Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. nov 2010

@bambola a uz si niekedy bola na vianocnych vo Viedni?su otrasne 😠 ☹

bambola
17. nov 2010

@mirka285 mirka my nemame jediny koberec ale chcem aspon do obyvacky pod stolik taky vacsi aby siahal az k pohovkam a pod telkac, aby tam aj mala mohla sedavat s hrackami na zemi a tak 😉

bambola
17. nov 2010

@mirka285 praveze nebola tak som chcela juknut. a preco su otrasne? 😒

mirka285
17. nov 2010

@bambola aj my mame pod stolikom,zutulni to izbu 😉

mirka285
17. nov 2010

@bambola uplny des...nic tam poriadne nemaju,predavaju pretpotopne vianocne ozdoby a ruske gule,jedlo v kazdom stanku to iste-bud plneny zemiak,gumeny langos,alebo kus pizze...a na pitie tak akurat punc ak ovsem nechces studene pivo....uplne o nicim cele trhy,bola som velmi velmi sklamana...nasa bratislavske su sto krat lepsie,a uz to zistili aj rakusania,lebo kazdy rok je ich na nasich trhoch viac a viac a zalizuju sa na nasej ciganskej a klobaskach ci loksiach 🙂

merikac
17. nov 2010

@mirka285 su otrasne? ja sa strojim kazdy rok, ze vybehneme a este ani jeden raz sme neboli

bambola
17. nov 2010

@mirka285 mna by skor zaujimala vianocna vieden ako zranica 😉 nebudem kupovat 2dcl puncu za tri eura 😠 povedz ze aspon vyzdobu maju peknu 😉
sem sa na trhy samozrejme chystam, mnaaaam ciganska a loksiky, uz o dva dni otvaraju 😵

merikac
17. nov 2010

@bambola ja mam tiez koberec akurat tak v obyvacke pos stolikom,,sice dost velky, ale keby som tam chcela dat malu, tak musim odsunut stolik a ten je tazky- tak to budem riesit nejakou dekou, alebo behunom cito bielym pod zadok

merikac
17. nov 2010

inac, dobry vecer babule,,,,nejaka som onicom,,,,trosku optimizmu by mi nezaskodilo 😉 - ale ked si pomyslim, co vsetko mi treba porobit,,,tak ,,vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mirka285
17. nov 2010

baby vianocna Vieden je jasan ze pekna,ale tie trhy fakt nestoja zato aby ste sa tam trepali...ja som pico.... celu cestu domov 😀 ja by som isla pozriet trhy niekam do Madarska..neboli ste niekto?
@merikac ja som si nakazala pre malu tie penove puzzle,tie jej budem rozkladat do obyvacky aby jej nebolo od spodu zima....

alllexa
17. nov 2010

@bambola - ano, autom sme boli. Inak by som si to s malym nevedela predstavit🙂

@mirka285 - len tak na Vianocnych trhoch, plus sme chceli kupt nejake darceky, ale nakoniec sme aj tak nic nekupili. Ale aspon mame naplne do kavomatu🙂

mirka285
17. nov 2010

@merikac ja som tiez o nicom,k tomu s Gabom v pohode,lubime sa,len ten moj soplos ma vytaca....

merikac
17. nov 2010

@mirka285 to je tiez riesenie, kym to nezacnu rozberat 😉 ....a neboj,,bude dobre,,raz uzna, ze mama mala pravdu,,teraz to chce vela trpezlivost a niekedy byt aj v nemilosti,,,no co uz 😉

mirka285
17. nov 2010

@merikac vsak ked zacnu rozoberat apon sa s tym zabavia na chvilu...ani mi nehovor,porad isiel o pol deviatej spat,ani veceru som mu neurobila,povedala som mu,ze chladnicka je plna,nech si urobi sam...a lenivec si zobral jogurt a isiel spat radsej kedze pc ma zakazany 😒

merikac
17. nov 2010

@mirka285 no vidis a ten moj cumakuje tv,,sice je vypisany do konca tyzdna,,ale posielam ho zajtra do skoly, lebo ved uz je celkom fit,,,ale knihy ma len pred sebou a robi vsetko mozne aby sa nemusel ucit,,uz si pustal aj kazetu ked bol malicky 😀

mirka285
17. nov 2010

@merikac 😀 tak to sa fakt musi nudit...ja som tomu mojmu nedovolila ani ziadne dvd si pozriet,proste nic,musim byt striktna,lebo aj tak mi uz skace po have....

katarina7777
17. nov 2010

@bambola takze som neni jedina co tam rozdiel nevidi.... asi im napisem, neviete kde sa daju v blave vidiet maclareny nazivo?

katarina7777
17. nov 2010

@mirka285 diky,to som si nevsimla, ja som sa zamerala skor na tie funkcie jako prislusenstvo.... ale ten sedy a cierny sa mi nepaci a asi by v nom bolo malemu v lete horuco si myslim.... preco sa mne vzdy musi pacit to co stoji viacej??? 😠

mirka285
17. nov 2010

@katarina7777 tam bude rozdiel len tom,ze ten drahsi ma prkotiny navyse....a jasne,ze ked uz je drahsi,dali sirsiu paletu farieb 🙂 to aby nam zenam pomotali hlavy 😀

katarina7777
17. nov 2010

@mirka285 a ta moja blondava hlava im na to skocila ☹ ty chces aky golfac kupit?

merikac
17. nov 2010

@katarina7777 nie je zavcasu este na taky kocik??asi som to lietanie nejako nepochopila- odpust som blond 😀

katarina7777
17. nov 2010

@merikac chcem zacat chodit s malym na slovensko lietadlom, je to pohodlnejsie ako 8 hodin cesty autom, plus v zime nikdy neviem co ma caka cez alpy, golfac mi zoberu do lietadla ale sportovy kocik nie plus mame dvoch psov a s nimi sa tiez do auta nezmestime ked chceme niekam ist, proste potrebujem nieco mensie a to je jedine golfac.

merikac
17. nov 2010

@katarina7777 jaaaj, tak to lietanie bolo myslene doslovne 😀 .........a uz si rozhodnuta pre ten maclaren?

katarina7777
17. nov 2010

@merikac este nie, len zhromazdujem informacie , nevidela som ich este nazivo ale videla som dneska golface od chicca, inglesiny, bebeconfort, quinny a graco, moc sa mi nepacili ... take hrkalky sa mi zdali.

merikac
17. nov 2010

@katarina7777 popravde, mne hrkotalky pridu vsetky golface,,

katarina7777
17. nov 2010

@merikac zatial aj mne sa vsetky zdaju nestabilne, prave preto som zvedava na tie maclareny kedze ich vsetci chvalia

bambola
18. nov 2010

@katarina7777 ani mne sa ten sedy a cierny nepacia, hlavne cierny mi pride taka farba nevhodna pre dieta 😠 tiez sa mi pacia tie drahsie co sa farby tyka ale tolko za tu farbu neoplieskam 😠
nazivo sa daju vidiet na kosickej v tej velkej predajni www.predeti.sk 😉
ja som pouzivala ako aupair ten sedy a mne sa s nim manipulovalo velmi dobre 🙂 ja chcem kupit tak april-maj

bambola
18. nov 2010

dobre ranko,

ranne vtaca dalej doskace 😀
konecneeeee moje dieta normalne spalo aj ked teda som musela ist s nou lahnut. spala cca od pol 10, takym riadnym tuhym spankom asi od 11 a aj ked sa o polnoci zobudila tak hned som jej strcila prso a to ju zmohlo 😀
teraz sa zobudila ako mm odchadzal ale kludne lezi a sucha si oci tak este potiahne 😉 akurat jej pracuje brusko tak cakam nakladacku 😀
nesmiem si zakriknut tak klopkam (klop klop)
aaaaaaa uz je nakladka v plienke 😅

bambola
18. nov 2010

ospravedlnujem sa , ze som zacala den hovienkami 😅 😀

katarina7777
18. nov 2010

@bambola aj my sme uz hovienkovali 🙂 nas mlady pan najnovsie vymysla pri piti mliecka, ked mu dam umele tak ho este ako tak vypije ale materske ochutna a zacne revat... a kolko je roboty s tym odsavanim 😠 ale ked mu dam nieco lyzickou tak ma hned usta otvorene.
ten drahsi macleren ma navyse aj prislusenstvo, ti chytraci ho dam dali povinne, na nete som pozerala co stoji zvlast ten nanoznik a vyjde okolo 100 eur , to uz tam mohli dat aj sietku proti hmyzu aspon 😠
obchod pre deti je aj v nitre v mlynoch tak behnem naskor tam pozriet a keby nemali tak pojdem do blavy asi, diky za info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre