Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. okt 2010

@merikac @mirka285 @noemarta prave som si precitala stranu 1816 kde ma ohovarate 😀 😀 😀 teeeda.. no ako som bola s mm u merikac na navsteve a ze snad o nom kecaaaam 😀 no mozem povedat, ze aj on ma fakt obcas svoje dni a niekedy mu riadne drbe, ale uz ho poznam..

bambola
22. okt 2010

@katty17 katy ak nam to vyjde tak prideme, zavisi od malej lebo niekedy mi zvykne vtedy spat, preto mi aj vyhovuje, ze mi to dava tak poobede a chcem aby mala mala dobru naladu, lebo uz posledny tyzden normalne ked sa nevyspi tak je neprijemna 🙄 a nech ju pichaju veselu, lebo ak by ju pichali este aj revajucu tak koniec. ale skusim ju prehovorit 😉
idete mhd ci s mm?

ericica
22. okt 2010

ahojte babule moje kocky uz spia od pol osmej a ja som si vas doteraz citala 🙂
aky ste mali den...tak nasa bambu dnes spala hala-bala 😒 predobedom pol hodku,poobede hodinu aj pol aj to sa medzicasom dvakrat zobudila a podvecer necelu polhodku a vecer okolo 6 bola uz ako furia 😖

erytrea
22. okt 2010

@katty17 ahojky, citam ze pises o fusaku, mne prave dnes prisiel objednavala som z kocikovo.sk - znacka little angel a maju tam presne oranzovo-hnedy fusak je velmi pekny a aj kvalitny a zda sa mi este lepsi ako je bunker, je do -10 stupnov a do dvoch rokov dietata, ako pisem dnes mi prisiel a som z neho nadsena 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ericica
22. okt 2010

@bambola jemine malinka ja aka podarena...a tie ocka jej len tak svietia 🙂
@oacka kikus je mala modelka ako ti pozuje v tom viaocnom kostyme 😉
@meruska maly je uplne na zozratie s tym zajacom 😵

ericica
22. okt 2010

nocne sovy kde steeeeeee?
mm akurat otvara sampus tak si idem cucnut a potom vas dojdem kuk 😉

maxara
22. okt 2010

BABY KDE STE???? 😲

katty17
22. okt 2010

@erytrea - dakujem, idem kuknut. ide o to ze my do sportiaku fusak mame . ale nieje do hlbokeho kociku. tam sa nezmesti :( preto ma zaujal ten lodger ze nieje brutalne velky...

katty17
22. okt 2010

baby, tie ktore ste na UM. sandra zacala nejako castejsie kakat a take riedsie. dnes uz treti krat hned po papani resp. uz pocas. moze byt ze uz jej prestal byt vhodny Nutrilon? @mirka285 vy ste na aku znacku zmenili?

erytrea
22. okt 2010

@katty17 no ja mam casualplay este stale vanicku a maly ma nieco cez 4 mesiace a este sa mi tam v pohode zmesti, tento fusak sa da skratit aj predlzit a este aj rozsirit a je z prijemneho materialu, ved pozri, ja mam ten tmavo hnedy vrch a bezove vnutro 😉

petrap001
22. okt 2010

@maxara tu sme 😀

tutifruti
22. okt 2010

Ahoj baby.... 🙂
som sa prihlásila a skoro som šok dostala.... nová téma, že Júl 2011.... ved takto pred rokom sme tehotneli.... bože ale to letí....
Náš Šimonko už spí.... dnes spal do šiestej rána /od večera/... tak som zvedavá aká bude táto noc... Dnes strážim krsňatá.... tak je tu detí ako smetí.... pustila som im rozprávku a o chvíľu ich naženiem do postele....
V nedelu máme krst... Naše ženy už riešia, čo si idú obliecť.... no horor... čo bude ked budú mat 16 rokov....
Ja to síce riešim tiež.... ale preto, že do ničoho sa nenavečiem 😝 .... Idem si vás dočítať... lebo ani neviem, čo nového

petrap001
22. okt 2010

@tutifruti no to hej.ja som dnes akurat pozerala,ze v pondelok bude presne rok co som otehotnela.ale ako som tak pocitala tak Alex sa narodil presne o 8 mesiacov??? 😕 no divne sa to vsetko pocita,ze?malo by sa od pocatia,nie od kramov,ale vascina ani netusi kedy otehotnela,tak nejako sa treba orientovat 😝 no zletel ten rok neskutocne rychlo,co vsetko sme zazili,ze???a drobci uz aki velki 🙂

ericica
22. okt 2010

@petrap001 dnes som presne nad tym istym rozmyslala 🙂 ako rychko to ubehlo a uvidis ze za chvilu budu mat nasi krpci rok 🙂

tutifruti
22. okt 2010

@petrap001 No strasne to letí.... Náš Šimonko strašne rýchlo rastie....až mi je niekedy ľúto... lebo štvrté bábatko asi už mat nebudeme.... takže sa to snažím užiť si čo najviac....
Pri Alžbetke som tak nejak stále chcela, aby už bola väčšia.... Dory som si ani riadne neužila, bola som v jednom kole.... a teraz mi tak rýchlo rastie krpec....

ericica
22. okt 2010

@tutifruti ale tebe sa aspon podaril chlapcek mne strasne srdce pistalo za chalanom a mame dve baby,sice ich zboznujem najviac na svete ,ale som smutna ze sa mi nesplnil sen....a na tretie si akosik uz netrufam 😖 😖 😖

tutifruti
22. okt 2010

@ericica chlapec sa zadaril až po dvoch dievkach... tak skúšaj 😉 Ja som viac túžila po chlapcovi pri Dorotke... teraz som už bola psychicky pripravená na dievča... akosi som si nevedela prestaviť, že budeme mať chlapčiatko.... 😅 Aj ked je to super pocit... a konečne rozumiem mm ked sa vyhrážal, že baby nikomu nedá... 😀 Ja budem hrozná svokra.... 😀 a mm si hovoril, že bude ako kráľ... ved každý kráľ v rozprávke mal bud tri dcéry, alebo troch synov 😉 takže aj on skôr rátal s treťou dievkou...

ericica
22. okt 2010

@tutifruti vsak aj moj mm chcel aj druhu babu on si proste nevedel predstavit chalan po prvej babe....a j som chcela uz pri prvom tehu chalana a ked so ostala druhykrat tehu a bola som na 4D a povedali ze baba bola som trocha smutna sice teraz by som moju bambu nemenila ale ta tuzba vo mne po chalanovi ostala..ale neviem ci by som sa dala nahovorit este na tretie 😖

ericica
22. okt 2010

fiiha my mame v pase same trojky 😀
to tu vazne nikto neni, ja mam konecne po dlhych tyzdnoch volno a akurat vtedy tu nikto neni 😲

tutifruti
22. okt 2010

@ericica Ja som vzdy chcela mat štyri deti... ale po troch sekciách sa zmierujem s tým, že budú detičky tri... aj ked nikdy nehovor nikdy 😀
Baby asi hýria 😀 ved je piatok 🙂

tutifruti
22. okt 2010

@ericica akurát to tretie dieta chýba 😉

bambola
22. okt 2010

ja som tu ale lezim vedla malej inak by nespala tak len jednu ruku mam volnu 😒

ericica
22. okt 2010

@bambola no moja mala dnes spi vynimocne kludne asi citi ze som vedla nej,ked som cez tyzden robila tak bola v kuse hore 😉

ericica
22. okt 2010

@tutifruti neblazni vsak by som sa aj zbaznila,starsia dcera ma akurat hysakove obdobie a uz s nou nevladzem ,,,,za vsetko reve 😠
len dufam ze tato nasa najmladsia sa tomu vyhne 😝

merikac
22. okt 2010

@ericica Eri,,tak teraz sme gratulovali estelen,,torta sa bude krajat az zajtra, ked pride rodina,,ale musim povedat, ze Denisovi zaslzilo oko,,,,a skoro aj mne,,proste on je na take veci- takze dakujem,pomohla si k prekvapeniu a to sa vydarilo- pacilo sa 😵 😵

merikac
22. okt 2010

@bambola
@monline
@ericica
baby,Emme strasne smakuje ta brokolica so zemiakom a mrkvou,,ta dnes, okolo 2 poobede, ked sa zobudila zjedla plnu misku,,ke zdolala polovicu uz nechcela davat, lebo som sa bala, ze je toho na nu vela, ale ona si pytala stale,,tak ju dorazila celu,,,,a potom zostala paralizovana,,,,len sedela v lehatku a pozerala okolo seba ani nemukla,,az zaspala 😀 😀

mirka285
22. okt 2010

@katty17 mala mala presne hnacku stale,tak teraz sme na Sunare a som uplne spokojna a chuti podobne ako Nutrilon takze Linda ho velmi dobre papa,vyskusaj ale myslim ze Sandricke bude chutit...baby ja idem zajtra prvykrat von s babami z roboty a ja mam normalne tremu,ja neviem co si mam obliect tak..

bambola
22. okt 2010

@merikac zlata, ale brokolicu mozem aj ja 😝 aspon mas recept ako ju zdolat 😉

tutifruti
22. okt 2010

@mirka285 no u nás už včera poletoval.... som bola akurát u kaderníčky... a kamoška mi vozila krpca... tak chúda riadne vymrzla... 😅
A Sunar teda chutí lepšie ak Nutrilon... aspoň mne 😅
A o tom čo si obliecť? My máme v nedelu krst... tak zajtra skúšam čo oblečiem a čo nie... A som zvedavá v čom teda nakoniec pojdem...
Ty
@mirka285 podla fotiek tento problém nemáš.... čo ti závidím....

merikac
22. okt 2010

@mirka285 myslim, ze ty keby si si na seba dala aj vrece,,tak v nom dobre vyzeras 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre