Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 ani nehovor . milku doma mam, taku tu obrovsku 😀

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 s kyslou smotanou 😉

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 aj ja zúrim, nemysli si..
kombinovala som kyslú smotanu s grankom..máme doma, ale tuším som ju mala tak často, že sa mi teraz nežiada...inak- muž kúpil od kamoša z figara milky čokolády, dve krabice..my sme to s nikou zožrali za menej ako týždeň 😒 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola daj si aj za mna..mm mi neodpoveda na telefon asi je uz na ceste a isiel motorkou tak to nepocuje telefon ☹

tinaki1275
8. nov 2010

@monline to mne by stacili aj 2-3 dni .ja zijem zo sladkeho ..nastastie mam super spalovanie..😉

tinaki1275
8. nov 2010

ja by som si ale dala take rydzo slovenske ze horalky alebo bananik v cokolade...joj vsetko mi uz doslo ..mne furt donesie mama a za tyzden je vsetko fuc...

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 našťastie teraz i ja...ale ktovie- keby som nejedla toľko sladkého, resp. keby som nejedla toľko, možno by som aj fajn schudla ešte..

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 nejdem vyzierat lebo potom mm zazera 😠 a nechce sa mi vstavat z postele a navyse ma dnes nejako hlava pobolieva 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@monline no kojenie je na chudnutie super..ja keby ze este kojim tak mam hadam 40 kg..to islo dole samo ..

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola a co mu vadi ked papas sladke

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 on zvykne zazerat ze ci som normalna o 11 v noci, inak mu to nevadi

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola joj to mne je jedno ze o ktorej..ked som este kojila,tak som si vzdy dala aj v noci kus cokolady na nocny stolik ..a zozrala ju popri tom ..🙂vecer ma to najviac chyta..

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 takže som celkom normálna ak mám potrebu dopĺňať energiu práve v noci a skoro ráno 🙂

tinaki1275
8. nov 2010

@monline uplne normalna🙂
joj nasi susedia robia nejaku oslavu a asi tak skoro neskoncia ..pocujam grecke folklorne diridiri..

bambola
8. nov 2010

bola som zobudit mm nech sa presunie, bolo mi oznamene ze on dnes spi tam. tak ja ho kaslem 😠 nech sa potom nestazuje na bolavy chrbat

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 nocny klud v grecku nefunguje? 😉

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola jaj to je tu zlozite..skor poobednajsi -pocas siesty ..a toto je nasa domaca este ..a vcera sme sa brutalne pohadali ...je to strasna primitivka.,normalne mi nadavala do telefonu ....25 rocna baba co v zivote nic nerobila a rodicia maju prachy a dostala 3 byty od nich +dostava este 1000 eur mesacne na vydavky ..uz si hladame novy byt pomaly aj tak potrebujeme o jednu izbu viac..

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 mas nieco proti 25 rocnym ? 😠 😀 😀
to ma pekny zivot ked sa ocinko postara 🙄

tinaki1275
8. nov 2010

@monline g -mailujes? alebo papas nieco sladke?

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola ale kdeze..len voci 25-rocnym nezodpovednym ako je ona..musela by si ju poznat...strach a hroza...

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 áno, píšem s kamoškou z demänovej 🙂

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 @monline dievcata idem asi na kute. nejako ma nevie prejst bolest hlavy a mam podozrenie, ze je to zo zaschnutych soplov a sucheho vzduchu. neznasam suchy vzduch to je moj vecny problem 😒 a na zvlhcovac vzduchu mm nenahovorim, musim si kupit aspon ten na radiator lebo ma cez zimu porazi ☹

dobru noc damy 🙂

monline
8. nov 2010

@bambola dnes je zmena tlaku, možno reaguješ aj na to..vždy, ked mne je dobre, tak polovica národa trpí, tak ktovie..
dobre sa vyspi..odpočiň...

tinaki1275
8. nov 2010

@monline a s tou co jej dcery frajer....😉)az vcera som to citala ..ty si cislo... 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola bru noc..a pekne sny.🙂

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 hej, s tou 😀 odvážna som, či blbá? niečo z toho 🙂

tinaki1275
8. nov 2010

@monline si zlata🙂dobra dusa..ja verim ze mas ten siesty zmysel a vycitis kto je ok a kto nie je..

bambola
8. nov 2010

@monline no ja mam normalne nizky tlak a je pravda, ze ked je vonku takto tak ziadna slava 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola vitaj v klube...ja mam bezne 80/50 ..ale chod uz spinkat ..dobru nocku ..

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 díky..zatiaľ ma intuícia v odhade ľudí nesklamala..

@bambola ževraj zajtra bude lepšie..ak ťa to poteší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre