Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
24. jún 2010

@maxara Sa mas...🙂 ja som nabrala 18 kil a mozno aj viac, uz sa ani nevazim...🙂 problem je ten, ze mi chuti jest a nevolnosti som nemala nikdy ziadne, takze pekne od prveho tyzdna si spokojne priberam.... 😒 😒
Budem mat co zhadzovat tento rok 😲

alllexa
24. jún 2010

@janulienocka - tak to mas dost vymedzeny termin🙂 A da sa s tym porodnikom dohodnut, ze by ten porod vyvolal pred dovolenkou ako to mala aj Oacka?
Ja by som chcela porod do 3.7., lebo sesternica mm tam bude dovtedy praxovat ako sestricka, tak by bolo fajn tam mat nejaku pribuznu dusu...

@katty17 - mne je divne, ze ja mam zase taku specificku bolest, ktora mi vystreluje do vnutornej strany stehien, inak nic nepocitujem, ani poslickov.

katarina7777
24. jún 2010

ahojte babulky, posledny tyzden som bola total bez nalady a bol plny stresov tak som ani na konika nechodila.... co mam nove? Cela som opuchnuta, zacina mi robit problemy tlak, vecer ho mavam vysoky, brat nam oznamil ze sa rozvadza (co ani nebol taky velky sok kedze mali problemy, ale ked nam rozpraval co sa u nich dialo tak mi bolo na grcanie), sestra mala statnice, konecne sme domalovali a doupratovali .... takze tak.... 😒

Gratulujem vsetkym novym maminkam, nakukla som do tabulky a vidim ze sa nam to rozbehlo. Aj ja dufam ze pojdem rodit skorej kvoli tym opuchom.

idem trosku pocitat aspon posledne strany nech som trosku v obraze...

maxara
24. jún 2010

@katty17 no ona take mala a co ja viem, tak potom sa jej aj ostatne rozbehlo, za nejaky cas.. a aj co som ja citala, tak prudko do krizov ti v pohode mozu vyrazat kontrakcie..

@janulienocka fiiiha tak to drzim palce, nech sa ti zadari sa trafit.. 😀 ja som si zase povedala, ze ked mi budu musiet robit ciasarak, tak mi aspon vyberu pekny datum, napr. 1.7. alebo 7.7. no nie? aspon mala satisfakcia, sakra

janulienocka
24. jún 2010

@izira dakujem 🙂 no to bude gol ak sa to podari a dopadne to tak ako si predstavujem

katty17
24. jún 2010

maxi, uz si si dala papanie pred zubarom ? ja som si dnes dala toastiky s masielkom a s nutelou. k tomu som si nakrajala cerstvucke jahodky. chichcihi. pekna kombinacia, vsak? a poviem ti ze mi to urobilo paradne. hned som utekala na zachod a teraz som neskutocne lahucka a prazdnucka 😀 . ale chutilo mi to 🙂

noemarta
24. jún 2010

dobre ranko,
tak ja som si vcera trosku stazovala, a dnes ma mala nechala celuuuuuuuuuu noc pekne vyspat, a aj teraz sa citim super, no nie je zlataaa, nase male muuudre.
Vidim ze je tu viac maminiek narodenych v july, ja som 9.7. a tiez by som prijala darcek vo forme porodu nasej dcery, to by bol ten najkrajsiiii.

janulienocka
24. jún 2010

@alllexa no ja neviem, on mi povedal ze 5. jula mam rano prist, ze ma mrkne a ak budem aspon nejako otvorena tak to poriesime, tak som mojmu drahemu povedala ze po polnoci 3.jula nas caka sexualny maraton, aby sme to rozbehli 😀

izira
24. jún 2010

@janulienocka Ked clovek nieco velmi chce a praje si to, tak to tak moze byt...Ja som pri prvom velmi dufala, ze sa narodi na Valentina - chcela som pre manzela konecne nejaky origialny darcek - a podarilo sa 😉

katty17
24. jún 2010

noemarta, aj risi je julovy a tiez by ho potesilo keby sa mala sandricka narodila 12.7. risiho mamina je tiez racica a ma dnes narodky. moj otec rak ma zajtra narodky a moja mamina racica ma 21.7. narodky. 😀 pekna rodinka racikov, vsak?

izira
24. jún 2010

@katty17 Aj moj otec ma zajtra narodky... 🙂

maxara
24. jún 2010

@izira no ak sa ti maly narodi skor ako mas narodky, tak nezabudni ma upozornit na opravu veku v tabulke 😉 😀
a ja si myslim, ze to bude tym, ze ja som mala kvantum tuku pred tehu. Tak moje telo nema potrebu si ziadne zasoby vytvarat.. Napr Alexa bola samy sval, tak ona zial musi pocitat s tym, ze si telo tucik ulozi, ale zas ALexa, tak rychlo to pojde kojenim dole, ze ani nebudes vediet, ze si take co si mala.. 😉 Kdezto mne moj tuk ostane, lebo som ho uz aj pred tehu mala

noemarta
24. jún 2010

@katty17 ahoooj, hm... u nas tiez dost prevladaju raky, aj brasko je 6.7., nasa suseda 12.7., tak som zvedava, kedy bude nasa, ale najoriginalnejsie by bolo na tie moje narodky.
jaaaaj, dnes je krasne pocasie, dnes nic nerobim, trosku upracem, nieco navarim, aj ked netusiiiiim, ze co a poobede dojde moja byvala kolegyna, tak sa tesim, budeme sediet na teraske a uzivat si slniecko. 🙂

izira
24. jún 2010

@maxara by som bola rada, keby este chvilku vydrzal...zajtra ma nas drobec predstavenie zaverecneho projektu v skolke, tak tam chcem ist...a este aj na premieru tretej casti sagy Twilight by som sla...len neviem ci sa to podari... 😖

maxara
24. jún 2010

@katty17 este som nejedla pred zubarom, iba rano ranajky, take light kedze som zas vracala.. ale uz by som aj nieco zobla.. inak aj moj oco ma zajtra narodky a spolu mame tusim v utorok meniny 🙂

maxara
24. jún 2010

@izira 😀 aj moj otec.. sranda

katty17
24. jún 2010

ja som si na zajtra pozvala kamosky na terasku. urobime si mini "bejbi" party. idem prave vymyslat nejake menu. predjedlo, hlave a dezertik 🙂 ma byt krasne pocasie, tak sa vylehnime na slniecku 🙂

maxara
24. jún 2010

a inak aj kafkov manzel ma zajtra narodky a tiez ma so mnou aj meniny (pamatam, lebo je presne ako moj otec)

katty17
24. jún 2010

maxi, tvoj otec je peter, ci pavol? moj otec ma zajtra narodky a vola sa peter. nemame nahodou toho isteho??? 😀

lenkaaninka
24. jún 2010

@adelaine ja predpokladám že ty do dvoch dní porodíš 😉

inak dobré ránko...ja idem poobede na prietok a potom nakupiť tak sa vyvetrám potom...už nemôžem vôbec spávať išla som spať o pol druhej a ráno o pol šiestej hore...sem tam posol ale klby ma bolia hroooozneee...

noemarta
24. jún 2010

katty17, takze ty zurujes zajtra na teraske, hi hi
moj manzel aj so susedom idu zajtra na carattuning, takze my baby urcite aj zajtra vecer nieco vymyslime, a spravime si nejaku tu zurku, samoska bez alkoholu, hi hi 🙂

izira
24. jún 2010

@maxara tak to je uz vazne na neuverenie...taketo nahody 😎 ale potesi... 😎 😎

katty17
24. jún 2010

noemarta, jasna mojitko a ruka hore 😀 . chichcihi. ale nie. ale pivko radlerik sa im uz chladi 🙂

noemarta
24. jún 2010

katty17, jasne ze bude mojitko, ale bez alkoholu, matu mam v zahrade, takze spravime. ja pivo vobec nemusim, nejde mi to dole krkom.
boooze, co mam varit, co varite, dajte nejaku inspiraciu....

nebbia
24. jún 2010

Ahojte,moj drahy je narodeny 1.7. Tiez by som bola stastna,keby sa mi podarilo dat mu takyto darcek k narodkam.Inak doktor vcera v poradni vravel,ze sa zacinam otvarat a do tyzdna by to mohlo byt. 😀

maxara
24. jún 2010

@katty17 moj otec je Peter 😉 a kafkov manzel tiez 😀 zeby sme boli dcery Kafkovho manzela? 😀 😀 😀

lenkaaninka
24. jún 2010

ja varím fazulovú polievku so zeleninou a udenými rebrami a široké slýže

23bambuliatko
24. jún 2010

No čaves babulky 🙂 ja som do teraz spala, ale citim sa rozbita ako cigánske hračky ☹ celu noc som mala v bruchu krce, krutilo mi v crevach...no hrozne stavy...ale zacínam sa tešiť, že po tyzdennej zápche asi niečo pojde von 😀
Stale vas dočítavam, lebo nestíham 😀 Oacke straaaaaaaasne moc blahoželam ku Kike - je rozkošna 🙂))

maxara
24. jún 2010

@izira aj tvoj otec je Peter? zeby si bola moja a Kattyina sestra? 😀 😀 😀

23bambuliatko
24. jún 2010

@maxara aj moj manžel je Peter a svokor tiež 🙂 a možno aj maly bude Peter 🙂 ale to bude prekvapko pre manžela, viem že by asi chcel a asi aj dufal, že maly sa bude volat po nom, ale zatial stale hovoríme že to bude ,,asi" Andrej 🙂 však sa rozhodnem ked ho uvidím...co mu viac sekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre