Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
30. máj 2010

obe mate termin skor ako ja 😀

alllexa
30. máj 2010

To tiez neznasam, ked sa ozyvaju nejake byvalky a tvaria sa, ake su velke kamosky. To nevedie k nicomu dobremu - aj ked clovek svojmu partnerovi veri - neviem, naco je to dobre udrziavat taketo "kamaratstva". Ja tiez nepotrebujem k zivotu nejakeho svojho byvaleho, tak nepochopim, naco sa s takymito ex vykecavat na internete. Je to balansovanie na tenkom lade - a to napriklad aj do buducnosti - kto vie, mozno bude medzi nami niekedy kriza, a vtedy to ta baba moze vyuzit. A to, ze sa clovek zdoveruje osobe opacneho pohlavia, urcite nie je pre manzelstvo zdrave. Aj tie vseliake akcie z roboty, kde sa pije a v noci prespava, to je len zbytocne pokusenie. Ja nevravim, ze za vsetkym treba hned hladat potecialne nebezpecenstvo, ale naco navodzovat take situacie, ktorym potom clovek nemusi odolat?

maxara
30. máj 2010

@adelaine ta mrzana bola par rokov pred tym hovnom, takze som uz pokojna 😀 😀 momentalne som v stadiu, ze ma nevytaca ani ten drbo, co tu cudzopasi, len ja sa uz nedokazem s nim normalne rozpravat 😒
@mirka285 presne, asi to treba riesit razne, keby to neprestavalo s tou kravou a po svojom..
Inak ja mam vzdy jasno, ked sa rozidem (odkedy sa mi stalo to, ze som si vyidealizovala byvaleho a potom sme sa stretli a bleee), takze z mojej strany nehrozi, ze by som nejako podlahla pokuseniu alebo co.. a ja zas tiez nedomrzam za zenatymi a zadanymi a ani byvalymi, hoci mozno preto, ze ja nemam s tym problem, ze je niekto moj byvaly, tak si neuvedomim, ze jemu to napr vadit moze.. 😒
ale pokial viem, tak sa nebavim len s jednym a to bol ten tesne pred mm.. nejako sa nevedel vymacknut co s nami a stale tvril, ze spolu nechodime, len sexujeme, hoci som s nim normalne chodila, prespala u neho a sex sme nemali veru kazdy den, aj som mu obcas upratala, navarila.. no a tak som raz prisla o nervy a ked sme teda spolu nechodili, tak som sa s nim "nerozisla" 😀 iba sme uz prestali spolu sexovat 😀 😀 😀 a on potom zacal doliezat a neviem co, furt nieco riesil, vobec som nechapala o co teda mu vlastne ide, vraj kludne mozem randit s kym chcem a ja som mu povedala, ze ved dobre, v piatok mam rande v BA (on bol z NR) (to som si vymyslela, ze ako zareaguje) a on zacal najprv akoze super a kto to je, tesim sa s tebou, ale nie ze sa skurvis a pod.. postupne pridaval urazky az som normalne nechapala, ved takeho som ho ani nepoznala, chvilku mi trvalo, kym mi doslo, ze on mi vlastne hovori, ze som obycajna flandra, tak som mu vsetko pekne vysvetlila s mierne zvysenym hlasom, otvorila som dvere, postavila som sa v obyvacke a ukazala som na vchodove dvere. Baby cumeli, ze co sa deje a ja som len jemu zadelila dost razne, ze VYPADNI. On sa zacat vyskierat, prisiel ku mne, zacal ma objimat, ze zartoval, tak znova, ze o to horsie, takze daj si odchod..vraj ze snad ho nevyhadzujem.. ?! tak som poskocila, ze asi mu stojim na kabli a nech skratka odide, lebo sa dovracam. Tak odisiel.. potom sa prisiel udobrit, ze bol nestastny, isli sme na pivo a to bolo naposledy, co som ho videla, kedze potom mi poslal sms a ja som ju nepocula, nasla som ju az po asi troch hodinach a kym som odpisala, mi prisli dalsie 3, v ktorych som uz bola ignorantska krava a pod.. Baby ja som ostala cumet jak blba.. som mu uz neodpisala a ani on sa mi uz neozval, tak neviem.. Magor. A prtiom sme spolu chodili asi 8 mesiacov a nikdy sa mi takto neprejavil, ani sa mi len nezdal byt taky jebo.. 😖
Ale ja by som ani nemala problem sa s nim stretnut, ani so ziadnym byvalym.. co ja viem, pre mna to skoncilo

luminkasp
30. máj 2010

baby, no co ja viem, ja som asi moc liberalna, ja viem, ze mm je v kontakte aj s byvalymi, ale asi ma to netrapi aj preto, ze by mi vsetky mohli byt matkami, tak ich nevidim az ako taku hrozbu 😀

oacka
30. máj 2010

no keďže ja som chodila so samými ukážkami mužského debilizmu,tak ani ja by som určite nebola v pokušení pri žiadnom bývalom, len mi príde čudné, držať mm za ruku a pritom sa baviť s chlapom,s ktorým som voľakedy sexovala. a to platí najmä naopak. načo sa mám dívať na babu,čo voľakedy spala s mojím mm? to už nikdy nebude čisto kamarátsky vzťah,môže si každý hovoriť,čo chce.

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa plne s tebou suhlasim.. aj ked je dovera vo vztahu nesmierne dolezita a vlastne aj na nej sa stavaju zaklady vztahu, netreba mat preto klapky na ociach.. Vzdy byt radsej obozretnejsia a mat vsetko "pod kontrolou" ako potom neskor riesit neveru a vycitanie si, čia to bola vina... My sme s manzelom taki, ze vsetko riesime vylucne spolu a za pochodu. Aj ked na nom vidim, ze nieco nie je v poriadku, dam mu chvilu cas a ked sam nepride, tak sa ho na rovinu spytam co sa deje..
Taktiez nechapem, co je dobre na udrziavani kamaratstiev s byvalymi - len nam to zbytocne dviha adrenalin. Vdaka Bohu, u nas oboch je toto pase.. Urcite zavisi aj od povahy danej osoby, ale ja som ziarliva, takze by som to znasala len velmi tazko..

alllexa
30. máj 2010

Maxi, ja mam pocit, ze niektori ludia ukazu svoj charakter az po rozchode. Tiez som netusila, co vsetko moze chlap potom vyvadzat, ale aspon clovek vidi, ze co to bolo za chrapuna a nemusi lutovat. Mne byvaly okrem toho, ze si vypytal vsetky veci, ktore mi kedy dal (na narodeniny a pod.), mi robil take sceny a vyhrazal sa, ze som fakt uz uvazovala ist na policiu. Navyse obtazoval aj moje okolie - vypisoval mojim kamoskam, otravoval ma v robote, prenasledoval ma... A este pol roka po tom vypisoval o mne na internete vo forach same klamstva, musela som si stiahnut fotku a vytvorit novy profil na azete, lebo mi zacali cudzi ludia vypisovat, ze som k...

luminkasp
30. máj 2010

alexa, tak to poznam aj ja

oacka
30. máj 2010

luminka,aké ste obidve rozkošné! krásnu dcérenku máš! ako si sa dostala do španielska?

maxara
30. máj 2010

Mirka a ty si si uz umyla vlasy? Ale nieeee, ja som chcela zajtra vidiet mockosa 😀 😀 😀 ja si neviem predstavit ako taky mockos vyzera 😀 😀 😀

Alllexa ja s takymi akciami nemam problem, ja sa ovladnut viem a navyse, mm vie velmi dobre, ze ja akonahle som ozrata, tak idem spat. A co je horsie, pekne si vezmem pyzamko a snazim sa do neho dostat za kazdych okolnosti. Moj taky vzdialenejsi kolega mi musel koselu podat a vyzliect suknu 😒 jak som bola stata.. ale to preto, ze som cely den nejedla, mali sme stres a potom ma zlomilo zopar poldecakov.. 😀 pripit si s riaditelom, s namesnikom, s kolegom jednym, druhym, s veducim.. potykat si s tym aj onym a som v riti.. ale vyspala som sa neskutocne dobre 😀 😀 😀 .. A mm ked je ozraty, tak je maximalne nepritazlivy a srandovny, takze o neho sa tiez nebojim 😀 obaja sme totalne nepouzitelny na nejake take tutu mutu

Inak chcela som sa vas opytat, moja malinka mala uz trikrat stikutku a ja teraz neviem posudit, ze ktorym miestom tela babatka sa ta stikutka prejavuje.. Ze tam kde citim stikutku ma co? hrudnicek? Hlavicku? Brusko? 😕 som ja teda anatomicky neznala.. ☹

luminkasp
30. máj 2010

oacka, zamilovala som sa do spaniela 😀 , moj muz by na slovensko asi len tazko isiel, uz tu mal iste postavenie, svoju robotu, vyriesenu situaciu a hlavne po slovensky sa za tych par rokov pri mne naucil asi len 5 slov 😎 , takze som si pekne pobalila veci a prisla za nim ja, inak je to dlha story, tak ti to poslem do ip 😉

oacka
30. máj 2010

no a kde sa mladá slovenka zamiluje do Španiela????? Španieli sú inak strašní sympaťáci! aj tí,čo nie sú úplne pekní,tak sú takí sexi nejako...

mojalili
30. máj 2010

Pekná téma 😀 to sa tu este nepreberalo 😀 😀 😀

JA uz som bola raz oklamana a rovno pred porodom a po porode, v roku 2005 manzel si zacal s jednou blondatou vymalovanou pipinkou,potom mi urobil dieta (poviem to hnusne), a vedel o tom ze ho robi,lebo som pred tym 3 mesiace potratila a isli sme do toho na prikaz lekara.....no a cele moje tehu ma klamal...a po porode som ho odhalila...smskou .Preco tak neskoro???? LEbo som bola blba a mala som klapky na ociach, ako kobyla...... 🙄 😖

Odvtedy som si dala pozor na vsetko, jedneho som kopla do riti po 1,5 roku, 😠 😎 ked som zistila,ze by nebol dobry otec mojej dcere a ani dobry manzel.....a potom prisiel terajsi moj muz a naozaj nelutujem. 😵 😵 😵 Doverujem mu, ale i preverujem.... 😉 😉 😉 (ale to on nevie 😉 ) Ale lubim ho, co som myslela, ze uz nedokazem 😉

alllexa
30. máj 2010

@luminkasp - a nemala si problem najst si pracu? A po spanielsky si vedela uz predtym?

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa
@luminkasp moj byvaly bol korunovany debil a aj ked som vedela, ze je nervovo labilny, celkom sa vedel ovladat.. Az kym som po sprske slov typu aka som kur.. a ako ma nenavidi neusla v noci len s jednou taskou, do ktorej som narychlo nahadzala ani neviem ake veci...
Ale aj toto je zivot a bola to skusenost.. Vzala som si za manzela chlapa, s ktorym som sa NIKDY nepohadala s krikom a ktoy si ma VAZI a nevie na mna zvysit hlas.. Chlapa, po ktorom som tuzila cely zivot 😉 🙂

luminkasp
30. máj 2010

alexa, pracovala som pre jednu sk firmu ako obchodny zastupca pre spanielsky trh, teraz pobudnem este 3 roky na materskej a potom uvidime, co bude, studovala som tlmocnictvo, tak so spaninou nemam vobec problem 😉

alllexa
30. máj 2010

@mojalili - tak to si mala fakt tazke:( Kamoske sa to tiez stalo, ze pocas tehotenstva (cakala dvojicky) ju jej manzel podvadzal a ona este navyse v 7. mesiaci potratila a dosla o obe dietatka:( Potom sa s nim rozviedla.

@oacka - ano, su sympataci, tiez som s jednym chodila🙂 Bola som na kurze spanielciny a byvala som v jednej spanielskej rodine, kde bol ten dotycny synom domacej...

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa pre boha, az mi to s tou tvojou kamoskou vyrazilo dych a presiel mraz po chrbte... chudatko

maxara
30. máj 2010

@alllexa 😲 to aky magor?? no ja som zas taky debil, ze ja snad vsetko skor ci neskor hodim za hlavu.. preto by mi nevadilo sa stretnut s kymkovek. Pre mna je podstatne, ze ja mam jasno a ze ja mam svedomie ciste. Nikomu nevolam, ale napr mam jedneho byvaleho, ktory ma narodky skoro tak ako ja a meniny mame v jeden den a s nim si bezne posleme sms s gratulkou aj na narodky a aj na meniny.. a vzdy sa spytame jeden druheho, ze ako sa dari, co nove a tak.. Dokonca mi bol na svadbe, videla som ho tam, ale zagratulovat nesiel, potom mi napisal sms, ze sa ponahlal na vlak a ku mne bola strasny rad (no myslim, ze blbost, keby chcel, tak sa predbehne, ale chapem, nevadi mi to, aj tak ma prekvapil, ze tam bol). No ale co sa mi zdalo horsie bolo, ze mm byvala, ta krava, co som o nej popisala litanie predchvilou, tam prisla aj so sestrou a mamou a vsetky nam aj gratulovali a dokonca ma aj pobozkali.. 😲 Potom sme boli gratulovat aj my jej.. este nemala ani tolko chrbtovej kosti, aby si urobila vlastne ppsko s oznamkom, ktore poslala mejlom.. (cele bolo nase, len svadobne oznamko v tom pps bolo ine)..
Ale mne ani ked som sa na nu pozrela nejako nedoslo, ze mala sex s mm.. ja neviem.. podla mna minulost netreba riesit, ved co bolo, bolo..
No a ja nejako vyrazne nevyhladavam byvalych, ani oni mna, ale sa stretneme a aj ked som s mm, tak sa pozdravime a aj mm poviem, ze to bol moj byvaly alebo tak..

luminkasp
30. máj 2010

baby, idem varit veceru, oacka poslem ti potom ip

mojalili
30. máj 2010

@alllexa tak to bolo naozaj tiez krute s tvojou kamaratkou... 😠

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - tak to je drsne... Ja som tiez toho byvaleho nikdy nepocula povedat nadavku, prislo to az ked sme sa rozisli, som nechapala, ci sa celu tu dobu pretvaroval alebo co... Navyse vyslo najavo, ze mi aj maily cital a este povedal, ze je to normalne a ze som to podvedome chcela!
Ja som si tiez po tychto skusenostiach nastastie nasla a vzala normalneho chlapa, ktoremu mozem verit a ktory veri mne bez toho, aby ma sledoval a kontroloval.

mirka285
30. máj 2010

moj prvy manzel nebol az taky hrozny,len to proste nebolo to prave orechove...bola som s nim od mojich 6 tich rokov a niako som uz nevedela z toho vztahu vycuvat aj ked som v kutiku srdca citila ze to neni to prave.tak sme sa nakoniec aj ta rozviedli,ale vychadzame spolu celkom dobre...a potom som mala jeden vazny vztah ktory dopadol katastrofalne,a potom som uz nemala na vztahy naladu az kym som nestretla mojho Gabka..a to v ziadnej krme ale pekne na horach na lyzovacke...lyze bolo nase prve spolocne hobby,a je mi dobre a nic mi nechyba a som maximalne spokojna a nevymenila by som ho 🙂 dufam ze ani on mna 😀

maxara
30. máj 2010

@kafoditka taaak a to je podstatne.. podla mna aj my zeny urcite vieme, ked zdvihneme klapky, ci to je ten pravy.. u mna a mm to od zaciatku zacinalo inak a aj prebiahlo inak ako so vsetkymi pred nim.. takze ja som vedela, ze bud on, alebo neviem.. 😀

alllexa
30. máj 2010

Velmi by som jej teraz priala, aby si nasla niekoho normalneho a mala este deti...

maxara
30. máj 2010

@mojalili no a toto napr nepochopim asi najviac, ked muz podvedie tehulu, ale podvadza tak, ze spi s dvoma naraz.. fuuuj, ale aspon mozes byt rada a dakovat za to. A aj za malu Lili, ved inak by si ju nemala 😉

mirka285
30. máj 2010

16 samozrejme 😀

achojka
30. máj 2010

jeeej ba by, citam vas tu a normalne sa mi pustila krv z nosa, ci s tyyyyyyyyyym

maxara
30. máj 2010

mirka 😀 sa mi zdalo, ze nejako skoro si zacala 😀 😀
achojka napchaj si do nosa vatu a studenou vodou si potri celo a za krkom..
alllexa to je strasne smutne ☹

mojalili
30. máj 2010

@mirka285 tak to to citim i ja, terajsi vztah - teda u mna manzelstvo 😉 😉 😉

@alllexa neboj, kamaratka musi v prvom rade zacat sama u seba, potom pride i druhy chlap, mozno horsi mozno lepsi, len nemoze naletiet prvemu, ktory o nu zavadi.....raz to urcite pride.... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre