Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

terina25
19. nov 2009

no,ja som v grécku bola 2 x a nejako ma to ,,neoslovilo,,.Nebola som síce na ostrovoch,ale čakala som viac.Ale zase ,keď sú detičky,tak tam treba pozerať hlavne na nich,aby sa oni mali dobre.S malou sme ešte nikde neboli,takže to neviem posúdiť.Teda ak nerátam Vysoké tatry a Poľsko.Ale pri mori sme ešte neboli,lebo bola maličká a nemali sme odvahu.No a budúci rok zase nepojdeme,keďže druhý krpec bude mať tak 1 mesiac...

Ja plačem stále pri telke.napr.včera pri modrom z neba 😢 😢 už si musím zakázať pozerať také relácie.

stanka33
19. nov 2009

terina 25 ja som zasa v grecku na pevnine nebola, ostrovy sa mi pacili som bola na RHOdose a KRete, strasne by som chcela ist este na Zakynthos a Kefaloniu no uvidime, urcite asi az za dvaroky najskor.. no co uz...a co sa tyka takych relacii ja to pozerat nemozem.. ja skor Panelak. Odsudene... a ked som tehotna ano ordinaciu nemozem..
alebo si pozrem futbal...

terina25
19. nov 2009

stani: 😀 no futbal ma nenapadol,ale tam sa mi zase zvýši tlak 😀

stanka33
19. nov 2009

🙂

luminkasp
19. nov 2009

ja by som sla na dovolenku do Granady 😉

luminkasp
19. nov 2009

tak tu bielu lupanu, uz uvarenu, co mozes kupit v obchode vo flaske, ked das s cviklou, skvely salat. Inak je super aj: salat, paradajka, paprika, cibula, spargla, olivovy olej a trosku vinneho octu. No a zelena spargla, neuvarena, neusapa, netreba cistit, ona sa tak nalame, citis kedy je uz tvrda a nelames dalej 😀 , nechas varit cca 20 min potom mozes bud s cesnakom (surovym, len nakrajanym) a olivovym olejom a trochou vinneho octu. Alebo ak mate jamon (susena sunka) tak tu susenu sunku nakrajas na jemne kocky a trosicku osmahnes na olivovom oleji a potom tam pridas tu sparglu, nechas este chvilocku a mnaaaaaaaaam. Potom ta zelena spargla sa da urobit aj taka ako omeleta tiez vyborne. A to co som ti pisala s tym jamonom tak to je skvele, ked to urobis aj s bobom, len ten jamon po osmahnuti vyberies, osmahnes bob, zalejes bielym vinom, nechas az kym sa nevypari, pridas opat jamon a mnam. Ked das niekde jamon, nemusis solit 😉 Tak asi tak, mnam, take mam rada:D

karinnka
20. nov 2009

Doteraz mi bolo OK ale od vcera vecera mi zaludok beha hore dole.... 😝 ,Pracujem v malych potravinach v brane a som akosi unavena....Lekar mi zakazal 13ky a tie mam kazdy druhy vikend....Takze budem musiet ukoncit pracu,pretoze nik mi v praci ulavy neda...Ako ste na tom Vy?

liluu
20. nov 2009

jooj dievčata dnes idem k dokimu. dufam že ma poteší lebo už asi 2 den mam taky divný pocit. strašne sa bojim lebo sa mi zdá že mi nejako ustupujú príznaky. držte nám palce. 😢

katy1979
20. nov 2009

karinna a neskusala si sa nejako dohodnut s majitelom? brigadnika namiesto teba na tie vikendy alebo nejake ine riesenie.
vypoved by som urcite nedavala to radsej PN.

zaludok ja uz ani neviem ci vobec nejaký mam. raz je horsie raz lepsie, ale mam tych nevolnosti uz fakt plne zuby.

katy1979
20. nov 2009

baby vsak na lyzovacku mozete ist ako doprovod. ja som tak bola pri prvom tehu a v pohode. bolo krasne vzdy som si sadla von na terasu na slniecko a sledovala lyziarov co fujazdili okolo. ale teraz by to bolo o strazeni deti.
ale to nevadi aj to je relax.
letna dovolenka asi nehrozi

any23
20. nov 2009

ahojte 🙂 rada by som sa k vám pridala, môžem? 😅 v stredu som bola u dokiho, bolo vidno krásnu 19mm dutinku s bábenkom vovnútri a s bijúcim srdiečkom 😵 nádherný pohľad, od dojatia som sa skoro rozplakala 😅 podľa dokiho 6tt+5 zatiaľ tomu stále nemôžem uveriť, bojím sa tešiť naplno, v júni sme o jedno bábenko prišli v 8tt - MA, 30.6. som bola na kyrete, podľa odporúčania lekára sme tri cykly mali pauzu no a hneď na prvýkrát ako sme dostali povolenie na snaženíčko sa nám to podarilo 😵 aj keď viem že ešte zďaleka nemáme vyhraté, ale neostáva nám nič iné ako dúfať a veriť že tentokrát to dobre dopadne a 9.7. sa naše malinké zdravučké a krásnučké narodí 😵 termín mám inak na svoje narodeniny - to by bolo kráááásne keby to tak aj bolo 😵 😀

stanka33
20. nov 2009

Ahoj any, je mi luto babatka, drzim palce aby vam to vyslo??? si priamo z nitry??ja som sa tam narodila teraz byvame v ba...ale chodim sem tam s malym k rodicom aby mal zmenu
inak jamam termn zasa tyzden po muzovych narodkach...mohli by sme sa poponahlat aby to bolo na ne..
karinka ja ked som bola prvykrat tehotna som robievala dvanasky, pritom sme zariadovali novu lekaren som tam bola od rana do vecera, strasne vela nadcasou, nikdo mi nic nezakazal tak neviem
liluu drzim palce..

any23
20. nov 2009

ahoj stanka 🙂 áno, ja som tiež rodená nitrianka, som z klokočiny 😉 a ďakujem za držanie palčekov 🙂 ja samozrejme držím palčeky na oplátku tebe a samozrejme aj všetkých ostatným kočkám - aby sme to tu spolu dobojovali do víťazného konca-v júli s vytúženými bábätkami v náručí 😵

liluuu neboj všetko bude v poriadku 😉 ja ešte nemám poriadne príznaky - okrem únavy a náladovosti mi dokopy nič nie je - sem-tam ma naťahuje na zvracanie, ale grckať som ešte negrckala... pri alexíkovi som ani raz a všetko bolo OK 😉

stanka33
20. nov 2009

nasi zas byvaju v mlynarciach to je dole pod klokocinou asi vies

zajacik...
20. nov 2009

Karinnka tak chod na PN ked v robote neberu ohlad...
Liluu drzim palce!
Any buduci rok budes mat ten najkrajsi narodeninovy darcek 🙂

ericica
20. nov 2009

ahojte kocky,,tak tu dovolenku riesime aj my sme chceli ist v lete niekam k moru,ale si pockame nech babenko trosku podrastie,
muz povedal ze vynechame dva roky a pojdeme na taku super vianocnu niekam do teplucka som si teraz pozerala lultra last minute v Dubaji za super cenu 😲 to by bolo lyzovanie na pieskovych dunach 😝 😝 😝
stanka ,any ja som chodila do nitry do skoly aj som tam byvala na intraku na prax som chodila do mlynariec a z klokociny som mala spoluziakov 😉 😉 😉

susane01
20. nov 2009

Ahojte, tak konecne som sa aj ja dostala sem. 🙂 Maly je konecje KO 🙂 tak uz mozem aj trochu popisat. 😉

zajacik...
20. nov 2009

Ericica no Dubaj by som brala aj ja 😵 😵 😵 Kolko to vyjde?

susane01
20. nov 2009

ericica tak to by som brala aj ja, my sme chceli ist v lete k moru ale ja nepojdem. 😉 Nozno maly s manzelo pojdu niekam na dovolenku.

ericica
20. nov 2009

no aj mna ta cena dost sokla vyslo to na nejakych 1000 euro na osobu 😲 a ja si myslim ze to je na dubaj dobre 😉
ale co ma odradza jje ta dlhaaaa cesta 😒 rebi by mozno aj vydrzala ale to druhe babo bude este mensie tak toho sa bojim 😖 ale to je este daleko

any23
20. nov 2009

stanka jasne, viem 😉

zajačik no to teda bude 😵 aj keby sa narodilo o niečo skôr, alebo neskôr, ale budú to moje najkrajšie narodeniny 😉 inak, aj Alexík bol môj narodeninkový darček - 1.7. som bola u dokiho ktorý mi potvrdil tehu no a o pár dní som oslavovala 🙂

letná dovolenka budúci rok myslím že ani nám nehrozí - ale neva, vynahradíme si to neskôr, keď mimčo podrastie 😅

miki060707
20. nov 2009

tak ja sa priznám, že som pri more vôbec nebola a ani netužim, ja uprednostnujem taku dovolenku, chatka, ohník, túra......
vitaj nová julovka, tak mne je tak blbo, že už musim navštíviť zas vecko...jaj da, nieje mi až tak zle, horšie je to s psychikou, namýšlam si, všetko ma vie nahnevať , tak to všetko dusim v sebe a dnes som sa konecne dobre vyplakala....

maaja
20. nov 2009

liluu, ako u lekara ??
lebo aj mne sa tak tehu priznaky stratili zo dňa na den - asi pred tyzdnom 😕

ericica
20. nov 2009

ahojte co porabate ja som akurat dosla od malej z izby kde som s nou zaspala 😀 neviem teraz ma akosik chyta unava a som stale ospala 😒
a na posedenie som pri pc zbaštila balik arasidovych chrumiek 😅 😝

liluu
20. nov 2009

teraz som sa vratila. bolo vidno len maličku bodočku.ešte sa nedala pomerať. trošku sa mu to nezdalo si myslim.ale čušal.
ale ja sa utešujem tým že ked mam dlhý cyklus nikedy aj 37 dní tak pokojne možem mať ovulku až niekedy okolo 20 dna. čo vy na to?? aj prvý krát som otehotnela 7 dní pred MS.
ale som na maródke, dal mi diagnozu 0 26 poznate to niektorá ?? tak AŽ vo strvtok idem na krv tak uvidime.hlavne to chce kľud.
joj som sa rozpisala.Ď za vypočutie si ma.

ericica
20. nov 2009

liluu urcite bude vsetko ok a do stvrtku bodecka este narastie 😉 a ovulacia sa moze aj posunut ja som ju mala tusim teraz tiez posunutu preto sa mi podarilo az ku koncu cyklu otehotniet 🙂
a z krvi ti urcite povedia ze je vsetko ok 😵 😵 😵

liluu
20. nov 2009

ericica Ď

ericica
20. nov 2009

lillu nemas zac hlavne sa nestresuj a mysli pozityvne 😉 😵 ako vidim ty este nemas dieta...este pracujes??,a kde???
ak sa smiem spytat? 😅

maaja
20. nov 2009

lilu, v 7 tt asi este toho nemal co moc napozerat ... ja som bola v 6tt a tiez sa tvarila tak selijak, potom som bola v 7tt+3, a uz bilo ... aj ked rozdiel medzi udajmi UZV namiesto 10 dni co malo bt bolo len 6 dni ... tak neviem ...
ale krv mi brali vcera, tak si myslim ze keby bolo nieco zle, tak mi volaju, ne ? 🙂

liluu
20. nov 2009

ja to mam asi z toho zaciatku roka dufam že sa rok skonči dobre. sledujem sa jak nejaka hysterka
ericica pracujem v obchode, a od dnes mam marodku. lebo tam sa stále nataujem furt niečo zdvihnem, až sa potom zlaknem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre