Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
27. okt 2010

baby ja dnes len nakuknem a uz aj padam 😒 noc sme mali hroznu vcera som si dala hraskovy privarok a mala bola celu noc ako cert asi ju to zdulo a este bonus k tomu Rebeca mala vysoku horucku a skoro celu noc preplakala tak sme boli u dr a mame zapalene mandle dostala ATB takze ani do skolky nechodi mame to teraz doma pestre....este k tomu aj mm je vo francuzku 😝
a dnesna poradna za nami vsetko je ok priberanie ukazkove.....6750g cize za tri tyzdne sme pribrali 500g... 🙂 majte sa a nech vase deti tie choroby hnusne obchadzaju 😠

mirka285
27. okt 2010

@tinaki1275 to mi nehovor ani zo srandy,no akurat idem teraz s malou na hodinku von a keby dostala teplotu dam jej na noc panadol....ale zatial je kludna celkom 🙂
@ericica moja rychlo sa uzdravte...

lulu1983
27. okt 2010

@ericica skore uzdravenie :(

carrie84
27. okt 2010

Baby - viem, ze sa to tu uz preberalo, ale nemam prilis cas listovat a hladat dozadu. Ake mate fusaky? Ja vobec neviem, co kupit 😝

lulu1983
27. okt 2010

@carrie84 ja mam lodger, odporucam

carrie84
27. okt 2010

@lulu1983 - a ako budes riesit buducu zimu? Myslim topanocky .... Uz som chcela lodger kupit a toto ma celkom odradilo 😒

Nemate niekto tento? Sa mi tiez celkom pozdava http://www.lienkashop.eu/little-angel/10-fusak-...

alllexa
27. okt 2010

@maxara - ja robim take lietadielko, ze ho mam bruskom na predlakti... Ale moc to nerobim, kedze pri tom place.

@lulu1983 - ale Risko sa uz pekne dviha k tomu krabovi🙂 Ten nas pozera do dole a nos sa mu dotyka zeme, takze sa bojim, aby sa nezadusil...

mojalili
27. okt 2010

@ericica Eri skore uzdravenie vam prajem.

AHojte kočky, dnes bolo krasne pocasie, bola som s Dankom aj na doobednom spanku vonku, aj pobede pre LILI sme isli pesi a uzivali sme si krasnej jesennej prirody....

lulu1983
27. okt 2010

@mojalili krasne momentky 🙂

maxara
27. okt 2010

Ahojte babulky, tak som uspesne doma.. Ninka sa predvadzala, aka vie byt krasna a poslusna.. ale to by som nebola ja, aby moj ko.otny den nepokracoval. V robote vsetko OK, vsetci mali usmev na perach ked ma videli (neviem ci len na oko, ale drbem ich), kolegyna Ninku nechcela dat z ruk. Potom som sa vybrala do predoslej roboty, kolegyne boli prekvapene velmi, lebo to bolo fakt prekvapco.. isla som s Ninkou v mei tai, auto som mala odparkovane pred trznicou a do tej ex roboty som isla busom. Akoze kdeze by ma niekto pustil sadnut, ale drbat na to.. na Zochovej som sa pokusila vystupit setrne pre Ninku, ale niektorym ludom sa zda uuuplne normalne, ze najskor sa nastupuje a az potom vystupuje 😠 .. musela som Ninku nechtiac pouzit ako baranidlo, ale z busu sa nam podarilo vystupit.. no a ked som isla odtial k autu, bolo 15:10 tak nejak a o 16tej som mala byt najneskor pred mm robotou, tak som si hovorila, ze fajn, pekne stiham .. a isiel mi akurat ten Shopping Palace autobus. A tak si vravim, ze faaajn, este aj zadara to mam.. ibaze ten buzniak mi pri trznici jednoducho neotvoril dvere, lebo on cestou do Shoppingu dvere neotvara, len predne, ktorymi nabera ludi.. A nic nezabralo, ani ospravedlnenie, ze som nevedela, ze sa to uz zmenilo (kedysi normalne tie busy otvarali dvere na kazdej ich zastavke).. proste drbo. Tak som sa odviezla az tam, potom s tym istym ko.otom nas5 pred trznicu.. nastastie mm mi pisal sms, ze je este na schodzi, takze mam este chvilolinku cas. Len co som dorazila k autu, mi volal, ze kde som a akedy pridem. Tak som si pohla. Asi troch dementov soferskych som stretla po ceste, nalozila mm a hybaj do PK, lebo tu isiel na 17tu na uvodne stretnutie do plaveckych jasliciek. Som zvedava, co a ako.. Ale stihli sme to LTT. Baby ja som mala take nervy na toho pridrba sofera.. 😠
Inak som rada, ze aspon vam moje debilne rano zdvihlo kutiky..

@carrie84 no ja by som papucu o zem nehodila, keby ta nocna kosela vydala hlasnejsi a silnejsi buch 😖 🙂

meruska
27. okt 2010

ahojte ja som tu cely den nebola lebo som bola u nasich... rano sme boli u neurologicky kde sme klasicky nevosli dnu na objednanu hodinu..mali sme nieco vyse hodinove zdrzanie...a viete preco? ked som vosla konecne do ordinacie, pani Dr. mi s usmevom zahnojila...prepacte ze ste cakali...ale ja som si uz potrebovala oddychnut kusok, od rana ordinujem...chapete? a to sme boli objednany na 10:00 ...chudacik 😀
ale inak sa maly krasne previedok, ked sa k nemu ozvala hodil taky nadherny usmev, dokonca i so zvukom..bola z neho hned na makko, a ked nad nim hikala od uzasu a machala rukami tak ju oboma ruckami chytil...a ona zacala hikat od nadsenia este viac 😀 inak to vobec nechapem lebo zvycajne sa Timko pri cudzich rozplace, teda nasu sestricku od Dr, ked vidi tak hned spusti taky rev 😀 a aj ked zbada nasu susedu...
ona s nim potom robila tie jej divne chmaty - hmaty ....kukla ultrazvuk a zhodnotila ze je na 3 mesiace uzasne sikovny,,tak som taka hapyyyyy....si ju urcite ziskal hned na zaciatku...

a este baby...mi poradila ze ak sa maly uz bude chciet velmi divat na svet a chcel by sediet ..cca od 4 mesiacov, co by este nemal, v ziadnom pripade mu nedovolit sediet, ani ho nicim nepodkladat, ani nedavat do roha gaucovky...ale!!!!!! dat ho sediet na svoju nohu, nozky nasiroko a drzat ho nie za pas, ale pod pazuskami....vraj takto netrpi chrbtica a telo akoby stalo....chapete moj popis?

noemarta
27. okt 2010

caute,
@maxara noo zjavne si mala den debil 😉 aleee aspon nas si rozveselila.
nasa krpana uz spi, dufam, ze bude dobre spat, lebo som dnes nejaka k.o. ☹ som bola dnes na dooooost dlhej prechadzky, normalne som to asi presvihla.... 😔
Uz som si vybavila neurologicku na mileticovej sukromne centrum, duuufam, a verim ze nam to dobre dopadne. Neviem, nerozumiem tomu, co je na tom , ze sa malej rychlejsie zrastava hlavicka, to je zle precooo??? 😕 😕

mirka285
27. okt 2010

@noemarta no to by aj mna zaujimaloco je na tom..daj vediet...moj Toms to mal zase velmi dlho otvorene a to tiez nebolo dobre 😕
@maxara peti no uspesny den mas za sebou 😉

oacka
27. okt 2010

@noemarta minule to dávali na nejakom programe,že sa jednému chlapčekovi rýchlo zrástla a mala divný tvar a museli mu to operovať... ale nepamätám podrobnosti, že potom to vnútro hlavy, mozog alebo čo nebude mať miesto pre ďalší rast? ale podľa mňa dokina len panikári, to oni zvyknú...
Kristína celý deň nič nejedla,večer revala od hladu,ale cicku ani za boha nechcela. som jej dávala materské mlieko po lyžičkách.... jasné,že som revala aj ja. striekačkou som jej dala 40ml nutrilonu a potom driemkala,tak sme ju okúpali a po kúpaní už normálne pila z prsníka a zaspala...ja neviem,čo jej šibe....nechcem jej ten obyčajný nutrilon dávať,čo ak má tú alergiu. a MM neviem odsať,aby som ho mohla dať striekačkou.. prečo neviem MM odsať????

katarina7777
27. okt 2010

@oacka ked odsavas musis si poriadne stlacat prsnik.... aku mas odsavacku?

karinnka
27. okt 2010

@meruska tak gratulujeme 😵 a chapeme 😀 ja tak emmusku drzim lebo stale sa len vrti 😀 😀 @maxara Ty mas na pruseri asi magnet 😉

meruska
27. okt 2010

@oacka ako vies ze nic za cely den nezjedla? ona si mozno len rychlo vytahala kolko potrebuje..ci?

merikac
27. okt 2010

@noemarta neboj, bude to dobre,,my mame v rodine taky pripad,ze sa bratranec narodil so zrastenou fontanelou,,a teraz je z neho sikovny mlady muz studujuci momentalne na gymnaziu s vynikajucim prospechom, takze neboj, len chcu u Nelky istotne podchytit, ze je vsetko ok a ze nic nezanedbali

merikac
27. okt 2010

@maxara neuvazovala si o tom,ze by s napiala knihu?..mas talent podavat veci v pisomnej forme takym zaujimavym sposobom, ze radost ta citat,,,,,hoc komu keby sa udialo to co tebe a napisal by to,,tak by sme mozno jeho pribeh precitali bez nejakych vedlajsich emocii 😉

tutifruti
27. okt 2010

Caute baby... @maxara dobre som sa pobavila 😀 😀 😀 @oacka nemáme my jednu matku ?😀
Dnes sa cítim pod psa... som vyflusnutá.... nieco na mna lezie.... 😒
Zajtra idme malého očkovať... aj na nožičky .....tak držte palce....

Dnes som išla po baby do škôlky.... a prebaľovala som krpca... a nezabalila som ho naširoko, len som poštolky hodila cez postieľku... Potom som si vzala bundu.... a aj tú som hodila cez postieľku... Obliekla som sa... odišla z bytu... a zistila som, že nemám peňaženku... Našťastie som sa po ňu vrátila a ako som prechádzala cez chodbu, tak v zrkadle pozerám, že mi čosi visí na zadku.... suchým zipsom prilepené poštolky.... 😀 No si predstavte, že by som tak behala po sídlisku....

merikac
27. okt 2010

@tutifruti 😀 ..........mozno by si rozduchala novu modnu vlnu-ala postolky

tutifruti
27. okt 2010

@merikac Tak ja mám potom super vychytávky.... Už som behala po meste aj v návlečkoch z knižnice 😀

merikac
27. okt 2010

@tutifruti 😀 ....ale s ruzovu sponkou na papier tak ako ja, si si to iste nevyskusala 🙂 ,,,,ked mi kadernicka raz zostrihala ofinu a ja som si v praci nevedela zvyknut, tak som zobrala taku velku ruzovu spinku trosku pootvorila a trtla si ju do ofiny, jasne,ze som na to zabudla a zprace sla rovno na nakup do tesca,,,to je horsie ako maxina segra 😀 😀

tutifruti
27. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 Ja som šla raz do obchodu s kremom proti vráskam /nerozotretým/ pod očami.... Som si ho naniesla.... a šla do obchodu 😀 našťastie ho máme hned pri dome ... A predavačka sa ma pýta.... "To čo mate pod očami....?" a ja zaskočená... som nechápala.... že..."vrásky".... a ona: "Aháááá".... a až doma sa obzerám v zrkadle... skoro som odpadla....

mirka285
27. okt 2010

baby tak ja sa tu na vas pekne rehocem dnes 🙂 s nerozotretym kremom beham stale,hlavne na cele,a raz sa mi stalo ze som isla v papuciach do Auparku a zistila som to az na parkovisku ked som vystupovala z auta 🙂

oacka
27. okt 2010

@meruska pila o pol osmej, potom až o dvanástej,aj to asi 4 min.. a potom o tretej asi 1 min. a potom už len revy od pol šiestej... a napokon normálne 19:10. hádam je to len prechodné... natrela som si bradavky canestenom,keby náhodou tam tie moje kvasinky prešli. ešte furt som sa ich nezbavila!!!! o sexe môžem akurát snívať. 😢 😢 😢
baby, super som sa na vás vyrehotala! aj ja občas idem von v papučiach a zistím to pred domom. ale to s vráskami nemá chybu, tuti, si chcela byť vtipná! a si bola vtipnejšia,ako si si naplánovala! 😀 😀 😀

tutifruti
27. okt 2010

@mirka285 no ja som sla minule aj v papuciach do obchodu.... som sa na chodníku zbadala... ./ale vrátit sa mi už nechcelo/.... a ja trapasy pritahujem....
Môj asi najväčší: Pracovala som v ZA a segra so švagrom /vtedy este len spolu chodili/ mi viezli na podnájom chladničku.... Pretože Žilinu moc nepoznali, dohodli sme sa, že sa stretneme pri Tescu... No a ja som sa tam prechádzala a pozerala som, z ktorej strany prídu.... a zrazu som ich zbadala pri výklade jedného obchodu.... Obzerali výklad a švagor jedol langoš.... No a ja strašne "vtipná" som k nim potichu prišla od zadu a odhryzla som mu z langoša....riadny kus.... Mi skoro oči vypadli... ked sa tí dvaja otočili a oproti mne stáli úplne dvaja cudzí ľudia.... Som len s plnými ústami povedala že" Sorry".... a už ma nebolo.... Som sa obzrela a mladý muž hádzal langoš do koša....

mirka285
27. okt 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 zomrela som od smiechu,Gabo si mysli ze mi preskocilo kolko sa tu rehocem...

merikac
27. okt 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
27. okt 2010

@tutifruti bodujes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre