Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
30. sep 2010

@aalexis007 mne tiez najprv kakala po kazdom jedle, potom raz za den a teraz tak raz za 3 dni ale minule tiez 5. skus vydrzat, keby mu to vadilo on sa ozve 😀

mala bola vcera mrzuta a mm povedal, ze aj on by bol keby tri dni nesral 😀 😀

aalexis007
30. sep 2010

Náš zlatúšik Filipko 🙂

katty17
30. sep 2010

baby, tie ktore nie ste vydate a dali ste krstit svoje male, nemali ste s tym problem? lebo ja som dnes bola u farara a normalne ze problem !!! ☹ . neviete o nejakom kostole v BA kde by s tym nerobili problem a kludne mi malicku pokrstili aj ked som slobodna mamina? @mirka285 - kde ste krstili? nerobili problem ze nie si zatial vydata?

lulu1983
30. sep 2010

pripajam par nasich novych fotiek: 🙂

lulu1983
30. sep 2010

a tentoraz aj s fotkami 😀 😀 😀

janulienocka
30. sep 2010

ahojte dievcata, idem vas pocitat ako sa mate 😉 aalexis007 6 dni je pri dojcenych detoch v pohode, moj jakubko od konca prveho mesiaca kaka len 1x tyzdenne, teraz nekakal 12 dni! a bol stale vysmiaty, spokojny, brusko makke, zato vcera sa dokakal 2x a teda riadne, doktorka povedala ze mala extrem 5 tyzdnov, a babatku nebolo nic, takze 6 dni urcite je v pohode

bambola
30. sep 2010

@katty17 my nie sme a moj otec nieco splieta s krstom tak sme si povedali, ze mu spravime po voli (my nie sme veriaci) ale som ho upozornila, ze to moze byt realny problem. povedal, ze vybavi tak uvidime ale ked tak to bude v BB.

adapa
30. sep 2010

merikac ja dúfam,že to spolu zvládneme,keď sme sa ich konečne po rokoch dočkali.Dominiku máme po 10 rokoch.

merikac
30. sep 2010

😀 @tinaki1275 jeeej,,aj ja sa ponukam ako dalsia do poradia na au-pairku- ked tie ostatne zlihaju,,nevezmem si batozinu,len Emmu a syna 😀 ....a nie len v Grecku sa divne pozeraju na pracujuu zenu, ked by mohla byt doma s dietatom, ale aj tu ludia v mojom okoli,,,ja tiez chcem ist do prace od novembra a vsetci tvrdia,,ako tym malu ochudobnim a neuzijem si ju a ani jej uspechy,,a podobne,,je sice na tom nieco pravda, ale viem,ze sa to da sklbit,,,a keby som mala pocit, ze tym ju zanedbavam a neporajem jej dostatok nehy mojkania a phladenia,,tak istotne to prehodnotim a vratim sa spat k nej,,,,,ale keby som prisla o pracu,,tak najst si pre mna vyhovujucu na cas a miesto v mojom meste by bola 50percentna a chcem svojim detom okrem lasky a jedla-dopriat aj more,lyze, vylety..a to sa z jedneho platu obycajneho chlapa neda- aj ked viem, ze ten nas sa snazi zarobit korunku,,ale zas je to napriklad na ukor venovania sa rodine,,a na druhej strane, je mile si obliect pocas dna okrem teplakov aj nieco fesi a ked uz nie to,,aspom si dat na seba moj oblubeny parfum,co hadam bezne doma clovek nerobi 😉

....uff,,cize len na zaver,,kaslat na nazor inych,,,nech sa paci,nech si ho povedia,,ja si z toho vyberiem to,co si myslim, ze je pre moju rodinu a mna najlepsie

merikac
30. sep 2010

@katty17 aj moja vcera revala ako tur a nie preto, ze by ju to bolelo,lebo to nastrelenie, je fakt rychle a bolest len minimalna,,skor sa vystresovala tou pripravou a tym ze jej drzali hlavu a zrazu sa citila ako v kliestach,,,, 😉

katty17
30. sep 2010

@merikac cize to nastrelenie prebiehalo dost rychlo? a potom ked ich mala nastrelene, uz sa mala ukludnila?

merikac
30. sep 2010

@fadriana ahoj nie,,my sme junove,,ale proste ked sme sa uz zaradili do iduceho vlaku,,vyskakovat sa z neho nema 😀 a su tu babatka aj narodene zaciatkom augusta ,vid nas fotoalbum https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

merikac
30. sep 2010

@zrzulka juuj, mas pravdu ako malinky krasne blondavie,,,este ze existuje fotodokumentacia,,lebo casom by mozno neuveril 😵

merikac
30. sep 2010

@aalexis007 Filipko krasne rastie, je sladucky a usmevy hadze ako nase ostatne babatka,,,,vydarili sa nam 😵 😵

merikac
30. sep 2010

@lulu1983 tak to su krasne momentky pri ktorych sa clovek aj nahlas zasmeje,,,ten prekvapeny vyraz a smejko do popuku su proste krasne chvile,,ktore sa tazko zachytavaju fotoobjektivom 😀

bambola
30. sep 2010

@katty17 inac neviem co s tym robia take obcennosti 😠 nie aby boli radi, ze sa pride pokrstit mimco...... ale to vraj iby rimskokatolicika cirkev 🙄

mirka285
30. sep 2010

@katty17 krstili sme v Devinskej a nebol problem...kocky chcem sa opytat k tomu plavaniu,ja neverim,ze v bazenoch menia vodu lebo teraz tam idu pavat babatka....ved to je nakladne vymenit vodu v bazene a silne o tom pochybujem ze by to robili..alebo to je specialny bazen tam len pre babatka alebo ako to je?kto ma skusenost..ja som bola teraz s kamoskou vonku a ona mi hovorila ze to plavanie bolo pre nich stresujuce a teraz uz urcite chodit nebude...vraj ked sa isla sprchovat nemala kam polozit malu,cela to bolo vzdy uponahlane....

tutifruti
30. sep 2010

Ahojte žienky.... tak som sa konecne dostala na kona... nejak nestíham.... 😅 , aj ked občas prečítam....
Šimonko je zlatúšík, aj ked dnes sa zobudil s nejakým soplom, tak uvidíme, čo z toho bude.... , ale spal od deviatej večer do piatej rána.... bodaj by mu to ostalo 😉
Moje baby tiež obchádza nejaká choroba, také sú poprechládané....

V utorok som sa stretla s @maxara a musím povedat, že to bolo prijemne, Maxi je riadna kočka, aj ked tu o sebe stále píše somariny.... Ninka je riadna tukoška a jej manžel riadny sympoš....
Náš Šimonko prežil náš nákupný výlet do BA, bol statočný... aj ked u Maxi už išiel do finále...

A ešte vám napíšem ako ma dnes pobavili baby.... Išla som po ne do škôlky dala som si baretku a čierny sveter a naša Alžbetka.... Jééééj mami, ty máš krásnu taboretku 😀 a Dorotka.... Maminka ty si v tom taká pekná....., ked budeš stará, tak nám to dáš a mi si to budeme s Alžbetkou požičiavat 😀

katty17
30. sep 2010

@mirka285 - toto som pocula aj ja a preto mi kamoska odporucala ten Mobik na pasienkoch. vraj tam vobec nestresuju a mozes tam byt v klude aj po hodine kurzu.

meruska
30. sep 2010

baby tie co kojite..ako casto papaju vase deticky cez den a v noci?

lebo moj cez den stale kazde 2 hodiny,ako podla budika..... a v noci prvy spanok po kupani ma 4-5 hodin a potom uz kazde 3 hodiny...kedy sa predlzi ten cas aspon cez den????

bambola
30. sep 2010

@mirka285 mirka jasne ze to nemenia zakazdym vsak vies kolko trva vymena takeho aj maleho bazenika? 😠 ale voda sa tam vymiena cez filtre, ale tiez by som bola kludnejsia v nejako bazeniku vyhradenom len na tento ucel.

tutifruti
30. sep 2010

@meruska no Šimon to má ešte každý den inak.... vôbec to nie je nejaké pravidelné a pravdu povediac, ja to nejak nesledujem.... Ked plače, tak mu ponúknem prsník a bud chce,alebo nie.... Sú noci ked sa budí stále.... túto noc, mi spal do piatej rána v kuse......
Viem, že babám sa predlžíli intervali na papanie, ked som začala s tuhou stravou....

meruska
30. sep 2010

@tutifruti podla mojho by sa ozaj dali nastavit hodinky...kazdy den je skoro uplne rovnaky
vstavame 7:30 max 8....a kedze papa kazde 2 hodiny...skoro vzdy teda papa rovnako

bambola
30. sep 2010

@meruska meru ja si to cez den nepozeram, proste ked chce tak jej dam ale povedzme odhadom cca kazde 3 hodiny. v noci mi vydrzi spat 6 hodin vkuse, cize prva papka o 4 rano a potom dalsich 6 hodin s dvoma krmeniami. aj ked teraz je nejaka mrzuta posledne dva dni tak trosku mala naruseny rytmus ale tych prvych sest hodin nastastie ostava 🙂 😵

merikac
30. sep 2010

@boddez
@maxara..(citaje radsej pomaly a skuste sa nad tym zamysliet,skor, nez zacnete reagovat),,,,,,,,,,,,,, ako som vas citala,,zjavne si boddez nepochopil maxi,, ona nechce byt zaujimava,nenavaza sa do nikoho a hold, treba byt menej vztahovacny a citat aj medzi riadkami.
Nakolko sa tu pozname uz nejaky ten tyzdnen, tak vieme o sebe, ze sa tu neodsudzujeme, snazime sa pomoct a ked sa nam nieco nepaci,tak vyjadrime svoj nazor a vlastne tu ideme s kozou na trh, lebo sme na verejnom fore a ma pravo si sem kazdy pridat svoj nazor a hold-svoj nazor -neznamena urazat niekoho,,lebo este som si nevsimla, ze by tu v julovkach, niekto pisal so snahou niekoho striet, zosmiesnit,,alebo znevazit,,, ,presne tak isto ako ty si sem napisal svoj pribeh, musel si cakat nan reakcie, ci uz pekne, ci uz nemile-(je pravda, ze s tymi clovek malokedy rata)

Ale k veci -keby podobny pribeh ako je ten tvoj- napisala mamina-baba,,tiez by jej ostatne baby napisali par povzbudivych slov, trosku si ponadvali na jej ex, schvalili jej rozhodnutie sa osamostatnit od muza tirana, alkoholika,alebo despotu,,,ale istotne by jej nepochlebovali a nehykali nad nou aka je uzasna a tym vynimocna ,ze sa rozhodla starat sa vlastne dieta sama ,,proste by to brali ako samozrejmost a popriali by jej aby vsetko s dietatkom zvladla,,,,a to sa tyka aj medii, ze tiez keby sa tocila reportaz kde by sa mihla matka starajuca sa sama o dieta, istotne by to nebrali ako senzaciu, tak ako teba, iste by ju v mysli polutovali,,ale keby v nej nevideli doslova nejaky socialny pripad,,tak by sa nenukali s pomocou a charitou a moznostou robenia dalsej reportaze o niekom vynimocnom,ktory robi zazraky
(ja viem, ze ty to neberies, ze si vynimocny a robis vsetko z lasky a chapeme to tu asi tak vsetky),,,myslim, ze maxara,len chcela poukazat na to, ze ,ze aj v tomto plati,,ze nie je na kazdeho rovnaky meter,,od matky ktoru opusti partner sa automaticky ocakava ze zostane s dietatom,,kiezto ked je to naopak,,ak matka opusti partnera a zostane sa starat a vlastne dieta ocino -pokladaju to za nieco VYNIMOCNE a to by tak nemalo byt,,,a toto je cely zadrhel celeho vasho nedorozumenia,ze maxi to bez okolkov napisala, proste ju stvala ta nespravodlivost ako ludia hladaju senzacie, tam kde nie su .....Kazda z nas si mysli presne to co ty, ze prezivame najvacsiu lasku svojho zivota od maleho bezbranneho klbka a maxi pri citani tvojich riadkov si iste povedala,,tak fakt statocny to otec,len chcela okrem ineho poukzat,,ze preco my ludia sa pozastavujeme nad niecim co je pri jednom priam ocakavajuce a normalne a pri druhom senzacia a neobula sa do tvojej osoby ako takej,len jej slo o princip,ale uz sa asi opakujem,,,,,,,,,,CHAPES??????????????????..........a uz to tu napisala aj monline,,,proste pre nas si ako my ostatne a nie niecim vynimocny,,,,,,,,,proste mamaotec, ktory sa chce podelit o starosti, radosti a zajst si sem obcas aj po radu 😵 ..A UZ SOM TICHO

tutifruti
30. sep 2010

@meruska tak más výhodu v tom, že si môžeš naplánovat den.....

dugyna
30. sep 2010

@maxara maxara dakujeme🙂

lulu1983
30. sep 2010

@merikac dakujem 🙂

merikac
30. sep 2010

@adapa ze vahas..................vlastne nevahas,,,,, 😀 😀 ..istotne§§§§§§§§§§§!!!!!!!!!!!!

meruska
30. sep 2010

@tutifruti to je pravda, vzdy viem kedy sa vratit z vonku domov, kedy nechat varenie, kolko casu mam este pre seba... on tak funguje totizto aj ked spi, ako udrie druha hodina zrazu otvori oci a hlada papu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre