Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
11. júl 2010

meruska_chodim len tak,bez vybaveneho lekara 🙂
tutifruti-merali mi jazvu na maternici po prvom cisarskom a pod 7mm sa odporuca uz kvoli komplikaciam cisarsky a ja uz mam 5mm....

alllexa
11. júl 2010

@ribike - no praveze mi ho vyratali este neskor - na 5.7. a podla mojich vypoctov to malo byt uz 1.7.

tutifruti
11. júl 2010

@karinnka no tak nechápem preco chce dr. cakat na termín.. .mne práveze povedala primárka skôr preto, aby sa mi nespustil normál pôrod a nenastali kompikácie....

meruska
11. júl 2010

@karinnka jeej tak aspon niekto 🙂

meruska
11. júl 2010

inak som dala do nasho albumu postupnost ako mi rastlo brusko 🙂 sa mi to az nezda 😀

ribike
11. júl 2010

@alllexa Fíha tak ty držíš rekord v prenášani...no ja som už teraz na nervy a to mám ešte 11dní do termínu☹...Tak vám budem držať palčeky v utorok,akurát budem na poradni🙂

petulka_1
11. júl 2010

No dobre dievcata, idem ja uz pomaly sa pred telku natiahnut, lebo uz ma chrbat boli... Dobru nocku prajem...

alllexa
11. júl 2010

@ribike - dakujem, Ty sa zase drz na poradni, nech Ti povedia nejake pozitivne spravy!

ribike
11. júl 2010

@alllexa Díky no ja len dúfam že stihnem svojho dokiho a všetko bude v pohode🙂

tinka349
11. júl 2010

@ribike no ja sa chystam na porod uz zopar dni,ale mala sa nechysta 😀 nechce sa jej v takej horucave, asi caka na ochladenie....ja som sa narodila 22.7. takze ja milujem horucavy, a dokonca hodinku , dve denne sa aj vycapujem na slnku a naberam bronz....

tinka349
11. júl 2010

@karinnka
@meruska ani ja si nevybavujem lekara, ved niekto ma odrodit musi, no nie? a ja som k tomu studentka, tak odkial by som mala nabrat peniaze? a muz sponzorovat nebude.....sice rodicia mi povedali, ze mi daju, ale ja nechcem....mam v nemocnici kamosku porodnu asistentku, tak bude apson ona pri mne.... 😎 kocky kedy idete rodit? ze kosicanky 😀

alllexa
11. júl 2010

@ribike - no mas na to este tyzden, to by si mohla stihnut... a potom kedy sa ma vratit? Ze by si na neho este pockala po dovolenke. Je blbe, ze si nieco naplanujes, predstavujes si to, a potom sa to skomplikuje. Inak, zaujimavy napad, ist rodit do vody, aj ja som o tom uvazovala, kedze sme s mm potapaci🙂.

alllexa
11. júl 2010

@tinka349 - a nebojis sa v takom teple opalovat? Ja by som sa o to brusko trocha bala, mavas ho niecim zakryte?

ribike
11. júl 2010

@tinka349 No ja sa slniečka bojím,teraz čo som tehu.možno ani preto nemám teraz rada horúčavy☹ Ja mám termín akurát na 22.7 🙂 ale dúfam že už budúci tt budem držať svoju malinkú v náruči😅

karinnka
11. júl 2010

tuti tak asi co lekar,to nazor....nechcela som pana Primara presviedcat,ze predsa asi bude lepsie cisarsky 😉 ked mi ho odporucili 2lekari pred nim 😉
inak pripadam si ako debil....pretoze kazdy sa ma pyta aj v nemocnici,ci lekar ci sestra,nech vsetko konzultujem so svojim lekarom a ked poviem,ze ziadneho nemam tak sa tak sucitne na mna pozru 😀 😀 ale tak zase uz len par dni....
Radsej si zaplatim lepsiu izbu,samozrejme ked bude nejaka volna 🙂

tinka349
11. júl 2010

@ribike ja som citala aj pozitiva aj negativa k opalovaniu v tehu....tak newem.....malej ukazujem slniecko nech sa jej uz chce vooooon, a fuuurt nic 😝

meruska
11. júl 2010

@tinka349 ja idem rodit ked to na mna pride 😀 darum - neurcity 😀 cas tak isto 😀

meruska
11. júl 2010

@karinnka aj mna sa sestricky v nemocnici pytaju na meno lekara a ja stale nic 🙂

ribike
11. júl 2010

@alllexa Ja som počula o pôrode do vody vela pozitívneho aj som o ňom čítala a kedže sa mi naskytla táto možnosť tak som ju chcela využiť🙂najprv som sa bála či budem mať všetky testy negatívne,lebo inak do vody nepúšťajú ale ked mi aj to vyšlo už som sa do toho tak moc vžila že som si ani v duchu nepomyslela že doki odíde na dovolenku☹ asi ide na 8dní ale nechcem to risknúť lebo aj jedna moja kamoška chcela do vody lekár bol na dovolenke ale myslela si že ho vyčká a porodila pol dňa pred jeho návratom☹

ribike
11. júl 2010

@tinka349 No ja proti slniečku nič nemám,predtím som bola posadnutá opalovaním stále som lozila do solárka ale teraz je to dosť nebezpečné,ked tak slniečko tak po piatej...ale však každá máme iný názor aj ja mám kamošku čo sa opalovala počas tehu každy druhý deň od 5tej do 6tej ja na to odvahu nemám...

izira
11. júl 2010

Ahojte, tak som sa prisla rozlucit, zajtra uz by som naozaj mala nastupit do nemocky...kontrakcie mam posledne dva dni dost desne, ale da sa... 😉
Tak nam drzte prsty a myslite na nas 🙂 dnes idem skor spat, aby som bola rano svieza 🙂

@tinka349 ak prides zajtra do nemocky, tak sa vidime 🙂

danulka3
11. júl 2010

@karinnka ahoj,ja mám termín až v septembri,ale zaujalo ma to meranie tej jazvy po prvom pôrode,lebo ja som ten istý prípad,tiež mám po SC dlhšiu dobu ( 11 rokov),ale doktor mi nič nespomínal,že by mali merať jazvu a že by som mala rodiť cisárskym,mne len povedal,že dôvod toho cisárskeho nebol taký,aby som nemohla rodiť normálne,ale o jazve nepovedal nič

alllexa
11. júl 2010

@ribike - no a vyvolavat Ti ho nechce este pred odchodom?
Aj ja som kedysi obcas zasla do solarka, ale teraz je to fakt nebezpecne, aj samoopalovacie kremy sa bojim si dat... Mozno pocas dojcenia... A zase ked si predstavim, ze by som sa mala s tymto bruchom slnit, tak to by som nezvladala, to by som musela byt pri vode, co zase je riziko infekcie, takze aj toho som sa vzdala... Ale pripadam si strasne - tucna a biela.

alllexa
11. júl 2010

@izira - drz sa!!

oacka
11. júl 2010

@karinnka a prečo si mu rovno nepovedala,že chceš cisársky? ktorý primár, Tomašu? inak ja som za celý porod vycálovala veru dosť,ale stálo to za to, nikdy to nebudem ľutovať, mala som sa tam skvele! len bacha na ten apartmán, je tam horúco jak v pekle...má aj klimatizáciu,no ale púšťaj ju na miminko.... a okno sa dá otvoriť len jedno v každej miestnosti....
tak ja budem piť vineu, ale nebolí vašich chalanov od nej bruško? priznám sa,včera som zožrala pizzu s kukuricou, a malú dnes nejako pučilo,len ja neviem od čoho... lebo kakala normálne...

oacka
11. júl 2010

@karinnka možno keby si mala lekára,vedel by ti "vybaviť" aj lepšiu izbu...

stanka33
11. júl 2010

Ahojte, prisla som vas len pozdravit,
@alllexa
@izira dzim palce zajtra,
maxi drz miesto v utorok som tam aj ja.....dufam ze aspon na tej vratnici budu mat volne....a doki mi to nezrusi kvoli vela porodom, ja uz fakt nechem cakat a vsetko mam zariadene, som balila maleho, zajtra uz budem spinkat bez neho, ani si to neucvedomujem ze ho tyzden neuvidim.....
a moj drahy ma zacviknuty nerv, ani ten vyvolavaci sex zajtra nebude co som ho uhovorila ☹ tak sa musim starat ja o neho namiesto oddychovania

drzte sa babenky....co zajtra idete....cafko....alexa a pozdravuj katty

noemarta
11. júl 2010

ahojte,
ja uz som pobalena, nachystana na zajtra, takze nam drzte palce, nech nam to vsetko dobre dopadne.Allex, takze zajtra, idem si uz pomaly lahnut, neviem sice ci zaspim, ale idem to vyskusat.
paaa dobru noc.

stanka33
11. júl 2010

@noemarta aj ty ides zajtra tak aj tebe drzim palce....

oacka
11. júl 2010

@noemarta držím palce, hlavné je sa nebáť! 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre