Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lutsine
15. jan 2011

PEKNY DNIK,dnes ideme s mm konecne po dlhej dobe na ples...drobca budu strazit dedko a babka.... 🙂 boli ste uz niekto na svadbe alebo plese a babo ste nechali doma?

maxara
15. jan 2011

Ahojte..
tak my sme u nasich, je mi nejako vselijako.. doobeda som bola kuknut krstnu, tak som musela rozpravat strasne nahlas, lebo jej muz je hluchy ako poleno.. otras.. 😖 no a potom som bola strasne hladna, ked som dosla k nasim a kedze nasi a sestra s rodinou vstavali az okolo 10tej, obed este o 13tej nebol a ja som skoro zozrala Baska od hladu.. no a samozrejme ma potom chytil uplne vlci hlad a uz nepomohlo ani jedlo.. normalne ma boli brucho.. mam ho plne, citim hlad a bolest ☹ ani vysrat nepomaha... chcem ist domov si lahnut 😒
navyse moja mama.. ani nejdem pisat.. ja neviem co sa to deje.. ved ona stale dokola vsetko komentuje, vsetkym radi debiliny a pod.. ☹

maxara
15. jan 2011

@lutsine ja som bola vo stvrtok na vecierku z mm roboty do jednej rana a super bolo 😉

alllexa
15. jan 2011

@zrzulka @adelaine @carrie84 @luludi - dakujem, dievcata, som rada, ze sa vam moja tvorba paci🙂 Ja by som mala aj viac a zlozitejsich napadov, len clovek musi do tych komponentov aj viac investovat, a to zase nechcem riskovat, lebo co ak si to nikto nekupi...

@maxara - a kedy presne nastupujes do tej nemocnice? Nejak mi to v tom texte uslo.

@mirka285 - inak, aj ja budem slamenna vdova, asi 8 dni, ale na rozdiel od Teba sa toho dost desim, lebo mm mi s malym pomoze, ked uz nevladzem pocuvat ten plac, a ponosi ho...

@lutsine - ja sa chystam na Valentinsky ples, dufam ze to vyjde... Ale babo by som dala strazit len tak cca do jednej v noci.

tinaki1275
15. jan 2011

Dobry podvecer baby ..no ja som dnes rano ostala v soku ..idem o siedmej prebalit malu a ona dole cela zaparena pomaly az s pluzgierami 😢 ako je toto mozne ? vcera vecer ju posldeny prebaloval mm ,lebo ja som bola na kafe ,ALE vraj este nic nemala ,teda o osmej ked som odchadzala z domu uricte nic nemala ..chuda male je cela cervena az purpurova..tak som j u mala cele doobeda bez plienky na na nasich posteliach na nepremokavej podlozke.. a natierala ale nic moc.. chuda ked sa jej toh dotknem hned place..ja to nechapem..moze to byt tym ze som pred troma dnoma zobrala inu znacku plienok ? ale mala ich uz 2-3x aj predtym ..a este ma akoby hnacku dne s od rana.. ☹ co jej na to dat? staci obycajna rybia mast ?mohlo by jej pomoct keby som jej urobila sedaci kupel s kamilkami ?

alllexa
15. jan 2011

@tinaki1275 - ten kupel by mohol pomoct, a skus aj repik, ak mas... A dobre, ze si ju nechala chvilu bez plienok. Podla mna ked ich chvilu pouzivala, tak by to nemala byt reakcia, ale skus pre istotu kupit tie, co mala predtym...

noemarta
15. jan 2011

ahojte holky,
@kafoditka my sme boli nakonie iba tu v tescu na zlatych..., poobede prechadzka, kafe u svokrovcov a akurat sme dosli.
@mirka285 pocuuuuj ze tri tyzdne bude gabo prec, ved to ked dojde, urcite splodite dalsie dieta, tak budete po sebe tuuuuzit 😀 😀
@bambola aj ja mam taky pocit,ze mirka bude robit kazdy den s nami zurky, hi hi ved kto jej iny bude robit spolocnost ked nie my, haaaa ci mas iny plan miri?????????????????
@alllexa pekne vyrobky, ze ta aj taka nieco napadlo dobreeee....
no my tento rok na ples nejdeme, chodime kazdy rok, ale tento rok este urcite nie, ved ked kojim to neee...

tinaki1275
15. jan 2011

@alllexa dik skusim ten repik ..dufam ze zaberie..a plienky som uz vymenila .. 😒

mirka285
15. jan 2011

@noemarta Maci ty koza,hlavne aby si mala pravdu a neobrabal tam nejake mlade thajcanky 😀 my sme boli opat v Rajke este stale hladame ten spravny pozemok pre nas...

mirka285
15. jan 2011

@tinaki1275 Mati aj mne sa to stalo...mala sa vecer dosrala a celu noc spala v hovienku a rano rit vyzrata,natierala som jej to hrubou vrstvou sudokremu a vetrala a po tyzni sa to nastastie zahojilo..

mirka285
15. jan 2011

@alllexa idem okukat tie tvoje nausky,nehodis mi link?

kafoditka
15. jan 2011

Caute, tak sme doma 🙂 V avione otrasne vela ludi, ale kupila som, co som chcela, tak som spokojna. A este v akcii za dobru cenu 😉 Mne sa vyhodil velky opar na hube, som zvedava z coho 😖 A perlicka :
@mirka285 naratala som 9 teutoniek a 4 maclereny 😝

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka vsak preto som ten macleren nechcela,lebo ich je plna rit jak Teutoniek,ja mam pocit,ze kazdy druhy kocar je Teutonka 😒 keby nebol dobry ho predam,ale nebudem predavat s cim som spokojna,no nie?

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 presne tak. My este v nom prezimujeme buducu sezonu a potom ho predam a ked sa nebude dat, tak si ho necham 😉 ja zatial na neho nemozem povedat krive slovo..

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka vsak to ma Teutonka jedine stastie,ze nemozem na nu pi....t 😀 v lete ju budem striedat s golfacom,na zimu bude super a po zime ju predam a necham si len golfac....

kafoditka
15. jan 2011

Dnes som videla ten chicco co chcem ale multiway( ma dvojite kolecka vpredu aj vzadu) v tej farbe, co sa mi na nete pacila a ostala som sklamana, ze teda nic moc 😒 tak neviem, aku farbu vybrat, lebo neni moc na vyber... 😖

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka viem ktory je multiway 😀 ja som chcela tiez ruzovy kocik ale bohuzial 😒 ale aj cerveny sa mi velmi paci tento co mam...hlavne som chcela uplne inej farby ako mam Teutonku...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 teraz som ho nasla v hnedej farbe, kraaasny, ale na americkej stranke 😒

mirka285
15. jan 2011
kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 nepamatas si nazov tej nemeckej stranky, co tu davali baby, ked sme si vyberali kociky, chceli odtial objednavat hlavne jane kociky a ja som zabudla ako sa vola...

mirka285
15. jan 2011

v tom druhom linku si daj farbu Surf,aj ta je pekna...

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka ja si pamatam jedine tuto www.mytoys.de

maxara
15. jan 2011

@alllexa v stredu

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 to nebola ona ale dakujem, pozriem aj tuto 😉

mirka285
15. jan 2011

@maxara halo Petuska moja,uz mas lepsiu naladu?

maxara
15. jan 2011

@mirka285 ani hej 😀 😝

maxara
15. jan 2011

@mirka285 zachranil ma antenar, ktory volal, ci nahodou nie sme doma, ze by dobehol o taku hodku.. tak som hned zavelila, ze ano, o taku hodku budeme samozrejme doma a uz som nas aj pobalila 😀

mirka285
15. jan 2011

@maxara no tak si sa vynasla...ja som uz dala do poriadku malu,uz aj spi pomaly,Gabo mi cely den maga cecky,uz mi ide na nervy a zajtra chvalabohu nevarim,mmmmmmmmmmmmmmmmame ten gulas a ja tekuty den...Tomas ma zajtra narodky,tak uvazujem ze zbehnem do obchodu este mu kupit nejaku cokinu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre