Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
30. jún 2010

dobré ránko 🙂

prišla som vás pozdraviť, a popriať pekný dník. Povzbudiť všetky, ktoré idú rodiť, že na nich myslím a nech sa držia, aby to mali rýchlo za sebou a zdravé pokladíky v náručí. Keď si predstavím, že ja ešte mesiac vydržať 😅 , hlavne nech je maličké v poriadku.
Včera som tu nebola, tak ani neviem kto má drobčiatko, ak sa niekomu chce nech mi to prosím zhrnie, ja som včera celý deň šila tie šaty, tak som vás večer už nestihla a hlavne nevládala prečítať.

Tak pekné slnečné a držte s aj na vyšetreniach, páááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 😎 🙂

robika
30. jún 2010

Dobre ranko,
prisla som vas pozdravit a rozlucit sa, odchadzam do nemocky a zajtra mame sekciu...
nestihala som citat, takze novym mamickam prajem vela mliecka a pekne papajuce babatka 🙂
a ostatnym nech to rychlo ubehne a v tychto teplach, nech to nie je take tazke vydrzat, za chvilku to uz bude mat kazda za sebou a uz budeme svoje babatka objimat a spominat na nase velke bruska 🙂
majte sa krasne a verim ze co najskor budem doma 🙂

agika1982
30. jún 2010

dobre ranko tehulky.... tie co idete do nemocky, drzim palceky a veeeelmi.......urcite to zvladnete!!!!! ak su nove mamicky, tak GRATULUJEM....a prajem vela sil, mliecka a hlavne zdravicka....
ja som tuto noc spala vynimocne dobre.......ale priznam sa, uz by som to chcela mat za sebou....tesim sa na drobceka

jeiny
30. jún 2010

@agika1982 ahoj, kedy mas najblizsiu poradnu v porodke?

ericica
30. jún 2010

kocky dakujem VAM vsetkym co mi drzite palce..... ste zlate.....
mojalili dakujem ti bodaj by si mala pravdu....dnesv noci som spala ako zabita manzel ma budil o siedmej...mala este spi dala som si kavu a uz aj vyrazame.....myslite na mnaaaaa......cmuk a davajte pozor na vase bruska a batozteky......
cmuky 😵 😵 😵

jeiny
30. jún 2010

@ericica drz sa a nech to mas rychle za sebou

danulka3
30. jún 2010

@lenkamarkusova Ahoj,ja som tiež zo Žiliny,ale termín mám až v septembri,prosím ťa ,neposlala by si mi zoznam,čo treba do žilinskej pôrodnice? ďakujem

jeiny
30. jún 2010

baby ako pozeram este zajtra allexa a uz som tu uplne seriozne na rade 🙂

karinnka
30. jún 2010

Ahojte dievcata 🙂 Ako sledujem tu sa to tu normalne rozbieha 🙂 Ked som citala kolko z Vas sa uz chysta rodit tak som sa rozrevala ako mala,ze uz chcem aj ja 😝 Hormony si robia co chcu,revem stale 😀 Teplota mi nad ranom klesla,ale stale som ako zbity pes....a to nevravim,ze kazdu hodinu v noci sa budim....rano vstavam viac unavena ako vecer....
Ale ako sledujem nie som v tom sama 🙂
Dievcata co idete rodit tak drzim palceky!!!! 😉 Hned by som s Vami menila 😉

elenka.k
30. jún 2010

Ahojte baby! Aj ja letím od druhého tt, už sa aj teším (nepíšem, že pôrodu 😒 ) ale ako píšete v noci je to najhoršie a ešte k tomu keď sa mi konečne podarí zaspať - respektíve si nájsť polohu, tak Elenka si vyžaduje, proste si skontrolovať či som pri nej! A vstavaj s tým brušisko.... a to nakláňanie nad postielkou UFFFF!! Samo aj ja Vám silno držím palce, nech je všetko ok a dávajte si na seba pozor!!!

takyna
30. jún 2010

Držím palce všetkým nastávajúcim maminkám, maminkám veľa mliečka a ĎAKUJEM za vaše priania 😵 , foto neskôr pridám do albumu Júloviek 😵

alllexa
30. jún 2010

Ahojte, vecer som nemohla zaspat, lebo male ma kopalo, o pol stvrtej som sa zobudila, zase ma kopalo, navyse som bola hladna, tak som si dala banan a snazila sa zaspat, a o siedmej to zase zacalo s kopkanim...
Ako ja som rada, ze sa ozyva, aspon viem, ze je ok, ale to som netusila, ze este ani nebude na svete a nenecha ma spat🙂

lela1809
30. jún 2010

@maxara no piatok by sa dalo 🙂 a uz to vyzera ze pojdete?????

lela1809
30. jún 2010

@robika tak drzim palce nech vam vsetko ide lahucko 🙂 a rychle zotavenie 😉

mojalili
30. jún 2010

Ahojte kočky,
SOm chora. Nabehla mi teplota v noci, poriadne som sa spotila, ze sa dalo pyzamo krucat....maly zaspal az o 00.30 po dlhom reve, ale spal do 4.30 hod a potom pekne pil aj z toho bolaveho.
NEboli ma bradavka, tak je to dobre, boli len bok a spodok....citim sa strasne slaba, vsetko ma boli, ani do prace som neisla davat vysvedcenie ☹ ☹ ☹

Ach jaj kocky, vsetko sa na mna lepi... ☹ ☹ ☹

sarai
30. jún 2010

ahojte, tak aj ja sa vam uz mozem pochvalit. 23.6. sa nam narodila nasa Nada. bolo to prekvapko, lebo doktori mi vraveli, ze to bude chlapcek. ale strasne sa tesime z nasho drobceka. dala som aj do albumu zo dve fotky.

bellablonde
30. jún 2010

Ahoj SARAI 🙂 no teda! to je mile prekvapko 😵 Blahozelam maminke aj Nadke 😵

bellablonde
30. jún 2010

@mojalili joj moja, musis si uz konecne odpocinut ☹ vsak si stale v plnom nasadeni, vsetko co nemusis, nerob, len lezkaj a oddychuj...drzim palec, aby sa ti rychlo polepsilo

sarai
30. jún 2010

bellablonde, dakujem 🙂

janulienocka
30. jún 2010

ahojte dievcata,@sarai gratulujem 😵 😵 😵 paani my tiez pocitame s chlapom, to by bol gol keby to bolo dievca 😅 teeeda, ste mali riadne prekvapko 🙂
@mojalili to mi je luto, ale ako ta poznam z toho co vacsinou pises, urcite sa moc nesetris a vela toho nenaoddychujes, tak ak sa ti da, bezkaj do postele a setri sa 😉
ja bezim do poradne, no to som teda zvedava co povie doktor, ide ma mrknut po dvoch tyzdnoch tak uvidime 🙂

leanax
30. jún 2010

alllexa aj keď sa malé narodí tak ťa ešte nejaký ten mesiac dva nenechá spať, ja nespávam tiež lebo ma malá tlačí na močoví mechúr a za noc behám na WC aj 5-6x , Potom ráno vstávam mrzutá. Dnes idem do poradne tak som zvedavá čo nové mi doki oznámi. Mám dosť silné bolesti v podbrušku a strašne ma svrbí celé telo a minule mi brali výter na streptokoka tak som strašne zvedavá čo zistili... Držte palce. ..

lulu1983
30. jún 2010

Ahojte tehulky a maminky 🙂,

blahozelam @sarai k milemu prekvapeniu 🙂

@mojalili: to mi je luto, rychlo sa vyzdravte.. a skus oddychovat kolko je to mozne, lebo ako janulienocka pise, urcite sa nesetri, tak aspon docasne vyrad nejaku tu tvoju vrtulku ;)

Dnes je posledny skolsky den a deti chodia pod oknami s trubami a trubia ako o zivot a poriadne sa tesia, ani by mi to moc nevadilo osobne, ale chuda moja macka je na smrt vydesena z toho, nevie, kam by sa schovala, tak dufam, ze to nebude trvat dlho.

adelaine
30. jún 2010

dobre dopoludnie babenky 🙂
ja som konecne po dllhom case spala vyborne, ani raz
som nebola na WC-ku, co nechapem, ako je mozne,
citim sa super 😉
ja idem dnes na poludnie do poradne, ak prezijem
cestu tam a spat v tom horku, tak vam sem hodim
aktualne info z poradne.

..tiez drzim palceky vsetkym, ktore idu do poradne 😵

merikac
30. jún 2010

dobre ranko babulky,

dnes som si sem prisla po radu,,asi mi poradia tie co uz maju deticky,,,mojej Emmke sa vyhodili po tvaricke vyrazky, take vodove pupence 😠 ,,asi su to potnicky, nemyslim, ze to ma alegiu na praci prasok, lebo to by mala hadam aj cele telicko -nie? ☹ .najskor toho mala len take tri pupaciky na licku a cielku a dr. mi kazala na to dat sudocrem, ale to sa jej zapalilo,,,a teraz sa jej to rozliezlo po celom licku,,neviet co by na to mohlo zabrat?.......

merikac
30. jún 2010

vsetkym, co idete dnes do poradne drzim palceky 😵

janka256
30. jún 2010

@merikac skus holtov krem ten je dobry sice trosku smradlavy a mastny ale dobry 🙂

zonula
30. jún 2010

@sunnygirl ahoj, do ktorej porodnice ides rodit?ja byvam v ZC, a chcela by som ist do ZV porodnice... este by som sa ta chcela spytat, ze asi kedy sa ti podarilo otehotniet kedze mas podobne vypocitany termin ako ja,lebo vcera mi lekar povedal,ze babo je asi o tri tyzdne mensie,ako by malo podla vypoctov podla posledneho menzesu byt.. si myslim ze som otehotnela okolo 2.novembra....

adelaine
30. jún 2010

@merikac tiez si myslim, ze keby to bola alergia,
tak by mala ten vysev na kontaktnych miestach, tam,
kde sa dotyka oblecenie pokozky...a bolo by to cervene
a svrbiace 😒
takto tazko povedat, mozno su to len naozaj potnicky....
skus to po okupani nechat vysusit na vzduchu a privelmi
ju neobliekaj, len tak na volno ju nechaj...

a nasla som:
Jak ošetřit potničky?

Postiženou kůži je vhodné omývat vlažným roztokem heřmánku, jemně osušit a do kůže vetřít čistý avirilový zásyp (bez příměsi azulenu) - zásyp si nasypte na dlaň a rukou na postižená místa jemně vetřete - postup během dne několikrát opakujte a také častěji přebalujte. Kůže se velmi rychle zklidní, ale také vysuší, proto ji následně musíte ošetřit zvláčňujícím přípravkem, na který bylo dítě zvyklé.

zonula
30. jún 2010

@leanax aj ja mam dnes podobne pocity,rano ma pobolievalo podbrusko.inak pekne meno ste vybrali pre malu. aj ty mas podobny termin ako mi vyratali,tak by som bola rada,keby si mi napisala aj ty kedy si asi otehotnela.dik

merikac
30. jún 2010

@adelaine
@janka256
dakujem kocky...skusim, najskor moznost ktoru radi adelain........ 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre