Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 to ste tiez robili tak? ja neviem ale ked nieco take budem stvarat asi sa budem citit divne 🙂

stanka33
8. jún 2010

boze len si o mne nemyslite ze som nejaka bosorka....ja som normalne veriaci clovek...a taketo veci si nepripustam ani nejake nadprirodzene sily, neznasam to....

alllexa
8. jún 2010

Ano, aj podla mna existuje nieco ako prekliatie, ta negativna energia (ked napr. niekto niekoho nenavidi), sa moze potom niekde objavit... A preto si myslim, ze moze pomoct prave ta pozitivna myslienka, modlitba... Ako ked rodicia zehnaju svoje deti a davaju im na celo krizik...

stanka33
8. jún 2010

nie ja si iba dam moc ked ma postipe vcela vtedy to neopucha...toto nie

robika
8. jún 2010

@zrzulka no ja mam taky pocit, ze mu velmi velke teplo vadi, vtedy sa natahuje viac naozaj akokeby sa potreboval dostat von akonahle som v miestnosti, kde je chladnejsie, tie pohyby citim menej...
alebo mne vadi to teplo a on citi, ze mne nie je dobre...

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 nic zle si o tebe nemyslim... ja som tiez veriaca cize pre mna donedavna tieto veci neexistovali ale clovek v zivote obcas prehodnoti svoj postoj a uz zacinam aj verit ze nieco take existuje. ale este viac verim v to ze clovek si zle veci privolava sam.....aj dobre...

kafoditka
8. jún 2010

@stanka33 Stani, moj manzel sa smeje, ze si zobral za zenu carodejnicu 😀 😀 😀

stanka33
8. jún 2010

no ja davam malemu krizik na celo kazdy vecer od narodenia...a teraz dava aj on nam a strasne sa rehoce...inak moja sestra ma labilnu auru a niekdo jej odobera energiu, sa do takych veci vziva, ja si take nieco nepripustam ani na to nemyslim a mam pokoj 😉

zrzulka
8. jún 2010

@alllexa ani nepis moja mama stale malej dava krizik na celo, vlecie ju do kostola... ked sme boli v nemocnici tak mi tam dovliekla svatenu vodu. Podla mna vsetko s mierou... To uz prehana....Tie jej reci ako sa za nas furt modli aj za vsetky tehotne kamosky. ja som od urcitej doby akosi zanevrela na Boha. Vlastne pred tym ako sa mala narodila som bola veriaca teraz uz ani neviem...

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka budem sa chodit k tebe priucat carodejnickym schopnostiam 😀 😀 😀

stanka33
8. jún 2010

zrzi aj ja hovorim ze si to mozes privolat sama...

kafko moj sa tiez rehotak ked taketo veci pocul

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 mne za to uz muz aj dohovara ked myslim negativisticky... tak sa snazim mysliet vzdy pozitivne.... aj ked nie vzdy sa to da... ved to poznate... ale snazim sa neublizovat druhym, aj ked je na mna niekto "zly" neoplacam mu to.... tak snad aj to sa rata 😀

stanka33
8. jún 2010

juj to uz je tolko hodin majte sa idem si lahnut, zajtra ma caka cesta do ba k dr na poradnu v tom teple a maly ma nevybijatelne baterky v sebe...a ja malo energie ☹
dobru noc...

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 sme na tom rovnako s tou energiou... idem aj ja uz lebo s malou je to cim dalej tym tazsie. hlavne ked sa na ihrisku vytrepe na smyklavku tak to uz nezvladam.... 😒

mirka285
8. jún 2010

Maxi tak obidvaja ma poslali do prdele,Gabko povedal ze ma robotu tak mam vydrzat ☹ zajtr niake pridam ked budu prec a budem mat klud...ja 16. nemozem,moja mamina ma narodky...Maxi prezradili sme Radane ze si sa zbavila Sida 😝

alllexa
8. jún 2010

@zrzulka - no, take tazke zivotne situacie dokazu s clovekom poriadne zamavat:( Ja mam praveze pocit, ze mam stale za co dakovat, takze mozno je pre mna lahsie verit... A tiez to podporuje fakt, ze ked som sa za nieco velmi modlila, tak mi to vyslo...

silvia.vesela
8. jún 2010

robika, aj moj malý sa teraz viac hýbe, mne tiež nie je moc dobre z toho tepla, tak maly to citi asi tiež....je taky menej pokojny, ale mas pravdu, ze ked som v nejakej chladnejsej miestnosti, tak sa upokoji trochu. 🙂

maxara
8. jún 2010

@mirka285 no vraj to bolo prve, co ste jej povedali 😀 😀 😀 som s nou volala okolo 21ej

maxara
8. jún 2010

baby ja idem spat, bru nocku

silvia.vesela
8. jún 2010

a kočky ja tiez dam malemu ružencek do kocika, tiež som veriaca a citim v Bohu oporu a pokoj. Ja ho uz aj teraz zehnam, ked je v brusku. 🙂

mirka285
8. jún 2010

kocky hlavne budte pozitivne,to je zaklad 😉 treba sa na vsetko pozerat z tej lepsej stranky a hladat aj v zlych veciach nieco dobre 😉 ja si vzdy hovorim ze moje problemy su hovno oproti problemom ake maju niektori ludia,ja som rada ze sme zdravi,mame co jest,kde byvat...

mirka285
8. jún 2010

Maxi taku horucu novinku sme museli povedat 😀

silvia.vesela
8. jún 2010

mirka, presne tak, mas uplnu pravdu. A skoda, ze toho 16teho nemozes, chcela som ta spoznat aj nazivo, ked uz mame rovnaky termin! 🙂

alllexa
8. jún 2010

@silvia.vesela - dobry napad!

@mirka285 - presne, je dolezite mysliet pozitivne, ked sa mi nieco nepodari, tak si vzdy hovorim, ze by som sa nemala stazovat, lebo vzdy je na tom niekto horsie. Ved uz iba take veci, co berieme ako samozrejmost (byt, jedlo, praca), su pre inych len snom.

silvia.vesela
8. jún 2010

idem aj ja do postele, dobru nocku bruska! 😉

mirka285
8. jún 2010

veru a teraz ked vidim kolkym ludom zobrali tie povodne domov tak je to ozaj smutne ☹ ja som taka ze ked mam z coho tak si doprajem a ked nemam tak sa jednoduho uskromnim...ja dam s vami stretko potom s babatkami,mamine musim ist zagratulovat,a nemozem odtial odist,lebo pride aj sestra a urcite budeme grilovat 🙂 ale zoberte fotak a pofotte sa aspon,som na vas straaasne zvedava 😉

adelaine
9. jún 2010

dobre ranko babulky,
teraz som predstihla aj najvacsich nespavcov aj tych co vstavaju skoro rano...
ja voobec nemozem spavat 😢 to teplo mi nerobi dobre...
som sa luftovala pri balkone, vpustila som si dnu nejake krvsajuce hnusoby,
a teraz nielenze nespim, ale som aj dostipana...uz normalne rezignujem 😒

docitala som vase prispevky, a musim napisat, ze aj napriek tomu, ze
sa hlasim k veriacim, na urieknutie verim..zazila som parkrat na vlastnej
kozi, ako mi ostalo zle...neviem vsak, ako to vznika, ci vam niekto zavidi...alebo ako 😒
mna vzdy odriekla (na dialku) kamoskina mama, ale rada by som vedela,
ako sa to robi...

23bambuliatko
9. jún 2010

@kafoditka krasne fotky 🙂 inak to urieknutie plati aj u mna a tendencie mam rovnake...plus mi roztrasie cele telo ☹

23bambuliatko
9. jún 2010

@robika take pocity mam aj ja, hlavne ked mi na brusko svieti priame slnko, tak maly kope ako divy...ked som v tieni tak sa ukludní...zvlastne ale asi mu vadi priame slniecko, mozno mu je tiez teplo ☹ a to sme obaja julový 😀

miki060707
9. jún 2010

dobré ránko,
kafoditka, krááásne fotečky...
jeej, mojalili, si už doma, to je super a malinký je fakt krásnučky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre