Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. nov 2010

@tinaki1275 tak t netusi, co sa teda tej tvojej sojke porobilo,,asi nechce aby si to mala az take jednoduche 😉 - opica mala 🙂

mojalili
10. nov 2010

@tinaki1275 len ak budes mat velke jablka, lebo z tychto mojich mini jablcok som nasrata, priemer 7 cm tusim mali vsetky 😉

merikac
10. nov 2010

@mojalili teeeda obdivuje, ta- ja som asi hniliak, ked take veci vobec nestiham,,ved ja uz druhy den susim na susiaku bielizen a nie a nie ju zvesit ☹
bola ockovana a zle to znasala,-uz je dobre 😉

mirka285
10. nov 2010

no ona ma len jednu zle,respektive moc nizko,a teraz je to vidiet ked ma tieto nausnice,ked mala tie predtym tak to nebolo vidiet,ale asi serem nato,mozno ked jej narastu usi nebude to tak vidiet 🙂

tinaki1275
10. nov 2010

@mojalili jaj ja ti zozeniem aj mega jablcka..🙂)len nech to urobis za mna😉) ale nie chystam sa to narobit aj ja len si davam cas..🙂

merikac
10. nov 2010

@mirka285 baby, ja som do mrte unavena,,,sa nejako neviem premoct

mojalili
10. nov 2010

@merikac jaaaaj, tak 2 dni by to malo trvat, potom by to malo prejst, tak snad uz bude tato noc lepsia...
NO neboj moja, ja s atez cudujem, ze vladzem, od rana som pobehala doktorov, Danko ma ATB, upratala satnik, pozehlila, bola pre LILI v skolke, na kave s kolegynami,a teraz sme s Dankom dorobili vyzivu, dala som mu lieky, cucnut a je to...

Kocky, zajtra je u nas lampionovy sprievod. Taky si pamatam z cias komunizmu, no som zvedava, co to bude....len neviem, kde LILI pozhanam lampion 😀

mojalili
10. nov 2010

@tinaki1275 jednoznacne zlad jablcka s mrkvou, je to uzasne s mrkvou, samotne nie su az take chutne... 😉

mirka285
10. nov 2010

@merikac ja som nakupila len nejake hippky,musim mat aj to doma v zasobe a poctivo kazdu chutnam,ta vcerajsia ani mne veru nechutila tak sa nedivim ze ani mala ju nechcela...
@tinaki1275 Linda tiez tomu mlieku moc neda,pije sice 150 ml,ale tym ze zaspi uz vecer o osmej a zobidi sa az rano o osmej,tak cez den nestiha vypit vela davok,dnes to boli napr. len 4,cice 600ml,aspon ze som ju natlacila tym spenatom trochu,ale zda sa mi ze pribera,celkom je buclata.

mirka285
10. nov 2010

@merikac chod si pekne lahnut s malou nech sa vyspis dobre...
@mojalili lampiony maju v papiernictve...

tinaki1275
10. nov 2010

@mojalili napis mi presne prosim postup ..🙂

bambola
10. nov 2010

@merikac joj chod si lahnut nie tu zbytocne s nami zabijat cas 😉
@mirka285 ja viem, ze to modrezneba je len na oko a nemam rada rozborila aa cele to aj mne pride take trapne ale ked nic ine nejde v telke a dnes mi to ani neprislo ani nejak extra dojimave. ja som nikdy taketo relacie nepozerala a ked je mm doma tak toho by porazilo tak to ani neni zapnute. nevysse mi pride uplne scetne ako vilo z nich taha tie ich smutne udalosti a rype do toho len aby zaposobil na divaka a slzy.......no proste viem, ze to je hovadina a aj tak mi to ide ked som sama s malou 😉
@tinaki1275 mne sa mala tiez dost zmenila za posledne dva tyzdne, dufam ale, ze spanok jej ostane taky dobry, klopem si klop klop

merikac
10. nov 2010

@mojalili lampiony dostat kupit v papiernictve

merikac
10. nov 2010

@mirka285 😀 - sa mi tu nejako neskoro aktualizuju nove napisane spravy

mirka285
10. nov 2010

@merikac aspon mojalili vie ze neodrbavam,ze fakt ich tam maju 😀

merikac
10. nov 2010

@mirka285 a s ktorou si najspokojnejsia zatial,,,ja som to tiez chcela len do zasoby, keby som nestihla, alebo by sme boli na cestach,,,,,
este som dovesala pradlo, vyskusam denisa chemiu 😠 - a pojdem baaaaa

merikac
10. nov 2010

@mojalili tak Dankovi nakoniec predpisali ATB?.....

ericica
10. nov 2010

ahojte 😉
@mirka285 uz som tu mala mi zase zvracala hoci cely den uz bola v poriadku...ja uz mam take nervy ,najprv mm potom mala tej to trva uz druhy den a vcera svokra dnes svokor.....takze uz som na rade ja a malinka ☹ ☹ ☹ ☹ mam nervy ze len co zvleciem cistu bielizen hned ju dogrca 🙄 kedy uz tie hnusne choroby odidu 😠
miri posielam ti fotku malinkej.

ericica
10. nov 2010
dominikaa
10. nov 2010

aj mne sa moj drobec zmenil zo zaciatku sa budil v noci raz okolo 3-tej a teraz aj 3x za noc 😖 inak aj Adamko sa pretaca na brusko ale zavadzia mu tam rucicka prilahne si ju a v poslednej dobe sa velmi zlosti ked je na brusku. Kocky co ste cvicili,alebo cvicite tu vojtovku tak preto ze sa nepretacaju alebo preco to som tu nepostrehla 😉

ericica
10. nov 2010

@merikac a co je malinkej????

@mirka285 vsimni si tie detaily ako su vlasy a zblizka je vidiet aj retiazku ....ma talent baba 🙂

mirka285
10. nov 2010

@merikac este som skusala len tri,ale ked otestujem vsetky,dam vediet ktora je ta najale kupila som aj z ovocnych ,malej som este nedala ale take boli dobre ze uz dve som zozrala..
@ericica posielaj,cakam

mirka285
10. nov 2010

@ericica jeej velmi pekne to veru nakreslila,paci sa mi to,mam rada taketo portrety jednofarebne ceruzkou,a mala jaka je kocka 😉

merikac
10. nov 2010

@ericica a co za to zobrala, ked si spominala, ze je celkom lacna?- mala bola len ockovana 😉

mirka285
10. nov 2010

babule presuvam sa do obyvacky ku Gabovi a ku telke.
@ericica normalne sa tesim na to 😉

merikac
10. nov 2010

@mirka285 😀 - ovocne som davala aj ja dnes,,a tiez bola asi dobra,,lebo mi Emma nic nenechala 😀

merikac
10. nov 2010

@mirka285 tak si uzi pekny vecer,,,,,a hadam aj dake to rozobratie 😉 🙂

ericica
10. nov 2010

@merikac chuda male nas to caka o dva tyzdne uz teraz mam depku z toho.....doteraz mi davala zabrat rebi chuda male ju bolelo brusko a teraz mi da zabrat edin 😝

bambola
10. nov 2010

dievcata moja dcera vie cuvat 😀 ked ju dam na brusko s holou ritou tak nohy uz dava na kolienka akoby chcela lozit ale kedze este nevie s tymi ruckami tak sa nimi nejako iba odraza a namiesto dopredu ide dozadu 😀 no skoro mi tak zisla z postele dnes 😀

macik27
10. nov 2010

ahojte tak my už sme začali cvičiť vojtovku, no prvý den v nemocnici malá vrieskala a ja som tíško plakala s ňou, doma to už bolo lepšie a dnes sa mi pri cvičení aj usmievala tak to hádam nebude až také zlé 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre