Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
19. okt 2010

@tinaki1275 no mne cez den tiez vela nepospi,niekkedy az poobede,alebo len tak po polhodinke takze tiez sa chce stale hrat,ale nieje zly chvalabohu,vie sa aj sam pohrat.a ja som tiez po porode sla domov na treti den a hned to tesca na nakup 😀 no co,nikto mi sluzku nerobil 😀 ale nestazujem sa vobec.my mame v rodine vela malych deti,tak skusenosti som mala dost s malymi detickami.len etraz bude horsie.este neviem co spravim ked mi v januari skonci materska ☹

mojalili
19. okt 2010

@tatianka.g Tatianka, neboj sa, mozno zo zaciatku to bude neprijemne pre babatko, ale casom si zvykne. Banetko to NEBOLI, len je to neprijemne, ze ho to obmedzuje v hybnosti. My sme presli 3 cviky z Vojtovky, a mozem povedat, ze teraz na konci/uz len tyzden) DAnko urobil super pokrok. AJ rehab. sestra je nadsena, ako sa zmenil pohybovo.
Danko s aprevracia o 106 z chrbatika na brusko a stale pasiekoniky tak, ze celu hrud sa hore....dokonca sa zacina plazit vpred nozickami...
Neboj sa, 1. cvik je najjednoduchsi, posilnuje svaly celeho tela. 2. cvik je zamerany na svaly na krku, 3 cvik na svaly na nohach... 😉 BUDE DRZAT PALCEKY MOC A MOC... 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@petrap001 no to je problem aj u mna..ja nastupujem v aprili ale este to nemam doriesene..

mojalili
19. okt 2010

@oacka Danko je cista psychiatria vecer,neviem co s nim, vcera reval do 22:45 a nevedeli sme, co s nim....potom po vykadeni, dani PAralenu proti bolesti zubkov a nakojeni zaspal...do 4. 15.
Dnes sme previezli JANE kocik a ke v nom, lebo ja uz nevladzem na ruky....uvidim, ake bude dnes zaspavanie....

Myslim, ze najvaci problem u nas su zubky, ma tak napuchnute dasienka, navrchu spodnych jednotiek ma 2 caarky, tak snad sa coskoro prederu...

oacka
19. okt 2010

@mojalili ja sa to až bojím napísať,aby som to nezakríkla, no večer Kika zatiiaľ zaspáva dobre. občas ešte raz z postieľky zareve a idem ešte dať prsník,ale najneskôr o ôosmej už spí. ona práveže neevie vydržať dlho hore, pred kúpaním o siedmej je už totálne unavená. teším sa z toho,lebo viem,že čím bude staršia,tým to bude horšie... u nás tie ďasná ustali, ale teraz puká sánkou.

monline
19. okt 2010

@meruska
@oacka akí sú krásni drobčekovia v zimnej výbave 🙂

alllexa
19. okt 2010

@tinaki1275 - aj Misko ma nejake problemy a stale place:( Tiez mam pocit, ze ta kolika neprechadza...

adelaine
19. okt 2010

ahojte kocky,
my sme mali doma cistu psychiatriu, preto som sem ani nestihla nakuknut 😖
uz tyzden mi zle spava, zle papa, je mrzuty, do toho vsetkeho sa mi
vcera zosypal s gauca na hlavu, tak sme behali na kramaroch po chirurgii,
neurologii, dnes to vyvrcholilo tym, ze maly mi asi 2 hodiny vkuse vrestal, nijako sa nedal ukludnit 😢
bol nevyspaty, v noci zle spal, odmietal papat, a tak to pokracovalo aj cez den a vyvrcholilo to
neutisitelnym placom, tak som mu v zufalstve pripravila namiesto Nutrilonu, ktory predtym jedaval,
Bebu a tu doslova zozral, to iste aj vecernu davku, vypil mi 200 ml ...

tak sa chcem opytat, kocky, tie co davate UM, mate s tym skusenost, ze prestane dietatku chutit
jeden typ mliecka az tak, ze ho uplne odmieta? 😒 stane sa mi to zase po case aj s Bebou?

tinaki1275
19. okt 2010

@alllexa mna vcera dr.upozornila ze kedze u nas bola taka silna moze sa stat ze ju budeme mat aj do 6 .mesiaca..😢nie az taku intenzivnu ale predsa ..

bambola
19. okt 2010

zase som ju ucicikovala k spanku 😀 no uvidime dokedy, snad dlhsie ako na 20 minut 😒
nieco by som si dala.....smotana + granko? 😀

tinaki1275
19. okt 2010

@adelaine ja som to teraz riesila lebo mala mi zacala odmietat aptamil..vyskusala som j ine mleiko ale nevidela som rozdiel..moj znamy lekarnik mi povedal ze on pri svojej 2 rocnej dcere vymenil mlieko 7x!vzdy po mesiaci zhruba jej prestavalo chutit..akoby ju omrzela chut.. tak neviem..kazdopadne maju deti radsej mliecka s vyssim obsahom cukru -myslim ze to je sunar napr...
dufam ze je maly ok ..ja by som zosalela keby mi mala spadla (to urcite raz tiez pride)..a mozno aj z toho ti nepapa?

oacka
19. okt 2010

@bambola ja som po uspaní zožrala zemiakový šalát a plnené stehno!!!! som si dneska navarila mňamky. len na makový závin som mlieko nekúpila,tak bude až zajtra, mňaaaam!

adelaine
19. okt 2010

@tinaki1275 nie, on mi zle papa uz tyzden...
a vcera sa zosypal z gauca ani neviem ako :( pritom sa este nevie pretacat a
to som ho nechala sameho len sekundu..
nic mu chvalabohu nie je, nema ani hrcu, len trosku modrinku..

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola ja akurat robim palacinky 😉s nutelou a bananom ..a s jablkovym dzemom...granko mam tiez ,mama mi doniesla..

mirka285
19. okt 2010

ahojte,stretko bolo supeeer,vzdy mi to tak dobre padne poklabosit,ze baby?https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mirka285/alb...

tinaki1275
19. okt 2010

@adelaine deti zvladnu vsetko ..🙂uvidis ako ti vydrzi s Bebou ..ale neboj na trhu je dost druhov mlieka🙂

mirka285
19. okt 2010

@adelaine ja som mala taky isty problem s tym mlieckom,v teme umele mlieka mi kocky povedali ze aj ony mali s Nutrilonom taky problem ako ja,ze ho jednoducho deti zacali odmietat...ja davam teraz Sunar a vsetko je v poho,mala pekne papa....
@oacka dnes som vazila u Noe malu a snad ta to potesi,ale Linda este nema 6 kg a to bude mat za tyzden 4 mesiace..

bambola
19. okt 2010

20 minut, mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄

adelaine
19. okt 2010

@mirka285 mirus, ani som nevedela, ze uz tiez pijete ine mliecko...tusim som zachytila akurat kafko....ze davala Filipkovi sunar..
tiez som sa pytala v teme UM a mas pravdu, je to tak..i ked nechapem, preco? 😨 😨

monline
19. okt 2010

@petrap001 aké pekné fotky, vtipné..alex je chutný v klobúku, aj s tou megaporciou pred sebou 🙂) zlatučký

mirka285
19. okt 2010

@adelaine Mati ani ja nechapem lebo malej chutil Nutrilon a zrazu zo dna na den sa zacala krutit pri jedeni,vymyslat,plakat a skoncilo to tak ze mi pila polovicne davky,proste od hladu polku vypila a zbytok uz ani za svet,trvalo to skoro dva tyzdne,tak mi baby z tej druhej temy poradili nech skusim Sunar,a fakt odvtedy nemame problem,mala mi zlupne 150 ml,aj kaka v pohode...nechapem co je s tym Nutrilonom ze ho deti zacnu po case odmietat 😕

adelaine
19. okt 2010

@mirka285 pesne to iste aj my, trapili sme sa tyzden, az to vyvrchililo dnes :( ale uz je pokoj...
maly mi cez den dal sotva 80 ml, chudak aj napriek hladu ho odmietal, teraz dava cez den 160 ml
a na noc 200 ml, tak som rada 🙂

a inak, skoda ze som nebola na tom stretku, ale nedalo sa :((((
hadam dame nabuduce zase nejake stretko, nepr. opat v eurovei, niekde
vo vnutri....
a som musela pokomentovat fotecky, ste tam boli ake paradnice🙂

petrap001
19. okt 2010

@mirka285 pekne fotecky,stretko sa vam asi vydarilo 🙂

mirka285
19. okt 2010

@adelaine tak klop,klop,dufam aj u vas bude klud,aj Bebu kocky chvalili ze su spokojne s nou 😉 a veru chybal nam chlap,odkaz Riskovi ze nebuduce ho baby cakaju tak nech sa nehadze o zem 🙂

mirka285
19. okt 2010

@petrap001 ano vydarilo,ale citam ze aj na Vychode sa cosi chysta,tak nezabudniye zdokumentovat 🙂

adelaine
19. okt 2010

@mirka285 miri 😀 😀 😀 😀 😀 keby vedel, ze ho budu 4 cakat, tak sa istotne o zem nepraskne 😉

oacka
19. okt 2010

@adelaine možno sa chudák nevedel dočkať,tak sa rozbehol a bum! to sa normálne pretočil,či ako? ja by som bola s nervami v koncoch, ako si zvládala?

adelaine
19. okt 2010

@oacka tiez som si pekne porevala, neboj, nebolo mi vsetko jedno, hlavne ked viem,
ze maju tu fontanelku makku, nie je tam kost, ale rovno mozog 😖
a to mi je zahadou, ako sa mu to podarilo, zrejme sa nejako zosmykol, lebo
pretacat sa este nevie...teda este som ho nevidela, mozno sa mi pretaca poza chrbat 😀

tinaki1275
19. okt 2010

@mirka285 aj tak je najlahsia moja..😉)aspon v niecom sme prve..😉my sme vcera mali 5550g...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre