Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

erytrea
1. okt 2010

ahojte kocky

my sme mali vcera ockovanie tak dnes teplotkujeme ☹ maly je chuda taky mojkacik od rana do vecera som ho dnes nosila, stale plakal ked som ho polozila ☹ ale uz konecne zabuval, ockovali nas prevenarom a dala som aj rotarix, snad uz zajtra bude lepsie.

My mame manducu a v tej sa maly velmi rad nosi ale teraz ked ma bolave nozicky som ho tam nechcela davat, no tiez je tam max dve hodky potom uz sa mrvi a chce papat, inak dnes som uplne vycucana, maly papal skoro kazdu hodinu 😝 😝 😝 😝

tinaki1275
1. okt 2010

@mirka285 no ja si na to tiez neviem zvyknut, zhorsuje mi to astmu ..a chyba mi klasicka snehova zima 😢

mirka285
1. okt 2010

@tinaki1275 to ti verim,ja zimu zboznujem...a kopec snehu....musis prist na Slovensko v zime🙂

tinaki1275
1. okt 2010

@mirka285 kazdu zimu chodime tak dufam ze aj tento rok to vyjde..akurat to bude horsie s financiami ..☹ no pokusime sa..a trochu mam strach ako bude reagovat mala na zmenu klimy ..☹ v januari ,ked zvykneme chodit na svk bude mat len 6 mesiacov..

meruska
1. okt 2010

@alllexa
my chodime von asi takto:
ak sa ideme len prejst tak dupacky, body s kratkym rukavom a kosielka a na to davam tento flisovy overal ..ciapocku uz mame hrubsiu 😉

a ak sa ide na navstevu a maly ide za fesaka tak ma pancusky a rifle, body s kratkym rukavom a na to bud kosielka alebo neake tricko s dlhym rukavom a tato prechodna vetrovka 😉

meruska
1. okt 2010

samozrejme na to ide deka 😉

tinaki1275
1. okt 2010

@meruska boze ten je sladky 😉

meruska
1. okt 2010

@tinaki1275 sladky? skusim odhryznut a poviem ti 😀

bambola
1. okt 2010

ja tiez davam von len body s kratkym rukavom na to s dlhym, dupky a nejaku mikcu a prikryjem ju obycajnou dekou. ciapku tiez nemame nejaku extra hrubu. podla mna este nie je taka zima a fusak este ani nemam kupeny , len tento tyzden idem 😅

my mame manducu a dnes som behala s mamou po avione a spala mi v nej nieco cez tri hodky . ona ked tam zalomi tak vydrzi dlho 🙂 rekord mame asi vyse 5hodin 😕

monline
1. okt 2010

kde ste všetky?

strasska
1. okt 2010

Inak to obliekanie vazne zalezi od lokality...my sme boli v stredu v meste, Julka mala body s dlhym rukavom, dupacky, ciapku a flisovy overal. Bola prikryta dekou a som si riadne nadavala, ze ako som ju velmi obliekla. A vystupili sme u nas, 30km od Kosic a tu taka kosa, ze som bola rada, ze som ju v tych Kosiciach neprezliekla.

strasska
1. okt 2010

@monline ja som tu...staci? 😉

miki060707
1. okt 2010

ahojte, tak ja som ešte pančuchy nedávala, tiež dupky, body, alebo košielka a mikina a deka.....či zavinovačka a nato deka, podla počasia vyberám dupky, bud normálne, alebo teplejšie...

strasska
1. okt 2010

A este minule som chcela, ze ja cestujem s detmi casto a vela, samozrejme autickom, potom busom SAD-kou, elektrickou, busom MHD, aj trolejbusom a uz aj cestu vlacikom mame za sebou 😉
Takze uz mi chyba iba lietadlo, lod a metro, ci? 🙂

robika
1. okt 2010

Ahojte,
@katty17 ja tiez nie som vydata a nakoniec sa krst podarilo vybavit, asi preto ze je to na dedine a vsetko zalezi aj na fararovi, dufam ze sa Ti to podari vybavit 🙂
@merikac nas mava obcas sopliky, doma mame odsavacku (tu do ust), ale mne ta odsavacka nevie nic odsat a pritom maly ma v nosteku sopliky, ale po noci ich mam uz suche a preto nejdu odsavackou vysat, musela som mu vyberat s vatickou, lenze to sa da iba ked spinka
ja obliekam body s kratkym rukavom, na to tricko, teplaciky ale uz trosku teplejsie, svetrik a prikryjem dekou, akurat dnes bolo dost chladno a mal take studene rucicky ako 2 cencule

robika
1. okt 2010

@strasska ja by som sa bala este s malym cestovat niekam autobusom, lebo urcite by celu cestu vyvadzal, ako ho poznam, zrovna ked treba tak je ako "z divokych vajec"

strasska
1. okt 2010

@robika pri Miskovi som cestovala 1x busom asi az na 10mesiacov, lebo bol dost uplakany a v kociku pospal iba 30 min., ale Julka je drichmoska, ona mi v kociku spava aj 3 hodky 😉

monline
1. okt 2010

@strasska jasnačka, že stačí, však teba mám rada 🙂

monline
1. okt 2010

@strasska odvážna, koľko cestuješ..aj ti niekto pomáha s kočíkom pri nastupovaní a vystupovaní? Ja by som aj chcela s malým ísť busom do BA kým je ako tak počasie..len sa bojím, že mi šofér pri ceste späť povie, že je tak plný, že ma s kočíkom nevezme..lebo aj to sa môže v našom buse stať..takže- my sme doteraz šli len autom

tinaki1275
1. okt 2010

@monline mne zase hapruje internet...,a to kazdy vecer v tu istu hodinu..to je na nervy.. 😠

ericica
1. okt 2010

ahojte babulky.....konecne mam frei tak si vas idem kuk... 😉 😉 😉

monline
1. okt 2010

@robika mne sa stalo, že som s našimi šla do senca, malý v autosedačke, bez podvozku sme šli..vyložili ma pri banke a oni šli o kus ďalej čosi nakúpiť, malého som potom na pešej zóne dala v tej sedačke na lavičku a "kecali" sme spolu..o chvíľu ale ostal mrzutý a taaaaaaký rev spustil, že som ho zo sedačky vybrala..ale malý si zmyslel, že to nestačí..tak som ho kolísala, čičíkala, nosila na rukách a on vreskot!! až som sa zľakla, že sa ľudia začnú moc obzerať, či mám vlastne vlastné dieťa, ak ho neviem utíšiť..tak som ho šupla späť do sedačky, reval, a rozhodla sa ísť s ním ďalej za našimi, bližšie k autu..utíšil sa tým pohybom, ale ja som ruku cítila ešte aj na druhý deň

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 teba som sa chcela už dávnejšie spýtať..ako vnímajú gréci to, že im slovensko neposkytlo peniaze?

monline
1. okt 2010

@ericica vitaj, teba tu často nevidno 🙂

ericica
1. okt 2010

@monline chodim sem kazdy vecer ale neprispievam vzdy....som leniva jak vos..... 😀 😀 😀 si vas stale len citam 😵

tinaki1275
1. okt 2010

@monline uu..vsetci znami mi to vycitaju... 😕 ze vraj oni boli prvi ktori suhlasili s nasim vstupom do EU..

monline
1. okt 2010

@ericica aj ja častejšie čítam ako píšem..ale zas- niekedy prídem a je tu niekoľko strán popísaných a mám málo času, tak len koniec prečítam a čosi napíšem..nie vždy je čas vrátiť sa dozadu k tomu napísanému

strasska
1. okt 2010

@monline zial je to nevyhnutnost, lebo mame iba sluzobne auticko, a kedze chodim s Julkou cvicit raz tyzdenne do nemocky, tak ma nemoze MM stale vozit. 😖
Cize z nudze cnost. A ja si stale pomoc zabezpecim, vacsinou niekoho poprosim, elektricky, aj MHD zvladam sama...
minule som dokonca sliedila po ulici v Ke, koho by som schmatla a Julka ma zatial cakala spiaca v kociku zaparkovanom nad dlhokanskym schodiskom 😉

ericica
1. okt 2010

@monline inac hocikedy ti torticku upeciem 🙂 🙂 🙂 len sa ozvi....senec neni az tak daleko 😀
@merikac som si precitala tvoj prispevok a dnes som robila taku torticku co by bolo dobra aj pre denisa....futbalovu tortu zo zlatou fajkou nike 😉 ,
@kafoditka co si sa prezrala langosov??? 😝
@maxara zelam ti aby sa vam ta oslava zajtra vydarila....

mirka285
1. okt 2010

@tinaki1275 ze im odkazujem nech sa uskromnia,Slovaci sami ziju v chudobe,im mozes povedat ze matersku nam dali na 190 eur 😔 si mozno zacnu viac vazit turistov,lebo podla mn su Greci neskutocne lenivi...samozrejme nie vsetci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre