Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
23. jún 2010

@petrap001 Chod este raz na WC a ak tam bude zasa jasnocervena krv. tak ja by som asi predsa len sla k lekarovi, aj keby som mala vyzerat ako hlupana.
Musim ist, lebo manzel musi ist na PC a dufam, ze to je iba plany poplach. drzim palce

petrap001
23. jún 2010

@izira nemam,len cislo do nemocnice.tu sa porodnik nedohaduje dopredu.tu len prides a rodis 😖

izira
23. jún 2010

@petrap001 zavolaj im tam....budes kludnejsia. a skus sa troska prejst, ci sa neuvolnia aj obaly s plodovou vodou...

izira
23. jún 2010

@petrap001 inak robila sa teraz pred tym ako sa to objavilo nieco - teply kupel, sex, masaz hradze, prudky pohyb - zohnutie, natiahnutie...hocico?

ribike
23. jún 2010

@petrap001 Ahoj ked nemáš drahého doma a ani nejazdíš zavolaj si radšej sanitku,nech sa ti na to pozrú...držím palčeky...

petrap001
23. jún 2010

nic som nerobila vobec.a sprchu som mala asi pred 2 hodinami a nie horucu.taku normalnu.
@ribike jazdit,jazdim len asi by som si teraz netrufla,nevies co ma postihne na ceste 😕
a moj by aj mohol prist z prace,len ci nerobim paniku zbytocne

ribike
23. jún 2010

@petrap001 Určite to nebolo také soplavé ako hlien?možno to je iba tá zátka tá odchádza približne týždeň-dva pred pôrodom.Ale ked je to naozaj krv tak by bolo pre istotu lepšie keby sa ti na to pozreli...

izira
23. jún 2010

@petrap001 tak to moze byt spontanny nastup porodu...u prvorodiciek je bezne, ze trva dlhsie a prve kontrakcie nemusis vobec citit...kazdopadne by trebalo, aby sa na teba pozrel lekar. Krvacanie je indikacia sama o sebe, nepotrebujes to nicim inym zdovodnovat a ani ospravedlnovat ak to bude iba plany poplach...
Aky si mala posledny nalez z poradne?

petrap001
23. jún 2010

@izira mna este ani raz pocas tehu nepozerali odspodu,takze sa neviem vyjadrit 😕 😕 😕 a mam ist zajtra do poradne,ale tam zasa nic dokopy nespravia.tlak,moc,odozvy..to je vsetko

petrap001
23. jún 2010

@ribike mozno trosicku to bolo take soplave,ale zasa nebolo toho ani tak strasne vela.moj mi prave pisal,ze to ked nemam krce ani bolesti,ze to je v pohodeee,ze mam ist spat 😀 aha aky odbornik sa ozval 😀

izira
23. jún 2010

@petrap001 Toto som nasla:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2086-Kedy-ist-...
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=4 - v pripade, ze krvacanie je intenzivnejsie...

Snad to pomoze, drzim prsty.

petrap001
23. jún 2010

dakujem pekne,ze tu tak so mnou strasite cez noc 😀

izira
23. jún 2010

@petrap001 Precitaj si tie clanky, vies ja nie som lekar...(skoooda - vedela by som aspon poradit lepsie). A ak sa rozhodnes tam ist az zajtra chod tam co najskor rano.
Kazdopadne ta uz musia vysetrit aj odspodu..nie sme predsa v stredoveku, ked lekar stal za plentou a diktoval diagnozu a stav bez toho aby vysetril...

Ja uz pojdem spat, musim si oddychnut..mna kontrakcie prenasleduju permanentne uz niekolko dni... 😒 tak som trocha unavena.
Daj mi vediet ako si sa rozhodla, pripadne ako si dopadla... ja idem do poradne tiez, len dufam, ze si ma tam nenechaju... 🙂

ribike
23. jún 2010

@petrap001 Ja straším skoro každú noc a potom cez deň spím😀 takže v poho.Nemalo by to byt nič vážne ked toho bolo málinko a ked to bolo aj soplavé mala by to byt tá zátka...a ked aj ty si v poho...Chlapi sa ináč vždy vo všetkom lepšie vyznajú😀😀😀

izira
23. jún 2010

Prajem Vam dobru nocku 🙂 idem off

petrap001
23. jún 2010

tak ja este pockam,ze co sa bude diat.teraz aj tak urcite nezaspim.mozno zacnu nejake bolesti a mozno je to fakt len ta zatka.dufam..

petrap001
23. jún 2010

@izira dobruuuu a dakujem za rady 😉

izira
23. jún 2010

@petrap001 Nemas zac...drzim prsty..Inak mozno troska pomoze, ze pri prvom som zacala krvacat po vysetreni u doktora a riadne kontrakcie nastali az o 8 hodin neskor a dovtedy sa nedialo nic (len slabsie bolesti)..sla som sa domov pobalit, najedla som sa a az tak som sla do nemocky nazad...

petrap001
23. jún 2010

@izira no uvidime co noc prinesie 😝 len sa bojim ist spat teraz,ze to zacne ked budem spat a budu bolesti 😲

ribike
23. jún 2010

Pekne sa vyspinkajte babulky...Dobrú noc....🙂

petrap001
23. jún 2010

@ribike dobruuuu aj za mna sa vyspinkajte 😉

ribike
23. jún 2010

@petrap001 Na tie bolesti sa určite zobudíš,nemaj strach😀 Držím palčeky....

tinka349
23. jún 2010

@alllexa jaaaaj 😀 no pockaj pockaj 😀 😀 😀 😀 si ma nevidela zozadu jaky tam mam airbag 😀 😀 😀 este aj moja vlastna babka sa ma minule tak pytala, ze to skade som nabrala taky zadok a ze ci mam napuchnute cele nohy? a ja ze baby to som pribrala 😀

@mirka285 ja som na to podobne....boky si nemeriam lebo by som as odpadla hned....ja sa ani po porode nezapnem ani do jednych nohavic.....nic len leginy nosim.....asi budem musiet dokupit nejaku garderoooobu XL 😝

tinka349
23. jún 2010

no zas ja jedina nespim ? 😕 ja som taka nocna sowa 😀 a cez den chrapem....

baby je normalne ked ja nemam ziadnych poslickov? 😖 som pocula ze co to je, ale ja to nejak necitm...mala sa kruti riadne, a sem tam ma to riadne aj boli ked kopne pod rebra....

a robite si masaz hradze? 😕 lebo ja nie . . . ze ci mam zacat, ci nie . . .

a dnes som mala taky zvlastny pocit, akoby sa nieco malo diat. . . . az po mne mraz presiel a potom som sa zlakla ze hadam este nebudem rodit? ja predpokladam, ze o tom ani nebudem vediet . . . jedine ze mi odtecie plodova voda...

a uz som aj na nete pozerala, ze co si zobrat do nemocnice v KE na Rastislavovej, kazda nemocnica ma iny zoznam 😖
NO idem si lahnut....snad sa mi podari konecne zaspat aj ked sa mi nechceeeee 😖

tinka349
23. jún 2010

a este jednu otazocku mam - asi trosku blbu 😝 to do akej tasky sa mam zbalit? do klasickej cestovnej takej velkej? lebo ja mam len kufor 😀 a potom take male tasky ako prirucne batoziny....ale ked amm brat cely pakel pampersiek so sebou.....no ja sa zas nepobalim . . .

booklover
24. jún 2010

@tinka349 vraj nie je zle balit sa do viacerych tasiek - veci pre seba na prvu dobu porodnu, zvlast pre babätko a zvlast pre odchod z porodnice. ak je to aj v jednej velkej cestovnej taske, tak je fajn, ak to mas v mensich taskach tam. lahko sa v tom orientuje, ked narychlo nieco potrebujes. mna jedna skusena mamicka upozornila, nech necakam od vystresovaneho manzela, ze mi zbali veci, ktore budem od neho chciet na cestu domov. nech to pripravim dopredu.

alllexa
24. jún 2010

Dobre ranko - vecer nemozem zaspat a rano ma uz male kope...:/

@petrap001 - uff, to si mala vcera riadne horory:( Ako si nakoniec dopadla?

@tinka349 - ja sa balim do jednej velkej, ale v pohode si zober aj dve, ako pise booklover.

sunnygirl
24. jún 2010

Dobré ránko bábiky 🙂
tak ja som spala celkom dobre až na to, že som sa v noci 3 krát prezliekala. Asi som vypotila všetkú vodu, čo mám v tele 😨
U nás svieti slniečko, tak sa teším 🙂

Túto noc sa mi snívalo s Lenkaaninkou, ale nie konkrétne o pôrode.

Idem si vás prečítať 😉

agika1982
24. jún 2010

Ahojte a dobréé ránko.....ja posledne noci tak zle spim...rano vstanem, bo musim sa napapat a pak si lahnem znova a spim jak male babo...od rana sa mi spi genialne....zajtra mam poradnu, tak som zvedava... 🙂 🙂 🙂 idem este spinkat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@booklover ja som tiez zbalena do dvoch tasiek....ved keby som sla na porodnicu, nebudem brat vsetko so sebou, ale len to, co potrebujem...🙂))

sunnygirl
24. jún 2010

@petrap001 keď som bola na predpôrodnej prípave tak tam povedali, že ak začne žena krvácať, má ísť hneď do nemocnici, pretože sa môže začať oddeľovať placenta, čo je veľmi nebezpečné 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre