Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
9. mar 2010

sunny idem zachvilu na pol štvrtu na morfologiu do TN

aalexis007
9. mar 2010

Ja som mávala podrpdu 75B a teraz cez víkend som si uz musela kúpila 80C lebo mi boli vsetky malé.

katy1979
9. mar 2010

ja musim nabehnut kupit si novu tak sa hrozim ake cislo mi vobec bude dobre 😒 a v takej velkosti robia iba babkovske

ericica
9. mar 2010

ahooojte kocky 🙂 pekny den sa zela aj u vas je taka kosa 😝 😝 😝 co mate nove a co porabate????
idem sa vas precitat...

sunnygirl
9. mar 2010

lenkaaninka
držím palčeky aby sa ukázalo a čo by si chcela?

No popravde mi na D moje prsia nevyzerajú, ale tak ak vyskúšam budem možno prekvapená a bude mi vo väčšej lepšie 😎

ericica
9. mar 2010

sunny ja ti tipujem chlapca 😉
lenka potom daj vediet co bolo na morfo 😉

sunnygirl
9. mar 2010

ericica, prečo chlapca?

katy........že babkovské 😀 😀 😀

sunnygirl
9. mar 2010

inak ja som mala na začiatku tušáka že to bude chlapec, ale moja polovička ma doplietol 😎

aalexis007..nemáš potom pocit, že máš dlhý deň, ke´d tak skoro vstávaš? Ja často 😀

aalexis007
9. mar 2010

sunnygirl: veru, dlhy den hlavne vtedy ked som sama doma a mm je v robote. Ale ja to beriem tak, že aspon ho nezabijem len tak v posteli. 😉

alllexa
9. mar 2010

Ja som bola na ultrazvuku pred dvoma tyzdnami a nechcelo sa ukazat, stale sa krutilo a krizilo nozky, lekarka nevedela ani po 15 minutach urcit, co to bude, je take hanblive🙂
Ale chcela by som to uz vediet, lebo teraz neviem, ako ho oslovovat...

sunnygirl
9. mar 2010

ja to mám uni ŠMUDIELKO 😅

sunnygirl
9. mar 2010

hehe teraz som rýchlo nevedela či mm alebo čas 😀

sunnygirl
9. mar 2010

aalexis007
hehe teraz som rýchlo nevedela či mm alebo čas 😀

aalexis007
9. mar 2010

mm = manzel - ako sa táto skratka tu uz udomácnila 😵

ericica
9. mar 2010

no neviem sunny len ma to tak napadlo .....ale vsak uvidime.....

stanka33
9. mar 2010

Ahojte....katty eviem kam pojdem rodit uvazujem aj nad Kramarmi kedze ich mam najblizsie ale doktora zatial nemam nijakeho musim zacat patrat po nejakom teraz si chcem zazmluvnit...a moj v Ba nerodi...
a na ten aerobic by som chodievala rada ale muz chodi z prace az okolo 17 tej a ja nemam kde dat maleho tak nemozem ale boli sme dvakrat s dugy cvicit na tie fitlopty a zasa zacenm od buduceho tyzdna..len sa tam musim prihlasit....
eericicA V Ba Je pekne teplucko na slniecku aspon mne bolo.....

lenkaaninka
9. mar 2010

ja by som chcela dievčatko a mm chalana ale asi bude dievka aj ked všetko je iné total ako som pri dievkach mala ale ja to tak citim na dievčatko aj by som bola radšej ....dám vedieť 🙂

stanka33
9. mar 2010

inak moja kamoska mala brusko total chalanske vsetci sme jej tak tipovali co sme mali chalanov a mala babu...aj mne ide dopredu a zevraj baba....

katty17
9. mar 2010

ahojte babulky. takze uz som po prezentacii ohladne ekoplienok. bolo to dost zaujimave a budem velmi velmi silno uvazovat nad nimi !!!
alex, lekarka ti dobre poradila ze nesmies chodit na pasienky. nieje to bezpecne pre tehulky. hrozila by ti nejaka infekcia. ja chodievam plavat do hotela devin. je tam velmi pekny bazenik a chodia tam aj maminky s babatkami. a existuju tamponiky pre tehulky. kukni v lekarni .
Stani, ja chcem odrodit v ruzinove kvoli jednej lekarke ktoru som si vybrala 😉 .

alllexa
9. mar 2010

Katty17, diky za tip! V podstate sa potom s tymi tamponmi moze plavat vsade, nie?
Inak, ja tiez uvazujem o porode v Ruzinove - kvoli jednemu lekarovi, ktoreho by som si chcela zazmluvnit. Ale este vaham kvoli Kramarom, kedze tam maju dobre novorodenecke oddelenie.

yoda_
9. mar 2010

katty, prosim ta, ak mozes, tak daj blizsie info do posty o tych plienkach - ze co kde ako a tak. Dakujem

sunnygirl
9. mar 2010

a sem nemôže popísať? Aj ja by som rada vedieť niečo o nich 😅

sunnygirl
9. mar 2010

ericica
inak asi by každý chcel dievku, svokrovci majú len synov a chceli aj dcéru a ja mám síce brata, ale moja mamina povedala, že keby Miro nebol Miro ale Mirka, tak by som už asi nebola na svete 😨

mirka285
9. mar 2010

Sunny aj ja ti tipujem chlapcaa a Allexe tipujem dievca 😉 uvarila som cestoviny k tomu taku cukinovo sampinonovu omacku a peciem pizza slimaky 🙂 vinko chladim,este spravim jednohubky a party moze zacat...

sunnygirl
9. mar 2010

alllexa: ani ty nevieš čo to bude?
yoda: a ty sa chceš ešte stále nechať prekvapiť?
stanka: ty máš tiež hanblivého drobčeka v brušku?

Inak prezerám vaše albumčeky, obzerám vaše brušká a výbavičky a nejako sa mi zdá, že mám toho nejako málo pokúpené 😨

Nejako sa chystám nakupovať po veľkej noci, aj drogériu aj vaničku a postieľku s kočíkom asi až máj - jún, či už to bude neskoro? Ja to aj tak nemám veľmi kde skladovať 😅

sunnygirl
9. mar 2010

Mirka
tak asi to moje tušenie na začiatku bude správne, len ten moj mm ma už tak pobláznil na Lenku, že už chcem vedieť 😉 .......vy máte nejakú páááárty????? 😅 ............................ 😝

sunnygirl
9. mar 2010

ja som mala dne s na obed vyprážaný encián so zemiakmi a kapustovým šalátom, ale už som hladná, ale cestovinky by som zhltla 😀

Mirka
ja už čakám na tú tvoju komodu 😉

mima89
9. mar 2010

baby a mne co tipujete? dam vam vediet ale az v pondelok,,teda ak sa ukaze malinke jedno hamblive... 😉

sunny ja sa tiez nejak s nakupovanim neponahlam ale v aprili uz zacnem robit vacsie nakupy zatial mam ,,len" tri vrecia veciciek pre dievcatko aj chalana od znamej 😉

katy1979
9. mar 2010

sunny neboj mas cas s nakupmi. ja mam veci po malom ale aj tak ma chyta mania tak sa musim krotit lebo neostanu bubaciky na kocik

alllexa
9. mar 2010

Mirka - mnam, ake dobroty🙂 Vinko sme si s manzelom zvykli obcas dat po veceri, ale odkedy som tehotna totalne abstinujem🙂

Sunnygirl - nie, neviem, co to bude. A dalsi ultrazvuk bude az v 30. tyzdni.

Inak ja skoro nic este nemam kupene... Akurat dnes ideme k svagrinej pre kocik, lebo uz sa ho chce zbavit🙂 A nejake veci som objedenala cez internet - prebalovaciu podlozku, zavinovacku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre