Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. okt 2010

inac idem zajtra malej zase kupit tie probiotika Biogaia co brala aj v druhom mesiaci ..na figu je ze su tu strasne drahe-22 eur..na svk polovicu ale nemozu mi ich poslat lebo musia byt v chlade..☹

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 poslala som ti ip...vtedy, ked to tu meruska písala, som si to skopírovala

tinaki1275
25. okt 2010

@monline jaj super dik🙂

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 len mi to prosim ta nezakrikni 🙂 uvidime este ako bude zajtra. mam jej este dat potom paralenovy cipok rano?
a to od merusky by malo by na strane 1800 😉

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola myslim ze uvidis podla situacie.mozno ho vobec nebude potrebovat ..moja mala teplotku trochu az do 48 hodin po ..

monline
25. okt 2010

kočky končím, malý sa zobudil, dám mu papať, dobrú noc

tinaki1275
25. okt 2010

@monline ok tak idem asi aj ja..uz som unavena.dobru

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola chod hajat aj ty nocna sova...🙂

bambola
25. okt 2010

keby ste chceli vidiet s cim sa zabaval cely vecer moj mm tak tu sa kuknite . ble 😕

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 @monline idem veru aj ja lebo ma nejako pobolieva hlava tak idem rychlo zaspat 😉
dobru noc

miki060707
26. okt 2010

@petrap001 hej bol,...pred 3 rokmi aj dcéra 🙂

noemarta
26. okt 2010

Dobre ranko,
@mirka285 presne na teba som myslela, ze kedy sa zapojis, aleee radsej si stagnovala, lebo by bola asi dalsia bojova hlaska
😀 @b 😀 ambola fuuuj, tak ku vam by som neprisla a tvojmu mm by som ani ruku nepodala, strasne sa bojim pavukov 😖 😖
oacka, presne viem o com hovoris, s tym otehotnenim, nemyslite na to a podari sa to, nooooo najhorsie boli tie radi, to mas pravdu, ale chvala bohu, mame to za sebou, uspesne, kedze mame dcerke no nieee 🙂 🙂 🙂

oacka
26. okt 2010

kočendy, vy ako tak dlho vydržíte na nete? ja som včera urobila svoj rekord,ale dlhšie by som už nedokázala! Kočky,aj vy sa tešíte vo štvrtok do Lidlu? 😀 😀 😀 ja tam nabehnem už asi ráno, chcem tie rifle,aj iné oblečko. včera sme ešte večer skočili malej kúpiť knižky, dnes si ich už prezerala a gúľala očami úplne v tranze! 😀

oacka
26. okt 2010

@noemarta ja sa na našu dívam, a nemôžem uveriť,že už fakt máme doma bábiku! bože, koľko sme sa načakali. 😀

alllexa
26. okt 2010

@tinaki1275 - nejako to tu nestiham citat, mas nieco nove ohladne tych placov Tvojej malej? Moj to ma vzdy hodinu po kojeni, ale niekedy sa mi to podari utlmit fenyklovym cajikom.

oacka
26. okt 2010

včera som si kúpila čižmy z topánkova! 😀 ak dnes prídeu,tak prúser,mm mi nenechal prachy. 😲
kriste, ten chlapec zase reve, zase tam padajú veci, to je hrozné... mňa z toho normálne bolí brucho...

noemarta
26. okt 2010

@oacka napodobne 🙂
@mirka285 ja sice kojim, ale aj tak si malu furt cmuchlam, mackam , okukavam a stale tomu" nemozem uverit" ze je tu a ze sa nam to podarilo. 🙂

oacka
26. okt 2010

@alllexa a čo na to doktorka?
bože,ako plače, a tá krava matka naňho jačí! oná má asi 120kilo a je dosť nervná, aj na psa vie poriadne kričať,aj ním trasie.....

oacka
26. okt 2010

@noemarta som presne chcela napísať mirke,že tak isto by ju cicmala,aj keby kojila. ja idem našu zožrať a stále jej hovorím,že je moja droga, že si k nej musím čuchnúť. 😀 😀 😀

mirka285
26. okt 2010

do bre ranko,tak ja buntosim uz od osmej hore,uz som aj kavu vypila,aj net posmirovala-a nasla som jedny golfky do ktorych som sa zamilovala na prvy pohlad,budem mat velku dilemu ci maclaren alebo tie co som dnes objavila 😖
@noemarta no som sa radsej nezapojila hned do debaty 🤐 aspon ze dnes vonku neprsi...

oacka
26. okt 2010

aj vaše deti tak ohýbajú krk,akoby v ňom nemali kosti? malá ho dá do 30stupňového uhla k chrbtu, keď leží na boku,neviem,ako to dokáže a bojím sa,že sa jej dačo stane.

alllexa
26. okt 2010

@oacka - o tyzden ideme na kotrolu, nezdala sa jej predtym ta vaha. A proti kolikam mi len predpisala Infacol, potom poradila Espumisan a Sab Simplex, tak to vsetko som vyskusala, plus najnovsie Babycalm. Zabera jedine cajik alebo Babycalm v prevarenej vode (vraj sa to ma riedit). Lenze to mu tiez nemozem davat 5 krat denne.
Inak, tiez sa tesim do Lidlu🙂 Chcem kupit ten detsky overal na von a dupacky.

alllexa
26. okt 2010

@oacka - jej, Tvoja ma uz 6 kg, Ty sa mas🙂 Dufam, ze aj moj bude mat o tyzden tolko...

oacka
26. okt 2010

@alllexa my ideme dnes na poradňu a na preváženie, dokina tiež spomínala,že by mohla aj viac pribrať, uvidíme, možno jej dačo predpíše..... ja som už v pokušení jej vyskúšať dať nejaký príkrm, mám doma kaše, čo synovec nezjedol,sú ešte v záruke, 😀 ale vraj sa to nemá dávať pred zeleninou. a moja ešte nesedí,neviem,ako by som jej tú papu dávala, aby sa nedusila. tak ešte počkám

oacka
26. okt 2010

@alllexa na 4 mesiace bude mať malý isto viac ako Kika. 🙂

mirka285
26. okt 2010

@oacka uplne jednoducho,das si ju do autosedacky alebo do lehatka,alebo jej to das po leziacky...

oacka
26. okt 2010

@mirka285 ja som jaký debko????? šak jasné - autosedačka! mne to vobec nenapadlo! 😀 😀 po ležiačky by som sa bála.

kafoditka
26. okt 2010

Bre ranko 🙂 Baby co sa mi hned zrana stalo.. Dosla mi klopat suseda co byva pod nami, ze ci nemozem dvihat stolicky pri odsuvani v kuchyni, lebo ked ich sucham po dlazdicach, tak ju to rusi!!!!!! 😕 😕 😕 Tak sa jej pytam, ci je nevadi, ze uz mesiac sa tu nepretrzite vrta, lebo dvaja susedia rekonstruuju byt a jeden z nich - extremista vrtal predvcerom policky o 21:55 a ona mi viete co povedala??? ZE TO JE INA VEC!! Ze to ju nerusi 😲 Baby ja som dostala taky zachvat smiechu, ze som jej tresla dvere pred ocami a az mi sopel tiekol od smiechu. Chapete, to uz co je??

lulu1983
26. okt 2010

bre ranko vsetkym,

vcera ste rozoberali fajn temy, skoda, ze mi mm vzdy vecer zabavi notebook :( hmm

@mirka285: ktore golfky sa ti pacia? ja ako hladam, tak hladam, na vsetkych mi nieco vadi..
@kafoditka: to nemyslis vazne? to je na nejaku psychicku chorobu hadam... 😲

oacka
26. okt 2010

@kafoditka no poviem ti,že ja som už bola v pokušení ísť povedať susedom nad nami,či nemôžu ten perinák otvárať len vtedy,keď niečo potrebujú.... hrozne sa to po podlahe šúcha, icch deti to robia zásadne vtedy,ke´d malá zaspí... ale potom som si spomenula,ako si náš psík cupká stokrát za deň okolo sedačky po plávačke a bola som ticho. v panelákoch je to proste tak,že počuješ suseda aj keď si prdne, tak čo sa sťažuje? nech si kúpi dom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre