Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola mne sa paci aj ta farba -framboise..

tinaki1275
24. okt 2010

@monline tie verim ze to pomoze ked zacne papat normalne..ale ja som zatial celkom spokojna je to rozdiel oproti predoslemu tyzdnu ked papala ledva 650 denne..

bambola
24. okt 2010

@tinaki1275 mala ma takej podobnej farby overal tak to by sa mi nehodilo

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 aj taká maličkosť ako dierka v cumli zaváži, kto by to povedal..mne dnes malý jedol mrkvu s brokolicou a veľmi mu chutilo, teším sa, že vie tak dobre papať

monline
24. okt 2010

@bambola v plavkách? dobré..na to by som asi nemala odvahu 🙂.....ja som bola vyše dvoch týždňov v nemocnici pred pôrodom, ked sme prišli zo svadby domov, pustila sa mi krv z nosa..ale šli sme spať..a ked sa mi to spravilo o 3 dni v utorok, zmerala som si tlak a už ma brala záchranka...to by bola sranda, keby ma brala zo svadby 🙂))
muž tam je už v nálade, tak na neho nekukať 😀

tinaki1275
24. okt 2010

@monline joj ja sa uz tesim na prikrmy ..🙂

bambola
24. okt 2010

@monline si sa prezliekala ?😉 no vobec niesi velka, taka normalna, videla som ovela horsie matrony 😀
ja s uzasom pozeram na to moje foto a pride mi to take neskutocne, ako keby to ani nebolo 😅

bambola
24. okt 2010

@tinaki1275 ja sa netesim, lebo som leniva. teraz len vytasim prso a je hotovo 😀

monline
24. okt 2010

@bambola krásne foto 🙂 ani nemáš príliš veľké bruško, také pekné akurát....však ty si to ešte zopakuješ, ja už nie...prezliekala som sa do tých ľahkých šiat, teplo bolo veľmi

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 mne sa tiež páči raz denne ho kŕmiť inak ako prsom..vlastne prso vytiahnem aj vtedy lebo kašu zapíja

bambola
24. okt 2010

dievcata idem uz na kute, rano chcem vstat skor kvoli uceniu. dobru noc

monline
24. okt 2010

@bambola dobrú noc

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola si pekna na tej fotke..🙂 ja lutujem ze som si nenanfotila nejake pekne fotky len take nahodne..

tinaki1275
24. okt 2010

@monline jaj zlata si ..a mm tiez -taky vyteseny🙂

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola dobru nocku

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 vytešilo ho vínko 😀

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 čo robí kamoška? ešte cvičí? alebo ju to zmohlo a spí?

tinaki1275
24. okt 2010

@monline sedi vedla mna a rozprava v kuse..😉)zlata je chudatko ..tesi sa zo svojho bruska.dnes je uz v 19.tom tyzdni ..😉

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 verím, že ju bruško teší...však ten drobček začne už kopať, už sa to celé inak vníma..a keď videla Leiu, musela byť namäkko...ja sa stále neviem na toho môjho vynadívať..

tinaki1275
24. okt 2010

@monline presne tak aj z malej je hotova..ja si ani neviem predstavit zeby som ju nemala..

tinaki1275
24. okt 2010

@monline no idem ja do hajan,som dnes velmi unavena..upratala som cely byt (kvoli navsteve🙂)..a zajtra mame ten ultrazvuk ..drz nam palce..a dobru nocku zatkovi..🙂

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 držím palce, neboj sa,..určite bude všetko v poriadku..dobre sa vyspi, idem i ja, blbne mi net...a pobozkaj moju nevestičku

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 nahodou dobra foto 🙂 ja mam tiez take viac-menej nahodne, chcela som aby ma mm nafotil tak pekne v nejakom peknom spodnom pradle ale nejako sme sa k tomu nedostali ☹
kamoska musi byt urcite nadsena, co by som ja tu dala za kamosku, ktora ma aspon dieta alebo je tehu, len vsetky maju este asi pocit, ze su na to mlade 🙄 a buduju si kariery, pritom kolko z nich je s partnerom/manzelom o dost dlhsie ako ja 😅
drzime zajtra palceky (vsetkych 8 😉 ) uvidis, ze je to v poriadku 🙂

bambola
25. okt 2010

Dobre ranko vospolok,

tak dnes zacinam ja. privstala som si, mala nakrmena a spi a snad este potiahne aby som sa ja mohla nieco naucit ale to musim zliezt z konika 😀 pekny den prajem 😎

mojalili
25. okt 2010

Dobré ránko,
Kocky, ja mam taku zlost v sebe, ze normalne mam chut sa ist stazovat na Bytove druzstvo......tí debili vypnu kurenie o 23 hod a zapnu o 5.15 hod.....no je to normalne??????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Mala ma opet nadchu, muz je chory, maly ma stale sople uz 3 tyzdne, no ja uz nevladzem aka som nasrata.... 😒

Idem objednat na MMB malej spaci vak, lebo sa stale odkopava, co mi ine zostava..... Maleho stale zakryvam, aj jemu musim kupit spaci vak, len mame doma 74ku a ta mu je mala .
Kočky, čo myslíte o tomto spacom vaku? 😕 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4233863&tab=5

bambola
25. okt 2010

jaaaaaaaaaaaaj este som chcela napisat, ze dnes ideme malu ockovat ale rozmyslam, ze poprosim doktorku ci by sme to nemohli prelozit lebo mm je chory a mala sice zatial nie ale keby ochorela po ockovani tak, ze to by mohlo mat zly vplyv na nervovy system a podobne, proste celozivotne nasledky 🙄 ak povie doktorka, ze je to ok a zaockuje ju tak pojde mm k mame kym nevyzdravie 😒

bambola
25. okt 2010

@mojalili urcite sa stazuj na bytovom, ty si predsa platis za teplo, nie male peniaze a v noci su niekedy uz aj minusove teploty to , ze spis a nelustrujes po byte na to nema vplyv. ja mam vzdy taketo nervy ako ta ludia chcu len oje.at s prepacenim. my sme sa uz tiez zo dvakrat stazovali na bytovom, raz kvoli teplu a raz kvoli zatekaniu a to tu byvame od aprila, no maju nas radi 😀 ale to co sme chceli sme dosiahli 😉

lulu1983
25. okt 2010

Bre ranko prajem,

ako sa mate?

@mojalili: my sme mali doma 3 spacie vaky - jeden z brendonu, jeden z ikey a jeden z tesca cheerokee a nas maly chcel byt len v tom z tesca, v ostatnych strasne plakal :( pritom, ten z tesca mi prisiel najmenej kvalitny. Tiez uz nam je vak maly a obzeram sa po novom

@bambola: to mi je luto, drzim prst, ze to vybavis k spokojnosti a tm nebude musiet odist do nuteneho "exilu"

Idem sa vam aj postazovat... mna mm cez vikend tak napalil, ze sa vo mne konecne nieco zlomilo a odhodlala som sa to v sebe nejako konecne vyriesit... a citim sa zrazu spokojnejsie 🙂
Prajem vsetkym co najkrajsi den, aky je len mozny pri tomto asexualnom pocasi 😠

katty17
25. okt 2010

baby, poradte. urcite ste tu uz o tom pisali. dnes ideme na ockovanie. co mam kupit v lekarni ako prevenciu, resp. ked dostane horucku? co ste robili?

oacka
25. okt 2010

@mojalili to nie je normálne. veď to je tvoj byt, ty si rozhoduješ,kedy tam chceš kúriť. čo sme v komunizme????? to je veľmi podivuhodný prístup, pochybujem,že to môžu robiť. my zas máme na hovno regulátory - je na nich 5 stupňov,ale radiátor je teplý až na 4tom... 😠 načo sú tam potom tie ostatné - zima a ešte väčšia zima?????? 😠
mirka,to vážne? vám vypinajú kúrenie?to čo sú za novinky? no veru aj ja to u nás dnes v noci skontrolujem!

mirka285
25. okt 2010

dobre ranko...mojalili aj u nas tak vypinaju kurenie,len u nas sa to teplo nejakym zazrakom drzi a neni zima,ja dokonca este stale vetram...ja pouzivam tiez spacie vaky z Tesca a mala je spokojna v nich..co budete dnes robit?ja poupratujem trochu a poobede iem ku kadernicke..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre