Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunavianka ja okna radsej neumyvam, susedia prave zhadzuju strechu-mysleli by si, že mi asi haraší 😀 poumyvam už ked dorobia...no dovtedy hadam aj z nemocky prídem 😀 a inak v tychto teplach je asi radsej byt doma ako v nemocnici....nie?

23bambuliatko
21. júl 2010

jeeej Tinka blahoželam...tak už mas aj ty svoju princeznu...no to som tu važne zostala už len ja?

miki060707
21. júl 2010

krásne dobré ránko prajeme...
takže tinka už poradila, dobre veľkú princeznú, blahoželáme a teraz sa im začne super život, ako napísala mojalili, bude z nich dvojka a blahoželáme aj malému Timkovi....

no veru, malý mal palec v puse a moja mama, daj mu ho z pusi preč, lebo si zvykne.....
no mm odišiel s malou k jeho rodičom, niečo tam robia na zahrade, tak sme s malým doma, ale je fakt dobručky, klop klop klop, aj v noci, ja som taká rada, že je iný ako Soňa, lebo tá nevydržala v postielke s otvorenými očami, to musela dobre zaspať, aby nevnímala, že nieje na rukách....a nieže len na rukách, ale musela som s ňou chodiť a keď som si sadla, tak rev spustila, ale ona je taká revavá od narodenie, aj teraz keď jej poviem, ideme sa umyť, tak začne revať jak bláznivá, celá ulička vie, že sa ideme umyť, alebo nieje po jej,.....ach jaj

miki060707
21. júl 2010

Dankom prajeme veeeeľa veeeeeeeeeľa lásky, zdravička a šťastíčka...

alllexa
21. júl 2010

Baby, ja to nejako nezvladam, maly stale place - aj ked ho nakojim, prebalim, stale place a neda sa utisit - hodiny ho musim hupat, alebo ho dat k sebe do postele a tak ho tisit, potom na 5 min. zaspi a zase spusti:( Akokeby mal koliku alebo co:(

sarai
21. júl 2010

ahojte, mam na vas otazku taku skor prakticku. ako nosite pocas dna svoje deticky? mate ich stale v perinke, ci ich nosite aj volne? davate ich aj tak, akoby sedeli? - na rukach chrbatikom ku vam a tvarickou dopredu

janka256
21. júl 2010

@zrzulka odsavacky mam stale doma a mozem na nich tak akurat pozerat pochybujem ze ich predam kedze kazdy vie ake su to blbe odsavacky 😒

adelaine
21. júl 2010

@alllexa skus mu trosku popritahovat nozicky k brusku, alebo jemne iba dvoma prstami pomasirovat brusko,
mozno ma fakt koliku..
mne malemu zabera masaz s gelom pupik, okamzite sa mu ulavi, ak ma bolest

oacka
21. júl 2010

@alllexa už sa utíšil? to len dnes, či stále? a má tvrdé bruško? nechce viac papať? a keď s ním ideš von, alebo ho hojdáš v kočíku,neutíši sa?

merikac
21. júl 2010

@alllexa ta masaz ako pisala adelaine- fakt zabera a vraj ma byt v protismere hodinovych ruciciek, alebo ho skus dat na brusko a hladkat chrbatik kruzivymi pohybmi

merikac
21. júl 2010

@meruska,
@tinka349, velke gratulky k malym batozkom 😵 😵

sarai
21. júl 2010

@alllexa moju nadku tiez boli cely den brusko, stale tlaci. pupik jej natieram, ale nepomaha. aj s nou cvicim s nozickami, tak vtedy sa jej ulavi. no to len na ten moment. ale ked ju dam na brusko, je to vacsinou fajn a aj si tak pekne pospi. akurat rozmyslam nad kvapkami babycalm, ze jej ich kupim.

pepppe
21. júl 2010

😒 baby chcem sa spytat,je dobre ked moj drobcek kakava skoro po kazdom papani???

sarai
21. júl 2010

@pepppe moja je na tom rovnako. vzdy ked idem kojit, tak aj prebalujem.

sarai
21. júl 2010

pytala som sa pred chvilkou, ako nosite vasich drobcov. ale zatial mi nikto neodpovedal. ci len v perinke alebo aj bez nej.

pepppe
21. júl 2010

@tinka,,,jeeeeeej gratulujem,konecne si sa aj ty dockala 😉

pepppe
21. júl 2010

@sarai dakujem tak axi je to ok,,ja nenosim vobec v perinke,moja dr teda detska povedala,ze nemusim,iba ked sa bojim ako pri papani,ze by som si ho tam dala,ale inak nie 😉

alllexa
21. júl 2010

@oacka - uz hej, opat som ho kojila...

Diky za rady, tie nozky som aj skusala, ale nepomahalo... Aj brusko som mu trochu pomasirovala, ale neviem presne, ako sa to robi, nechcela som moc pritlacit...

@sarai - a tie Sab Simplex nepomahaju? Ja by som ich malemu dala, ale to vraj az od 3. tyzdna...

noemarta
21. júl 2010

@23bambuliatko ahoooj, aj ja som tu este stale ostala, to uz co jeeeee, a ta nasa kedy pojdeeee????? ja uz sem radsej ani nechodim, lebo tu sa rodi o sto sest, alebo je tu temicky uz skor o dojceni a podobne a a a a ja cooooo????
ale tak hadam, sa to v sobotu uz skonciiiii. uz chceme nasu princeznu domaaaa.
Novym mamickaaam gratulujeeeem. uz nas tu je ozaj paaar, ale tak hadam to mame i za paaar. 🙂

noemarta
21. júl 2010

@adelaine ahoooj, tak nakoniec som z vas vsetkych ostala jaaa posledna, aj ja chceeeem. mate riadneho valibuka, este som zvedava na foto maleho Miska od Allex. Sandricka je velmi zlatunka, taka mala princeznicka, tak aby sme vyrovnali skore, musime mat aj my princeznu a bude to 2:2 hi hi

alllexa
21. júl 2010

Inak zase zacal plakat:( Ale ked som ho dala na brusko, tak prestal... A nic mu nehrozi, ked bude na brusku, nemoze sa zadusit?

sarai
21. júl 2010

@alllexa sab simplex som neskusala, ale na nete som si nasla viacero disusii na kvapky a babycalm vysli najlepsie. su na prirodnej baze

sarai
21. júl 2010

@alllexa ked je na brusku, musis ho kontrolovat. ked bude vediet uz drzat hlavicku, vtedy je to uz ok. ale teraz ho este straz.

adelaine
21. júl 2010

@noemarta ahoj, budem ti drzat palec, aby si to mala rychle a bez komplikacii...
ides vyrovnavat skore? 😉 🙂 mas uz dohodnuty nejaky termin?ci budete cakat?
inak, ako sa ma katty, nebola tu ani nepamatam...sice aj ja chodim teraz pomenej,
ale aspon si precitam najnovsie prispevky, stare nestiham...

@alllexa to, ze ho casto dojcis nevadi, aj u nas je to tak...je teplo, mozno je len smadny, trosku si cucne
a bude spokojny, a na brusku ho nenechavaj velmi dlho, a stale ho sleduj.

bambola
21. júl 2010

@sarai ja moju malu vobec nedavam do perinky, to bola len v nemocnici. na perinke len spi a davam ju ako podlozku do kocika. aj ked moja mama sa stazovala, ze v perinke by sa jej lepsie drzala 🙂
nosim ju len tak a pri kojeni si ju davam na vankus alebo deku aby som mala podlozene aj ruky, lebo sa mi nechce drzat ruky polhodinu a dlhsie 😀

alllexa
21. júl 2010

@adelaine - a uz Ti je lepsie, co sa tyka stichov? Mozes sediet?

zrzulka
21. júl 2010

@strasska gratulujeme meruske a ta poznamka ze vsetci traja sme ok je 100 bodovaaaa 😀 takze aj ocko to "prezil"

zrzulka
21. júl 2010

@adelaine este mas furt tolko mlieka?? co s nim robis??? ja nestacim tampony menit. vcera mi mama kupila taku cudnu vec, vyzera to ako dve skatulky co sa daju na bradavky a do toho tecie mlieko. Akoze vtipna vecicka...

zrzulka
21. júl 2010

@alllexa nemas monitor dychu v postielke??? niektore deti maju radi polohu na brusku. ja tak s malym tiez niekedy spinkam...

zrzulka
21. júl 2010

@alllexa jaj a neskusala si mu davat cumlik???? nas to robi tiez v niektore dni....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre