Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. nov 2010

@bambola jaj nerob chute..v takuto kriticku hodinu..🙂)lebo sa vrhnem na chladnicku ..☹

monline
12. nov 2010

@bambola ahoj, ako ste dopadli na kramároch?
ja som si ešte nepustila piesne, ale stiahla som si ich..zajtra mu spravím disko 🙂

@tinaki1275 dnes som prvýkrát dala kašu a veľmi mu chutila..ryžová s banánom, ale ešte i po 2 hodinách trocha grckal..asi jej mal veľa na prvýkrát, alebo vypil moc mlieka hodinu po kaši

monline
12. nov 2010

@bambola aj ja som dnes mala po obede dezert 🙂)

bambola
12. nov 2010

@tinaki1275 ja som momentalne prezrana ze ledva lezim 😀 mm si da veceru a splachne pivom a ja musim mat tazky zaludok kedze nemam cim splachnut 😒 😠

bambola
12. nov 2010

@monline na kramaroch fajn 🙂 doktorka povedala, ze to ani nie je slaby tortikolis, ze len prosto ma radsej lavu stranu a este pri konickovani ju trosku vykrucalo tak budeme chodit na rehabilitacie ale nie vojtovku ale nejake novorodenecke ale to mozme aj tu v dubravke, nemusime sa trepat na kramare takze dobre 🙂

tinaki1275
12. nov 2010

@bambola ved si daj nealkoholicke pivo ..
@monline my sme dnes boli s mrkvou trochu uspesnejsi ..🙂ale aj tak to sikovne vypluva..nieco ale skoncilo v zaludku davala som jej ju zapit cajikom ..ale tie ksichty stali za to ..🙂)uz sa tesim na kasicky ...ale to si este pockame.
kolko ti zjedol tej kasicky ?.

bambola
12. nov 2010

@tinaki1275 v nealko pive je 5% alkoholu 😠

tinaki1275
12. nov 2010

@bambola boze to fakt? a moja svagrina ma 6 tyzdnoveho chlapceka a koji ho a pije denne aj dve..

monline
12. nov 2010

@bambola to je dobre, že nič vážne 🙂 takže rehabilitácia...
mne začal Daniel v posledné dni dávať hlavičku šikmo na jednu stranu..normálne rovno pozerá a zrazu ju dá šikmo, potom zas rovno..ale stále len do tej jednej strany..neviem, či sa mám znepokojovať a ísť po lekároch kvôli tomu, alebo len počkať ako sa to vyvinie.. 😖 dosť často to robí

bambola
12. nov 2010

@tinaki1275 @monline dievcata musite ma ospravedlnit ale dnes sa mi nejako nechce 🙄 idem si este nieco precitat a spat. dufam, ze sa mala nezobudi skoro lebo spala poobede od 4 do 8 😠 dobru noc

monline
12. nov 2010

@tinaki1275 dala som 125ml vody a do toho kašu..a ešte trochu vody, lebo sa mi zdala hustá, ale nedala som mu všetko zjesť, za lyžicu nechal

tinaki1275
12. nov 2010

@bambola teraz som to pozerala na nete a pise sa ze obsahuje 0,5% alkoholu ..tak to hadam je nic..

tinaki1275
12. nov 2010

@bambola dobru🙂)

monline
12. nov 2010

@bambola krásne potiahla spánok cez deň, to malý mi toľko cez deň naspí za dva dni dokopy tuším 🙂
dobre sa vyspi, dobrú noc

bambola
12. nov 2010

@tinaki1275 je to tam napisane 😉 ziadna tragedia ale je tam 😅
@monline podla mna si tak mozno uvolnuje nejake svaly alebo tak, specialne kvoli tomu by som po doktoroch nebehala.spytaj sa na poradni 🙂

tinaki1275
12. nov 2010

@monline to ale dost spapal..ja som sice nasla taku specialnu kasu v lekarni co je od ukonceneho 4.mesiacaa dokonca obsahuje probiotika extra..ale este ju nechcem davat ..pockam kym budem uspesnejsia so zeleninou ..

bambola
12. nov 2010

@monline ale to vynimocne preto, ze rano vstavala o siestej, potom buntosila hodinu a pol a musela som ju budit k doktorke a potom uz nespala tak bola unavena. inak nepospi cez den, iba v kocciku

tinaki1275
12. nov 2010

@monline tiez si nemyslim zeby to bol problem,,moja tiez uprednostnuje jednu stranu via c ako druhu ,ale to vraj vela deti ..

monline
12. nov 2010

@bambola
@tinaki1275 na poradňu ideme až za mesiac, uvidím ako sa bude tá stará vražda správať a ak tak ako naposledy, tak od nového roka dávam malého k inej lekárke ...dúfam, že o mesiac si ani nespomeniem, že nosil hlavu nakrivo..však uvidíme

tinaki1275
12. nov 2010

@monline neboj to bude v pohode..ked ho das na brusko vytaca sa do jednej strany alebo tu hlavku vytaca len ked je na chrbatiku pripadne.v sede..

monline
12. nov 2010

@tinaki1275 na brušku som si to nevšimla, však budem ho ešte pozorovať...ja som aj myslela, či ho nebolí sánka, lebo aj ruku si dáva do pusy najmä na tú stranu..či to nemôže byť od zúbkov, lebo fakt mi to robí len tento týždeň

tinaki1275
12. nov 2010

@monline aj to by mohlo byt..ved uvidis..sleduj to este..ale nemyslim ze sa musis obavat..

tinaki1275
12. nov 2010

@monline idem urobit malej mlieko a narvat ho do nej🙂)

monline
12. nov 2010

@tinaki1275 dobrú chuť prajem nevestičke 🙂

tinaki1275
12. nov 2010

@monline no dakujeme..vypila len 100-ku miesto 150 ale asi ma v brusku este tu mrkvu ..dala som jej dnes trochu na obed a trochu aj vecer ..uz spis?

monline
12. nov 2010

@tinaki1275 hej, tu som, ale práve sa zberám spať...

monline
12. nov 2010

@tinaki1275 dobrú noc

tinaki1275
12. nov 2010

@monline tak dobru noc prajem..idem aj ja..

maxara
13. nov 2010

Ranko baby, len mi nehovorte, ze este chrapete.. ja uz mam za sebou pol domacnosti.. vcera nam montovali este dve lampy a este tu ten mm bratranec kvasi aj s frajerkou, Ninka zaspinusila krasna.. tak ze nachvilku vas kuknem a co nevidim.. mrte stran na docitanie.. tak idem postupne na to.. mozno to budem mat aj na cely den...

@monline draha ja som za, ak sa podujmes na to.. sice nie je asi problem z excela urobit graf, ale uz robit tabulku je pre mna vela.. ak chces mozem ti posielat tu tabulku v excely mejlom vzdy, ked aktualizujem hmotnosti, hm?

Pozeram baby, ze ste vcera rozoberali farmar hlada zenu.. sakra som nasrata, ze mi tato debata usla, lebo rozhodne by som sa vyjadrila.. takto mi to je tazko, ale suhlasim s mirkou, ze su tie tety neskutocne tupane.. podaktore, resp drviva vacsina a @oacka henta paza, co si ju spominala ta s tou ofinou priplestenou a oramovanymi mikroocami a megabruchom a spajdlovitymi nohami.. bleeeeee fuuuuj, kokos.. takto vyzerat, nejdem ani na ulicu ne to este do telky.. a rozhodne by som to stylom nenazyvala 😀 vcera som to zapla chlapom pri montovani a prve so som vyhrkla zo seba, ze take ako ona mali nasi susedia strasidlo do vinohradu proti skorcom.. 😲 Kazdopadne, asi to znie sprosto, ale ja milujem taketo "reality show" kde sa ludia prejavuju.. rada sledujem a pozorujem.. bavi ma to neskutocne.. mm nadava, ze sledujem take p..oviny, ze co mi to da, ale mne to praveze vela dava.. napr vsetky moje upratovacky v robote som mala podobnej IQ kategorie, takze som vedela co na ne plati aj vdaka podobnym relaciam 😉

mirka285
13. nov 2010

dobre ranko...ja som uz hore od osmej,bol som u masiara,vonku je uplne ppc super teplo,no hned po obede padime do stareho mesta 🙂 navarene mame zo vcera,baby chcem sa spytat,zajtra chcem spravit na obed take tie velikanske rorky co sa plnia mletym masom,poukladaju do janskej misy,podleju paradajkovou stavou a posypu parmezano a daju piect du rury....a tot moj problem,ja neviem ci ich mam naplnit surovym alebo opecenym mletym masom,poradte!!!!!!?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre