Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
29. dec 2010

@luludi sa ti podarilo 😉 ale esteze si to stratila v rakusku, nielenze ti to donesu ale poodstatne je , ze sa to tam naslo 🙂o par kilometrov vychodnejsie a uz si nahanas doklady po policii 😒

maxara
29. dec 2010

@bambola tak ma napadlo, teraz som si smejdila po albumoch a ze ci si si nakoniec objednala tu nalepku na auto

bambola
29. dec 2010

@maxara nakoniec som neobjednavala a dobre som spravila lebo nie som schopna nalepit na auto ani tu co mame doma 😀 ale mozno keby som mala taku s menom tak ju nalepim 🙂

mirka285
29. dec 2010

dobre ranko 🙂

gabika41
29. dec 2010

co varite okrem kapustnice na Silvestra?.. 😀 lebo po dlhych rokoch ostavame doma a potrebovala by som nejaky dobry tip ... 😀 vopred dakujem

maxara
29. dec 2010

@gabika41 my mavame na veceru oblozenu misu.. klobasky z kapustnice tam su, udene, sunka a kadeco, vajcia.. s chlebom, horcicou, chrenom..
v ziadnom pripade nemoze byt hydina ani ryby 😉 lebo ti odleti alebo odplava stastie z dvora

maxara
29. dec 2010

@mirka285 aj tebe dobre ranko

luludi
29. dec 2010

@bambola ja som vseobecne v poslednej dobe nejaka roztrzita.. 😒 nesli by ste s malou bambolkou zajtra s nami na prechadzku? 😉
@maxara: bezo zmeny, akurat, co mi prisposobili lieky tak, aby som mohla dojcit. Mne hrazdicka nevadii 🙂

maxara
29. dec 2010

@bambola 😀 ja by som inu nelepila.. hlavne nie tu reklamnu z nutrilonu 😝

bambola
29. dec 2010

@maxara ja mam taku z beby 🙂 a mala mi este nejaka reklamna prist tusim zo skody alebo zkade ale nedosla. mne sa paci taky pricuckovy plysak a tam je ze baby on board ale v obchode som to nevidela.
@luludi 🙂 velmi rady 😉

mirka285
29. dec 2010

@bambola Mati ja mam nalepku s menom a este som ju nebola schopna nalepit,som hrozna ☹

bambola
29. dec 2010

@mirka285 no vsak lebo ti najprv treba auto umyt 😀

maxara
29. dec 2010

@mirka285 @bambola mm hned ako zbadal nalepku v tej obalke od jeho rodicov, zmizol, vratil sa za dve minuty a ze pod, umyl som okno a tuto kufor, ale tam sa to nezmesti, kam ju nalepim? tak mame jediny v celom svete nalepenu nalepku v strede dole na narazniku 😀 ale ked my mame tak blbe sikme to zadne okno, a kufor taky clenity, ze by to nebolo nikde vidiet 😒

@luludi ☹ ale zas lepsie, ako keby sa to zhorsilo

maxara
29. dec 2010

baby neuverite, ale prave som vesala salonky na stromcek 😅 mala som ich nachystane, naviazane a nebolo toho pana, co by ich tam povesal.. a teraz mi prisli nasi 😖

zuzik1983
29. dec 2010

ahojte 🙂
viem,ze sa to tu davnejsie rozoberalo,ale chcela by som sa opytat,ake mate umyvacky riadu.ja tomu moc nejako neverim,ale po poslednych 2 tyzdnoch som si povedala,ze to vyskusam,lebo nerobim nic ine,len varim a riad umyvam,ked mam manzela doma.tak babule poradte nejaku dobru,aby som pred tym nemusela riad namacat,nech poriadne umyva,aj vysusi...

mirka285
29. dec 2010

@zuzik1983 ja ti odporucam spytat sa v obchode,lebo elektrospotrebice idu stale dopredu,ja mam Whirpoolku,som s nou spokojna,ale uz ma vyse roka,takze urcite su uz novsie a lepsie na trhu...ale jedno viem urcite-UMYVACKAA riadu je NA NEZAPLATENIE...neviem si to bez nej predstavit...

luludi
29. dec 2010

@bambola tesime sa velmi 🙂 posleme si este IP alebo sms a dohodneme sa, ze kedy. 😉
@maxara salonky? uff.. zive salonky som naposledy videla na stromceku este v detstve 🙂
@zuzik1983: my mame kuchynsku linku z Ikea a aj spotrebice sme brali priamo odtial - mame minikuchynu 🙂 ale umyvacka je od Whirpoolu, pre nas bolo dolezite, aby bola uzka - riad umyvam kazdy druhy den, nemusim namacat a pekne sa vysusi, sme spokojni 😉

tinaki1275
29. dec 2010

@zuzik1983 ja mam zanussi a som velmi spokojna ozaj a odporucam velkuu....nie tie mrnave ,teda nasa je velka a aj tak ju pustam niekedy aj kazdy den......ten kto vymyslel umyvacku si zasluzi Nobela.. 😀
@maxara ja som este tiez tu nalepku neobjednala dobre ze si to pripomenula hned idem objednat ,aby som ju mala ked dojdem..

bambola
29. dec 2010

@tinaki1275 budes mat v grecku na aute slovenskym pisane? 😀

alllexa
29. dec 2010

Ahojte, vcera sme boli na kontrole na Kramaroch, troska je to lepsie, v pondelok mame zase dojst...
Inak som stale nevyspata, dnes sa zobudil o druhej v noci a spustil rev, ktory trval hodinu. Samozrejme, ze potom okrem toho vstal este dalsie tri razy na kojenie... Vzdy vstavam 4 razy za noc, s tym, ze maly ide spat okolo pol jedenastej. Minule som sa tesila, ze len tri razy, ale to zaspal az o pol dvanastej a predtym sa dve hodiny jedoval.

@zuzik1983 - my mame Siemens a celkom dobra je.

@maxara - 🙂 ja zase rozmyslam dokupit este cervenu retaz🙂

@gabika41 - my robime zemiakovy majonezovy salat, vajicka, sunku, z toho potom misy - ruske vajcia...

gabika41
29. dec 2010

a to sa daju kde tie nalepky objednat 🙂

bambola
29. dec 2010

@gabika41 maxi tu davala taky link tak snad ti ho posunie 😉

bambola
29. dec 2010

@luludi ok, len asi v rozmedzi od 12-14 davam prikrm ale inak doobeda poobede , ako je vam lepsie, mne pospi kedykolvek (snad to teraz nezakriknem, klop klop) aj ked teraz su uz dve hodiny a mala este stale spi a este nepapala mrkvicku a zemiacik 😠 ale tak snad je to vynimocne lebo sa rano zobudila nejaka mrzuta, tedaaaa zobudila ju stara mama telefonom 😀 (aby to bolo na koho zvalit 😉)

maxara
29. dec 2010

@luludi veru, zive salonky.. ako je to mozne? ved ich je plna rit v obchode.. tolko ich maju, az ich predavaju, ako hovori moja mama 😀 a inak, rozhodne nemaju tu nechutnu salonkovu chut.. ja mam kupene KOKO salonky a bananove 😉

@zuzik1983 nechapem comu neveris na umyvacke riadu.. rozhodne setri vodu a riad umyje ovela lepsie ako ty pri rovnakej spotrebe vody a saponatu (nehovoriac o elektrike a plyne).. a ja teda, tym ze jedavame len dvaja a mam klasicky velku umyvacku, teda 60cm siroku, ju niekedy plnim aj dva tri dni a veruze malokedy najdem nieco prischnute alebo zle umyte.. jasne ze nejake zaschnute pripaleniny nie vzdy umyje dokonale, ale rozhodne to za pokus stoji a ten zbytok uz lahko oskrabkam.. este sa mi nestalo, zeby som ja umyla pohar krajsie ako umyvacka.. a ozaj, ja mam ARDO

@tinaki1275 noveru.. uz maju nase ratolesti 100 rokov a ty ju nemas? 😀

@gabika41 kukni sa do niektoreho mojho stareho albumu, tam je ta nalepka s fotkou.. ale neviem veru uz aka to bola firma, ani link nemam, lebo mi to svokrovci dali spravit, tusim mm k meninam

maxara
29. dec 2010

@alllexa co ti budem hovorit.. minule sme tu rozoberali, ze @bambola a ja mame netradicny stromcek, lebo nemame svetla.. a ja som mm povedala, ze pozri na ten stromcek, vidis? a on ze nevidi, ze co ma byt.. a ja ze Presne tak, nevidis.. lebo nema svetielka.. Vtedy mu bliklo, ze ozaj, nema svetielka.. 😅 tak sme sa dohodli, ze kupime vo vypredaji nejake take obycky hlavne jednofarebne, bud zlte alebo cervene, ale teda ja by som chcela zlte.. dosli svokrovci a mm ze, aha aky mame pekny stromcek, ale nemame svetielka.. a oni ze co sme nepovedali, ved oni maju aspon trojo.. na druhy den nam ich doniesli, rovno dva druhy.. jedni uplne stare a druhe este starsie 😅 z coho vyplyva, ze uz svetla mame, otrasne ale predsa a ja mam zakaz kupovat nove 😠

bambola
29. dec 2010

@maxara tak to si dopadla s tymi svetielkami 😀 😀 gratulujem 😀
inac ja mam rada tie salonky co vyraba Milka- marcipanove 😝, ale nehodili sa mi farebne 😔 inak ani moc nie

maxara
29. dec 2010

@bambola mnaaaam marcipanove.. tie mozem.. ale potom uz len tie zele lubim alebo take tie ako sladkosti co su, margotove, koko-ove, bananyvcokoladeove a podobne

zuzik1983
29. dec 2010

@mirka285
@luludi
@tinaki1275
@alllexa
@maxara
dakujem vam babule.maxara mono prave vsetkemu neverim,a hlavne tomu,ze umyje dokladnejsie,ako ja v rukach 🙂 ale ked tvrdite vsetky,ze umyje dobre,hadam vyskusam 🙂

monline
29. dec 2010

@zuzik1983 ja mám elektrolux 60cm už štyri roky a som veľmi spokojná, využili sme ju aj na veľkých rodinných oslavách u nás, ked sme umývali riady po 35 ľuďoch, ale zaplníme ju zhruba každý druhý deň...výborné aj na umývanie zaváraninových fliaš
@maxara ako sa umýva pohár? nepamätám si 🙂 inak- nika ešte neumývala riad tuším nikdy

@bambola včera som to tu narýchlo vypla, lebo malý sa zas prebral..strašne zle mi spí posledné dni..večer kašľal a chrapčal, ráno mal 37,5, tak sme šli k lekárke, ževraj má rozsiahly zápal priedušiek, divila sa, že má takú dobrú náladu pri takom zápale..ale CRP mal len 8, kašle len od včera, nádchu mal pred 2 týždňami, ale po nasivine mu fajn prešla..nepočula som to zatekanie hlienov, tak nechápem, ako mohla počuť taký silný zápal priedušiek...a- antibiotiká mu nedala, že mu mám kúpiť sinupret, calcium a multivitamíny..chápeš to?
prišli sme domov, spapal skoro celú fľašku cestovín s paradajkou od babylove, nakojila som ho a spí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre