Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. okt 2010

z toho pocasia ma drbne,pojdem sa poobede s malou aspon do Tesca poflakat vsak to sa neda byt zase doma cely den....nam kazali prist k ortopedovi az po pol roku...

agika1982
5. okt 2010

@merikac no to sme aj my boli...v troch tyzdnoch prvy raz a po mesiaci..... no vyse mesiaci....teraz bude mat tri mesiace...a na kontrole nemala vobec jadierka...dufam ze o dva tyzdne budu
@mirka285 ona vygrcka cistie mliecko, nic ine

mirka285
5. okt 2010

@merikac a kam das malu?

cigaretka5
5. okt 2010

@mirka285 Mala tiež chcrchlala tak jej na to dolkina dala fenistil kvapky a pohoda

mirka285
5. okt 2010

@agika1982 tak moja aj sliny take...

mirka285
5. okt 2010

@cigaretka5 hej?idem do poradne o tyzden tak poviem tiez nech jej nieco da...lebo je jak stary tuberak...

petrap001
5. okt 2010

@merikac ved jasne,chapem 🙂 ja tiez budem musiet,lebo po pol roku uz len pridavky a to je vsetko 😖 ale co,v amerike materska 6 tyzdnov,tak budme radi ze mame aspon to 😀

agika1982
5. okt 2010

@mirka285 ked si balila malu nasiroko, tak nonstop alebo si davala aj pauzu???

mirka285
5. okt 2010

@agika1982 ja som vobec nebalila nasiroko...mne povedal doktor ze netreba....

agika1982
5. okt 2010

@mirka285 ja sa tak bojim, ze co nam povie doky o dva tyzdne......ked to nebude mat stale vyvinute tak ja uz neviem....posledne napisal jadierka nepritomne a vyjadril sa, ze nie je to zle, ale ani dobre

mirka285
5. okt 2010

@agika1982 len sa neboj a nestresuj dopredu,povedz si ze bude to dobre a hotovo 😉

agika1982
5. okt 2010

@mirka285 to si vravim stale....boze ked vidim malu, ako sa usmieva....vsetci sme z nej hotovy...na ten fenystyl sa spytam aj ja

bambola
5. okt 2010

my sme boli na kontrole ked mala mala mesiac a doktor povedal, ze balit nemusime a na dalsiu kontrolu az obvykle ked bude mat mala 8 mesiacov

merikac
5. okt 2010

@mirka285 s maminou- je uz na dochodku,,mamina sa cely zivot starala o deti v jaslickach,,tak hadam to zvladne 😀

mirka285
5. okt 2010

@merikac tak to je potom v poho...moja mamina ide do dochodku aj s mojim otcom za tri roky....tiez celkom dobre,jabo ja tri roky budem urcite doma,aspon dufam ze nebudem nutena ist pracovat...

merikac
5. okt 2010

@mirka285 schvalujem,,,ked netreba,tak je to najlepsie byt doma vychutnavat si kazdy pokrok,,,,,, ☹ 😉

mirka285
5. okt 2010

moja Linda je strasne zlata teraz,ona sa toci v celej postielke,vydava cudne zvuky a rano sa bozkavala s plysovou opickou..a uz jej vela nechyba aby sa zacala pretacat cz brucha na chrbat...a stale si vyzaduje pozornost...

bambola
5. okt 2010

@merikac
@mirka285 sa mate moja mama pojde do dochodku az o 15 rokov pokial nezvysia odchod do dochodku 😒 , oco aj svokra pojdu "uz" za sedem ale ocovi by som malu nenechala a mm by ju tiez nenechal svojej mame. takze kym mama bude v dochodku uz nebude koho strazit 😀

denisse
5. okt 2010

@lela1809
my mame take noci uz asi 10 dni po sebe ... som totalne nevyspata, busi mi v hlave a mala nespi poriadne ani cez den ... straaaasne cakam na nejaku lepsiu noc, nutne si potrebujem oddychnut, aby som mala sily na dalsie taketo noci ... 😝

merikac
5. okt 2010

@bambola jakto ze nebude koho,,ved hadam popracujete este na surodencovi 😉

bambola
5. okt 2010

@merikac no to hej ale taku velku medzeru nechystam aj ked teda asi ani ty si taku povodne nechystala 😉

merikac
5. okt 2010

@bambola presne,,,nie vzdy sa veci deju podla toho ako si ich naplanujeme a niekedy sa deju veci aj ked ich neplanujeme 😀 ................jakaaa veta 😀

bambola
5. okt 2010

@merikac som chcela napisat, ze si zafilozofovala takto zrana ale uz je skoro poobede 😀 😀

merikac
5. okt 2010

uz poobedie a ja som este nic uzitocne neurobila-ak neratam sprchu co som si dala a caste kojenie 😠

merikac
5. okt 2010

😀 +ssa smejem.Emma objavila klavesnicu

mirka285
5. okt 2010

@merikac ti ide dnes 🙂 vieto co,ja si myslim,ze ked stihame si tu este co to popisat tak mame dobre deticky 😉 no idem do toho Tesca nech to nazakriknem lebo ten moj krpec maly tolko sucha nozickami v tom lehatku ze aj ponozky si zoderie...

merikac
5. okt 2010

🙂)))))) PRIJEMNU PRECHADZKU PO TESCU PRAJEME 😵

noemarta
5. okt 2010

caute baby,
@mirka285 miri Nela mala takyto sopel pred tyzdnom, davala som kvapky do nosa libenar a lekarka povedala, ze keby to neprechadzalo, ze mozem davat na vatovu palicku nasivin kvapky a potret jej nostek. a keby to preslo do kasla tak davat sinupret. ale nam to nastastie preslo, trosku este chrapcime, ale je to uz dobreee. A odsavala som jej soplik.
booze, to je pocasie, mala teraz zaspala, nam poobede pridu kamarati kuknut malu, tak som piekla, idem este nachystat nejake tie jednohubky a a a a mala by som zehlit, ale chce sa miii??? 😝

noemarta
5. okt 2010

a inac aj my slinime, to je sila, ze tie nase deti robia vsetky tieto veci/aktivity v rovnaky cas, asi preto ze su julovky, hi hi 🙂

kafoditka
5. okt 2010

Caute babule, ja som bola doobeda v meste u kadernicky a trochu som sa poflakala po starom meste..Jaaj, som si tu miniprechadzku uzila, ja sa strasne rada producirujem po starom meste a teraz tam neboli skoro ziadni ludia, takze o to lepsie 😉 Skocila som aj na Obchodnu, ale samozrejme rifle som si zasa nekupila.. ☹ 😒 Tak som sa potesila, oni totiz teraz vsetky rifle predavaju hore na gumicku, cize by som zamaskovala sadielko, ALE ako obvykle - dole total uzke.. Tak nic, ja asi naozaj vybehnem do Pandorfu a tam v Crosse kupim urcite 😉
Moj drahy zakonity dnes vyvara gule plnene udenym s kapustou, mnam 🙂 ja idem zatial upratat a uspat maleho, uz hodinu lezi v postielke a nie a nie spat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre