Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
24. máj 2010

@kafoditka to je cudne mne gatky sedia uplne v poho .....ale zadok s azvecsil o dost teeeeda
a tu sprchu uprimne zavidim ja dnes do sprchy nemozem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zrzulka
24. máj 2010

co je s tym casom? ze polnoc uz....

zrzulka
24. máj 2010

inak akurat dnes hovorim muzovi ze uz sa do svojich povodnych siat asi nikdy nedostanem skoda lebo tesne pred otehotnenim som si kupila asi dvojo novych rifli....

kafoditka
24. máj 2010

@zrzulka mne zadok nenarastol tusim ani o jeden cm... ale skor boky a stehna, to bude asi tym... Vcera som si skusala z recesie moje rifle spred tehu a ja som ich normalne natiahla!!!! 🙂 🙂 🙂 Mam ich sice obtiahnute na stehnach a bokoch, ale navliekla som ich 😀 Tak som na tom neni az tak zle.. 😉

zrzulka
24. máj 2010

@kafoditka tak to si fakt dobra.... ja som zase narastla teda o dost a aj po malej si pamatam ze som nosila este dost dlho tehu oblecko aj po porode kym som sa vratila do normalu... Ale tak nakoniec som sa tam vratila i ked brucho uz nikdy nebolo take pevne ako predtym

kafoditka
24. máj 2010

@zrzulka my mame vyhodu, ze porodime na zaciatku leta a ked bude pekne, mozme az do septembra nosit sukne a saty, a popri tom pomaly chudnut... A na jesen uz rifle v pohode oblecieme 😉 🙂

tinka349
24. máj 2010

stanka - no to aj ja si dam skraslovaciu kuru 😀 kadernicka, kozmeticka, a cvicit budem urcite, treba sa zbavit tukovych zasob a celulitidy 😎

zrzulka
24. máj 2010

@kafoditka to je fakt super, ale zase v zime som mala tu vyhodu ze som svoju "huspeninku" schovala pod hruby sveter ci do bundy 😀 a v lete si mohla v pohode obliect plavky a moj muz ze by mi mohla ja hociktora 17tka postavu zavidiet.... No neviem neviem ja som na seba dost sebakriticka ale coby ma to nepotesilo ked to tak vnima.... alebo aspon milosrdne zaklame 😀

petrap001
24. máj 2010

ja by som velmi chcela nenosit makeup,ale ja mam aj trosku proiblemovu plet a nerobi mi to dobre 😠 musim ist na alergologiu potom neskor nech mi sptavia testy,lebo ja jem nieco co mi skodi a neviem co,lebo o plet sa staram.a uz pubertalne vyrazky davno presli to viem,to su skor take ..ja neviem,take pupenceky..ale ked si dam makeup tak v pohode.a aj sa citim lepsie urcite 🙂 anechty som si nikdy lelakovala,lebo koli praci to ani nema zmysel.len ked som isla na prazdniny domov,tak som si dala spravit akrylove,ved na dovolenke si to mozem dovolit 😀 😀 a teraz mi ani nebudu chybat,lebo si neviem predstavit nieco robit okolo maleho s nechtami,este by som mu ublizila 😀 alebo sebe haha

zrzulka
24. máj 2010

@petrap001 tiez kvoli tomu musim make up ale ja som mala zdravotne problemy tak kvoli tomu som mala problem s pletou , uz je to po liecbe lepsie ale stale nie take ako predtym to uz asi ani nebude ale tak ja uz mam po 30tke tak co by som chcela ze jo....?

kafoditka
24. máj 2010

dobru nocku kocky, idem do hajan..

petrap001
24. máj 2010

no ja cez moju rit neprepcham rifle ani nahodou 😀 😀 este pred mesiacom som nosila v pohode,hoci som sa nezapla,ale teraz...ale citim,ze uz sa nalievam,lebo nohy aj ruky mi zacinaju opuchat co sa mi nepaci. 😠 ale inac vsetko ide iba do brucha.ale ja aj ked somm pribrala,vsetko islo len do zadku,nikde inde.mam dve kamosky co po porode schudli este viac ako predtym.uplne super vyzeraju.neviem cim to je 😀 😀 😀 deti stasteny 😀

tinka349
24. máj 2010

ani ja nenapcham na seba rifle, ani bedrove sukne 😀 no niiiiiic proste, len leginy nosim a take satocky volne 😀

alllexa
24. máj 2010

Ja sa nevopcham do nicoho, to obdivujem, ze vy hej...
Ja dokonca tehotenske nohavice, co mi boli pred dvoma mesiacmi dobre, tak uz nezapnem...
Ale tiez mam dve kamosky, co nic nemuseli robit a pekne schudli, dokonca su stihlejsie ako predtym a to este vravia, ze sa stale niecim napchavaju...

petrap001
24. máj 2010

no ja takisto hlavne leginy a dlhe saty,ale co sa viazu pod alebo nad bruchom aby som nevyzerala ako balon 😀
a rifle,hoci mam dve tehotenske,uz mi nerobia dobre lebo ked sa zohynam,tak ma tlacia pod bruchom strasne,ale do prace musim mat nieco dllhe,nemozem leginky si nosit.ale uz len 2 tyzdne a konciiiim,akosi tomu nemozem uverit,ze po 4 a pol roka ja nepojdem do prace waaaaw,co ja budem doma robit pokial sa maly narodi???? oslaim sa,lebo ja veviemsediet na riti 😀 😀

zrzulka
24. máj 2010

mne je tiez najpohodlnejsie v leginach ....satickach, mam jednu uzasnu superpohodlnu suknu (ta ani nie je tehu) a este jedny tristvrtove gate. Rifle velmi nemusim.... Hlavne tie co su pod pupok su mi vyslovene nepohodlne....

zrzulka
24. máj 2010

idem aj ja spat, to bude noc s tym walkmanom na boku 😒 ale tak do zajtra vydrzime a potom mi to daju konecne dolu, sa tesim jak blcha pretoze cele telo ma z toho svrbi....dufam ze to v spanku (ak vobec zaspim) nevysklbnem zo seba....

sunnygirl
25. máj 2010

Dobré ránko,
tak to moje maličké v brušku v noci kopkalo, vrtelo sa mrvinkalo sa a tak. 🙂 na etapy, tak sme tak spolu aj spinkali, chvíľku sa hladkali a kopkali a chvíľku spinkali a znova,........ Už sa teším keď budem oma a budem si môcť hocikedy zdriemnuť, keď budem potrebovať.

Prjem vám pekné písanie, u nás vo Zolene bolo v noci riadna búrka, ale už svieti slniečko, teším sa 😀 😀 😀, pá

sunnygirl
25. máj 2010

idem pracovať.

Inak sa chcem opýtať, doteraz som mala také odavé kolostrum, ale túto noc bolo žlté, je to oki?????

mojalili
25. máj 2010

Ahojte kočky
@sunnygirl kolostrum je zlte... 😉

vidim, ze ste tu mali super temu 😀 NO namalovana nepojdem do nemocnice, nebolo by to vkusne....a minuly tyzden som si robila francusku manikuru na nohach,takze tu aj budem mat, ved mozem mat ponozky na nohach, ak mi bude zima. NA rukach by nemali byt nalakovane nechty....ale ked maju baby gelovky, co im to daju strhnut??? 😕 😕 😕 musia mat aspon aj gelovky odlakovane... tak si to pamatam z operacii. JA som dokonca zostrihala nechtiky, aby som maleho ci aj moju malu neskriabala, lebo vecne mi frfle, ze som ju poskriabala. 😉

NO a mam LILI doma, nadcha, kasel...tak snad to nedostanem od nej... 😒 Dnes mam o 16 hod poradnu, som zvedava, ako to dopadne.... 😕 LEn sa musim oholit, aby doktor nespadol z noh z tej mojej divociny 😉

A este nieco, mna tak strasne bolia od zapestia ruky, ze nemozem nic udrzat v rukach, ani nic robit, napuchnute a bolia....sme sa smiali s mm, ze co som robila celu noc,ze ma tak bolia 😀 poprel mi, ze nic necitil 😝 😀

ywett
25. máj 2010

Dobre rannko bruska,
my uz sme hore...mangel odisiel do prace a tak lezkame.
Lily ja mam gelove nehty, musim sa spytat na poradni, co s tym..mam len francuzsku.Lily a ides uz so zbalenou taskou na poradnu do nemocky? Mne minule sestricka povedala, ze nech chodim vzdy uz so zbalenou taskou
😀 😢

drievko
25. máj 2010

Dobre ranecko!! pekne som sa nasmiala ako som vas docitala!!

Len som chcela dodat ja som klystír vobec nemala a pri porode ho...ko neslo!!!!(neviem preco mi nedali)ani epi som nemala a porod bol fajn len viem ze som strasne od radosti plakala ani sa to zastavit nedalo ale to asi tie hormóny !!!

Aj ja mam gelovky ale dam si ich dolu asi za 2t.! neviem si predstavit ako by som kremovala malinku jemnucku susurenku s nechtami !!ja ked mam uplne kratucke nechty!

mojali: manzel si mooc trvrdo spal 🙂

mojalili
25. máj 2010

@ywett ja nechodim do nemocnice na poradnu, mam svojho lekara pred mojim domom, tak chodim k nemu az do porodu, nakolko som si ho zazmluvnila. Keby nieco, tak si ju len zoberiem z domu a mm berie aj lekara z domu a letime do nemocnice. Alebo lekar berie mna....tak uvidime. SOm le zvedava, ako dnes dopadnem, myslim, ze sa citim lepsie, ako kedykolvek predtym...
@drievko 😀 😀 😀 no bol by rad, keby to bola pravda 😀 😀 😀 ale praveze nespal dobre, tak bvy snad vedel o niecom 😀

ywett
25. máj 2010

LILI to mas ake supeeeer, tak som zvedava, co ti povie, ako casto teraz chodis?

katty17
25. máj 2010

ahojte babulky 🙂
drievko, tak take porody si prosime ako si mala ty. 🙂 ma pred par dnami napadlo, ze ked porodim urcite budem slzit od dojatia. mam pocit ze teraz ma rozplace snad uplne vsetko. 😉
mojalili, moj priatel sa posledne dnicky prehadzuje nakolko som vraj zacala chrapkat 😀 . vraj sa uz niekolko krat aj prelakol 😀 . chichcihi.
ywett, vitaj medzi nami. ja ta poznaaaaaaaam 😉

mojalili
25. máj 2010

NO s tym chrapanim aj ja to mam, mam cele tehu zacpany nos, akoze nechrapem, len raz zatiahnem a riadne, ze sa zlakne 😀 😀 😀 Len horsie je to, ze aj ja sa na to zobudim 😉
@ywett teraz kazdy tyzden, bolo to kazde dva tyzdzne od februara, co som pozerala. LEn teraz bol na gynekolog. konferenci v Madarsku a Nemecku,tak idem po 2 tydnoch... 🙂 bude asi raidne prekvapeny, som zvedava, ci to necha na prirodu ci mi sam urci termin, zeby o tyzden??? 😀 😀 😀 mohlo byyyy

katty17
25. máj 2010

mojalili, presne toto mam aj ja. ze neskutocne zatiahnem a obaja sa na to zobudime. potom sa zacnem na tom rehnit lebo som sa sama pri tom prelakla 😀 . som zvedava co ti dnes ujo doktor povie. 😉

ywett
25. máj 2010

Katty hej? Z mojejsvaby? Mne si tiez nejak povedomaaa 🙂
Lilly som zvedavaaaa, potom nam vsetko opises 😉

drievko
25. máj 2010

Ked ja Vam vsetky prejem pohodový pôrod a ten plac len od dojatia!
mojalili uz nech si doma s poradne aby sme vedeli co nove! 😉

mirka285
25. máj 2010

dobre ranko.u nas zase prsi,aj ked zima asi neni 😒 idem si dat sprchu a pojdemdo Auparku na chvilu...a jasne ze ani ja nepojdem namalovana rodit 😉 mojalili daj info ako si dopadla u dokiho..ja som sa dnes objednala na Kramare,tak mam prist 3.6 rano...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre