Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
14. okt 2010

@tinaki1275
kojim ... 😉

lela1809
14. okt 2010

@bambola 😀 tak to hej 😀 ale sa velmi potesil 🙂

denisse
14. okt 2010

baby a poslali nas na rehabku s tym preferovanim pravej strany .. 😒

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac asi vyskusam..ved nemam co stratit ...boze a teraz je taka jedovata a zlostna , cokolvek s nou robim nepaci sa jej to .. 😒 najedla sa o jednej a furt hundre..uz keby dosiel mm..dnes nemam silu na nic.. 😖

tinka349
14. okt 2010

@meruska aj ja hovorim tu prvu riekanku mojej malej 😀 aka tika gymnastika, Bekuske sa dobre dycha 😀

alllexa
14. okt 2010

@tinaki1275 - neboj sa, to sa upravi, ja som vstavala kazde dve hodiny kvoli kojeniu, teraz je to nastastie uz len kazde tri hodiny. A casto mi zaspava o jedenastej-dvanastej. Je skor vynimka, ked zaspi po desiatej.
Nejaka zla noc sa v tomto mesiaci este vzdy moze vyskytnut, dnes vecer uz moze zaspat pekne. A tazko zistit, preco niekedy tomu babatku nechuti, ci je unavene, alebo podrazdene, mne tiez zacal nejako vymyslat a jest menej. Mozno je to len chvilkova kriza. Ja viem, niekedy je to o nervy, ale treba to vydrzat a dufat, ze bude lepsie. Aj ja byvam niekedy nervozna, najma niekedy cez den, ked ma maly zachvat placu a nic nepomaha. A v noci mi uz tiez par krat nechcel po kojeni zaspat a niekedy si o piatej rano zacne mrmlat a usmievat sa a aj hodinu nespi. Drzim Ti palce, nech sa to zlepsi!

@denisse - wow, poriadna vaha🙂 Tak to Ti zavidime, vsak @oacka?🙂 Mne kazala doki prist o tri tyzdne, ci sa ta vaha nejako posunie, tak potom budem informovat, ci bude mat tych 6 kg. Mne vadi hlavne to, ze potom ma bude doki nutit davat malemu UM.

bambola
14. okt 2010

@oacka mne ta moja spi v noci tiez 12hodin a aj cez den toho dost naspi. nechcem ju nasilu drzat hore lebo by bola mrzuta ale snad tym, ze sa s nou tym padom menej hram nebude nejako strradat 😨

tinka349
14. okt 2010

ahojte mamicky 🙂 dlllho som tu nejak neprispievala, skola a mala mi davaju zabrat...ale tak nejak to zvladnem snad 😝

joj inak poradte mi prosim - moja nezbednica mala nechce papat z flase....len jej ju dam do ust a taaaaky rev spusti ze nenormalne daco....skusila som viacero flasiek....tommee tippee, lovi, mam, este nejaku rakusku....aj som zmenila UM zo sunaru na france lait a ziadna zmena...skusala som jej davat aj cajik a tiez ani do ust...a uz som zufala lebo ked som v skole tak dedko jej dava z flase, a neje ☹ tak potom rychlo utekam domov....ale aj tak.....uz mi nejak pochudla ☹ taka zlata bucloska to bola, a teraz ma take tenke nozicky ☹

tinka349
14. okt 2010

@bambola tolko ti pospi ??? 😕 😕 😕 😕 😕 waaaaaaaaaauw.....moja nezbeda zaspava okolo 11tej az polnoci....ja uz odpadavam, nevladzem, aj som nervozna a on aplna energie....cez den spi okolo 10tej do 11tej, a poobede asi take 3 hodky dokopy.....a rano vstava pred osmou.....

tinaki1275
14. okt 2010

@alllexa jaj dik za podporu a to s tym UM si nenechaj ,ved moja lepsie priberala ked som kojila,a sUM sa naopak zabrzdila..takze si myslim ze to nie je vzdy riesenie
co by som bez vas robila..asi by mi tu siblo ..

merikac
14. okt 2010

@oacka aj nasa len cmula ruku , tak jej dam napapt v noci,,ale keby som nedala,,tak zacne plakat,,proste uz viem, kedy je haldna,,to sa mi az tak po prsniku hodi, ako kby nejedla uz tyzden 😀 -aletiez ani oci neotvori

merikac
14. okt 2010

@tinka349 jeej, to frace lait este existuje?? to som davala denisovi,,,toho som kojila len 2 mesiace 😀 - si pamatam, ze ho vtedy nebolo dostat kupit a raz nam doslo a mm,stal od 6 rana pred lekarnou, kym otvoria,,,a maly tak reval co bol hladny,,tak vtedy zobral 10 plechoviek naraz 😀

tinka349
14. okt 2010

@tinaki1275 aj ja som vcera na svoju nezbedu malu nakricala 😔 uspavala som ju 2 hodiny na ruakch, hojdala v kociku, masirovala brusko a ona stale plakala.... a ja som nevedela z coho...som si myslela ze z toho ze chce spat, ale evidentne nechcela...a ja som taaak uz chcela zalahnut a ked som si predstavila ze bola polnoc a ja som o 6tej musela vstavat do skoly a popri tom este o 2 hej a 4tej vstavat a kojit ju...no mala som dost...

bambola
14. okt 2010

@tinka349 no ma aj dni ked je hore. vacsinou sa ale jej spanok viaze na mna 😠 bezo mna cez den spi len raz a v noci si myslim,ze by vobec nezaspala. len neviem ci je tolko spanku dobre 😒 myslite zeby som sa mala spytat dr?

tinka349
14. okt 2010

@merikac no malej je to taaak jedno aj keby nam doslo UM 😀 ona by len bola rada 😀 denne skusam 2 x robit jej mliecko a davat z flase ale stale ho pijem ja 😖 aj cajik skusam...a nic ...

katty17
14. okt 2010

@alllexa - sasi urcite sa nenechaj nahovorit na UM ked krasne kojis. este to vydrzte na tvojom mliecku. ved maly nieje podvyziveny !!! som vidla maleho miska a je paradny a nadherny chlapcek 🙂 suci pre sandricku 😀 .
ozaj, krasnu fotku si si sem dala. skvela fotografka ta fotila 😉 . inac premyslam ze si ju opat objednam a necham sa nafotit so sandrickou v case okolo vianoc lebo ja s nou nemam ziadne fotky. stale ju fotim sama... :(

tinaki1275
14. okt 2010

@bambola joj len nech spi ...tes sa..😉

bambola
14. okt 2010

@katty17 katy vzdy si sa mi podobala na sandru bullock ale az takto 😀 😀

bambola
14. okt 2010

@tinaki1275 ja sa tesim ale tak zatial mi nenacahuje rucicky za hrackami a tak 😒 ci to nieje tym, ze sa malo hrame 😕

katty17
14. okt 2010

@bambola - moja najoblubenejsia fotka. vysla fotografke, vsak? 😉
skus malej davat do ruciciek vselijake male hracky, kusatka,trosku s nou saskovat s hracurkami... moja tiez velmi nechyta hracky ale obcas ked jej dam do rucky hracku tak si ju ohmatkava, chvilu podrzi v rucke alebo do nej capka ked je zavesena na kociku... 🙂

tinaki1275
14. okt 2010

@bambola neboj ani moja velmi nenacahuje len sa s nimi rozprava,a len ked jej nieco strcim do ruky tak to nahodou podrzi ..ja ale vidim na jej komunikacii s nami ze je v pohode..to nacahovanie pride..mne ani tie blbe kone nechce stale past ..☹

katty17
14. okt 2010

@tinaki1275 - co znamena presne to pasenie koni? 🙂 stale tu o tom pisete a ja ani presne neviem co to je 😀

tinaki1275
14. okt 2010

@katty17 ja uz polhodinu dumam na koho sa mi podobas.. 😀

tinaki1275
14. okt 2010

@katty17 ked das babo na brusko a ono sa ma opriet o rucky a dvihat hlavicku ,neskor o cele lakte a nadvihnut cely trup ..

katty17
14. okt 2010

@tinaki1275 - jaj, tak ja ju davam obcas na brusko ale dlho tak nevydrzi. chvilu podrzi hlavku a potom zacne plakat.nepaci sa jej na brusku. ale zato odgrgnut si vie paradne na brusku 😀

bambola
14. okt 2010

@tinaki1275 a skusala si jej ty nastavit tie ruky? popripade jej ich tam aj podrzat

bambola
14. okt 2010

@katty17 a rolna ti nic nepovedala? lebo nam mala nechcela u nej v ordinacii past konicky, vtedy jej to este ani moc neslo a mala navyse strasne zly den 😒 , no ale kvoli tomu malu nezaockovala a musime ist k neurologovi 😠

katty17
14. okt 2010

@bambola - ja idem k rolnej 25.10. na zaockovanie, tak hadam to bude vsetko v poriadku. nasu dala dr. na bursko a trosku sa drzala. tak s nou musim asi trenovat viacej....

tinaki1275
14. okt 2010

@bambola vcera sa mi chvilku udrzala..ale dnes je to bieda...ale budem skusat dalej ..

alllexa
14. okt 2010

@katty17 - diky🙂 Aj Sandricka je fesanda! A myslim, ze ta hmotnost nie je jedinym ukazovatelom toho, ci je dieta ok - citala som, ze je dolezite, aby dieta bolo cule, aktivne, co on je🙂 A aj ma vela mokrych plienok a kazdy den dva krat kaka.
Inak, na ruciciky sa este tiez nedviha.
A mohli by sme ist niekedy na Strkovec, vzala by som fotak a mohli by sme sa navzajom pofotit, keby si chcela. I ked to nebudu profi fotky, ale aspon sa stretneme, ved aj tak sme davnejsie spolocne kocikovanie planovali🙂

@tinka349 - drzim palce na skusky! Stavarina je tazka, ja by som to s babatkom nezvladla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre