Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
26. mar 2010

kazdy vyrobca ma ine cislovanie. zahranicne znacky su vzdy vacsie... Hlavne HaM ma dost odveci cislovanie. ja som napriklad 56 davala malej do cca 3 mesiaca a to nebola vobec drobne babo.... Ved ked sa narodila mala takmer 4 kila

kafoditka
26. mar 2010

Kocky dobru nocku, ja uz napoly spim 😲

maxara
26. mar 2010

zrzik my sme chceli dat 30 e, lebo nasi idu tiez a davaju akoze 200 za rodinu... len som ich chcela nejako pekne zabalit. Tak som kupila taku truhlicku, taku malu okrasnu, na policku co sa polozi a do nej som tych 30e rozmenila na drobaky (akoze poklad-k tomu sme napisali basnicku, ze je to akoze pre malicke). K tomu som kupila valcek na cesto s basnickou, ze ide o vychovnu pomocku na zaletneho manzela (sme si s mm lamali hlavu) a flasku cerveneho zase pre zenicha, ze ked bude mat slabu chvilku, tiez s basnickou sme sa pasovali 🙂

maxara
26. mar 2010

kafko aj tebe dobru nocku... v nedelu napisem, co a ako...
a inak svokrovi sme kupili k narodkam jednokolku 😀

zrzulka
26. mar 2010

Joj tak to mas potom jednoduche nieco vymysliet ked si take basnicke crevo, to jana taketo veci nemam hlavu.... Ale zase ani sesterka nie je taka zeby to ocenila. ona je skor prakticky clovek.... Mince v truhlicke sme aj my davali naposledy ked sme boli svagrovi.. Asi aj tentokrat to tak urobime a plus nejaku drobnost kupim na pamiatku nech jej zostane...
Idem aj ja zalahnut k malej nejako ma taha na spanok.... Dobru noc!!!!

strasska
26. mar 2010

Zienky co mozem zobrat na alergiu, tecie mi z nosa ako z vodovodu. ☹
Uz dva roky som nemala alergiu a opat je tu. 😠

luminkasp
26. mar 2010

babulky, co ste sa pytali na tu vahu, ja som sice pribrala iba +5kg, lenze ja som uz nieco schudla, lebo som mala tyzden crevnu chripku, jedla som len ryzu a banany, stale este nie som uplne fit, kedze dr povedal, ze ako tehotna na to nemozem nic brat, len cakat kym prejde a to uz som nevydrzala a zacala jest aj ine, takze by som sa neznepokojovala a kazda zena pribera inak a tie kila, hlavne ked kojite idu velmi rychlo dole, nebojte sa 😉

alllexa
27. mar 2010

Rybanka, tak ja som bola tiez v utorok v SNOPe - cierne teplaky, pasikave tricko.
A tiez som kukala na tie nove, ze vobec nemaju brucho, no fakt som nechapala...
Na buduci tyzden idem tiez.

mirka285
27. mar 2010

dobre ranko...babule vidite to krasne pocasie co je vonku?tak to si objednala moja mamina,dnes chce rozkopat cely travnit a posadit novy koberec...zatkovia sa uz nevedia dockat 😀 no ale vsak od roboty este nikomu ruky neodpadli 🙂 otec tam chce kupit potom preliezacky a smyklavku pre nase deticky 😉

katty17
27. mar 2010

ahojte babule. mam par minut pred odchodom do rakuska. ideme pokukat nejake oblecko pre mna, pre malu 😉 . mame tam vyhliadnutu jednu postielku, tak je na case sa pre nu uz rozhodnut 🙂 . v BA je dost draha, tak snad tam bude lepsia cena . Miri, mna dnes cakalo jarne upratovanie terasy, tak som strasne rada ze som sa tomu dnes vyhla. 😀 . ale predpokladam ze zajtra ma to neminie. ale to uz budem mat hadam skrinke nejake chutne vecicky, tak budeme presadzat kvety s usmevom na tvaricke 😉 .
ozaj baby, nemate niektora ze tehotensku nadchu? ja som ani netusila ze cosi take existuje. mam to uplne od zaciatku tehu a dost to otravuje... ☹ neustale soplim a obcas pobolievaju očka...
maxi, nech sa dnes paradne zabavite na svadbe a snad si aj trsnes 😉 pofot sa nech ta vidime v akcii 🙂.
boli ste vcera niekto v eurovei? nepoculi ste nejake referencie? Miri dnes prezistim ten sklad s disney obleckom. ak bude v ba, mozeme veselo vyrazit 🙂

katty17
27. mar 2010

miri, inac aj mne neskutocne idu gumene medvediky. Risi mi nakupil cele zasoby haribo cukrikov 😀 . strasna dobrota 🙂

mirka285
27. mar 2010

ok Katy,dobre nakupte,vecer napis co a ako 😉 aj ja uz ficim k nasim,urobim chlapom aspon obed ked uz nemusim rylovat travnit😝

stanka33
27. mar 2010

Ahojte....
kde ste vsetky????nakupujete????
Rybanka asi viem, kt. si som bola na tej strane ako ty vzadu, Alex teba si vsimnem nabuduce...ja som mala zlte tricko a cierne tristrvtove gate...a idem aj v utorok zasa....

a vcera v eurovey okrem toho ze tam bolo strasne vela ludi, bolo fajn, je to tam velmi pekne... malemu sa pacila ta fontanka co ju vidiet z vnutra, a jasne ze vonku pozerat na vodu, a vsade bral baloniky.... Hand M mali vselico ale nic take pre mna zaujimave, tricko sa mi ziadene nepozdavalo... sukne nic moc iba riflovu mini a to som nechcela...mozno nabuduce...ale super je ten obchod z hrackami v mothercare, tam mau vselico, my mame par takych hraciek donesenych z vonku..tak teraz mozme omrknut aj tu....

peknu sobotku....inak aj ja odkladam umyvanie terasy..... 😢
ale upiect nieco sladke asi neodlozim...
majte sa

jaandy
27. mar 2010

ahojte tehu maminy, idem si trosku urobit reklamu 😎 : ak mate zaujem o takmer nepouzitu cam cortinu tak pisnite ip, kedze sme prepadli satkovej manii, kocik tu len presuvam po byte a uz mi teda dost zavadzia 😀

naco kupovat novu ked mozte mat "novu" za polovicnu cenu 😉
pac a pusu 🙂

bellablonde
27. mar 2010

čaute 🙂 kde ste kto?
ja už mám pokoj, nožky vyložené, pustila som si ordináciu - cez týždeň nestíham pozerať

mirka285
27. mar 2010

fiha nikde nikto...my sme uz doma,a aj ked som nic take nerobila iba navarila obed normalne som unavena...mamina tiez bola v piatok pozriet v Eurovei a kupila mi pre malu 2 krasne opalovacky aj s ponoztickami 🙂 a rozhodla som sa ze zajtra nevarim a pojdeme tam aj my mrknut lebo je tam aj Nordsee a to ja zboznujem tak si tam dame obedik 😉

bellablonde
27. mar 2010

miri ja tiež len obed som spravila komplet, ešte predtým som obehla potraviny, prezliekla periny, oprala jednu várku, zavesila a koniec, nevládzem 😀
ešteže dnes robí manžel peťkovi program, tak si trošku oddychujem

tiež som sa navnadila na euroveu a zajtra pôjdem omrknúť... sa teším, lebo pre bambuľku ešte vôbec nič nemám, tak určite niečo pekné vyberiem 😵 😵

mirka285
27. mar 2010

bella mamina mala aj planik s obchodmi,takze celkom dobre obchody su tam a je to aj dost velke a tak ci tak ma zajtra prsat tak aspon nebudem trcat doma...ja upratujem vzdy v pondelok,tak mna to caka este ☹

bellablonde
27. mar 2010

ja už mám pocit, že upratujem nonstop, neverending omrvinka story

dobrý nápad s tým plánikom, aspoň si nezoderiem nohy chodením hore-dole po celom obchoďáku.
pozerala som na nete, že je tam kopa starých známych obchodov, ale aj nejaké nové - tie si chcem popozerať, detské oblečko a pre seba potrebujem nové tenisky, drogerku, no veď uvidíme, čo sa pritrafí. 😉

je pravda, že za parkovanie sa platí?

rybaanka
27. mar 2010

caute
tak vcerajsi vylet do eurovei netrval dlho, bo manzel ma hnal odtial prec, takze som bola len v HM, sice som na seba nic nekupila, tiez ma tricka akosik neoslovili a sukna jedina a kratka,no mozno nabuduce...inak som ale kupila mojmu krpcovi rifle letne a nejake tricka, tak aspon nieco 😉 inak obchodov dost, myslim, ze aj celkom dobre, ale omrknem az niekdy nabuduce a radsej asi bez mangela 😠

allexa, stanka tak asi viem ktora je ktora, aj ked nie na sto percent, ale vsak v utorok sa uvidi 😉

dnes sme v kike nakoniec neboli, akosik sa mi nechcelo nic, furt ma tlaci krpec v brusku a dost mi zacalo aj tvrdnut, tak dufam, ze to nebude gradovat 😕
inak bola ste niektora v tej kike, oplati sa tam este pripadne zajtra ist pozriet? 😨

rybaanka
27. mar 2010

bellablonde my sme parkovanie neplatili 😕 mozno sa planuje neskor, ze sa bude platit 😖

mojalili
27. mar 2010

Ahojte kočky,
no veru upratovala som od rana do 14hodiny, mam toho plne zuby a ked sme sli do Tesca s muzickom, tak som nevladala ist...
Stale mam zavaleny nos, hlava ma boli, tak som dala dcerku mojej mamine, ta sa vytesuje z nej a ja oddychujem, ak sa da...
Dnes sme v TEscu s manzelikom pokupili overal modrucky 56, polodupky s trickom a ciapku psickovu, mali 50% off, tak sme to vyuzili. 😀 😀 😀
Akurat sme sa s muzom zhodli, ze za mesiac, ked pojdem na matersku, ideme pre objednany kocik, zmontujeme postielku a nakupime vsetko....sak mi zostava potom len mesiac do porodu a stat sa moze cokolvek 😉

bellablonde
27. mar 2010

hmm dobre, tak zatial to asi nechavaju free, aby nalakali co najviac zakaznikov

ale aj tak je trapne (ak budu vyberat za parkovanie), ci sa boja, ze im tam budu stat zamestnanci okolitych firiem...
my ked chodime na shopping, tak riadne pustime prachov a este plus dalej calovat v garazi 🤐

v kike sme boli pred rokom, teraz nie, mne sa nechcelo ist samej ... takze neviem povedat ci sa oplati ist kuknut

bellablonde
27. mar 2010

aj petrzalske tesco uz ako-tak funguje po novom, sice tam este pobehuju robotnici.
Vyzera to tam vsak ovela lepsie, aj sa mi zda, ze rozsirili sortiment detskeho oblecenia ... alebo ho len sikovne usporiadali inak (?),
no kazdopadne som konecne nemala problem vybrat pre petka dvoje fakt peknych jarnych nohavic
Malickeho oblecenia tam mali strasnu kopu, len som uz nemala cas vsetko obzerat 🙂

mirka285
27. mar 2010

to s tym parkovanim je to pravda,iba prva hodina je zdarma ☹ to je uplne trapne,lebo clovek tam necha kopec prachov alebo aj do kina na tri hodiny ked ideme tak este aj parkovanie platit ☹ nie sme socialny pripad ale ide o princip...

bellablonde
27. mar 2010

kua, slovaci...
no vsak ja si to tam okuknem a uvidim, ci tam este niekedy pachnem 😀 😝

na markize budu davat malych lezunikov z bratislavskeho maratonu 😵 😵 zlaticka male, my sme boli s petkom pred rokom
strasne leti ten cas 🙂

zrzulka
27. mar 2010

baby a ake obcody pre deti su v tej Eurovei??? mne sa nechcelo ist dnes ani zajtra 😒 zajtra muz ide aj tak do prace, malu dam k mame a budem konecne trosku pratat a zehlit lebo pri nej nestiham nic....to co aj upracem v zapati vyhadze takze upratovanie 0 bodov. chcela by som aj okna poumyvat. Aspon jedno, pre dobry pocit .... 😀

bella cakas dievcatko? tuto info som nejako prehliadla. takze dalsi parik? Gratulujem!!!!

my sme nakoniec v Kike neboli, muzovi sa nechcelo a ja sama tiez nerada chodim. Ale v pohode nejako to prezijem.... co sme boli minule tak to nestalo za vela... Mozno je to teraz lepsie...

mirka285
27. mar 2010

Zrzulka je tam Next,H and M ,Mothercare,Prenatal a este neviem co...zajtra uvidim...mamina mi kupila tie opalovacky v tom Prenatal a su fakt krasne,dokonca su k nim nahradne cvocky 🙂

zrzulka
27. mar 2010

Mirka dakujem, mozno sa v tyzdni vyberiem pokukat lebo som kazdy den v Ba tak aspon budeme mat program 😀

Stani to hrackarstvo si myslela ELC??? To aj ja mam rada ich hracky... malej som tam uz pokupila nejake hracky a su super .... Aj ja sa rada zahrajem 😀 😀 😀

stanka33
27. mar 2010

Ahojte....

zrzi to som myslela..hned som brala katalog 🙂 🙂 🙂 , aj my mame nejake od nich, maju take veci co som u nas nevidela, no tu je to asi o 30 percent drahsie...a maly ma od nich kupenu stavebnicu na vianoce
inak ja som tiez vcera kukla vacsinou iba detske veci, malemu sa usla iba siltovka v HM ale modra talianska futbalova, furt ju chce mat na hlave.....a mangelovi tricko, mne zasa nic
v kike sme neboli, nakońiec sme boli na strkovci na ihrisku a chvilu v Avione, maly zasa vyfasoval kratke gate a tricko, a pre Lili som kupila dve bodinka 56..uz sa musim krotit...hlavne malemu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre