Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
10. júl 2010

@mirka285 ved ja tiez idem este len rodit,tak nikoho nedrazdim, 😝
ved aj u nas na Slovensku to nemusi byt zle,ja neviem,este som tam nerodila a lezala som v nemocke len 3 dni ...takze nemam ani sajnu...
😉

pepppe
10. júl 2010

@alllexa zmerali,,vahu nevieme,ale vsetko ostatne mame pomerane 😉 a co ty ides kedy?

alllexa
10. júl 2010

@pepppe - ja nastupujem do nemocky v pondelok, a v utorok, ak sa to samo nespusti, mi to vyvolaju...

izira
10. júl 2010

@alllexa diky za tip na pas, nejaky si budem musiet objednat aj ja....uz ho nestiham kupit - v pondelok asi zastavam v nemocnici 🙂

izira
10. júl 2010

Kocky, prave som si vas docitala, co ste popisali dnes...som unavena strasne, ale este musim dokoncit kolac a sirup rozliat do flias....som sa poobede cinila, aj dzem uz je zavareny 😎 taky fajny malinovo - cierno ribizlovy 🙂 mnam

Teraz som si na chvilku nohy vylozila - ani velmi nespuchli - co som rada, len tie kontrakcie cely cely den...su teda horsie, nez pocas prveho tehu - to som vtedy az take nemala... 😖

Idem do kuchyne dokoncit co treba a sadnem si k vam este neskor vecer...

janka_michal
10. júl 2010

@maxara jaaaaaj no tak malo sexujes :D :D :D fuuu no tak veru neviem co by este pomohlo..skus sa riadne vytocit :DDD ale asi je to tak,ze ked sa babatku chce tak ide na svet
@alllexa noo tak uvidim ci je to pravda...mala by si sa aj ty stretavat s babatkami 🙂

samayka
10. júl 2010

ahojte 🙂
som vám sem nakukla a poradím ako sa naša sýkorka dostala na svet o 12 dní skôr. mali sme termín 9.júla 2009

dokončili sme prerábku bytu, svokra prišla že umyť okná.. nebolo treba, lebo tie izby čo chcela leštiť boli pozatvárané.. ale nechala som ju .. lenže ona krpatá a záclony som vešala ja. a ráno praskli trubky a plodovka začala odtekať 🙂 tak sme si išli po naše dievčatko 🙂

nie je to zrovna najšikovnejší spôsob ako posúriť bábo na svet, ale aj tak sa dá 🙂

ale tak ako píšete, bábo presne vie kedy sa má dostaviť...len neponáhlajte, čas aj tak strašne rýchlo letí...len nedávno bola naša malá krásny voňavý batôžtek a už máme rok 🙂

držte sa dievčence, a my júlovky 2009 vám držíme palce !!!!!!!!!!!

krish
10. júl 2010

ahojte babule 😉

MM je zazrany do futbalu a ja sa nudim ako pes... tak som sem nakukla a tu je tiez dako ticho 😕 pred chvilkou som zbastila veceru, buchty na pare - mnamky suprove boli s mlieckom vychladenym. a kedze som spotena a ulepena jak mys planujem si ist hodit sprchu.

inak ako som tak citala tak buduci tyzden je vas vela na porodnom boxe 🙂 super! drzim palceky a potom uz chcem aj ja! 😀 v pondelok mam poradnu tak snaaaad som sa trosku posunula k porodu blizsie. joooj som uz teraz zvedava co mi doky povie 😨


@samayka mna chytaju porodne bolesti uz len ked pocujem slovo "svokra" 😀 a gratulujem k 1.rociku 😉

sunnygirl
10. júl 2010

Lenkaaninka, mala dosť ťažký pôrod, nevedela sa otvoriť a že dosť ťažko rodila, nato, že to bolo tretie. Aj Dr. sa čudoval, že to ide dosť ťažko. Ale už to má za sebou 🙂

stanka33
10. júl 2010

ahojte,
@petzi ty si uz v nemocke, vidis ze pojdes skor 😀 😀 😀
chudiatko leninka, jej to malo ist lahko a ona si toto vytrpela, ja sa bojim ze to pojde tiez tazko, mne dneska nic nie je a to som cela den na nohach a nic aj som sa slnila,aj chodila, behala no nic....ked aj zrzka aj ericica mali druhe tahsie ako prvy ja si neviem predstavit tahsi ten moj ach jaj....

stanka33
10. júl 2010

@mirka285 to ste boli na standarde 4 baby neblazni?????

petzi
10. júl 2010

@stanka33 ved ja neprotestujem 😀
inak tiez mi nic nie je iba mam vela plodovky,ale citim sa fajn, uvidime ako bude
neskor...ale na termin mi to tusim vyjde,tak ako som si priala od sameho zaciatku.
Boli ma len ritna kost,co tu lapim za laptopom a citam si vas.... 😀
ale teraz pojdem na CTG ,tak si hodinku odpociniem a potom sa zase pridam..
ty este nekric,mozno ma predbehnes... 😀 😀 😀 😀

alllexa
10. júl 2010

Neviete nahodou, ci sa robi klistir aj v tom pripade, ked pridete do nemocnice den pred vyvolanim porodu, alebo staci vecer predtym nejest?

stanka33
10. júl 2010

@alllexa podla mna sa robi aj tak, neurobia ti ho iba ked nestihnu ako asi u Katty ked prisla v takom stave

stanka33
10. júl 2010

juuuj baby pozrela som si nas album, krasne babatenka mate vsetky... 😉

zrzulka
10. júl 2010

@stanka33 neboj aj teba to caka ale je fakt ze aj toho mojho chlapa milujem :O))))) strasne som sa bala ci to dokazem lubit oboch... Mne ti to pride inak neuveritelne ze mam zrazu dve deti... zvlastny to pocit

emjee
10. júl 2010

baby pisala som vam aj na spolocny nick aj na nastenku - nezverejnujte si heslo a hlavne si dajte nieco tazsie uhadnutelne ako "...", ked vam pomiznu albumy bude neskoro

zrzulka
10. júl 2010

@alllexa podla mna ti ho urobia, nerobi sa len ked uz ides tak ze rodis.... ale neboj nic... da sa to vydrzat aspon sa ti pekne precistia crievka 😀 😀 😀

stanka33
10. júl 2010

@zrzulka no toho sa bojim aj ja, ked som chcela dalsieho chlapca, som vcera natarala muzovi ze jurko je iba moj a ze on bude mat malu lily a ze ja Jurka, tak neviem...potom sa smial ze pockaj za hodinu ked ta nastve ako budes hovorit...ale je pravda ze ho furt teraz stiskam a bojim sa ze ked bude mala bude ukrateny o vselico

stanka33
10. júl 2010

@alllexa hned budu 2 kg dole neboj 😉

izira
10. júl 2010

@petzi Tak si ma v tej nemocke predbehla...🙂 ....a normalne ti zavidim 😎 tie nemocnicne priestory, stravu, starostlivost...ako uz ktosi pisal, u nas su kvalitny lekari, ale co sa tyka nemocnice samej je to zvacsa katastrofa... 🙄
Tak ti teda prajem, aby bolo vsetko v poriadku, aby ste boli zdravi a aby to prebehlo bez bolesti 😉 drzim vsetky prsty 😉 😉 😉

alllexa
10. júl 2010

@stanka33 - dobra metoda na chudnutie🙂

zrzulka
10. júl 2010

@stanka33 nic neboj lasky budes mat dost pre oboch 😀 ja som tomu tiez neverila lebo ja som zase chcela dve babulky... a dievcatka su tiez super, budes mat sqelu partacku na "babske" reci neskor . nezabudaj ze chlapi su z marsu. este budes rada ze mas aj dceru neboj!!!! a jak ju budes paradit a vyzivat sa v tom :O))))))))

oacka
10. júl 2010

@alllexa mne napr. klystír nerobili a prišla som do nemocky deň pred sekciou. ale to bola zásluha mojej známej,ktorá volala sestrám,že nechcem klystír,, že od piatej poobede nič nejem,tak netreba. a ráno pred sekciou som ešte bola normálne na WC, takže ani ho nebolo treba. ale inak ak ideš z oddelenia,tak klystír robia...
dnes som sa potešila,lebo konečne sme dosiahli a presiahli pôrodnú váhu! ale dnes celý deň visí na cicke, len by jedla, cuckala a spala na prsníku... uvidíme,čo bude zajtra. možno že to už ide na laktačná kríza,že potrebuje viac papať...

zrzulka
10. júl 2010

@stanka33 ale inak mas pravdu my sme si to nejako automaticky rozdelili ze muz sa stara o malu aj a o maleho. Ale tak on sa napriklad boji ho kupat. Obcas ho vezme na ruky ale to je tak vsetko

zrzulka
10. júl 2010

@oacka skor z toho tepla ze je viac smadna. Aj maly bol dnes castejsie na cicke ale uz krasne spinka....

oacka
10. júl 2010

@zrzulka Kika tiež po kúpaní našťastie zaspala, takže od pol osmej chrní, zvykla spať aj do jednej v noci, no včera sa zobudila o pol jedenástej a potom každé dve hodiny...... možno je to z toho tepla... trochu sa jej šúpe kkoža na nožkách,tak som sa zľakla,či nie je dehydrovaná,ale fontanelku na hlave má ok, tak asi nie...

zrzulka
10. júl 2010

@oacka ak cika dostatocne tak neboj dehydrovana nebude, musis sledovat kolko pocika plienok.... inak my mame podobny rezim ako vy. a tiez sa nam supe kozicka na nozkach ... ale premastujeme tak to uz je lepsie.

stanka33
10. júl 2010

@zrzulka som zvedava ako to bude u nas...vacsinou to tak byva ze ze dievcatka su oteckove a chlapci mamini

alllexa
10. júl 2010

@stanka33 - ano, byva to tak, ale ja si napriklad neviem predstavit, ze by som mala chalana, nie ze by som chlapca vobec nechcela mat, ale neviem si predstavit ten pocit a ani to babatko... Vzdy som si v mysli vybavovala len dievcatko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre