uz mam vsetko pre maleho nachystane, dokonca som si uz aj tasku do porodnice zbalila, takze tyzden, max. dva a idem rodit 😀 / aspon dufam/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre