Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
3. nov 2010

A este som sa chcela spytat, ci sa vam deticky este zmestia do hlbokeho, alebo uz niektora mate sportak?

meruska
3. nov 2010

@ywett ta fotokniha vyzera ako hruby casopis, priblizne 🙂 ma ale hrubsie stany ako casopis ale nema pevny obal....ale ja uz take knihy doma mam a som s nimi spokojna tak mne to nevadi

ywett
3. nov 2010

@meruska
tak ich cez vikend dokoncim a poslem...tusim je akcia do 15teho, ak sa nemylim.

maxara
3. nov 2010

@mirka285 presne, vsetky farby sa mi pacia 🙂

@ywett no mozme, ked prekonam tu nechut zo mna v plavkach 😉

mirka285
3. nov 2010

@ywett niektore kocky uz vozia v sportovej casti,ja sa tiez chystam i ked mne sa Linda ete v pohode zmesti do hlbokeho ale ona v nom reve lebo nevidi co sa deje vonku...a co sa hanbis do plaviek,ved ty si stihla....stolicku by som volila podla toho aku mam velku kuchynu,tie farebne su strasne velke a zaberaju vela miesta takze to si ja do panelakoveho bytu nemozem dovolit....

kafoditka
3. nov 2010

@mirka285 presne ten obchod som myslela..

meruska
3. nov 2010

@ywett akcia je len do 8. novembra

oacka
3. nov 2010

@ywett naša tiež miluje vodičku,vždy ju ukľudní,ale už je chladno a nezdá sa mi potrebné ju každý deň kúpať... ja jej riťku čistím po každom prebaľovaní vodou alebo repíkom, a zistila som,že ona aj bez kúpania vie,že ke´d sa nahodí pyžamko,zhasne svetlo o siedmej,tak sa ide spať. šak už ledva drží oči rozlepené o siedmej. 😀

oacka
3. nov 2010

@meruska už makám na knihe. ve´d na 32 strán mi vošli len prvé dva mesiace 🙂 🙂 🙂 musím to okresať! ale asi aj tak budú dve...a dá sa v jednej objednávke objednať aj knihy aj kalendáre? asi nie,čo?

meruska
3. nov 2010

@oacka vidis? a to si sa ma pytala ci mam tak vela fotiek 😀 neviem ci mozes naraz objednat aj kalendare, ale asi nie

kolko fotiek davas na jednu stranu? ja ak je krasna tak 1- 2 a ak su take zo serie tak aj 8

meruska
3. nov 2010

@oacka aj ja som pocet fotiek okresala, ved vsetky by mi nevosli ani do 4 knih 😀

meruska
3. nov 2010

inak ja som na prvu dvojstranu dala fotky z tehu s nazvom ze v mamkinom brusku 🙂 ja som si brusko fotila kazde dva tyzdne....tak take som tam nasukala malinke vedla seba, ako komix...a na vedlajsiu som dala take bezne fotky z tehu

izira
3. nov 2010

@maxara ahoj Maxi, prave som pozerala tabulku, tu su nase miery, ked sme mali 3 mesiace: 61 cm a 6700 g 🙂

monline
3. nov 2010

chcem sa vás všetkých spýtať...svietite v noci malou lampou, či spíte potme? ja doteraz svietim, lebo sa mi zdá pohodlnejšie mať ho na očiach ked treba..ale- asi by sa nám všetkým lepšie spalo potme

maxara
3. nov 2010

@izira oki, poznacila som si.. nabuduce do IP prosim 😉 pre istotu

@monline my spime po tme od zaciatku.. mam po ruke malu lampicku taku letkovu, ta tak inak svieti, tak ked som k Ninus v noci vstavala, zapla som si tu a mm ani nevedel 😉

izira
3. nov 2010

@monline my spime potme 🙂 akurat ak papame v noci, tak svietim takou malou lampou s tlmenym svetlom

izira
3. nov 2010

@maxara oki 🙂

mirka285
3. nov 2010

@monline moni ja svietit ale len pokial mala nezaspi,potom lampicku vypnem...

robika
3. nov 2010

@mirka285 malemu vystupila teplota a pritom som ho vobec nekupkala, vedela som to ze mame vynechat, len som si myslela ze staci jeden den, tak radsej dnes ho iba poutieram. Cakala som ze bude mat teplotu, bola som pripravena, len som si myslela ze to pride az neskor v noci a nie tak skoro...
tak Ti zavidim to vstavanie, mna maly budi zasadne okolo 6 najneskor 6.30 sa uz na mna usmieva 🙂
teraz je momentalne vonku na dvore v kociku a pekne buvka....

@mojalili na tom videu je Danielko super, ako sa krasne pretaca, vcera som to ukazovala aj mm, ze hned ze to je ale super chlapcek, ze nas malicky musi este dost trenovat, ale ze mm si to zoberie pod palec 😀

monline
3. nov 2010

@maxara
@mirka285
@izira tak asi to s ním skúsim potme i ja, však prespí celú noc

alllexa
3. nov 2010

@meruska @oacka - no tiez som nad tym uvazovala, ci nie je hladny, ale mlieka mam dost, este ked sa napije, tak ked stlacim prsnik, ide z neho mlieko. Hoci vahovy prirastok sme mali naposledy praveze dost maly, akurat dnes ideme kvoli tomu k doki, ci pribera. A cajik pije, aj 100 ml. On zacne plakat cca 45 min. po kojeni, akokeby to bolo travenim, niekedy ho prave tym feniklovym cajikom ukludnim.

robika
3. nov 2010

@monline my spime pri takej malej tlmenej lampicke, ktoru mam v opacnom rohu izby ako spime, aby nas to velmi nerusilo, uz som uvazovala, ze nebudem svietit, ale maly stale papa kazde 3 hodinky a ked sa nahodou zobudi a ja nie, tak aspon na mna vidi a potom sa ma snazi prebudit, nastastie nezvykne plakat, iba mi tam keca o 106... ale myslim si ze by bolo dobre zacat ho ucit na uplnu tmu a keby mal tie intervaly dlhsie, tak uz asi nesvietim...

maxara
3. nov 2010

@alllexa mozno mu to ide z prska pomaly, tak viac mliecka nechce a tym padom vypije len predne, to redsie.. to je blbost? lebo mne sa tak zda moja Ninka, tiez este vytlacim, ale ona uz nechce a potom ked vytiahnem flasu, tak ju zlupne 😒

alllexa
3. nov 2010

@maxara - hm, tak to je mozne, ze mu z tej flasky ide lepsie. Aj vcera som nieco mala odsate a ked som mu to po kojeni dala, tak to zlupol. Zase sa obavam, ze keby som mu dala UM, tak sa bude toho mojho tvorit menej a menej. A Ty jej davas potom svoje odsate?

kafoditka
3. nov 2010

Baby tak maly mi teraz spapal tri polievkove lyzice pomixovanej mrkvy s polovicou spenatovej hippky a splachol to 120ml mlieka 😕 😅
@monline my spime po tme ale mam pri postielke malu lampicku a tou si svietim, ked sa maly zobudi alebo mrnka..

oacka
3. nov 2010

@monline ja svietim celú noc, zatiaľ sa nikto nesťažuje. 😀

oacka
3. nov 2010

@alllexa trebba pozerať na to,ako priberá. ak dosť tak je to ok. a ak mu po 45min,ke´d začne plakať,dáš prsník,tak zase pije??? lebo aj to by mohlo byť,že hoci ty mliečko máš,že či on ho vie dobre piť.. ale asi vie,veď už je veľký. moja pije ako hotentót...

oacka
3. nov 2010

@maxara
@alllexa Kika robí to isté - predné jej ide rýchlo,to vychlasce, až z toho grgá,ale to bielšie, to zadné jej ide pomalšie a to sa jej nechce piť. dám ju na druhý prsník a z toho tiež vyťahá predné, začarovaný kruh... ale už sa varí mrkvička. 😀

miki060707
3. nov 2010

@maxara že ďakujeeeeem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre