Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
25. júl 2010

@alllexa nie ostane na posteli

maxara
25. júl 2010

@alllexa veru, toto robi.. ale zatial som v pohode.. aj mm sa snazi, skace mi pri riti a strasne sa mu chce prebalovat, takze ja som tu len kojka.. 😀 ale super, aspon si odpociniem a ked pojde do roboty, tak si to naplno vychutnam

maxara
25. júl 2010

Inak baby, ja som od vahy pred tehu pribrala do porodu 6 kg (povodne len 3 a potom som nasala vsetku vodu, okolo ktorej som presla, takze spolu 6kg) a v nemocnici som schudla rovnych 12kg. Cize som o 6 kg lahsia ako pred tehu 😀

kafoditka
25. júl 2010

@maxara maxi ja hovorim, ze tahotenstvo je dobra dieta 😉 ja mam teraz 5kg navyse, ale to prezijem

maxara
25. júl 2010

@kafoditka no to este das dole.. 😉 ja som v nemocke jedla velmi malinko.. niekedy som bola uplne bez vecere..

maxara
25. júl 2010

BABY KUK
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...
a prosim podoplnajte co viete.. mne do IP, dakujem

petrap001
25. júl 2010

@maxara tak tebe heej este schudnut po podode 😀

luculele
25. júl 2010

Ahojte baby, skocila som k vam pozriet z januaroviek 2011, pozeram, ze vam sa to tu uz sype 😀 prezradite mi, co znamenaju tie skratky vo vasej tabulke pod kolonkou porod? Vydim tam vela C-cok.. to tak vela z vas malo porod cisarskym rezom?

lutsine
25. júl 2010

Chcem sa spytat ci vase babatka spinkaju v noci v perinke alebo len tak v overaliky v postielke prikryte dekou?

kafoditka
25. júl 2010

@lutsine moj maly spinkava len v pyzamku alebo bodynku - podla toho ake je pocasie - a zakryjem ho len dekou..

@luculele ano, Ccko znamena cisarsky a naozej vela bab tak aj rodilo...

pepppe
25. júl 2010

@tinka349 gratulujem,malinka je hotova krasavica po mamicke 😉 nooo neboj uz mas po porode,uz bude len dobre,ja mam tiez strasne spomienky na to,bolelo to strasne,,mna sitie ani nie,ale jaq som mala dlhy porod

petrap001
25. júl 2010

@lutsine ja mojho viazem do zavinovacky,lebo sa strasne ohana s rukami a deku by ak tak odkopal a zasa nemame tu az tak teplo ako vy na slovensku..

oacka
25. júl 2010

Čaute kočky! My sme dnes našu malú kristínku pokrstili, už je z nej katolíčka! v kostole spala ako zabitá, nezobudila sa,ani keď jej lial vodu na hlavu a ke´d sme prišli do salónika oslavovať od dvanástej do siedmej večer spala asi dvadsať minút.... chcela oslavovať! normálne tam v pohode vydržala a nikto mi nechce veriť,že vie byť aj urevaná! zddravím tinku a maxaru., zlé už je za nami a krásne pred nami! ja som teraz o 9 kg ľahšiaa ako pred tehu! ale viac už dole nejde, ja žerem ako kyselina,aby som mala mlieko...

strasska
25. júl 2010

@oacka 😀 😀 😀 😀
takze uz nie je pohanca...gratulujeme Kristinke 😉
Ktovie, ci uz Meruska nie je doma? Som zvedava na Kosickeho chlapa 🙂
@tinka349 gratulujem, krasne babenka!
@maxara neprovokujte s tymi kilami...ja som sa prestala vazit, ked mi vaha ukazovala +21 a teraz mam este 10 navyse...
ale stehniska mam jak rychlokorculiarky, fuj hnusne 😉

oacka
25. júl 2010

@strasska keby si neklamala! dobre si vyzerala ako tehotná,tak aj teraz isto dobre vyzeráš! fakt my máme v KE samé baby, až na Tinka. ja vybaľujem darčeky ku krstu! keby som vedela,že to bábo dostane toľko darov, tak krstím každý deň! 😀 😀

oacka
25. júl 2010

@oacka na Timka, som chcela povedať... 🙂

strasska
25. júl 2010

@oacka no to brucho splaslo, takze uz nezakryva vyhlad na moje obr-stehna 😀
inak tej mojej krasavici je vsetko velke...ja mam asi 3 bodynka a dvoje dupajdy co su jej dobre, inak vsetko na nej visi.
Periem kazdy den, uz normalne rozmyslam, ze si pojdem daco kupit...asi som necakala ze bude taka utlucka. Misko bol bucko a aj vela papal, takze on v 3 tyzdnoch mal o 1100gr. viac, ako ked nas pustalu z porodky 😎

oacka
25. júl 2010

@strasska moja mala na krste 62jku, bola jej trocha veľká,ale už v nej neplávala... ja som toho pokúpila dosť, takže mám všelijaké veľkosti.... nakúpila som kopec plyšových dupačiek a ani raz ich nemala na sebe v tých horúčavách.... no konečne prichádza z krstín aj moj manžel... idem mu ukazovať dary. Dobrú noc! 🙂 🙂 🙂

stanka33
25. júl 2010

@maxara aj ja som chcela prist za tebou, len som furt cakala ze muí zdvihnes telefon som nevedela ze co je s tebou, a potom v tu nedelu sa mi to poobede nejako suchlo,uz som nechela rusit a v pondelok sme isli domov, no co ti poviem surovo nas vyhodili z izby

baby tie nase dietky su rovnake....hadam sa im to upravi a budu papkat pekne kazde tri hodky.....

alllexa
25. júl 2010

@maxara @oacka - teda, vy ste rekorderky v chudnuti!🙂
@oacka - super, ze vsetko vyslo a ze uz mate to zle "odrobene"... My prave uvazujeme, ze kde krst a kedy, bolo by pekne, mat to v septembri, na prve vyrocie sobasa, to akurat aj vychadza na nedelu🙂

@kafoditka - ja mam teraz 7 kg navyse, v nemocnici som dala dole 8 kg a doma za tyzden cca 2-3 kg. A s pasom si na tom ako? Mne sa postupne zuzuje, ale stale je to o cca 10 cm viac ako predtym...

cigaretka5
25. júl 2010

No dievčatá idem sa neskromnr pochváliť dva týždne po pôrode a ja už som vo svojich povodnych veciach. Dneska som sa dala dǐo najuzsich nohavic...... Jesť moc nestiham a ani my v týchto hicoch a dusnach nechuti......... Čo sa týka čísel na vahe neviem som sa nevazila .......

stanka33
25. júl 2010

@cigaretka5 dobra si....mne ostali este 2 kila,kilecko som dala dole za tyzden...veci obleciem len su mi este dost natesno...snad sa tie moje boky este trochu umudria... 😉
@maxara no tie uzasne vecere co tam boli.... necudujem sa,ked si tam bola tak dlho...3 dnove rozky zo syrom

kafoditka
25. júl 2010

@alllexa panva sa mi roztiahla, takze je problem s riflami ale dnes som dosla na to, ze ked si obleciem stahovacie nohavicky, tak moje oblubene rifle zapnem v pohode 🙂 Tak som ich dnes hned navliekla - boli sme s mm v eurovei - a dala som si opatky!! 😵 😵 Normalne som sa citila dobre a pekna 😉 😀

petrap001
25. júl 2010

baby a ne sa zda,ze sa mi akosi roztiahli rebra.predtym mi ich nebolo vidno a teraz mi tak hnusne vytrcaju akokeby mi ich brucho v tehu vytlacilo 😖 vobec sa mi to nepaci.a aj ja som na seba natiahla predvcerom stare rifle juuuj aka som bola stastna.ale zatial len jedny ☹ ach ta moja rit...brucho uz mam dole,ale aj tak ta koza je nejaka mlandrava... 🙄
@kafoditka aj ja som si minule dala opatky joj aky super pocit,ze? 🙂 baby,pomaly sa dostavame do normalu,celkom rychlo to ide si myslim 😉

monline
25. júl 2010

@maxara ty si už doma? super 🙂
čítam, že si pribrala ako ja..a aj schudla..ja som tiež pribrala 6kíl, potom som dala dole 3 kilá, keď som ležala v nemocnici a odvodnili ma liekmi..a teraz vážim o 12 kíl menej ako v deň pôrodu, čiže o 9 menej ako pred tehu 🙂..ale brucho mám ☹ ako sa zbaviť tých previsov? po sekcii kedy môžem niečo s tým robiť?

cigaretka5
25. júl 2010

@monline Zalezi ako si sa hybala pred tehu, ak si necvicila tak počkaj po sedtonefeli. Ak si cvicila aj počas tehu a cítis sa ok začni pomaly nabiehatmdo fitnes kolotoča. Ja som si naorfinovala prestávku cca mesiac a potom supky cvičiť....

monline
25. júl 2010

@cigaretka5 už máme po šestonedelí, ale nechcem sa náhliť..snažím sa kojiť a pri tom treba aj jesť, nejde diétovať..dnes som premýšľala, či si zase dám stacionárny bicykel do obývačky, ale videla som chlapíka na bicykli s riadnym kotlom, musel mať aspoň 120 kíl a mal špeci športový bicykel a aj ten obtiahnutý trikot..keby sa bicyklovaním chudlo, vyzeral by tak? 😀 😀 tak som myšlienku bicykla v izbe zavrhla 😀
Ale stále sa spolieham na termín 1.11., to je pondelok, vtedy chcem začať športovať 🙂

bambola
25. júl 2010

@kristip ahoj. este stale 2v1? 🙂 isla by som sa ukazat paldiovej 😀 drzim palce 🙂

leanax
26. júl 2010

Dobré ránko dievčatá. Ja nespím už do štvrtej od strachu. Dnes mám ísť do nemocnice na vyvolávačku a strašne sa bojím... ☹ Doktor povedal, aby som prišla v pondelok ráno, ale presný čas nedal tak si asi dám nadčas, aj keď čím skôr by to začalo tým skôr by to skončilo. No teraz vôbec ani netuším či sa tam vôbec dostanem. Nepamätám sa kedy a z čoho som mala naposledy takýto strach. Možno stresujem zbytočne ale neviem čo ma čaká a ako to dopadne. Ja sa vám potom ozvem, dúfam že čoskoro už budem len s úsmevom spomínať na tieto riadky čo vám píšem. Držím palce všetkým, ktoré to máte tiež za pár... a gratulujem všetkým čo to už máte za sebou 😵

tadotami
26. júl 2010

@leanax drzim ti palce.uvidis ze to dopadne dobre len nech ste zdravi.potom aj na bolest zabudnes.myslime na teba a uvidis ze to zvladnes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre