Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
23. jún 2010

@mojalili davas mu zakazdym odidva prsniky? ja som kojila na striedacku ... neviem, co je lepsie ...

mojalili
23. jún 2010

HEj davam, lebo po 10 min vypluje jeden a nechce ho uz, chce druhy....a mne sa tiezulavi. Mne z prsnikov priam tecie, niekedy ani sosat nemusi...

denisse
23. jún 2010

to je asi pravda, ze ti aspon vyprazdni obidva ... nasa nela vzdy pila strasne kratko ... max 6 minut a iba z jedneho prsnika ... som zvedava na tuto druhu ...

karinnka
23. jún 2010

Od stvrtej mam take nepravidelne bolesti v krizoch nic strasne,ale ja som ani pri prvej nic strasne nemala...tak sa len sledujem ci su pravidelne ci nie.... 😕 Ale tera 🙄 z uz pol hodinu nic tak to asi prejde....poslickov mam uz vyse 2tyzdnov tak uvidime do rana....Novym mamickaaam gratulujem!!! 😵 😵 😵

stanka33
23. jún 2010

@mojalili aj moj tak pijaval vecer pokial vladal do popuku ale potom pekne prespal iba raz sa budil v noci od 2 mesiacov, ale cez den to byvalo horsie, on si slabo potahoval a mne sa zapalovali prsniky,stale plakaval a chcel pit nevedel zaspat lebo sa nezasytil, ked som mu potom dala z flase upravil sa krasne rezim na kazde tri hodiny, vecer samozrejme viacej aj tahal z prsa, v noci iba z prsa ja som tiez zvedava aka bude mala, dufam ze lepsia v tomto, lebo cely den na prse ju mat nebudem moct

adelaine
23. jún 2010

kocky, ako citam, s tym dojcenim to vobec nebude take easy,
jedna vec je, co sa pse, teoria, druha vec je prax a
individualne potreby babetka...

inak myslite si, ze ten cajik na podporu dojcenia si
mam pribalit uz do tasky do porodnice?
ci je to skor pravidlom, ze mliecko sa tak ci onak
rozbehne az na ten 2-3den? ako to je?
inak mna uz teraz priserne bolievaju
prsia aj bradavky, to bude zahul 😒

alllexa
23. jún 2010

@denisse - no my sme zase mali nervy so vstavanymi skrinami, ale uz je to hotove. A kedze sa stahujeme, tak pomaly so vsetkym je nejaky problem🙂 Ale umyvacku som uz skusala a vyzera byt ok, akurat kym som sa zorientovala, co tam vsetko ide, tak mi to chvilu trvalo...🙂 No ale sporak bude este tvrdy oriesok, lebo s indukcnym nemam skusenosti.
Inak som utahana, lebo sme vlacili veci do noveho bytu, bolo to treba vybalovat a este to nie je vsetko. Ale vyzera, ze tento tyzden tam budeme byvat, takze som spokojna. Aj som dnes nachystala postielku.

@mirka285 - veru, len nas tymi stihlymi nohami drazdis🙂
Mne pred rokom nameral sportovy lekar na tele 10% tuku, to som bola hviezda (i ked stehna som mala vzdy silnejsie), a teraz si pripadam totalne nechutne, lebo mam v bokoch minimalne 10 kg cisteho tuku naviac - presne o tolko cm sa mi zvacsil obvod zadku:(

@adelaine - teda, to mas teda narocneho manzela🙂 Ale co som Ta videla, tak sa mi nezda, ze by si mala 18 kg naviac... Dufam, ze ten moj si tiez nemysli, ze to tak bude a budem po porode modelka. Ak aj nejakych 8 kg zhodim porodom (co by bolo fajn), tak mi ostane minimalne dalsich 8 kg naviac, co mam v stehnach, a nemam sancu obliect si nic z povodnych nohavic a sukni...

@katty17 - teda, zase vas ta zenska vytocila?:( A odkial potom budete brat tu postielku?
A co Ti povedala doktorka na poradni, otvaras sa?

stanka33
23. jún 2010

@adelaine jasne caj si zober, a ja mam aj homeopatika ricinus comunis 5ch tie su na podporu dojcenia, a drahemu nakaz priniest vineu, uvidis mozno sa ti spusti pekne mlieko mozno budes mat problemy a menej ale kazdopadne zobrat si to mozes

petrap001
23. jún 2010

@adelaine aj mna strasne bolia,ale len vtedy ked mi je zima 😀 vtedy,akoby mi ich niekto krutil.velmi neprijemna bolest ☹

a gratulujem k babatkam!!! 😉 😉 😉
a to kojenie..ak sa mam priznat,vobec si to neviem predstavit,akoze vazne.ja viem,ze je to prirodzene,ale ja si neviem predstavit ze budem krmit mojeho maleho takto.ako to ta priroda zariadila,nie??? no ja som tiez rozmyslala,ci si mam ten caj brat do porodnice so sebou..ale asi vezmem,ved zavadzat nebude 😀 a dnes mi jedna kamoska vravela,ze nech si dam epiduralku,ze to bolo uplne v pohode,ze bolest skoro ziadna,ze preco by som si mala taky okamih pretrpiet 😅 😅 no ja neviem,ci hej ci nieee.a tu staci povedat pred porodom ci chcem alebo nie a nic sa za to aj tak neplati.. 😕

miki060707
23. jún 2010

ahojte,
ja normálne sa tešim, že budem kojiť, hadam sa nestane nič, čo mi v tom zabráni, lebo pri malej to bolo hrozné, mlieka som nemala, soňa stále revala, nakoniec som kupila umelé a bolo po probleme, potom aj to jej robilo zle, dostávala koliky, strašne hysákovala, to jej ostalo dodnes, vymenili sme mlieko a bolo fajn, ja som si aj odsávala a štyri kvapky nič viac, ale ked som jej išla dávať mlieko, najprv som jej dala zo svojho a potom umele, ale bohvie či tam niečo bolo, síce ťahala, ale jej sa to zadné už nechcelo a to mi kamoška vravela, že som nemala kupovať umelé, že ked dostala umelé z flaše, tak bola lenivá už ťahať....jaaj da

petrap001
23. jún 2010

@alllexa 😀 😀 ja ked som sa merala naposledy tak ake velke mam brucho tak taku velku mam rit 😀 😀 😀 ja som taka sumerna 😀 😀 az na horne partie..tie na tom niesu az tak super 😅

adelaine
23. jún 2010

@stanka33
tie homeo som si este nekupila, bala som sa popravde,
lebo je na nich pisane, ze nie su klinicky skusane a
su udajne len na predpis? 😖

cigaretka5
23. jún 2010

no dievcata ja som dnes bola u dokiny, robila mi monitor aj utz a ta zena na utz mi povedala ze jedne rozmer hlavicky babatka je tak na 39 tyzden inak je to OK a netreba sa stresovat...... tak som dost nechapala,......... a ako sa nemam stresovat?
Inak sekcie su teraz in, co som dnes bola na kramaroch tak planovali 4 a to som tam bola asi 2 hodky, neviem ci sa dnes deti rodia aj normalne

stanka33
23. jún 2010

@adelaine ziadne homeopatika nie su klinicky testovane, skor prevlada nazor ze su to sladke gulicky bez ucinku
ako farmaceutka ti poviem ze ja v zime ficim na osciloccocine a fakt mi tuto zimu pomohol aj malemu som davala, a ked som kojila tak som ich dlho brala a mlieka som mala tak akurat, takze sa neboj a v lekarni ti ich predaju, akurat mozu ti povedat ze su na recept ale recept ti da iba homeopat a s takymito beznymi ti problem robit nebudu

stanka33
23. jún 2010

@cigaretka5 si bola na kramaroch aj ja kedz si bola???? mozno sme sa videli ja okolo 10.30/11.00 som sedela pred 215 tkou

cigaretka5
23. jún 2010

@stanka33 ja som bola na 9 poschodi a na 8 na utzv

alllexa
23. jún 2010

@petrap001 - 🙂 no ja som ako matrioska, zadok stale vedie a je stale vacsi ako brucho...

alllexa
23. jún 2010

@petrap001 - ale ved Ty mas totalne stihle nohy! Ty ked prides o brucho, tak si modelka a mozes nosit minisukne...

stanka33
23. jún 2010

@cigaretka5 aha tak nic...
@alllexa aj ja mam bokz vacsie ako brucho ale o moc sa mi nezvacsili cca 3-4 cm

adelaine
23. jún 2010

@stanka33 dakujem za info 😉

idem off babulky, dufam, ze budete mat lepsiu noc ako ja 😒
pa

miki060707
23. jún 2010

inak tie homeopatika som si kupila aj ja pri malej, ale som zobrala len pár guličiek, myslite, že budú staré? alebo si mam kupiť nové balenie, lebo hento je skoro celé balenie.......
@stanka33 čo povieš

tinka349
23. jún 2010

@alllexa jaaaaj 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala, ze matrioska 😀 😀 😀 😀 ja osm cista hruska s bruchom....mne sa dajak extrta zvacsili boky aj zadok....prsia su v norme....ale tie boky 😖 sa mi aj strie porobili ale uz mi to je jedno....

alllexa
23. jún 2010

@stanka33 - no mne si prisla tiez taky typ ako Petra alebo Rybanka - ze si moc do bokov nepribrala, ze si stihla a len brusko mas.

alllexa
23. jún 2010

@tinka349 - no este Ty sa stazuj!🙂 Ved vidim fotky z miss, mas uplne stihle nohy! Ved boky nevadia, to sa Ti aj panva roztiahla, v pohode si das mini a ides🙂 Ja len stan budem nosit...

petrap001
23. jún 2010

@alllexa no tie minisukne asi nieee.mne sa pocas tehu spravila taka hnusna celulitida na nohach a zadku ze konec 😠 😠 😠 staci ,ze si len s rukami stlacim kozu a fuuuj taky pomaranc.a to aj na lytkach.no co sa mozem cudovat,ked zeriem same hovadiny,jasne ze sa to lepi niekde.ale po porode sa musim posnazit,lebo v septembri sa mi zeni brat,tak nech vyzeram k svetu 😀 😀 ale to sa budem musiet velmi premahat a mozno sa na to vyprdnem,ved mam narok tak vyzerat po porode 😀 ale to chcem hlavne koli sebe.

mirka285
23. jún 2010

@stanka33 ze o 3-4 cm,moje boky sa zvacsili o 15 😕 😕 😕

alllexa
23. jún 2010

@petrap001 - no ja si ani nemusi stlacat kozu, aby bol vidiet pomaranc..🙂

petrap001
23. jún 2010

hej ale ja som dnes ako nejaka naivna krava kupila riflove saty bez ramienok,take pekne obtiahnute a taka nazberana na zadku a jasneeee ze som si kupila cislo 8 😀 😀 😀 ze v lete mi budu fajn,lebo na zadku su aj tak volne.a samozrejme som si chcela skusit ako v nich vyzeram,lebo zvrchu som ich obliekla,aleeee zips vzadu 😀 😀 😀 ten bol od seba asi 10cm takze ani nahodou som ich nezapla 😀 😀 😀 😀 jaaaaj aka naivita 😀 ale ja ich nevimenim ani nahodou ja sa do nich skor ci neskor zmestim 😀 😀 😀

petrap001
23. jún 2010

@mirka285 aj mne 😀
@alllexa no ved na zadku tiez nemusim ani stiskat,ale to na lytkach ma dostalo 😒 az tam dole sa dostala svina 😀

mirka285
23. jún 2010

celulitidu mam aj ja brutalnu ale tie boky ze o 15 cm to ma dnes zabilo..ako stehna mam vacsie asi o 4 cm,to predycham ale tie boky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre