Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. nov 2010

@tinaki1275 aj mamina letenka bude asi predražená a asi aj jej budú chýbať tradičné slovenské vianoce..ale zas- bola by s vnúčatkom

bambola
6. nov 2010

@tinaki1275 neprovokuj, ja som si tiez co to uzila a niezeby som na deti nemyslela ale planovane to tak celkom nebolo 😀 ale nelutujeeeeem!!!
@dominikaa moja vekova kategoria,vitaj 🙂
@lulu1983 nemala som takeho silneho tusaka, my sme neplanovali iba som proste vedela, ze je to tam 😀

oacka
6. nov 2010

@kafoditka ja som čítala len polnočný denník,tak sa to volá? ale išli mi v ňom skoro všetci na nervy.

mirka285
6. nov 2010

baby dufam ze ma nevysmejete ale moja najoblubenejsia kniha je Harry Potter,ja ho proste zboznujem...a este mam velmi rada pana Tragacika a van Gulika...

dominikaa
6. nov 2010

@mirka285 no to som si vsimla ja nebudem mat s kym dat stretko,jedine ak by sa niekomu chcelo na vylet na oravu 🙂

oacka
6. nov 2010

@mirka285 kde sa tá zohnať Van Gulik? mm ho miluje.

monline
6. nov 2010

@mirka285 ja som aj chcela čítať Pottera..ale nedokázala som..a dokonca som ani nevidela nikdy film..☹ ani pána prsteňov..nejak nedokážem tieto fantastické príbehy vnímať..aj nika chcela, nech prečítam knihy twilight (súmrak, nov, zatmenie, úsvit..máme ich doma, stáli cez 2000 sk)..ale nebaví ma to..ale van gulika môžem 🙂

tinaki1275
6. nov 2010

@oacka davaju sa len detom a aj to 1.1.teda po silvestri ..debilina..ja sice vzdy pod stromcek mm nalozim a on si uz zvykol ze musi kupit aj mne.,ale aj tak to stale nie je ono ..od prevj zimy co sme boli spolu som kupila velky umely stromcek(2,25m)a kazdy rok ho vyzdobime inou fareb.kmobinaciou ale stale tu v grecku nieco chyba..

bambola
6. nov 2010

@monline a kto je borusovicova?

mirka285
6. nov 2010

@dominikaa co ty vies,ved sa chystame nieco na jar zorganizovat,tak mozno aj na Orave...a ked nie tak sa pekne pridas ku nam 😉
@oacka pozri v Martinuse alebo v Gorile urcite maju lebo nedavno vyslo nove vydanie jeho knih..

monline
6. nov 2010

@dominikaa všetkým sa nám chce na oravu, len si tam musíme nájsť aj nejakú chatu ako ubytko 😀

kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 van Gulik? toho nepoznam, aky styl pise??
@oacka no to mas pravdu.. ale aj tak som to docitala ale narozculovala som sa pri tom poriadne 😉

tinaki1275
6. nov 2010

@monline mne sa matkin celkom paci ..take oddychove citanie..

bambola
6. nov 2010

@tinaki1275 podla mna sneh, namraza a zubate slniecko 😉

monline
6. nov 2010

@oacka mám jeho 13 e-bookov vo worde ak chceš..a mám aj všetky Matkinove knihy ako e-book

tinaki1275
6. nov 2010

@monline uvidime..mama sa tomu trochu brani ..a to by prisla o hodne skor takze letenka by taka draha nebola..a zase ostala asi mesiac..
@bambola ved samozrejme ,vid to tak ze ty budes este malada baba ked ti bude mala maturovat a ja uz v dochodku ☹

mirka285
6. nov 2010

@tinaki1275 ja viem co tam chyba..vona Vianoc ze?lebo nemas haluzky do vazy,keby sa to dalo poslali by sme ti 🙂
@monline Harry je uplne super,kazdy film som videla tri krat ale na knihu to nema,Twilling je tiez dobra,a pana prstenov neznasam,tri krat som si ho pustila a tri krat som pri nom zaspala a vzdy ked to davali v telke mala som pocit ze stale niekam utekaju,proste vobec ma to nezaujalo..

tinaki1275
6. nov 2010

@mirka285 harryho milujem aj ja ..citala som vsetky diely a aj videla vsetky ..smiala by si sa ako som isla do kina s kamoskou slovenkou tuna a tam same deti .🙂

oacka
6. nov 2010

@mirka285 to faaakt? veru idem pozrieť,mm ma bude milovať! 😀 😀

@monline on cez PC čítať nebude,on je stará škola 😀

monline
6. nov 2010

@bambola eva borušovičová, spisovateľka (ak sa to tak dá nazvať), veľa prispievala na stránke INLAND a predtým t station, tam písal aj matkin (ONA?) knihy na pokračovanie

tinaki1275
6. nov 2010

@monline twilight nemozem ani ja to je skor pre pubertiakov..ale harry je taky pekne rozpravkovy..🙂

bambola
6. nov 2010

@tinaki1275 greci maju nejaky nizky odchod do dochodku 😉😀

kafoditka
6. nov 2010

@monline ja som twilight precitala aj videla cely.. ja neznasam sci-fi a tazke knihy, pri ktorych treba rozmyslat. ja si chcem pri knihe oddychnut a pobavit sa, preto milujem Evitu 🙂

tinaki1275
6. nov 2010

@bambola dost mozne..tu casto cez vianoce prsi..☹

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka van Gulik pise take cinske kriminalkyneviem ti to presne definovat,ale pise tak ze kniha je zaujimava od zaciatku do konca,kazda kniha je pribeh z cinskeho prostredia s kriminalnou zapletkou,ktoru lusti..

monline
6. nov 2010

@mirka285 asi si pozriem harryho až so synom 🙂

tinaki1275
6. nov 2010

@kafoditka joj sorry to som nemyslela tak s tymi pubertiakmi ..ale aspon sa citis mlada nie? 😀

kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 to nie je zrovna moj styl, ale moze byt zaujimavy..

bambola
6. nov 2010

@monline dakujem, konik je lepsi ako gugl, co sa tu clovek nedozvie -D

tinaki1275
6. nov 2010

@mirka285 haluzky sa daju najst aj tu ..len ludia tuna nevedia navodit taku tu vianocnu atmosferu a najhorsie je toho 24.ked vecer normalne je vsetko otvorene obchody do 21.00 a oni proste nemaju stedry vecer..to ja tak trpiiiiiiiiim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre