Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. nov 2010

babulky moje pekne,musim sa s vami rozlucit,Gabo rano vstava tak musim vypnut pocitac,rusi ho ked klepem do klavesnice 😨

monline
1. nov 2010

@mirka285 moja mama má súrodencov: bratov- Rudolf, dvojčatá Viliam a Gabriel, brat, čo umrel bol Eugen a sestry Ruženu a Renátu, mama je Helena...na tie časy celkom pekné mená

monline
1. nov 2010

@mirka285 krásnu noc 🙂

bambola
1. nov 2010

dobry vecer vospolok 🙂 som tu len som docitavala😉

mirka285
1. nov 2010

@monline veru ano,na tu dobu celkom ujdu 🙂 dobru nocku prajem

maxara
1. nov 2010

baby aj ja sa lucim, bruuu

monline
1. nov 2010

@bambola vitaj..tak šikovne sa zapoj- ako vznikol tvoj nick?

bambola
1. nov 2010

najhorsie meno je podla mna vincencia 😀 starkej sestra 😉

monline
1. nov 2010

@maxara dobrú noc

monline
1. nov 2010

@bambola mne to nepríde také hrozné..síce neviem ako ju volať, ale- v číne je teraz strašne veľa detičiek s menom EXPO, chlapcov aj dievčat...no nie je to des? 🙂))

macik27
1. nov 2010

aj ja to vzdávam dobrú noc

bambola
1. nov 2010

@monline ani neviem 😕 nechcela som priamo aby to bola bambulka a bambola je po taliansky babika a tiez som nechcela mat cisla v prezyvke. inac som predtym mavala Fazulka, tak ma volaval stryko ako malu 😉

bambola
1. nov 2010

@monline oni ju volaju vinska, vilko by som nedala ja kvoli tomu,ze sa mi asociuje s jednym spoluziakom z gympla. niekedy je skoda, ze si pod meno predstavime konkretnu osobu 😠 keby bol u nas chlapec tak je po mm andrej

monline
1. nov 2010

@bambola mne bambola pripomína brmbolec na čapici

monline
1. nov 2010

@bambola a u nás dievča by bolo Nela..ale pri nike by chlapec bol Daniel, takže sme ostali verní tomu menu..menila by som možno za Lukáš, ale to nika nechcela..tiež nejaký nepekný kamoš..

maxara
1. nov 2010

@bambola Este je nechutne Scholastika.. teta Tika 😀

bambola
1. nov 2010

@monline ano aj ja si predstavim nejaky brmbolec 😀

monline
1. nov 2010

@maxara haha..ty ešte tichúčko nakúkaš? ževraj je populárne aj Pravdoľuba

bambola
1. nov 2010

@maxara tieto obstarozne mena mali teda do seba 😀

maxara
1. nov 2010

ale uz oazaj bruuu

bambola
1. nov 2010

dnes mi mm pisal, ze v nemocnici bol pri porode a ze malemu dali meno kubko lebo ocko je matko 😀 no zlate 😵

bambola
1. nov 2010

@maxara bruuuuuu

maxara
1. nov 2010

@monline 😀 😀 😀 😀 to si odkial vyhrabala.. my sme chceli chlapca Bohuchvala 😝 😀 Bohuchval Valuch slovne sracky za 3000

bambola
1. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀

tinaki1275
1. nov 2010

jezis baby to co za mena....mamkina sestra bola Ferdinanda..tiez trochu divoke nie?

bambola
1. nov 2010

kamoškina sestra je Želmíra, ako korytnačka 😀

tinaki1275
1. nov 2010

a zase blbne net...uz nemam chut to startovat od zaciatku...tak dobru...

monline
1. nov 2010

@tinaki1275
@bambola dobrú noc...idem i ja, ostala mi tu zima..sladké príjemné sny

bambola
1. nov 2010

@monline
@tinaki1275 dobru noc, idem aj ja. rano zase ucenie 😠

lenkaaninka
2. nov 2010

Ahojte baby nemám vôbec čas sem chodiť ale dneska som sa sem dostala ako žijete??? Náš Paťko má už 7 kilov a čakáme na prerezanie zúbkov spodných aj doktorka povedala že je to otázkou pár dní. Aj baby mali skoro okolo 4 mesiacov. Ninka je už tretí raz chorá a chvalabohu majú prázdniny. Lenka je tiež soplavá a malinký tiež dostal nádchu ale neviem či od nich či zo zubkov lebo babám ked išli tak vždy boli soplavé zákonite. No hotový lazaret.

Hrôza ani na hroboch som včera nebola malinkého dávam do kočíka na dvor ale mne to chýva kurnik už nejaké 4 dni som doma ide ma roztrhať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre