Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
29. okt 2010

@kafoditka a bola si s tym uz aj na nejakom vysetreni?

mojalili
29. okt 2010

@zrzulka Dakujem si zlata, ale rozhodla som sa usit nieco Dankovi, ako som usila LILI 😉

Kočky, ja už neviem čo s DAnkom, nonstop place, zahra sa max minutu, potom opet spusti neutisitelny rev....chory nie je, snad zubky, ale ja uz neviem co s nim. NA ruky ho nevladzem brat stale, v kosiku nechce byt po dome, pod hrazdickou ani napad....

kafoditka
29. okt 2010

@merikac nie nebola, ja som strasny lajdak, co sa mojho zdravia tyka... 😒 ja do konca uz pomaly 5 mesiacov chodim k mojej obvodnej lekarke na krv, koli anemii. Ale tak citim sa dobre, zavraty nemam tak co budem chodit. Ja neznasam tie babky tam co sa predbiehaju a ked som konecne na rade, tak pre istotu zasa nabehne dnu nejaky díler a zas mozem pol hodiny cakat 😒 My to mame v rodine, aj moja mama aj babka maju cely zivot problem so stolicou.. 😒

merikac
29. okt 2010

@kafoditka ja ta nechcem plasit, no vo mne je v tomto smere paranoja ☹ - ocko ma rakovinu hrubeho creva,,,a mne moja dokina viac asi videla zadok ako hrdlo 😀 😀

kafoditka
29. okt 2010

@merikac sak ja sa bojim kolona ako cert kriza 😔

merikac
29. okt 2010

@mojalili na jaky si ty sikulka,,lebo co som pozerala tu sumu , co si tu raz hodila ten link,,tak sa mi pokladnicka zatocila,,,,takto si usijes, co sa ti paci a este aj usetris,,,,,,,,na to treba mat talent,,a ten spaci vak pre lili je krasny

merikac
29. okt 2010

@kafoditka ja som to prezila,,ale plakala som pri tom a pravdupovediac, ani ma dobre nevysetrili, lebo ja som take muky prezivala,ze to doktor vycitil,a citila som sa pri tom hrozne ponizujuco ☹

alllexa
29. okt 2010

@kafoditka - ja zatial nenatieram, ale uz som si objednala cez net krem na zimu Chicco, tak ten mu planujem dat, ked bud vyssie teploty.

Dnes sa tesim, idem plavat, mm dojde z roboty akoze na obed a postrazi maleho🙂

maxara
29. okt 2010

Dobre ranecko.. tak vas musim dnes sklamat.. ziadna funy story sa nekonala.. ☹ ak neratam to, ze sa mi prisnilo ako citam konika zrovna na strane, kde sa po tisici krat rozobera Kikina vaha a kde oacka napisala taku cudnu teoriu, ze nase vacsie babatka maju vacsiu silu kakat, ako tie mensie.. a ja som celu noc rozmyslala, ze preboha, to ako? tomu nerozumiem.. a jedine na co som v tom sne prisla bolo, ze ja ako najtucnejsia z kona seriem tak, ze hadam ani neviem o tom a taka Bambi, ta chuuuda tlaci od rana do vecera, ale vytlacit hovno ani za ten svet.. 😀 najhorsie bolo, ze som sa zobudila a preventivne som isla na zachod, lebo som mala dojem, ze sa asi doseriem a nebudem o tom vediet.. nikomu neprajem take sny 😀 😀 😀 @oacka vidis, co si sposobila? uz sa mi o Kikinom priberani aj sniva..

@sarai to tak iba vyzera ta fotka.. Lindiska sedi/lezi v lehatku z hojdacky

kafoditka
29. okt 2010

@merikac 😢 😢 mne sa to upravilo a posledny rok chodim pravidelne, ale tieto dva tyzdne mam take, ze mi len crevami zakruti a uz bezim... ale ja si myslim, ze je asi nieco vo vzduchu, lebo takto chodi aj moj Peto, v praci zopar kolegov tiez a aj noemarta spominala, ze ma nieco podobne.. 😒

bambola
29. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀

maxara
29. okt 2010

@kafoditka @merikac ja davam Ninku spat na bok a dudlik jej podopriem mackom Pasikom, ona ho tak objime a on jej pusou drzi cumlik.. vid foto, co som hodila vcera do fora

patresko11
29. okt 2010

dnes je ale kraaasne...

kafoditka
29. okt 2010

@maxara no Peti, to si teda dopadla, ked sa ti o srani sniva 😀 😀 😀 😉

maxara
29. okt 2010

@bambola @kafoditka no veru.. to mam z toho prilisneho konikovania.. 😉 najhorsie bolo, ze mi vobec netrebalo a ani som nic nevyprodukovala, len zo sna este som mala taky pocit, ze pre istotu si tam posedim.. katastrooofa 😀

kafoditka
29. okt 2010

@maxara mojmu petovi sa minule snivalo, ze celu noc kopal kanale a ked sa zobudil, tak ho normalne cely den ruky boleli 😕 😀

merikac
29. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 - a hned sa mi zda svet krajsi,,ak ked to bolo o kadeni 😅 , moja,,a nemyslis, ze si nevyprodukovala nic preto,,ze si stratila doooost zo svojej povodnej vahy a tak si stratila aj silu? 😲

maxara
29. okt 2010

A este vam musim povedat, ze mm dostal vcera chut na smotanovy piskotak, tak som mu ho zacala robit a pri tom sme sa rozpravali a ja som si potom zrazu citila take cosi divne na ruke. Pozrela som sa a CERVIK mi liezol z piskoty po ruke.. 🤐 a mm vravi, ze tak ich popozeraj, tie piskoty a ked sa ti nebude zdat, tak ju vyhod, ale kolac dorob 😀 .. tak som ho pocuvla, od polovice nadoby som si davala pozor, ale co je tam naukladane do polovice, to neviem 😀 A teraz rano si synovec nabral a ja som mu len tak cez plece, ze nech opatrne zahryzuje, aby si nevylomil zub na mrtvej mole 😀 a on bol chudak z toho tak znechuteny, lebo toto bola uz druha polovica druhej davky kolaca 😀 😀 😀 a ked to moc riesil, tak som sa ho spytala, ci mu chuti, on ze ano, no tak dostal dobru radu, nech to neriesi a doje a bolo..

maxara
29. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 vidis, to ma nenapadlo.. tak asi uz nepatrim medzi tie, co seru samovolne 😀
@bambola inak vidis, dalsia vihoda obezity, okrem chlipnych Egyptanov a otvoreneho kanala este aj lahke sranie 😀 😀 😀

maxara
29. okt 2010

@kafoditka hej aj ja mavam take sny, ze nieco robim a potom to tak aj dopadne

merikac
29. okt 2010

@kafoditka jaaaj,,typicka zenska,,,milion vyhovoriek , len aby nemusela k lekarovi 😀 😉

kafoditka
29. okt 2010

@merikac nooo, som si myslela, ze to plati o chlapoch 😉 Hlavne, ze keby mal takyto problem Peto, tak ho uz davno zeniem k lekarovi.. 🤐

bambola
29. okt 2010

@maxara no vies ty najst vselijake vyhody 😀 ja rozmyslam nad mojou vyhodou a prisla som na to, ze mame maly byt tak sa aspon nezrazame lebo ja sa vzdy vopcham do nejakej medzierky 😀 ale s tym, ze nezbalim egyptana, drbnem do kanala alebo si oci vyocim pri srani sa budem musiet zmierit 😀

bambola
29. okt 2010

@merikac
@kafoditka baby aj tak je najhorsie nahovorit lekara ist k lekarovi 😒 😠

merikac
29. okt 2010

@kafoditka no vidis,,,,,,,,,ale ja som taka ista,,,,ja uz ked nastvem mm, tak on normalne ide somnou, lebo mi neveri, ze by som tam sla sama 😀

merikac
29. okt 2010

@bambola noo, ale ja poznam take, je hrozne mat aj znameho lekara,,,lebo pokial ozaj nezomieras,,tak je vsetko v pohode🙂))))))))))))))))))))

mirka285
29. okt 2010

@sarai jasne v pohode,ale to na tej fotke je hojdacka nie detska stolicka,tam dieta nesedi je tam ako v lehatku,ale mas pravdu ta fotka skresluje...ja len tak,lebo vsak som neni blazon ze budem davat dieta sediet 🙂 zatial 😀

mirka285
29. okt 2010

kam ste vsetky zmizli?ja uz mam halusky navarene,Tomas sa uz aj naobedoval,strasne som sikovna 😔 a musim sa vam priznat co som ja zas objednala malej-detsky bazenik 😀 ja viem ze mne drbe obcas,ale mne sa tak zapacil ze ja som ho musela objednat lebo co keby ho do leta vypredali???Linda ma tiez trosku tvrdsiu stolicu odkedy davam prikrm ale zato sere dva krat za den 🙂

macik27
29. okt 2010

ahojte tak nôcku sme prespinkali malá je bez teploty tak super, len sme boli dnes na neurologii mala stále preferuje len pravú stranu a poslal nás na rehabku a tam to vraj býva s velkým plačom ☹

denisse
29. okt 2010

caute baby,
nemam cas citat, takze neviem co je nove u vas, ale u nas velka novina ...
mame prvy ZUB 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre