Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. dec 2010

@bambola ahoooj, tak ako skúška? pochváľ sa, nech ti zagratulujem

denisse
11. dec 2010

ahojte ...
tak sa hlasim aj ja .. nemam sancu precitat, co ste popisali, len vidim, ze
@alllexa su stale v nemocnici, velmi na vas myslim, nech ste cim skor doma ...

my mame posledne dni aj noci hrozne, cez den naspi dokopy tak hodku, maximalne hodku a pol a v noci kojim uz snad kazdu hodinu ... ja stale verim, ze to su tie zubiska a ze coskoro vyjdu a bude chvilu klud ...
vo stvrtok sme isli na ockovanie, ale ked som sa doktorke priznala, ze v stredu barunku nela vysypala z kociara, tak nas ani nezaockovala, ze pre istotu, keby nejaka reakcia, tak nech vieme, ci z padu, ci z injekcie ...
nastastie jej snad nic nie je ... aspon nic co sa da odpozorovat, tak duuuufam, ze ani nic skryte ...
a v pondelok skusime to ockovanie znova, ked nebude mat sople, lebo sa mi zda, ze na nu nejake idu ...

dnes sme boli aj doobeda aj poobede vonku, lebo som spravne predpokladala, ze takto viac pospi .. tak dnes mame do tejto chvile naspate dokopy dve hodiny a snad este aspon pol hodku k veceru da ... a noci sa bojim uz teraz 😉

luminkasp
11. dec 2010

@monline jasne ze funguje 😉 😎 😀

alllexa
11. dec 2010

Dakujem dievcata za podporu!
@bambola @monline @robika @denisse - no, uvidime, co povedia v pondelok. Vcera na vizite sa im to nepacilo a chceli spravit imunologicke testy, dnes zase tvrdili, ze je take zacervenanie bezne, tak neviem. Kazdopadne sa mu budu robit v pondelok tie testy.
Co sa tyka prsnika, tak zavolali internistku, ale ta nakoniec nedosla, tak som si pomohla sama - mala som tam taky maly pluzgierik, tak som pouzila sterilnu ihlu... A uz je to nastastie lepsie.

ericica
11. dec 2010

@denisse aj my spime divne,vela toho ani ta nasa bamublka nenaspi ale od tej hodiny viacej....ona to ma tak rozdelene ze ked sa zobudi dve hodky vydrzi byt hore a potom uz je ospala a zaspi takze cca od devietej spi do desiatej predobedom spi len hodku ,,,potom od 12 do druhej a od stvrtej asi do 5 nekedy pol 6 ale aby som nezabudla vzdy ked spi sa zobudza takze som viacej pri nej a robota mi stoji 😒
a vecer takisto zaspi okolo pol osmej osmej a o deviatej uz mrnci ked ju uspim naspet tak o pol hodiny zase a tak to ide do tej desiatej kym nezaspi natvrdo a potom taha az do druhej....
nooooooo a dnes som sa v noci zobudila na smrad taaak milostiva nakadila v noci plnu plienku 😠 takze jasne ze sa pri prebalovani prebrala 😠 😠 😠 ale chvalabohu rychlo zaspala a spala az do 6 potom papkala a tahala do pol 8 a to sa uz zobudila nastalo 🙂

booklover
11. dec 2010

@maxara ak je tam na konci dlzen a soferuju iba muzi... ale tipujem, ze sa tam na okoli najde aj daka zena 🙂 tak v tom pripade radsej mäkke i

alllexa
11. dec 2010

@robika - aky chutny je Tvoj maly, aj ja som mojmu kupila podobny outfit🙂

booklover
11. dec 2010

@luludi aj moja kamoska, co ma dve deti, vravela, ze az ked ich zacala davat kakat po sediacky, tak sa im zlepsilo a spravidelnilo travenie 🙂 ale hovori to aj instinkt, ved aj nam sa lepsie tlaci po sediacky 🙂

bambola
11. dec 2010

@monline eh, zaspala som 😅 teraz som sa zobudila 😉 mala aj mm este spia 😀
noooooooo neviem , vysledky budu v priebehu tyzdna ale co za seba mozem povedat tak to bolo lahsie ako som cakala tak snad dobre 🙂 uz len cakat a ucit sa este na tu skusku na buduci tyzden. necitali ste niekto nahodou moby dicka alebo posledneho mohykana? a keby ste niekto v bratislavskej dostupnosti mali toho mohykana aj doma tak by ste mi moc pomohli 😀

ericica
11. dec 2010

@alllexa ohromne ta obdivujem ze si tam doteraz vydrzala ,lebo ja som bola v nemocke len 5 dni ale keby ma v ten 5 den nepustili asi by som odtial usla,,,,malinka bola sice dobra len mne to nerobilo dobre na psychiku,akoze nemyslite si o mne ze som rasistka ale na kazdej druhej izbe bola romka a smrad by sa dal krajat takisto aj hluk ich deti takze ja som sa z tych 5 dni vobec nevyspala...esteze to malu nerusilo 😠
stale na vas myslim a drzim palce nech ste cim skor domka a neboj vianoce uz budes doma s rodinkou 😵 😵 😵
@robika maly je naaadherny ,,,maly mikulasik 😉
@sunnygirl Lenka ja aka kocka a tie nadherne velike modre ocka ,,,ako anjelik 🙂

ericica
11. dec 2010

@bambola mohykana som necitala ale asi 1000 krat videla 😀 oblubeny film mojej mati tak ho viem skoro naspamet 😀

booklover
11. dec 2010

@denisse to mas tazke s tym spankom... ☹ a spi v postielke, ci s vami? mava aj teplotu?

alllexa
11. dec 2010

@luminkasp - pekny vyklad!

@denisse - fuha, tak to v noci mate podobne ako my, aj ja si myslim, ze mu uz idu zuby, lebo je nejaky kusavy.

@ericica - ja si hovorim, ze dobre, ze som to nevedela na zaciatku, lebo by som to nezvladala, takto som si stale hovorila, ze zajtra nas pustia, alebo po vikende nas pustia, tak sa to dalo zniest... I ked fakt je, ze obcas som mala krizu, ked tak strasne reval, a ja permanentne nevyspata, uz som nevladala, a dnes este ten bolavy prsnik...

bambola
11. dec 2010

@ericica inšpirovala si ma, dala dom si to stahovat 😀 a stiahnem aj moby dicka ale stale potrebujem toho mohykana aj fyzicky mozno @luludi by mohla mat doma 😉 najlepsie v cestine alebo v slovencine lebo anglicky si mozem stiahnut ale to by mi neuverili ze som tak citala, nech je to aspon vierohodne 😀 😀

ericica
11. dec 2010

@alllexa no ale aj tak mas perfektni vydrz ja by som tolko nevydrzala,ja ked som nevyspata som mooc zla a asi by som sa s doktormi hadala 😖
nam povedali ked nas prijimali ze tri dni a ked tie tri dni presli a nic tak som si povedala ze uz ten 5 den si vydupem,takze rano na vizite som povedala ze chcela by som ist domov ,lebo mam doma aj druhe dieta ktore bolo mimochodom tiez chore tak ma pustili ale dali mi este lieky na tie priedusky na tri dni......asponze to a doma som sa paraadne vyspala.....
ozaj a z coho ta boli ten prsnik?

ericica
11. dec 2010

@bambola Mati a to na co potrebujes tie dva pribehy???do skoly?mohykana sice nemam ale burlive vysiny hej ...keby si potrebovala niekedy tak ti mozem poslat... 🙂

bambola
11. dec 2010

@ericica dakujem 🙂 mali sme tento semester precitat sarlatove pismeno, mmoby dicka a mohykana. sarlatove som precitala a pisem z toho esej, moby dicka som citala pred niekolkymi rokmi a viackrat dakujem neprosim 😖 a mohykana som nezohnala, vzdy bol pozicany 😒 no len z kazdej knihy mam vypisat desat viet a odovodnit preco su dolezite v knihe. nemusime to citat v originaly lebo je to cista samovrazda ta anglictina a aj tie vypisky mozu byt v SJ ci CJ akurat komentar k tomu v AJ. no, a preto potrebujem toho mohykana 😉 burlive vysiny sme mali minuly rok, a dokonca som to aj citala 😉

robika
11. dec 2010

dievcata dakujem
@monline gratulujeme Danielkovi k 6-tim mesiacom, nech Ta poslucha a hlavne aby bol zdravucky !!!
@sunnygirl dcerku mas naaadhernu
@ericica hadam sa vam to uz s tym spankom polepsi, teraz podla mna trapia tie zubky nasich drobcov dost casto a oni nevedia dobre spinkat, ved ked si spomeniem, ako to boli a to som uz velka 🙂 , tak sa im ani necudujem...
@bambola obdivujem Ta, ze sa dokazes ucit a ze sa TI chce, ja si to neviem ani predstavit, mam pocit ze moj mozog funguje iba v rozpati papania, kakania a pod. a drzim palce, aby Ti tie skusky vsetky dobre dopadli

alllexa
11. dec 2010

@ericica - no ani neviem, zapchaty kanalik... Uz sa mi to asi dva razy stalo. Nastastie vzdy po dvoch dnoch to preslo, len je to hrozne neprijemne...
Tak nic ine mi neostava - ked to mal maly stale zapalene, nemalo vyznam ist domov:( To by sme tu boli o tyzden opat. Jedna tak odisla, jej syn mal ten isty problem ako Misko, zdalo sa, ze je to ok, pustili ich ale napuchlo im to a na druhy den boli spat v nemocnici.

strasska
11. dec 2010

@alllexa ja som mala ku koncu kojenia tiez problemy s upchatym kanalikom ☹ bol to taky maly pluzgierik na bradavke naplneny cirou tekutinou a stale sa mi vracal. Vzdy som si ho prepichla sterilnou ihlou a kojila z neho, aby sa mliekovod uvolnil.

bambola
11. dec 2010

@robika dakujem ale nie je co obdivovat 😉 a najtazsie na tom nie je tak ani to, ze popri tom mam malu a kakanie a jedno z druhym ale to, ze sa mi straaasne praveze nechce. len ked sa niekam chcem dostat po rodicovskej tak to asi inak ani nepojde 😒 musim sa nejako motivovat 😉 aj ked VS uz tiez nie je zaruka, kamaratka je od maja promovana a este stale pobera davku v hmotnej nudzi 😖 🙄

bambola
11. dec 2010

@monline dakujem, si uuuuzasna , vedela som, ze ty alebo lulu niecim takym disponujete 😉

monline
11. dec 2010

@bambola vedela si to otvoriť? skúšam ti poslať aj ten programík na čítanie

monline
11. dec 2010

@bambola ten program mi nejde odoslať, ale možno sa dá niekde na nete stiahnuť, mne ho tiež brat sťahoval..
yBook.exe..ale ak to počká do pondelka, poprosím kamoša, aby zmenil formát

maxara
11. dec 2010

Pekny vecer,
@monline tak nezafukalo nas.. sice k nasim sme isli 50tkou celu cestu, miestami aj pomalsie, ale islo sa celkom v pohode.. cesty samoska neodhrnute. No a u nasich sme klasicky skysli tak dlho, az zacalo prsat, cize domov ked sme sli o 18tej, cesty boli clapkave a po vyjdeni z Kauflandu sa trosku aj ochladilo, cize okolo 19:20 sme odtial odchadzali a uz primrzalo.. medzi Blatnym a Senkvicami sme sli uplne pomaly, lebo tam bolo to rozclapkane uz aj mrznuce, cize sa aj dost hnusne smykalo.. ale v pohode. Sme sa zhodli, ze ake je super parkovat v garazi. 😉 Inak my mame prave z Ikey ten stromcek. mm tam bol hned na zaciatku akcie a bol tam medzi prvymi, vravel, ze cena tych 15e je za kus a tie stromceky su od metrovych po max meter 70 mozno 1,80 m. Cize "nic moc". Vraj niektore boli aj dost take poolamovane a tak.. Ale vraj ta nasa jedlicka je krasna a ta najvyssia co tam mali, cize ma 1,80 m. 😉

Baby idem sa vam trosku aj ja pozalovat. Nedavno som vam tu spominala, ze ma pobolieva ta rana po zlcniku, ta pupkova. Tak mne sa to asi trochu aj zhorsilo ☹ . V utorok idem k panovi primarovi ☹ Mi to dal prikazom, ked som sa mu na gmaily postazovala. Tak sa aj bojim, aj hanbim.. 😕 😔 Normalne nad tym pupkom a trosku viac dolava od neho mam take bolestive miesto a take trochu vypukle to tam mam..

@robika ja ta chapem, ja som tiez vecny optimista a niekedy aj ludia odo mna ocakavaju dobru naladu a usmev a ked som ja smutna alebo v depke, tak vsetci mavnu rukou a povedia "Aaaaale chod!" Hlavne nasi.. az ked sa rozrevem, tak zistia, ze nesrandujem.. 😒 Je to udel optimistou, vyplakat sa sama doma, hlavu hore a usmev na perach.. kazdy jeden klaun je zadepkovany jak svina, cize to je jeden extrem a my sme niekde na pol ceste..

@alllexa

@luminkasp 😒 akoze mne si toto ani pisat nemusela, trosku sa o taketo zaujimam.. ale podla mna jazykovedcom teda trosku unika pointa.. ked uz nevedia ako to vyriesit, kedze je to ocividne neriesitelne, tak zahnoja ze je to nelogicke a malo pravdepodobne.. vies kolko malopravdepodobnych udalosti ti vykakam do rana za kybel? Napriklad tuto, co som teraz napisala.. blbost.. ako mozem kakat udalosti a este k tomu za kybel do rana.. Ale napisat aj povedat sa to da a aj gramaticky spravne, keby sme chceli.. Proste to nema so skutocnostou nic spolocne.. jasne je, ze je to v podstate jedno, nevyriesime to tu, ale .. skratka ... ani neviem co chcem povedat

bambola
11. dec 2010

@monline uz som si aj stiahla dakujem 🙂

luminkasp
11. dec 2010

@maxara, maxi no este nikto nikdy nevynasiel ziaden system, co by uplne 100% fungoval, tak to tak funguje aj s jazykom, tiez je to len system 😉

maxara
11. dec 2010

@luminkasp Lumi no ved jasne, ja len nechapem, preco ked nieco nevedia vyriesit, tak si to rovno nepriznaju, namiesto toho pridu s megabulshitom.. 🙂

luminkasp
11. dec 2010

@alllexa drzim palusky, nech ste uz obaja v poriadku 😉

luminkasp
11. dec 2010

@maxara ja to az ako taky megabulshit nevidim, ja som na skuskach ine strielala, ked som sa musela vynajst 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre