Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
30. aug 2010

@tanyja no ja som mala nemcinu 4 roky na gympli ale taky odpor my tam k nej vypestovali ze koniec. je to skoda. 😒

tanyja
30. aug 2010

@bambola stačí blbý učiteľ a je to, ja som tieť nenávidela nemčinu, vždy som vravela, že ju nechcem ani vidieť a aha 😵 😵

bambola
30. aug 2010

@mirka285 aka si rozculena, ze si nesexovala 😀 to ja uz pol roka ak nie viac 😖

agika1982
30. aug 2010

@miki060707 ja som zacala dneska...maximalne som vydrzala 29 dni...tak teraz to musim dotiahnut dokonca...prvy den mam uz za sebou...

mirka285
30. aug 2010

@bambola no mna to teda rozculilo,lebo mne bolo hned aj divne ked povedala ze to bude herpes,lebo ja som herpes nemala na ustach v zivote nieto este niekde inde...a gyndoska ze ved to ma strasne vela ludi a ze mam tu imunitu slabu tak mi to doteraz driemalo v tele a teraz sa to vyhodilo...lenze priznaky ziadne a ani mi to nezmizlo,a chcem si dat tu Danu a proste ma uplne zabrzdila v mojich planoch ☹ a pomaly som upodozrievala mojho partnera ci mi niekde nezahybal ☹

cigaretka5
30. aug 2010

dievcata pracuje niektora z vas na materskej? ja som dnes bola prvy krat od 10-15 v office a bolo to zufale na moju psychiku , potom som s malou na prechadzke trosku ulavila svojmu svedomiu a uz teraz zase sedim pri kompe a pracujem a zavidim muzickovi ze si s nou spinka v naruci,,,,,,,,,,,,,,ako tto zvladate?
Viem ze by som s pracou mohla seknut no som szco a ak by som si dala prestzavkuprisla by som aj o licenciu aj o klientov,,,,,,,,,,,,,,,,,,

luminkasp
30. aug 2010

@cigaretka5 , ja nepracujem, ale maaja ano 😉

bellablonde
30. aug 2010

@bambola mozem sa ta spytat na akej skole studujes, ked vravis, ze po skonceni budes mat peciatku sudneho znalca tlmocnika/prekladatela? ... pretoze co ja viem ( a som od fachu) tak ziskat peciatku nie je jednoduche, potrebujes mat min 5rocnu prax v odbore plus zlozit skusky, mat odborne minimum, komora tlmocnikov a prekladatelov v poslednom case viac vyraduje ako prijima novych clenov...

...citam si diskusiu a celkom ma to zaujalo... 😕

ericica
30. aug 2010

@mirka285 miri vies o tom ze vo stvrtok oslavuju nase kocky meniny,teda tvoja bambulka a moja vacsia dcera,?@tinka 349 ty kedy oslavujes malej meniny??
@maxara mozno som to prehliadla ale kto je ta nunu????

mirka285
30. aug 2010

@ericica Eri viem,kupila som dnes malej v Tescu dva nove dudle 😀

bambola
30. aug 2010

@bellablonde hm, to mi ani nehovor 😒 nevedela som, ze su s tym taketo problemy. studujem resp.studovala som na FiF UK a teraz idem na externe na UMB. nuz ti stari si asi chrania svoje hniezdocko 😖

bambola
30. aug 2010

@mirka285 chudak tvoj chlap 😀

ericica
30. aug 2010

@mirka285 to vaazne aj ja som dnes kupovala v dmku edinke ten od babynovy ten ma rada....a bola som este pokupit papucky lebo tie co som kupila minule su nam velke tak ich odlozime o rok 😉

luminkasp
30. aug 2010

@bambola po skonceni UMB peciatka neni

robika
30. aug 2010

@cigaretka5 ja pocas materskej pracujem, musim lebo tiez si nemozem dat prestavku a prerusit pracu, lebo nema kto za mna prevzat klientelu, aj ked si to casovo neviem zosuladit, dufam ze to bude lepsie a lepsie....

bambola
30. aug 2010

@luminkasp ja som mysllela, ze ked mas vs v tomto odbore tak sa k peciatke po splneni istych podmienok dopracujes 😨

sunnygirl
31. aug 2010

Dobré ránko bábiky 🙂 ,
tak toto počasie mi nejako nepridáva, som nejaká nascípaná a maličká tiež nie je oki. Noštek plný, kýcha a tak. V bytoch zima 😒 , okúpať ju človek musí (kúpem ju každý druhý deň), ja som včera mala aj zimnicu, tak som si šupla paralen a beriem B-čko, lebo mne to najviac pomáha B-komplex, no ale mi spuchla sliznica, takže mám už aj kýchačku!!! No horor!!! Ale s tou oslabenou imunitou je to asi oki, po pôrode, ja som v nemocnici brala aj antibiotiká, takže to už dupľom nabúra imunitný systém.
Tak asi toľko noviniek 😉

Chcela som sa Vás opýtať:
- či neviete nejaký "recept" na vyčistenie zlata doma, aby sa pekne lesklo, díky

Inak, tie vyrážky čo sme mali, boli sme u Dr.-ky, dala nám namiešať mastičku a pomohla (ťuk-ťuk), ešte trošku potrvá kým sa to všetko zahojí. 🙂

Prajem všetkým pekný dník a príjemné písanie 😉 , pa

lulu1983
31. aug 2010

ahoj clovieciky,

dnes je vonku nechutne.. nejako mi je clivo 😖 .z toho pocasia

luminkasp
31. aug 2010

babulky predpisali vam uz pediatri pre deti kvapky D? viem, ze pri tere sme mali a teraz som sa zabudla opytat pediho, najblizsiu poradnu mame az v 2mesiacoch. d

oacka
31. aug 2010

@luminkasp ja mám vitamín D od prvej návštevy pediatričky - dva dni po príchode z nemocky...
neviem si predstaviť teraz pracovať, ja otcovi niekedy ani neviem preložiť nejaký mejl od obch. partnera, tak som mimo, proste mám mozog uplne inak nastavený.... na prácu sa mi nechce ani pomyslieť!

oacka
31. aug 2010

@lulu1983 mne to počasie pripadá také útulné,malej som ráno oznámila,že dnes budeme celý deň spať,tak nech sa podľa toho zariadi. 😀

merikac
31. aug 2010

@cigaretka5 tak toto som chcela riesit aj ja,, ze pojdem po 3mesiacoch do prace,,ale nehrozi,,,az od polroka,,aj tak neviem, ci to tiez moje svedomie voci malej dako zvladne,,,ale tak z domu sa da pracovat,,horsie je to mimo,,takze ak ti to dovolia moznosti, tak doma pracuj,,

lulu1983
31. aug 2010

@oacka skvely pristup, chvalim... skusim skopirovat 😀
@luminkasp tiez tak, vitaminy sme dostali hned na prvej kontrole

merikac
31. aug 2010

@maxara
@mirka285 ,baby co je s alexou, davno som ju tu nevidela?!

oacka
31. aug 2010

@merikac ani alexu ani silviu.veselu, som sa tešila na jej Beďka Veselého.. 🙂 ani Talianku katarinu

lulu1983
31. aug 2010

@oacka @merikac: silvia tu tusim bola len par krat po porode :( allexa dlho nepisala, dufam, ze su okk

maxara
31. aug 2010

@ericica nunu je nununka, ona nam nikdy nepisala, len nas citava, ale ja som si s nou pisala IPcky. A kedze je z Partizanskeho, pride sa pridat k stretku.

@luminkasp lumi, mne predpisala dr hned aj D aj K, ale kedze som zacala prikrmovat, tak K sa uz nema davat, lebo to obsahuju aj umelace..

@merikac Alllexa sa trapi so zapalom, ale inak su zatial ok, myslim, ze maju v sobotu krstiny. No a Silvinku Veselu aj ja postradam.. aj Katku7777 ☹ aj JankuTT, ta tu nebola odkedy isli predavat dom, veeelmi davno, ani nevieme, ako sa nakoniec vola jej dievcatko.

maxara
31. aug 2010

btw Dobre ranko a klobuk dole pred vsetkymi uciacimi sa a pracujucimi.. ja sa neviem ani podpisat.. 😅

maxara
31. aug 2010

Inak som sa vam ani nepochvalila, ze sme mali v nedelu akcosku doma, siali sme s mm travnik. Prisli nam aj svokrovci pomoct, svokra kocikovala, ja som najprv Ninku uspala a potom som vymenila mm v hrabani pooranej plochy, svokor tiez hrabal.. no tak som si odpalila moje uz aj tak dost bolave krize.. Potom som varila, mm a svokor siali, povalcovali a teraz sa vytesujeme z tohoto prsania, prijemne, jemne a pomaly prsi a nam sa travnicek sam polieva. Teraz sa trosku otepli a o tyzden uz uvidime prve travicky 😵 Babyyy dva roky mi trvalo, kym som mm do toho dokopala a trvalo to jednu nedelu.. Sice operoval vzdy niecim ako ze treba navozit zeminu (trikrat sme navazali a rozhrnali zeminu, lebo furt sa im so svokrom zdalo malo), potom postrekovat proti burine.. aj to ma nepocuval, ze to musi aj tak tie kvitnuce a semienkate vytrhat, lebo oni rychlo tie semienka vytvoria a vypustia.. akozeeee.. som rada, ze teraz uz budeme len kosit a burinu trhat uz len zo zahonov okolo..

maxara
31. aug 2010

A dnes som pacovala kralika a zajtra ho budem piect na jablkach. Som zvedava, ci ma mm pochvali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre