Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
5. jan 2011

@oacka v tych druhych budes ako sexica 😉

alllexa
5. jan 2011

@oacka - ja som si objednala taky top, presne ako su tie druhe saty s flitrami, len je to iba vrchna cast. Celkom pekny je, len taky trosku neforemny... Celkovo mam tam s tymi satami trochu problem, lebo ja mam velky rozdiel medzi mierami (presypacie hodiny), tak mi maloco sadne. Napr. som mala tieto fialove, ale vratila som ich:
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10...
alebo take texaskove. A niekedy su tie saty take handrove, ze to moc pekne neukaze, ale zalezi asi na type a strihu, snad Ti to vyhovie...

sarai
5. jan 2011

@monline ahoj, das mi prosim ten link, co si davala o prikrmoch? neviem ho najst.

gabika41
5. jan 2011

@sarai je to na stranke 2363,len klikni na ten odkaz a otvori sa Ti.

monline
5. jan 2011

@gabika41 gabika ja som amatér čo sa týka háčkovania, ja som celú čiapku improvizovala..ja som začala háčkovať do kruhu a postupne som (nejak?) pridávala očká a skúšala mu to, nech viem, koľko ešte treba..aj tak sa mi podarila trocha väčšia, ale to bol vlastne aj cieľ...polokrátky (či polodlhý) stĺpik som použila, to je tak, že si najskôr nahodíš bavlnku, až potom zapichneš a prevliekaš..niekde som aj pridávala do fora fotku tej čiapočky, kupovala som takú hrčkatú vlnu, aby skryla moje začiatočnícke chyby..skúsim do albumu pridať fotku -)

monline
5. jan 2011

@ericica tak aj vy horúčkujete ☹ malý mal večer 38, dala som mu brufen sirup (ten aj tak berie už týždeň 3x denne), potom v noci o pol druhej ho riadne prehnalo, má riedku zelenú stolicu...mal necelých 38, tak som mu zas dala sirup, kleslo mu, ráno ho 2x prehnalo a mal 38,2, po sirupe kleslo..teraz mi spí, ked sa zobudí, ideme do Senca k lekárke ukázať sa...nebyť toho zápalu priedušiek myslím si, že to má zo zubov,..ale radšej nech ho pozrie a skontroluje

bambola
5. jan 2011

dievcata nasla som na bazari maclaren quest za 120€. som pisala tej pani nech mi posle fotos a vyzera byt skoro ako novy, cisty a sama napisala , ze len malo pouzivany, tak teraz vaham, ze ci zobrat. lebo som konecne chcela , ze aby mala aj nasa mala nieco nove , svoje, ale tak je to rozdiel 100€ a to je celkom dost

sarai
5. jan 2011

@monline tu stranku som uz citala, ale aj tak dakujem.
baby, inac tym, co spia deti zle. nepoculi ste o nejako sirupe od tilmanu Pokoj a spanok? zevraj je dobry, ale neviem ho najst.

ericica
5. jan 2011

@oacka mooja ale ja jej nedavaam vela tej stravy ona spapa predobedom polku jablcka a na obed plovicku hipky potom uz len kojim ja si myslim ze to neni az tak vela......dr mi tak poradila 🙂
@maxara maxiiiiii to fakt a ja ze len 8 😲 😲 😲 to dokedy budeme pozerat 😲
no my sme mali predobedom rusno malinka bola zase horuca a od pol dvanastej do jednej revala potom sa ukludnila a zaspala 😝

ericica
5. jan 2011

@sarai ja som kupila homeopaticky sirup pre nervozne a nespave deti ale to som kupila pre rebi lebo sa dost casto budila v noci odkedy chodi do skolky.....neviem odkedy sa to moze uzivat.....ale vola sa to sedalia.....

sarai
5. jan 2011

@ericica ten poznam, ale je az od 1 roku.

katarina7777
5. jan 2011

@bambola prosimta povedz martinke nech nabuduce pride po osmej a nie o piatej! dakujem 😀
@maxara ked to bol nahodou ten skriatok, tak by sa mohol naucit slusnemu chovaniu... o piatej rano sa nic nikomu nenosi 😀

kafoditka
5. jan 2011

Baby caute. od rana som na nohach, boli sme s malym u lekarky, brala mu krv z prsteka, ci nahodou nema zapal ked mi tak horuckoval ale nastastie je to ok, aj dychanie mal ciste, ked ho pocuvala. No a zakon schvalnosti, ako sme dosli domov tak asi po hodine zacal kychat a teraz ma zacpaty noc, takze som uz musela odsavat... fasa.. zacarovany kruh nas troch 😠 spravila som lososa na prirodno so salatom a upiekla jablkovu strudlu, teraz som konecne uspala krpateho a s mm spokojne vedla seba odfukuju... idem si spravit kavu...take mam nervy. Najprv ochorie mm, potom to od neho chytim ja a nakoniec je chory aj maly.. ☹ nevadi, so soplami si nejak poradim, hlavne nech nema teplotu...

bambola
5. jan 2011

@katarina7777 no len ona to robi natajnasa, o osmej rano by som jej na to prisla 😀
@kafoditka jej aj my sme vcera mali lososa, so svedskou omackou 😝

tinaki1275
5. jan 2011

@maxara ten serial spm videla 😀 a az 2x...je uplne super ,tu isiel pred rokom to som bola tehotna ,hormony so mnou metali ..a bola som uplne hotova..uz dlho som nebola taka hotova z nejakho serialu..tak aspon budem moct konecne nieco z telky s vami rozoberat ..inac pripravte sa ze cim dalej to bude napinavejsie a napinavejsie..fakt je to super urobene,.,ja som sa pritom naucila kopu tureckych slov kedze tu idu vsetky serialy s titulkami .. a uz pozeram dalsi .. 😀 mm sa mi smeje a vobec sa mu to nepaci ...kedze Greci a Turci sa ve lmi nemusia..
inac maju nadherne mena..ozaj pikoska seherazad a onur sa pri natacani zamilovali ,seherazad sa kvoli nemu rozviedla..(deti namala) a pri natacani posledneho dielu ju on pred celym stabom poziadal o ruku ..a maju uz 2 rocneho syna.. 🙂

tinaki1275
5. jan 2011

@katarina7777 nam aj ked sa sa skriatok pritrafi ..tak to neviem..ja proste prebalujem okolo deviatej .nasej cuni hovna akosi vobec nevadia.... 🙂

tinaki1275
5. jan 2011

@monline som sa zasmiala super clanok ale ja teda si neviem predstavit pri kazdom krmnei nechat malu ochutnavat rukamo alebo jej dat lyzicku ..minule som jej lyzicku dala pichla si c nou do oka..teda jablcko som vytierala z ocka este 2 hodiny .. 😒 a tak ci tak mam kuchynu zadrbanu od prikrmu vzdy .. 🙂

miki060707
5. jan 2011

@kafoditka juuuj, ty si šikovná..../tu štrudlu by som si dala veru 🙂 / veru, so soplíkmi sa lahšie poradi ako s horučkou....

adelaine
5. jan 2011

ahojte, tak mi sme doma z poradne, a mame 8, 6 kg 😀
aj nas ockovali, tak sa "tesim" na noc 😒 vibrucol aj paralen mam nachystany,
tak uvidim, ako to bude maly znasat ..

...ja chcem od zajtra zacat davat masko, kolko krat do tyzdna davate masko?
fakt sa musi kazdy den? nie je to vela? a ake mnozstvo asi davate?
a varite prikrmy v normalnej vode, ci v lucke?
ja furt daco riesim akolo tych prikrmov, ale l"eniva huba, hotove nestastie" 😀 😀

kafoditka
5. jan 2011

@miki060707 😉
@bambola Mati co davas do tej omacky svedskej??

lenuss84
5. jan 2011

ahojte.som tu dllllllllllllllllllllllllllllllllllllho nebola.cele sviatky.mame sa krasne.odkedy papame vecer kase tak spinkame super.uz nepoznem noc ze sa mi Ada budi kazdu hodku na papanie.uz kojim v noci len raz.je to fakt donre.a zeleninka na obed nam velmi chuti.uz sme skusali aj masko,to nam moc neslo ale ved sa nemame kam ponahlat.a prisla som na to,ze ked riadne rozmixujem zeleninku,tak jej to uz tak nechuti,ako ked len rozvarim a popucim vidlickou.hodim par najnovsich fotiek.a inak aj nam smrdia nozky.ale je to zlate.a uz si zacina aj sadat pomaly.tak sa drzkajte.a inak aj ja malej varim na 2 dni.uz viem odhadnut mnozstvo.som citala ze uz skusate aj cestoviny?to mozem?ja jej obcas rozmrvim piskoty do bananu.kvoli lepku.a premyslam ze jej uvarim ryzovu kasu.doteraz len kupovane co sa zarabaju s vodou.tak co vy na to hm?

lenuss84
5. jan 2011
lenuss84
5. jan 2011

a ozaj take leskle cielko ma z medu.moja mama jej urobila pri sterdrovecernej veceri medovy krizik na celo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a hodim par novych fotos aj do fotoblogu.

aalexis007
5. jan 2011

Ahojte, používam plienky Huggies a práve kukám nejaké Pampers. Prosím Vás viete mi povedať aký je rozdiel medzi Premium Care, Activ Baby a Sleep and Play ???? 🙂

merikac
5. jan 2011

@meruska jeej Timko je uzasny v tych vlaskoch,,,,mne to pripada ako ked sme sa deti elektrizovali v den vysvedcenia :D

adelaine
5. jan 2011

@aalexis007 my pouzivame len Pampers premium, tie su bez vone, mali by byt pre deti so senzitivnou
pokozkou , tie pampersy activ baby som mala raz, tie su aromatizovane, sleep and play som este nekupovala,
ale viacero mamiciek ich hodnotilo negativne...

merikac
5. jan 2011

@monline mon,,toto ma iste zo zubkov,,aj mala sa tak chovala,okrem toho kasla,,,a vcera mala zas teplotu zvysenu,,,dnes viem preco,,,mame dalsi zub- uz ich je 7- dolny ocak v pravo sa prerezal,,,,,

bambola
5. jan 2011

@kafoditka kafko predtym ako som dala lososa na masle do rury som ho "zatiahla" na panvici a do toho vypeku som dala polku kyslej smotany, majolenku, 2 PL horcice a 1PL medu. ale ak nemas vypek tak das kusok masla na panvicu a ohrejes a zmiesas to v tom 😉 asi by to slo aj za studena ale ja mam rada teplu omacku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre