Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
10. aug 2010

@tinka349 skus tie zbytočné plienočky predať, alebo darovať, zbytočne je to odkladať, .....
mi máme 2, ja som len dva baliky kupila tie mini plienky.....

no mi sme dnes stááále spinkala, kakali/chvalabohu" lebo včera nič, a ani neplakal a stále sme boli skoro vonku na dvore, tak tam mu bolo fajn, takže bohvie, čo nás čaká večer, ale nevadi....asi si spravim malu kávu... 🙂

mi ked vídeme von a zasvieti na tvár slniečko, porád je čevený jak rak, no šak síce on aj rak je.... 🙂

miki060707
10. aug 2010

@agika1982 uvidiš, že bude, musiš veriť, náám sa strašne ulavilo, ...

zrzulka
10. aug 2010

@kafoditka my sme uz z 56 vyrastli pred 2 tyzdnami 😉 uz niektore obliekam 68 😒 ufffffff

@ericica nie piect na to som lava, ja vyrabam torty, aranzujem... plienkove torty 😉

tadotami
10. aug 2010

@adelaine dakujem za radu.urcite odskusam.a presne ako pises.az mi mokvaju.

mirka285
10. aug 2010

@zrzulka boli sme v Karlovke s tymi nozickami,a aj ja som bola objednana na 16.00 hod,a po prichode tam som zistila ze okrem mna je na 16.00 objednanych este dalsich 19 mamiciek 😀 😀 neviem kto sa pytal ci menime dudle na flasiach,ano menim uz pouzivam 1 to je od jedneho mesiaca...pouzivam tie aventacke dudle aj flase a som spoko..a tiez uz davam 62 oblecko,56 oblecie len to z HaM ale ono je vacsie....Lindusa sa nam pekne zagulatila 🙂

johanka331
10. aug 2010

Ahojte mamičky, dlho som tu nebola, ja kojím a maličká krásne pribera a rastie. Ste tu niektorá, ktorá už bola po šestonedelí u gynekológa na prevencii? Chodíte na kupaliská?

cigaretka5
10. aug 2010

@adelaine Nasa mala zuruje každú noc spí tak päť hodín dokopy, musí e snou byt hore a robitjej program inak place. Vraj aj babatka sú nudia a totoje spôsob ako to ukazujú ....

bellablonde
10. aug 2010

@meruska tie pupaciky treba jemne puknut a vytriet liehom,
pozor ak su to milie, tak ich zas treba nechat tak, samy sa vstrebu

a co sa tyka tych cervenych fliacikov vzadu na krku... moj petko to ma od narodenia, ja tiez, toho sa tusim nejde zbavit, neviem ako sa to medicinsky vola, ale kopa ludi to ma 😉 zbytocne to budes vysusovat liehom

no ale zas kludne to moze byt aj nieco ine... vsak odfot

liluu
10. aug 2010

ahojte dievčatá, my sme boli včera v poradni, máme už 4500g takže za 3 týždne malý pribral 600g čo je super...
Lenže dnes v noci bol na cicke hodinu a pol a bol stále hladný ... tak som to nevydržala s nervami a mm som poslala do tesca po nutrilon a malý už spinkal ...
dnes som si kúpila aj homeo ricinus communis a chcem sa Vás opýtať že koľko toho mám zjesť, lebo akosi tam nenapísali dávkovanie... 😀

bambola
10. aug 2010

Ahojte,

my sme boli vcera v poradni. Za mesiac pribrala mala vyse kilogramu 😵 , uz ma 3775g ale oblecko este stale obliekame 52 🙂 no je to nase drobatko 🙂

@mirka285 aj my mame ist do karlovky na klbiky. kolko si asi cakala? aj tam maminky kojili? vsak za tolke cakanie ju urcite budem musiet nakojit 🙄

tinka349
10. aug 2010

@meruska mne na tie potnicky a vyrazticky na tvaricke dala pediatricka holtov krem, tak jej to s tym natieram....a asi zacnem aj ja balit na siroko...len mojej drobnej sa vyhadzala cela dupka s potnickami, co bolo vonku tak horuco, tak som jej nechcela davat tam tolko toho...

tinka349
10. aug 2010

@lela1809 hmmm....no snad aj mna posle pediatricka na kontrolu s klbikami aby som si potom daco nevycitala ze som nebalila nasiroko 😖

tinka349
10. aug 2010

@miki060707 aj moja dnes ceeeeely den spinkala....od 10:30 do 15:30, potom hodinku hore, kupkali sme sa a zasa spinka 😕 no maximalne dnes bola hore dve hodinky....to bude vzruso noc 😀 a to mi ani nekakala 😠

tinka349
10. aug 2010

@bambola moja ma presne o kilo navyse 😀 ale moja je buchtulka, len newem po kom 😀

maxara
10. aug 2010

Ahojte baby, my po starom, len vas idem pozdravit.. takze PEKNY VECER
@liluu 3x denne 5 guliciek 🙂

bambola
10. aug 2010

@tinka349 zato ta nasa je krpata po mne 😀 keby bola velka tato by podozrieval ci je jeho 😀 😀

tinka349
10. aug 2010

@bambola no ja mam 181 cm, muz tiez tak dajak, a mala sa narodila s 53 cm a vyse 4 kilecka....aj tak je buchta mala 😀

tinka349
10. aug 2010

inak zboznujem pozerat na moju malu ako si kludne zaspava a usmieva sa od uska k usku 😵 😵 😵 😵 dokonca dnes sa pri zaspavani nahlas zasmiala ze ha ha , som skoro odpadla 😀 😀 😀 😀 mamina mi hovorila ze deturence sa vtedy rozpravaju s anjelickami a pret osa tak smejkaju

mirka285
10. aug 2010

@bambola cakala som hodinku aj nieco a maminky normalne kojili..na tvojom mieste by som tam prisla skor aby si bola na rade medzi prvymi 😉

stanka33
10. aug 2010

do Karlovky ideme aj my na klbiky a som sa poucila ked sme boli s malym tiez tam bolo tolko vela ludi tak teraz pojdeme neskor aby sme tam necakali tak dlho...
inak poobede som musela dat malinkej UM chdiatko aj ked som si ju stale prikladala plackala aj z vonku sme utekali po polhodine co bola hladna..bola hore od 3 do pol 8 chudiatko sa tak vytrapila uz som sa na to nemohla pozerat tak som jej dala..inak cele prsia sa mi vyhadzali akoby som mala na nich alergiu total cevene fliaciky..nechapem.....tak som sa tesila ze mala pekne papkala a zrazu toto...najhorsie je ze to bolo z hodiny na hodinu a ja som nic nemohla robit..uvidim ci to rozbeham este... ☹ ☹

ericica
10. aug 2010

@stanka33 no to je dost na nervy ti poviem 😒 😖 dufam ze sa vam to upravi a budes moct dalej kojit,a ked nie nezufaj nie si prva ani posledna co budes davat UM 🙂 radsej zvolim tu alternativu ako vidiet moje dieta sa trapit 🙂

lulu1983
11. aug 2010

Ahoj maminky,

teraz nestiham chodit na konika, lebo risko ma extremne dni, bolieva ho strasne brusko... a tie place... normalne mi dochadzaju sily, navyse tento tyzden som uz doma sama, bez manzela, takze ked na 5 minut zaspi - dlhsie nechce ani za svet - ani na rukach, ani v kociku, ani v sedacke, ani v postielke - neviem co skor - ci ist na wc alebo sa najest. Plus v piatok sme boli na opakovany odber z paticky - niektore hodnoty boli hranicne, takze aj z toho som nervozna. Prosto nevladzem... dobru naladu som nemala ani nepamatam. :(

Prajem Vam vsetkym vela sil a vasim babetkam pravidelny spanok.

alllexa
11. aug 2010

@tinka349 - Ty mas ale dobre babatko!🙂
Ozaj, a ako je to teraz s Tvojim muzom - bol sa na malu pozriet, zaujima sa o nu?

@stanka33 - no to je blbe, ze mas problemy s dojcenim, ale ako vravi ercica - radsej UM ako sa trapit... Ale mozno Ti ta alergia prejde a pojde to. Skusila si odsavat?

Co ste tu pisali o chudnuti - tak ja mam 10 kg dole, ale 6-7 mi ostalo, co ma prekvapuje, ze to spravi az tak vela - nic z povodnych veci nezapnem - kebyze mi chybali k zapnutiu 2-3 cm, tak som rada, ale mne k tomu chyba teda riadny kus, co fakt neviem, ako zhodim. Len jedny elasticke rifle zapnem, ale to s vypatim vsetkych sil a ani pritom nedycham.

mirka285
11. aug 2010

@alllexa tak ja ta nepotesim,mne ostali navyse uz len 4 kila a mam pocit ze ak ked ich zhodim tak ci tak ziadne gate nezapnem...cela som rozsirena,keby o par cm,ale prd mam v bokoch minimalne o 12 cm viac 😠

alllexa
11. aug 2010

@mirka285 - no to je sila:( A keby si vedela, kolko ma to stalo nervov, kym som sa pred tehotenstvom dostala do tej formy, aby som si mohla obliect velkost 38...

sunnygirl
11. aug 2010

Ahojte bábiky 🙂
dávno som tu nebola, tak vás všetk zdravím.

Chcem sa opýtať, tie čo máte dievčatká, vyumývali ste im pipinku? Nám v nemocnici povedali, že sa to vyčistí samo (ten maz), ale ja neviem po akom čase. Ja by som jej to najradšej celé vyumývala, ale nechcem zase siliť, ako dlho to majú, ten maz?
Ďakujem 😉 😉 😉

oacka
11. aug 2010

@sunnygirl ja neviem, mne sestra ukazovala,že to mám utiierať utierkou, ja som tam maz nikdy nenechávala.....
s tým rozširovaním je to divné, ja som po porode vlastne nepribrala,ale celá postava sa mi za to šestonedelie nejako preformovala na tučnú...ten tuk je zas tam kde bol.... a síce mám menej ako pred tehu,ale obrúčku nedám na prst, ako je to možnééé????

mirka285
11. aug 2010

@alllexa ani mi nehovor,som si myslela ze vsak 4 ilecka to neni take hrozne a ked som i len tak chcela obliect stare rifle skoro som skolabovala,ze co to ma znamenat...
@sunnygirl kazdy hovori nieco ine ale ja som vyumyvala...len tak jemne s atovym tamponikom vo vanicke pri kupani..ved tam uz mala uplny nanos toho...

lutsine
11. aug 2010

ja mam tiez 4 kila navyse a rifle nezapnem,cvicite ako sa stravujete?

alllexa
11. aug 2010

@oacka - toto ani ja nechapem! Ani mne sa neda dat na prst, sice mozno keby som sa snazila, tak ju prepcham, ale nechcem to silit... A to som ju pritom v pohode nosila do 8. mesiaca!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre