Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. nov 2010

@lulu1983 no ja ju nosim len ked ideme niekde "mimo" do mesta alebo tak, po dubravke ju mooozem okaslat, nech sa len pekne vozi 😀

bambola
15. nov 2010

@mirka285 no len ja neviem este co by sme mohli kupit resp. dat kupit, rozmyslam teraz nad nejakymi praktickymi vecami ako ta stolicka a tak 🙂

sarai
15. nov 2010

ahojte, tak tu hracku stoji za to dat do lamparne. to je teda poriadny vtip 😉
neviete mi poradit nejake stranky s inzeratmi? chcela by som tento teplomer http://teplomery.heureka.sk/topcom-301/galerie/, ale najradsej cez inzerat. cez google sa mi nepodarilo nic najst.

lulu1983
15. nov 2010

@bambola ja by som moje zlaticko tiez vozila, keby chcel, lenze on v kociari vydrzi max 30 min 😔

bambola
15. nov 2010

@lulu1983 ved ja ti verim, u nas je to zatial tak, ze 30-45min sleduje okolie a potom zaspi, niekedy aj na hodinu a pol 😵 snad to tak ostane a nebude vymyslat kym nezacne chodit 😀

mirka285
15. nov 2010

@maxara Peti a ta autosedacka co si objednala sa da pouzivat aj bez pultika?lebo ta Kiddy sa neda,ja som sa nato pytala v predajni,vraj cez ten putik ide bezp. pas...

kafoditka
15. nov 2010

Ahojte 🙂 Dnes sme mali poradnu, maly ma 5 mesiacov, 8150g a 56cm 🙂 ockovali ho, plakal poriadne, doma som mu dala vibrucol a odvtedy sa pekne usmieva. Dve hodiny sme boli vonku, cely cas prespal. Zajtra idem ku kadernicke a potom do Auparku, potrebujem malemu dokupit nejake veci..

Baby co davate prikrmy, ovocie davate na desiatu alebo olovrant? Alebo miesto zeleninoveho prikrmu na obed ho nahradite ovocim??

kafoditka
15. nov 2010

Sorry, trochu som mu ubrala z cm... meria 65cm 😉 🙂

sarai
15. nov 2010

@kafoditka ja som sa pozerala, ze je akysi malicky 😉

bambola
15. nov 2010

@mirka285 ste mali zase veselo v tej devinskej 😀

bambola
15. nov 2010

a kde ste vsetci? krmite, uspavate?

mirka285
15. nov 2010

@bambola preco?nieco sa dialo u nas?

mirka285
15. nov 2010

@kafoditka riadny macek,ale vsak je to chlap,tak si to moze dovolit 🙂

merikac
15. nov 2010

@kafoditka teda, normalne vam zavidim bezproblemovy priebeh a ku krasnej vahe 😉 - ja davam ovocny prikrm na desiatu, zatial nekasujeme, mozno to casom zmenim 😒

mirka285
15. nov 2010

@bambola uz pozeram spravy...

merikac
15. nov 2010

@maxara Peti,,mala mi bez problemov vypila cajik, co sa jej doteraz nepodarilo zo ziadnej flasky,,,,,- vdaka za tip 😉 😵

miki060707
15. nov 2010

ahojte, dnes sme boli na prechádzke, deti boli doručké, teraz sa šimon na mna usmieva, staršia spí, asi od piatej, možno bude do rána, možno do polnoci.....
no tá hračka pre deti je fakt super 🙂 to by sa mohla dať do Lampárne, "lebo medveď", xi

miki060707
15. nov 2010

boli sme si kupiť zeleninku, lebo brokolicu z pohára odmieta...., tak reku nech ma v inej forme, hned som aj mrazenú kupila, špenát, karfiol........

mojalili
15. nov 2010

@miki060707 JA som kupila ten sladky zemiak, tak uvidim. Pridamz ajtra karfiol.
Danko papa za dve deticky, dnes tak zladoval kasu na noc a stale hladny, hruuuuza.

Sople nam trosku prechadzaju, snad prejdu coskoro.
@carie84 - to bolo super s tym vibratorom, som sa nasmiala- 😀 😀 😀

mojalili
15. nov 2010

@miki060707 JA som kupila ten sladky zemiak, tak uvidim. Pridamz ajtra karfiol.
Danko papa za dve deticky, dnes tak zladoval kasu na noc a stale hladny, hruuuuza.

Sople nam trosku prechadzaju, snad prejdu coskoro.
@carie84 - to bolo super s tym vibratorom, som sa nasmiala- 😀 😀 😀

miki060707
15. nov 2010

@kafoditka ja davam len zeleninku, ja som kukla, jak som dávala malej jesť, najprv zeleninka, masko, ovocie a potom kaša......

mojalili
15. nov 2010

@kafoditka JA zatial davam len raz za den tuhu stravu na obed....ale teiz by som rada vedela, ze ked dam na obed 12 hodin - slane, ci mozem dat este aj vyzivu (mrkva jablko)

bambola
15. nov 2010

tak dievcata, uz idu aj vtipky, tak jeden cierny:
Vola Fico na Ukrajinu a krici do telefonu: "Vy idioti! Hovoril som Galko, nie Valko!" 😀

meruska
15. nov 2010

@ivka8255 ahoj, aby mi predpisali HA nutrilon, musela som dokyne odniest vypis z mojej karty ze som sa ako dieta liecila na ekzem, ten papierik zalozila do zdravotnej karty a uz miho moze davat stale

kafoditka
15. nov 2010

@mojalili no to by zaujimalo aj mna.. ja uz mu napr. nedavam kasu na vecer ale iba mlieko, lebo spi rovnako potom aj potom a dokina mi vravela, ze je akurat ale uz by mal priberat pomalsie 😒 Pije mi cez den 150tky, v noci 130tky, na obed ma zeleninovo-masovy prikrm a pol hodinu potom si este vypyta mlieko, potom papa az okolo 16tej... tak neviem, ci to ovocie dat na olovrant alebo ako..

meruska
15. nov 2010

@karinnka jeeej po tom co sme sa stretli bola zmena image? fiiha 😉
Daska to predsa len nehrala a je chora? to mi je luto

meruska
15. nov 2010

ja som dnes bola vybavovat rodicak..som chcela vyuzit cas ze som u nasich v KE..a vsetko sa podarilo 🙂

merikac
15. nov 2010

@mojalili co mate na sopliky?? emma sa mi prave 1x riadne dogrcala,ked sa napapala,,ale myslim,ze to ma z tych hlienov

karinnka
15. nov 2010

@meruska Ahojky,no kupila som si tmavu blond a vyzera to takto tmavo 🙂 No Daska je chora,berieme aj antibiotika,ale este stiha popritom aj chatovat na nete 😉

meruska
15. nov 2010

@karinnka ved cez net nikoho nenakazi 😀

bambola
15. nov 2010

prosim vas co je pulzny spinac?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre