Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
8. okt 2010

@lutsine kransy je,,,baby,,ako sa tie deti menia vsetkym- ako rastu,,,ozaj mame pekne deturence,,,mam taky pocit,ze doteraz sa mi najmenej zmenena zda oackina kika,,ta vyzera stale rovnako- co sa vyzoru tyka-jasne,,ze aj ona raste 😉 😵

mirka285
8. okt 2010

@merikac keby len na FB,uz aj tu na konovi im s tym drbe....

noemarta
8. okt 2010

dobre ranko babule,
hm... takze vcera vecer sa rozoberal Kollar a jeho burlivy zivot 🙂 🙂
Ja k tomu dodam iba tolko, ze mi pride trapne, ze ho v kazdej smotanke, a vo vsetkych bulvaroch vyzdvihuju ako nejakeho boha, ved je to obycajny prietrtnik, ktory za sebou nechava deti. Zas je to o tom, ze ma peniaze, ved kolko je na svete na slovensku takychto chlapov a nepise sa o nich. Neviem, ja ho proste vobeeeec nemusiiim. Eto vsjo. 😉

Ja som dostala vcera vecer taku brutal migrenu, ze som isla spat, no spat jak spat, vobec sa mi nedalo, dva paraleny v sebe, vobec nezabrali, a dnes sa citim ako zbity pes... ☹ 😔
Ale uz je lepsie, nejak tu unavu rozchodim cez den, este ze mala je dobrunka.
Este ze som si vcera upratala barak, tak dnes mam frei.

bambola
8. okt 2010

@merikac meri nech skusi povedat ze ho do toho plota smyklo, vtedy mu to uznaju

merikac
8. okt 2010

@bambola zeby naladie? 😀

alllexa
8. okt 2010

@tutifruti - dakujem! Este tak zbavit sa tych kil navyse🙂
Inak, teraz som si vsimla, ze mas tri deti - klobuk dolu! Ako to zvladas? Snad to aj ja stihnem do takej 36-tky🙂
A myslim si, ze je o dost vacsia pravdepodobnost, ze z Tvojich deti vyrastu slusni ludia ako z Kollarovych🙂

@monline - juj, nestras, dufam, ze moj Misko bude raz zodpovedny chlap🙂 Ale v podstate v celej rodine mame fajn chlapov, ci uz moj otec, brat, dedko, alebo mm a jeho otec, tak snad aj ten moj bude... Vela je vychove, ale je pravda, ze niekedy ani to nestaci - jedna znama ma 2 synov a su uplne odlisni - jeden suknickar, druhy tichy skromny chalan.

@merikac @tinaki1275 @monline - teda, vy ste ale nocne sovicky!🙂 Vcera ste to teda dlho tahali... A monline ostala nakoniec sama🙂

@kafoditka - ja som mala desnu noc, maly nechcel spat, zalomil az o pol noci a potom sa este budil tri razy na kojenie...uff. Ja idem tiez dnes von, aj s mamou a svagrinou, tesim sa.

@bambola - no, ja som cakala, ze bude este vyrecnejsi🙂 Ale tiez som pocula, ze vie zeny dost dobre oblbnut tym, ze ma prijemne vystupovanie a galantne chovanie, ze vie byt velmi pozorny... No ale teraz mu uz kvoli tej jeho povesti asi ani to nepomoze. Podobne ako Honzikovi🙂 I ked vzdy sa najdu zeny, ktore im na tie reci nakoniec skocia...

@lutsine - mas pekneho chlapceka!

@merikac - zakonnu asi nie, lebo to bola jeho vina. Len keby mal havarijnu...

bambola
8. okt 2010

@merikac nech skusi, ze to bolo skoro rano 😀 prizemne mraziky a tak 😀 nam uznali aj ked nebol sneh ale je pravda, ze to bolo viac v zime

adelaine
8. okt 2010

Dobre predpoludnie prajem,
kym maleho vychystam von, neda mi nenapisat svoj nazor na temu Kollar...
je pravdou, ze robi deti kade chodi, ale tie zenske co s nim boli to
zrejme tak chceli...ked nevie gumky pouzivat on, musi sa chranit aj ona nie?
nestaci s prepacenim len roztiahnut nohy a dufat, ze sa nic nestane...
lenze ono je to o tom, zrejme tie deti chceli, tie zenske sa nemaju zle, ani tie deti sa nikdy zle
mat nebudu, aj ked budu vyrastat bez otca...take "vyzivne' ako im poskytne Kollar nema
zrejme nijake ine dieta...
a k jeho dobrosrdecnosti, je to sice pekne gesto, ze pomohol ludom, vela bohatych ludi
na Slovensku sa nad takymi vecami ako pomoct, alebo venovat nieco charite ani nepozastavi,
na druhu stranu to urobil cez media, nech o nom vsetci vedia....ze pomohol..

bambola
8. okt 2010

@adelaine tu sa ho musim zastat, myslim, ze tym babam pomohol sukromne a nie cez media len oni sa to nejako spatne dozvedeli. dokonca si matne spominam na tu holku z bulharska, ze v spravach najprv vraveli len o "solidnom podnikatelovi" alebo tak nejak az potom vyslo najavo, ze to bol on.

ale je podla mna kopa takych co pomahaju ale nie su natoolko znami aby sa o nicch pisalo 😉

alllexa
8. okt 2010

@adelaine - ja si tiez myslim, ze tie baby otehotniet chceli... Ale podla mna naivne dufali, ze s nimi Kollar ostane. Pochybujem, ze by vsetky sli do toho, keby vedeli, ze s timi detmi ostanu same. Podla mna mozu byt neviem ako zabezpecene, ale je to onicom zivot - ostat sama s dietatom. Citala som rozhovor so Stofanikovou, a normalne sa mi ta baba zdala byt inteligentna. Ze to dieta planovali, ze netusila, ze to takto dopadne. A jemu sa tiez cudujem, ze skoncil pri nejakej playmate, podla mna mal na viac...

mirka285
8. okt 2010

s tymto s bambolou musim suhlasit,vobec to nechcel medializovat ked tym babam pomohol a tiez si myslim ze je kopec ludi co pomahaju a nevie sa o nich.....merikac tak je to tak ako som ti pisala,jedine zeby to skusil jak pise bambola....

mirka285
8. okt 2010

@alllexa no Stofanikova raz vyhlasila o Hrbatom ze je strasne lakomy..tak sa asi nechala nabuchat od Kollara,o nom je zname ze lakomy teda neni 😀 chudak Boris uz ma podla mna aj pupak na jazyku 😀

oacka
8. okt 2010

@alllexa podľa mňa im to stálo za to,aj keď vedeli,že ostanú samé... nie sú všetky také idealistky akom my... 🙂 veď sám Kollár to včera o Krištúfkovej povedal, že radšej bude smutná v mercedese ako veselá v autobuse... lebo chodiť busom je asi najväčšie utrpenie v dnešnom svete....... možno si povedali, že každý chlap podvádza a opustí ženskú,tak nech ju radšej opustí milionár ako chudák. inak má to svoju logiku vo svete, v ktorom žijú...

oacka
8. okt 2010

kúpili ste deťom nejaké čižmičkové capačky? dávate im na nohy topánočky,keď idete niekam? chcem kúpiť také čižmičky, mne sa to asi oplatí,lebo ona nechce byť v kočíku, mám ju často na rukách vonku

alllexa
8. okt 2010

@oacka - ja som malemu kupila, jedny take makke papucky a druhe take pevnejsie cizmicky, podla mna za celkom dobru cenu, tu je link:
http://www.detske-oblecenie.eu/detske-oblecenie...
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/zimni-capack...

@mirka285 - ano, to je pravda, ale neviem, ci to nebolo za takych okolnosti, ze tie peniaze na nieco vtedy dost surne potrebovala, a on sa k tomu nejako nemal, tak si musela vziat pozicku. To by nastvalo aj mna - keby som mala dlhorocny vztah a potrebovala by som surne peniaze, a moj priatel by mi nepozical, hoci by mal.

jeiny
8. okt 2010

ahojte,

chcem sa spytat ci niektoremu z vasich drobcov uz robili krvny obraz (tie co mamte blondave deticky s bledou kozou) ? ...dnes som bola s malou u lekarky a ze jej buduci tyzden spravi krvny obraz, ideme aj na to ockovanie buduci tyzden, tak uz sa ozaj neviem "dockat". Snad jej to nebude robit setko naraz, uvidime 😒

a krv beru takymto malym detickam z hlavy tusim, ze? ☹

Inak mala ma uz 6560 g, takze mam co nosit 🙂

mirka285
8. okt 2010

@oacka ja som tiez kupila take obycajne teple capacky v Tescu za euro ked bol vypredaj..ja vyuzivam capacky iba vtedy ked sme v nakupnom centre a mala sedi v autosedacke nakliknutej na kocik...do kocika davam dvoje ponozky....baby ja som s stretla s vela medialne znamymi ludmi a boli by ste velmi prekvapene z niektorych....ti ludia su obcas uplne ini ako su prezentovani v mediach...

mirka285
8. okt 2010

@alllexa ja by som si od svojho frajera peniaze nikdy nepytala pokial by sa sam neponukol...stofanikova je velmi prespekulovana,alebo skor inteligentna az moc 😀

denisse
8. okt 2010

@oacka
tak co satka? nosite sa?
my obcas hej, ale pokukujem uz po nejakom inom nosici, lebo sa mi zda, ze najcastejsie potrebujem nosit akutne a to nie je cas na viazanie satky ... sice jeden mam, ale je len na jedno plece, nie je ergonomicky a mna z neho boli chrbat ...

denisse
8. okt 2010

@mirka285
ja mam obcas pocit, ze aj ty si nejaka utajena celebrita, lebo take dobrucke deti ako je tvoja linduska sa tusim rodia len znamym osobnostiam ... 😀

cigaretka5
8. okt 2010

@oacka my sme dostali od kamosky take capacko topanocky z Hand M hello kitty a tie jej davam, ale inak neplanujem kupovat boty alebo podobne veci, sak v zime bude vo fusaku a na jar to poriesim podla potreby

alllexa
8. okt 2010

Nemate niekto problem s vyrazkami na detskom zadocku? Moj maly ma taku akokeby hrcku, je to cervene a tvrde, nie je to typicka vyrazka. Neviem, co s tym...

denisse
8. okt 2010

@jeiny
ahoj, mojej male brali uz dvakrat ... beru vacsinou zo zily na rucicke - na zapasti, alebo na opaku dlane ... a ked im staci malo, tak z prsta ...

denisse
8. okt 2010

@alllexa
este malemu masirujes nozicku? ja uz len velmi sporadicky, tak dufam, ze nic nezanedbavam ...

cigaretka5
8. okt 2010

@mirka285 presne medialne celevriti su obycajni ludia a len malo z nich je skutocne takzch ako na TV.

oacka
8. okt 2010

@denisse vobec ju nepoužívam,lebo hne´d ako som ju kúpila,začala malá lepšie spať. musím si ju odskúšať,ke´d bude mm doma a budem s ňou asi takto chodiť von,lebo zas ju kočík prestáva baviť...
vojdú sa vám drobci do vaničiek? naša sa na dlžku vojde ddo tej tašky,ale na šírku už to nevyzerá moc pohodlne.

oacka
8. okt 2010

@jeiny krv berú normálne zo žily na ruke. alebo zo zápästia. našej už brali. revala ako blázen.

denisse
8. okt 2010

@oacka
nam sa spanie pohorsilo .. teda denne ostalo po pol hodkach, ale horsie spi v noci ... a vecer kym ju uspim, tak to je katastrofa .. ona aj po kupani a nakojeni sice relativne rychlo zaspi, ale len na pol hodiny a potom ju musim uspavat znova ... vcera to trvalo dalsie dve hodiny .. o 11 som spolu s nou padla do postele ...

denisse
8. okt 2010

@oacka
nasa v kociari vydrzi, kym spi a potom reve .. prave preto rozmyslam nad taky nositkom, kam ju rychlo bez viazania transportujem z kociara, nech nemusime zakazdym z vonku bezat domov ...

oacka
8. okt 2010

@denisse ja nejdem radšej spanie ani opisovať,aby sa nezhoršilo, lebo vždy keď sa tu niečím pochválim,tak hne´d sa to pokazí! 😀 😀 😀 ešte kojíš poležiačky? to máš toľko veľa mliečka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre