Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. aug 2010

@katty17 v Karlovke dolu oproti Casey ta vysoka budova...

alllexa
9. aug 2010

@mirka285 - jaaj, tak tam som sa v uvazovani este nedostala🙂

kafoditka
9. aug 2010

Baby prosim poradte, mozem si dat ibuprofen alebo paralen ked kojim? Je to v pohode?

katty17
9. aug 2010

@kafoditka - domi, mozes si davat parelen... ja som si ho davala na znizenie horucky ked som mala zapaly prs... mozes aj styri denne aj ked kojis. pytala som sa na to lekarky.

katty17
9. aug 2010

@mirka285 - miri, je to podla obvodu trvaleho bydliska?

mirka285
9. aug 2010

@katty17 Kati tak to neviem,ale pozri na nete ci je tam viac pobociek..

mirka285
9. aug 2010

@katty17 tak som to pozrela a je to podla trvaleho bydliska,takze kazdy obvod ma svoju pobocku,pozri na nete su vsetky obvody aj s pobockami napisane 😉

luminkasp
9. aug 2010

ahojte krasky, ste tu? ja mam chvilu oddychu, papi zobral malu do babkove divadla a druhe dieta spi 😎

luminkasp
9. aug 2010

@kafoditka ibuprofen najslabsi si tusim mozes dat, to mne predpisali pri tere, ked som mala vysoke horucky a bola este uplne malinka 😉

katty17
9. aug 2010

@mirka285 - uz som to kukla 🙂 miri, tam si brala aj potvrdenie od gyndosa a aj od pediatricky? tlaciva ti daju na UPSVR alebo ti ho da gyndos a pediater?

luminkasp
9. aug 2010

@mima89 neboj, urcite vsetko dobre dopadne, treba verit, ze ked na to prisli vcas, budes mat uplne normalne dietatko doma

katty17
9. aug 2010

@mima89 , @mojalili - obom vam drzim vsetky prstiky, nech vsetko dopadne co najlepsie !!!

kafoditka
9. aug 2010

dakujem 😉

katty17
9. aug 2010

@kafoditka - mas horucku? ci? dufam ze nemas zapal prs ☹

mirka285
9. aug 2010

@katty17 daju ti ich na UPSVR,a pediatricka a gyndos ti to potvrdi v tom tlacive je kolonka...inaj ja som si ich stiahla z netu tie tlaciva,tusim zo stranky dietaaja....papiere po porode

katty17
9. aug 2010

@mirka285 - dakujem miri. idem to tam kuknut. potrebujem si tento tyzden obehat urady nech to mam z krku.

katty17
9. aug 2010

@mirka285 - miri este sa chcem opytat. ked si brala tie lieky na odstavenie mliecka, aj si si zavazovala prsia? ja som z toho dost nervozna. stale mi to pada...

bellablonde
9. aug 2010

caute kocky,
dobre ze pisete o uradoch
ja mam otazku, musim ist ja osobne na soc poist? potrebujem tam dodat rodny list a oznamenie o úcasti sporitela na dochodkovom poisteni... staci poslat manzela alebo poslat postou?

upsvar je podla trvaleho bydliska, my mame v petrzke v technopole

mirka285
9. aug 2010

@katty17 prve dni som si zvezovala,a tiez mi to stale padalo,len ja som ich mala prazdne tak som sa na to potom vyprdla...
@bellablonde mne sa zda ze som tam este niake tlacivo vyplnala,takze asi osobne...

katty17
9. aug 2010

@mirka285 - miri a kvoli comu je to zvazovanie ? treba to?

bellablonde
9. aug 2010

dik miri, este tam zajtra skusim zavolat,
jaj ako ja neznasam tieto vybavovacky 🙄

kocky a neviete ci petrzka mestska cast dava nejaky prispevok ?

katty17
9. aug 2010

@bellablonde - petrzka neviem, ale ruzinov dava 70 eur 😉

ericica
9. aug 2010

@mirka285 ja som zvazovala tiez tu farbicku ale bola u mna sestricka z porodky a povysvetlovala mi ake ma vyhody ich poistovna (link hodim dolu)a rozhodla som sa pre nu....tu dostanes zaplatene uz za dva stehy co v ostatnych neni...rebecu mam poistenu v kooperative a tam je to aj rozdiel v plateni.jej platim 20 eur mesacne a edine budem platit 16 a dostanu skoro rovnaku sumu v 18 tich......
http://www.kpas.sk/index.cfm

mirka285
9. aug 2010

@katty17 asi koli tomu aby sa nenaplnali,aspon ja si myslim 😕
@ericica Eri ked ja som taka truba,ze ja som bojim inych poistovni,ja verim ze Allianz neskrachuje alebo tak..

ericica
9. aug 2010

@mirka285 ty si ako moj muz 😀 ale ona mi fakt vymenovala tisic veci lepsich ako v alianzi....my mame s muzom zivotne poistky v alianzi a kebyze si ti neplatime uz 10 rok tak by som tam urcite presla.....teraz utorok pride a podrobnejsie pokecame potom ti napisem v com je komunalna lepsia....ale tak je to akzdeho osobna vec kde sa da poistit to mi aj ona povedala ..... ale je rozdiel za co dostanes zaplatene ked sa uz volaco stane a viem ze alianz zacina platit az pri zlomenine,a tuto dostanes ??ze vraj 2000 sk uz za dva stehyˇˇtak ja neviem vsak uvidime co bude na papieri 🙂

mirka285
9. aug 2010

@ericica ved to ze ked nas poistovne lakaju,maju plnu hubu reci a ked treba platit skutek utek..

ericica
10. aug 2010

@mirka285 mne o tom hovor ja som kvoli 3 pilieru prisla o kopu prachov aj som dala na nich staznost ....ale prd s toho...
dufam ze tu sa nesklamem.....ale maju dobre referencie a poznam zienky co tam maju poistene deticky uz viacej rokov 😉
inac mala este stale spi v noci to trvalo kym tvrdo zaspala a teraz ja uz cecky naliate a ona este stale taha ale ako vidim uz sa budi tal sa majte zatail 🙂

bambola
10. aug 2010

@bellablonde na inernete su tlaciva na dochodkove sporenie na stranke socpoist. ak si ich vytlacis a vyplnis tak mozes poslat muza s nimi. ja som tam osobne tiez nebola. Inac lepsie ak to stihnes do 15dni, oni siice hovoria, ze do 45dni ale potom mas dochodkove poistenie odo dna podania prihlasky, ak podass do tych 15 odo dna narodenia dietata. A tusim iba do tych 15dni je mozny II.pilier.

cigaretka5
10. aug 2010

No my mame za sebou úžasný noc. Mala spinkala pekne od 19-23 a potom bola hore a kukala a vrnkala si do 4 potom zaspala do pil 6 , zas nie a nie zaspat to pol siedmej potom potiahla do 9 vypil svoju dávku a spinka ďalej......takze som úplne svieza........

mirka285
10. aug 2010

baby my sme spali do pol desiatej dnes s jednym nocnym vstavanim o pol siestej 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre