Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
11. máj 2010

oacka vazne je krasnucka. V poslednej dobe som aj ja zatazena na mickey mousov, pri malej to bol macko pooh 😀 ja mam este po malej tri hniezda a zo 5 sad obliecok tak nekupujem. Akurat do kolisky asi kupim... nech ma aj drobec nieco nove....Nevies ci tam mali nieco na tento styl aj do kolisky????

zrzulka
11. máj 2010

ja som zatial neprala ale planujem prat prve oblecko v lovele a neskor prejdem na persil ... Avivaz ja nepouzivam vobec ... aj malej som asi az od roku zacala prat v avivazi ...A ja vacsinou periem na 40tke (lebo aj netriedim malej veci a nase) ale casto davam aj 60. ked periem postelne pradlo, uteraky, utierky tak to davam 60 a plienky na 90....

janka256
11. máj 2010

ahojte baby ja som uz uplne KO teraz ma tak nasrala svokra ze mam cely den pobabrany...

mojalili
11. máj 2010

Kočky, dielo bolo dokonane.....este mozno nieco popracujem na tom, operem a vyzehlim, ze je to dokrcene a zafulane...
NO ale hruza, robila som to od rana doteraz.....nei je to jednoduche.... 😒

maxara
11. máj 2010

drievko tu je link, kde vsade maju predajcov
http://www.wenice.sk/sk/Nasi-predajcovia.alej

meruska
11. máj 2010

ahojte..
ja tiez periem detske vecicky v persile senzitiv 🙂

dnes mam posledny krat na skole kruzok, huraaaa...uz len oducit posledne 3 tyzdne a padla ..jupiii

drievko
11. máj 2010

Maxi na ich stranke neniiiii! 😢 Je uzasna , ale bodla by mi aj takato:

meruska
11. máj 2010

mojalili....wau, ja nedokazem pomaly zasit ani dierku, nie to este nieco usit, si sikulka

drievko
11. máj 2010

A Nitra tam neni!!!!!

maxara
11. máj 2010

drievko hej pozerala som, stranka dost o hovne.. ale skus kuknut tych predajcov, v NR nic nie je sice ale niekde blizko sa najde..snad to tam budes mat.. myslim, ze ta moja bola najjednoduchsia co tam mali..

maxara
11. máj 2010

mojalili - kraaasne.. si sikulka.. aj mne usijes? 🙂

mojalili
11. máj 2010

Ono to je foto dialky, tak kvalitne to zase nie je...
MERUSKA - ty mas krasne fotoooo🙂

meruska
11. máj 2010

ake foto?

oacka
11. máj 2010

mojalili,to jaký vymakaný zásobník si vyrobila! úplne profícke!
zrzi, neviem,kolísky som nevnímala... ☹ ty máš kolísku?

mojalili
11. máj 2010

MEruska . no ja ta vidim tu prvykrat, bola si inkognito, nie?

dakujem za pochvaly, ale taaaak mam dopichane ruky ☹

kafoditka
11. máj 2010

OACIK - specialne pre teba : overalik na zimu uz je v albume 😉

MOJALILI, neni o com, sklanam sa nad tvojou sikovnostou, ty si proste nesplneny sen mojej svokry 😀 😀

meruska
11. máj 2010

jaaaj to veru bola, ale uz asi 2 tyzdne nie som 🙂

oacka
11. máj 2010

jak dopichané ruky????????? to šiješ ručne??????????

oacka
11. máj 2010

krásny overalik! samozrejme,že už aj ja som začala šmejddiť po bazare, a veru majú všelijaké pekné...ale ešte počkám. ktovie,ako bude malá rásť...

mojalili
11. máj 2010

Nieeee, na stroji, ale aj rucne sa tam muselo sit, ten spodok je riadna vystuz a to mi mašina nezobeie 😉

zrzulka
11. máj 2010

mojalili si sikula, je to peknucke....

kafo podobny mame aj my ale v hnedom prevedeni este aj s chvostikom :o)))) A ten nas je skor tak na prechod. na zimu mame hrubsi....

oacka mame kolisku na zaciatok pre maleho. mne sa to paci....V tom vydrzime tak maximalne 4 mesiace a potom pojde do postielky po malej. snad dovtedy uz bude spinkat vo svojej izbe na velkej posteli....

oacka
11. máj 2010

mne sa kolísky veľmi páčia,ale kam by sme ju dali? tak máme rovno postieľku.

zrzulka
11. máj 2010

Ak to bude tak ako pri malej tak tu kolisku ani nevyuzijeme tiez bude len bytovym doplnkom 😀 😀 😀 mala v nej spavala akurat cez den. my sme ju dostali, skoda nevyuzit ked ju mame....
Do izby si planujem rozlozit cestovnu postielku neskor, kde bude cez den .... mame taku kde su dve polohy. Pri malej sme tu prvu ani nevyuzili lebo ona uz bola velka ked sme ju kupili 😀

zrzulka
11. máj 2010

No ale ako to bude v reali sa ukaze az ked sa drobec narodi. mozno bude cely den visiet na mne v satke ... tazko teraz predpokladat ako to cele dopadne... zalezi od toho ci bude kludne dieta ako bola mala alebo bude jej pravy opak....

alllexa
11. máj 2010

Noemarta - kurzy su v Ruzinove kazdy pondelok - cyklus zacina prvy pondelok v mesiaci informaciami o porode, dalsi tyzden je to o epiduralke, potom zase o dojceni... Je to zadarmo - vzdy v pondelok o 13 hod. na 10. posch. nemocnice, tu je info:
http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...

Janulienocka - aj mne tak byvalo zle, hlavne v prvom trimestri, cca 3 krat sa mi to stalo a raz to skoncilo odpadnutim Vraj z nizkeho tlaku, mala by si sa vyhnut dlhemu statiu a pit tekutiny - nosit so sebou vodu.

Mojalili - krasne vyhotovenie🙂

oacka
11. máj 2010

ja som sa rozhodla, šatku ani nosič zatiaľ nekupovať. možno kúpim nosič od 3-4 mesiacov. na šatku si netrúfam...

kafoditka
11. máj 2010

no my nosic kupime urcite, lebo sme velki hubari a koncom septembra uz pojdeme v trojke s malym pekne v nosici 😉 teda taka je manzelova predstava, este uvidim, ci to schvalim 😉

mojalili
11. máj 2010

Oacka nadherne navlecky, vazne, niekde som veru take videla. A aj komoda je super. Dobra cena hlavne 😉

luminkasp
11. máj 2010

kristip, neviem ako na slovensku, tu je povinne ist k pediatrovi : v prvom mesiaci, v druhom, stvrtom, siestom, v roku, 2, 4 a dalej zatial neviem 😉

mojalili
11. máj 2010

Ahojte kočky, prave som prisla z poradne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krcok skrateny na 2 cm a otvorena na špičku prsta, povedal lekar. Chcel ma hned hospitalizovat, ale prislubila som, ze budem lezať. Termin vidi tak 1.6. a bude rad, pokial to babo tam vydrzi...... ☹

Navyse mi zobral vytery, nakolko mam vytok a dal mi hned Amoskiklav ATB, aby uz nehrozila babatku infekcia a este nejaky krem, co nie je barskde zohnat. Opuchy mam riadne, no bol lekar zufaly.
Dal mi zmluvu k porodu, co som moc spokojna, mam 24 hod. starostlivost od dnes, mozem volat hocikedy.... ☹ ☹ ☹ ☹

Som soknuta z toho, LILI dnes neposlucha, hruuuuza. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre