Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
7. okt 2010

@merikac ja som šla do školy ked šla nika do prvej na zš, takže vlastne sú to len 4 roky, čo som skončila..učievala som sa po nociach, ale na jednu skúšku vždy max jednu noc, prípadne len 2x časť noci..a na štátnice som sa učila týždeň, ale ked som prebrala všetky otázky a šla si to opakovať, mala som pocit, že to prvýkrát v živote čítam, také okno som mala 😀 😀

tinaki1275
7. okt 2010

@monline zmen dr...ani neviem da sa to na svk?alebo muis cakat polroka?my tu chodime k sukromnikom a za vsetko platime,ja som bola u 3 roznych zatial mi nesadla ziadna..ja mam furt 1000 otazok ,a oni sa nejako ponahlaju a nepaci sa im ze nejako vela viem..🙂)

merikac
7. okt 2010

@tinaki1275 ja by som na zaciatku tehu zaspala aj celom opreta na spic ceruzky,,tak straaasne sa mi chcelo spat,,kedsom prisla z prace,,som lahlaa spala do rana,,no ku koncu tehu som sa v noci prebrala a nie a nie spat,,vzdy od 2 do nejakej 6 som bola hore,,ale to si pamatam aj pri denisovi som tak mulatovala 😀

monline
7. okt 2010

@merikac bol unavený práve, spal by..dosť dlho sme čakali v čakárni, pretože nás zavolali na dvanástu, dve deti pred nami, asi 5 po nás, ale aj obed si lekárka nechala doviezť na dvanástu..(pritom robí od 8-12 a od 12-13 má poradňu..to nevydrží do jednej nejesť???)..tak sa na tú bosorku z posledných síl usmial, odvážili sme 6480g a potom ho pichla prvýkrát, plač až do modra, tak som ho pritúlila a tíšila..a druhýkrát, chcela som, nech to má rýchlo za sebou..potom vonku vkočíku zaspal, ale doma sa smial a nebolo poznať, že by ho to nejak extra bolelo..ani teplota zatiaľ..uvidíme čo zajtra

tinaki1275
7. okt 2010

@merikac no presne len ja som prve 4 mesiace mala aj teploty -sice len 37,5-37,8 ale to ma uspavalo este viac..a potom opak ..zelezo som mala brutal nizke a aj cerv.krvne farbivo ...no to uz je za nami ..🙂))teraz ma uz taha na spanok ..ale tu je uz 1:44 ..

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 tá pôvodná doktorka mi vyhovovala..táto len zastupuje, musím zistiť kedy sa vráti z pn tá naša..ktovie koľko sa lieči z porážky?

tinaki1275
7. okt 2010

baby ja idem do hajan..aj mi blbne net..kazdu chvilu som bez signalu .. 😒 to je tak ked niekto kradne signal.. 😉 (myslim tym mna) ..dobru

merikac
7. okt 2010

@monline tak to znasal statocne,,akurat pocujem auto,,asi uz je doma aj mm

merikac
7. okt 2010

@tinaki1275 dobru nocku

merikac
7. okt 2010

@monline bolo by faj, keby aj bez teploty vydrzal,,,,,raz darmo, je to statocny chalanisko

monline
7. okt 2010

@merikac ja odkedy som sa naučila po nociach nespať skrz učenie, tak som potom envedela spať dlho..a vysedávala som pri pc, čítala e-booky alebo sa vykecávala s kamoškami a kamošmi..zvyčajne do druhej každý deň..ako tehotná som len asi mesiac bola spavá, inak tak isto...

monline
7. okt 2010

@merikac veru, dúfam, že noc bude dobrá..tak sa zvítaj s drahým, dobrú noc..

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 dobrú noc 🙂

merikac
7. okt 2010

aj tebe,,nech mate klusdnu a bezteplotovu noc,,,, 😉

monline
7. okt 2010

a som tu sama

monline
7. okt 2010

žeby som zobudila manželíka?

monline
7. okt 2010

nieeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

bambola
8. okt 2010

dobre rano vospolok 🙂

dnes sme sa zobudili nejako skoro 😕 ale vsak ona vyhladne a este zalomi 😀

len som chcela napisat ku kolarovi nieco este vcera ale nejako som nestihla. sa mi paci ako ste sa nechali "oblbnut" jeho prijemnym vyzorom, mozno nejakou tou charizmou a urcite vyrecnostou, zabudli ste, ze ten clovek je prachaty v podstate z nicoho cize talent na obchod a predanie sa sameho seba nepochybne ma 🙂 a velmi dobre to vyuziva aj v mediach (a asi aj s tymi zenami) v podstate suhlasim s @allexa v tom, ze to, ze to on robi verejne a iny tajne , a on sa tym netaji ho este neospravedlnuje, iba to podla mna vie tak podat aby to zle nevyznelo 😎 nepochybujem, ze sa o deti stara aj, ze ich ma rad, neviem ako sa to stalo ani ci si nieco s dotycnou slubovali alebo nie ale v podstate sa ako medialne znama osoba ani moc nemoze k nim obratit chrbtom nie? 🙄 ja ho nejako nesledujem ale pozerala som ten rozhovor s adelou a hne ma napadlo, ze rozpravat teda vie pekne 😀 aj tu staru znamu nechutnu vec "ved v prirode je to tak" vedel pekne podat 😀

lutsine
8. okt 2010

Dobre ranko, ako ste spinkali, my dobre, uz asi dva tyzdne spinkame od pol desiatej do siedmej rana 🙂 budime sa dvakrat na papanie, o pol tretej a o pol siestej. A uz sme aj vyrastili 🙂

kafoditka
8. okt 2010

Caute babule, ako sme nocovali? Ja som sa celkom dobre vyspala a to som sla spat az okolo polnoci a o tretej som krmila maleho 😉 Idem ja do mesta na to tetovanie obocia tak som zvedava, ako dopadnem. Moji chlapi dnes bačuju sami doma 🙂 Rozhodne sa z toho mesta ponahlat nebudem a povymetam nejake obchody 😀 😀

mirka285
8. okt 2010

dobre ranko...pekne sme si vcera poklebetili,ved niekedy dobre padne aj o inom rozpravat ako len kakanicky a opliky riesit 😀
@kafoditka tak nech ti to pekne urobia,daj potom vediet,vidis ja mam moju hubu ted usta tetovane na styri roky a uz to mam asi sedem vobec to nechce zmiznut...

oacka
8. okt 2010

čaute, kočky.teda ja som Adela show videla včera prvý krát, ale nič moc. ešte to ani nezačalo a už to končilo a jediné vtipné a trefné sa mi tam videlo to so srnkou pri krmelci,to bolo presné! ľudia nie sú zvieratá, majú ciity. v zahraničí také show vyzerajú trochu inak. mirka, to vážne sa každé druhé manželstvo rozvádza?????? iak všimli ste si v správach, že 99% vrahov, zlodejov, sviniarov sú chlapi???? a ich obeťami zväčša ženy?
@kafoditka obdivujem ťa, ja by som si do obočia pichať nedala,hoci kerku mám, to musí bolieť!!!!! 😲 😲 😲

mirka285
8. okt 2010

@bambola este k tomu co pises,no napr. taky Zigmund Palfy je tiez medialne znama osoba a k svojmu synovi sa nepriznava...to ma len tak napadlo teraz

merikac
8. okt 2010

dobre rano maminky a ich deticky,,,
este som vas dnes necitala,,ale hned mam otazku na vas,,,ocino nacuval auto do nejakeho zabradlia a to auto je cele prevalene,,,neviete ci si na to moze uplatnit zakonnu poistku????? dakujeeeeeeem

mirka285
8. okt 2010

@oacka ano rozvada,bolo to nedavno v Televiznych novinach,sila ze?

mirka285
8. okt 2010

@merikac myslim ze nemoze,lebo on je vinnik...na to by musel mat havarijnu,zo zakonej sa daju yplatit buracky ktore sposobil inemu nie sebe...

merikac
8. okt 2010

a keby tvrdil, ze mu niketo nabural trebars pred tescom,,ze sa vratil a bolo to tak 😕

merikac
8. okt 2010

@mirka285 a keby tvrdil, ze mu niketo nabural trebars pred tescom,,ze sa vratil a bolo to tak

mirka285
8. okt 2010

@merikac myslim ze musi nat vinika znameho...tym myslim nie kamosa ale proste sa niekto k tomu musi priznat...ked pride Gabo za chvilu poviem Ti presne,on sa v tomto vyzna...

merikac
8. okt 2010

@mirka285 jeeej, diiiky, akukam,,to co ty mas vo fotobloku aku spravicku?? to ta vytaca na FB? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre