Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
5. okt 2010

Ahoj babulky,

prezili sme prvu velku 4 dnovu navstevu mimo domu - boli sme krstit v Kezmarku, cestu tam sme prezili so sebazaprenim, prve 3 dni u svokrovcov boli fajn, krst bol tiez v pohode, akurat oslavu uz nezvladal vobec, svokra vravela, ze sa mu asi z oci stalo, taky bol nervny a cesta spat bola uplne fajn. 🙂 Vcera som urobila najazd v drogerii na cumle, kupila som z kazdeho druhu jeden, vyvarila a dnes idem skusat. Tie, ktorych deticky pouzivaju cumliky, ktory vam sadol? prikladam par foto

maxara
5. okt 2010

Dobre ranko, ja neveriiiim.. ja to tu zacinam? Teda ak ma niekto nepodbehne, kym sa vykecam sem do prispevku 😀
Dnes som bola mm odviezt na stanicu a cestou spat som si to rezla do jednosmerky. Zriedujem pokutu.. cim viac priestupkov urobim, tym lacnejsie ma vyjde jeden 😀

@tinaki1275 vies ako zabijes svokru uterakom? Zabalis donho zehlicku 😀 😀 😀 aj na mna mysli pri zavete 😀

@monline aj na to som myslela, by som kociar nezobrala, nalozila by som teba, vylozila ta na stredisku, ty by si mi zobrala ciselko a ja by som zatial zbehla domov po kocik. A potom zo strediska by mohla po tvoj kocik dobehnut Lela a ja by som zobrala teba s vajcom a Dankom. Hm? Aka som?

@lela1809 veru Ninuska mi absolutne nepomohla pri zlavovani z pokuty 😀 budem ju to musiet naucit

@noemarta 😉 a ty nedobehnes do PK na pizzu?

maxara
5. okt 2010

@lulu1983 heeeej tak predsalen si ma predbehla 😀

lulu1983
5. okt 2010

@maxara : ahoj maxi, to mi je luto ... sa nabuduce polepsim 😉 🙂 🙂

lela1809
5. okt 2010

bre ranko
@tinaki1275 @merikac no asi som spanikarila :( vydrzim a budem prikladat kazdu chvilku...teda dufam ze vydrzim :( ked som sama doma hned panikarim 😨

tak sme boli celu noc hore...stale mrncala tak som skusala davat papat ...par krat cucla a potom sa odtiahla tak sme sa nosili...som taka nevyspata... a najlepsie ze od 3,45 sme boli hore do 5,15 to sme jedli a potom som ju na fitlopte uspala...tak s potesenim som ju dala do postielky a za minutku uz mrncala tak opat na ruky... jaj krasna noc 😖
a teraz pol hodku taha...tak dufam ze sa stihnem naranajkovat 🙂

maxara
5. okt 2010

@lulu1983 no ved za to 😀

@lela1809 ☹ to je strasne.. dufam, ze si mas kedy este schrupnut. nasa Ninka tiez ma svoje dni teraz.. ale prejavuje sa to viac menej cez den, co vresti jak pavian, ked si zmysli.. nic nepomaha, ani na ruky a potom zrazu nic.. a inak je to odvtedy, co viacej kojim, cize ma asi nejake vetriska..

lela1809
5. okt 2010

@maxara no je to dobry napad ze by som zobrala kocar 😉 len neviem kam by som ho naskladala kedze mam malu yarisku 😒 a mam miesto len na prednom sedadle.... 😖 juuj 😢 dalo by sa to tak ze by ste mi postrazili Laurinku v kocari...asi jedine...

lela1809
5. okt 2010

@maxara jaj no to prespatie asi ani nie...ale uz sana dnes tesiiim 🙂 iba budem mat trochu monokle pod ocami 😀

maxara
5. okt 2010

@lela1809 ja by som dala do kufra moj cely kociar a mozno aj mon vanicku a ty len podvozok. No ved uvidime, ako mon dopadla u svagrinky. Mozno pridu obe. Tesim sa na tvoje monokle, aj ja mam, lebo odkedy mam antibiotika, neviem sa dospat

lulu1983
5. okt 2010

@maxara @lela1809: jeeeej bude dalsia konikovska julovska stretavka? tesim, tesim na foto, fotit veeela a vsetko prosim 🙂

lutsine
5. okt 2010

moj maly mi spapa celu ruku...tak cmula moje prsty a hryzie...co to 😲

lulu1983
5. okt 2010

@lutsine netusim, risko robi posledne dva dni to iste a este ma ocmulava, take mam vsade cucfleky 🙂 ale cicku nechce.. hmmm

lutsine
5. okt 2010

@lulu1983 ani nas nechce cicku, ani cajik, ani cumel....

mojalili
5. okt 2010

@lela1809 Taketo noci zazivam i ja. Niekedy super spi, inokedy je presne takyto... 😒
Neviem co sa stalo, ako krasne spinkaval, teraz mrcha je o 24.hodine hore a chce papat, o 2.00 opet, no potom ma nema slak trafit???
Dobre ranko, ako vam zavidim stretko...

JA som taka nasrata, ti debili v kotolni o 24.hod vypnu kurenie a o 5.15 zapnu, v noci je zima ako v psiarni 😠 😠 😠 ......musela som dat LILI na doliecenie k mojim rodicom na rodinny dom, ved to sa neda spat v takej zime, mala chudatko uplne studene periny a ona sa stale odkopava ☹ 😠 😠 Moze zapal pluc schytat opet...
Maly nadranom tiez sa odkopava, no vysvetlite to zobakovi,ze je zima 😒

maxara
5. okt 2010

Babyyyy k tym nasim chlapom som nasla toto:

chlapský,ale výborný recept na tresku
Recept na tresku:
Potřebujeme:
-tresku,
-olivový olej,
-papriku,
-česnek,
-cibuli,
-sůl,
-pivo
- a ženu.
Způsob přípravy:
Postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře. ...
Otevřeme si pivo a za hodinu je jídlo hotové.....
Je to chuťovka a nedá skoro žádnou práci.

maxara
5. okt 2010

@mojalili a neskusila si ten spaci vak? ja ho mam pre Ninku taky hrubsi, ale videla som, ze predavaju aj pre velke deti, aj som bola prekvapena..

lulu1983
5. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀

maxara
5. okt 2010

@lulu1983 bude len mala.. ja a mon ideme na klbiky k tomu istemu dr a potom vybehnem spolu a s lelou na pizzu a prida sa k nam zrzulka 😀

lulu1983
5. okt 2010

boooze, to pocasie ma zabija.. taky vetrisko, to nebudeme ani moct ist von 😒 😠

maxara
5. okt 2010

@lulu1983 velmi vystizne vsak?

lulu1983
5. okt 2010

@maxara hlavne posledna veta... ta ma zabila 😀

mojalili
5. okt 2010

@maxara mam doma,ale strasne sa jeduje, ked je v nom, proste mu to zavadzia na nohach... ☹ Mozno by som mala as uz vacsi, mam 74ku, a ten je nam maly uz asi 😒
@lulu1983 JA tak nadavam, tesila som sa po 2 tydznovom zavreti doma, ze budem tento tyzden chodit s Dankom von a prd prd cliling, ved toto sa neda ist von... ☹ ☹ ☹ uz zmagorievam zavreta doma.... 😒

lela1809
5. okt 2010

@mojalili jaj presne...aj nassa mala spavala prvy spanok aj 8hodin co som bola v soku... a potom pekne 4hodky...a teraz ani za ten svet.... neviem co sa deje tym nasim krpcom....

@maxara no ved vyskusame... lebo ja mam podvozok v kufri a uz tam nevocpem nic...vanicku na zadnom sedadle a taktiez malu s vajickom...ale ked sa zmesti na predne sedadlo ták jednoznacne berem 😀

no ja v dobrej viere ze idem dat kocik do auta...nech potom skocime len my s Laurinkou a vydem pred dom a skoro ma slak trafil 😠 tak nam teraz robia kanalizaciu a ujovia tam hadzu zeminu do tatrovky a moje mini auticko je taaaaaaaak od blata 😨 😖 😠 😒 ja pojdem na stretko s monoklami a s fakt zasvinenym autom 😠 tak to bude parada...

lulu1983
5. okt 2010

@mojalili to verim... hlavne ak aj lili bola chora 😒 dofrasa aj s pocasim

maxara
5. okt 2010

@lela1809 😀 😀 😀 supeeeer, este ze bude prsat cely tyzden

maxara
5. okt 2010

@mojalili tak skus vacsi, Ninka vobec neprotestuje.. a myslela som aj pre Lili, ona by sa vedela z neho aj vyzipsovat, keby chcela ist cikat

lela1809
5. okt 2010

@mojalili my sme tiez vo vaku...aj ked najprv boli protesty...sa v nom metala o 106 😀 ale teraz aspon nema studene ruky ako zaba... aj ked mne sa nezda ze by bola zima... ale ona sa vzdy odkope a potom je ako lad... vyskusaj ten vak je to fakt super 😉

monline
5. okt 2010

@maxara maxi, prosím pošli mi sms, nech mám tvoje číslo, moje máš v ip

petrap001
5. okt 2010

ahojte zienky 🙂 ja len citam a citam ale pisat sa mi nechce,leniva som 😅
ja maleho tiez davam na noc do vaku,lebo mne sa tiez vkuse odkopaval a ruky ladove.a izbu mam na severnej strane,cize studensia.este stastie,ze si topit mozme kolko chceme,lebo v panelaku asi nic moc,co? ale ja aj tak cez neho este prehodim deku a ked spi pri mne aj perinu moju ale aj tak sa vzdy skope 😖 zasa som nevyspata,ja uz neviem co mam robit.stale sa budi a vkuse sa mrvi a vsetko mozne len nespi.a lahnut si nemozem,lebo doobedu mi spi stale len po kus.a uz sme od 6tej hore,lebo brat mi isel spat do kanady,tak som sa musela postavit z postele,hoci som sa zufalo snazila aby som si este trosku pospala,ale nieee 😀
vcera sme sa boli prejst,lebo fajne teplucko bolo..treba si este uzivat tych par poslednych dni na slovensku kde este ako tak vykukne slnko,lebo potom uz len daaazdik irsky 😠
Moj Palo mi zahlasil,ze ked pojdeme spat,ci by som nechcela aby sme ostali jednu noc v Prahe 😵 tak som sa potesila.ze sa mozme ist vecer prejst a ist sa niekde najest a taaak 😲 hmmm neviem ci sa niekde nebuchol do hlavy 😀 😀 😀
Inac viete ze tento tyzden je medzinarodny tyzden kojenia? ani som nevedela,ze nieco take je 😀
Alex prave studuje deku s ktorou je prikryty,ako si ju pekne drzi v ruckach a sleduje co to je 😀
Baby a vy budeme mat zasa stretko??? hmmm ako je vam super,ze ste tam tak vsetky pokope a ze sa tak stretavate...aj fotecky mate pekne,kocky ste vsetky 😉

bambola
5. okt 2010

@maxara
@lela1809 mne tie spacie vaky pridu take obmedzujuce, resp. ja si predstavim ako som v tom a hned ma strasie panika 😠 ja by som mala z toho peknu fobiu 😕

@lulu1983 lulu ja som skusila ortodonticky, tvarovany a obycajny gulaty cumel a nic 🙄 niezeby som tak tuzila potom aby cumlala ale zuzle setko okolo a zaspava mi na prse 😠 bohuzial nieje cumlikova, vraj ani ja som nebola. ale uz nasla palce takze uz sa "tesim" lebo tuto "chorobu" som mala aj ja 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre