Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
16. nov 2010

@mirka285 - juj, milujem hlivovy paprikas! Mnam! 🙂 Uz viem, co budem varit nabuduce 😉

monline
16. nov 2010

@mirka285 a načo si to vlastne platila? 🙂 teraz už vieš ako sa dá vyniesť tovar z predajne bez pípania 😀 😀

bambola
16. nov 2010

@merikac mari ak kupis kvalitny dzus tak je ta paradajkova fajna, kolkokrat su tie dzusy kvalitnejsie ako pretlak 😠 ja som dokopy dala asi tri recepty a nieco som ukuchtila ale ja tak vzdy varim, ze z kazdeho si vezmem to co mi vyhovuje plus fuknem este nieco svoje 😉
@maxara videla som to fuj 😀
@mirka285 ja huby mozem akekolvek na akykolvek sposob 😝

bambola
16. nov 2010

@monline teraz si vsetci kupime velke silne magnety a budeme chodit s kocikmi "nakupovat" 😀

monline
16. nov 2010

@ericica teda prežili ste si stresy..normálne som tŕpla ako to dopadlo, našťastie dobre..veľa zdravíčka vám všetkým prajem

mirka285
16. nov 2010

@bambola budeme kocikova mafia 😀

monline
16. nov 2010

@bambola jasnačka...naobliekame detičky do vecí z vešiakov, na spodok kočíka dáme balík plienok a keby sa nás spýtali, čo to znamená- tak im povieme, že dieťatko má hnačku a bežne chodíme s balíkom plienok 😀 inak- aj my máme doma na hrazdičke ten magnet, pritom to dostal ako darček od kamošky..a ona nemá kočík, tak ako to vyniesla???

bambola
16. nov 2010

@mirka285 😀 😀

@monline to je novy druh hrazdicky, ty si to iba nepochopila 😀

monline
16. nov 2010

@bambola jááááj, zase nie som v obraze? 🙂

tinaki1275
16. nov 2010

jaj baby docitavam vas uz polhodinu .. 😒 som znicena a unavena ,yorksira pinkieho som dnes kupala 3x!!!a to celeho ..raz my vliezol v zahrade do takych tych zelenych trav a tie semena sa mu polepili medzitie jeho dlhe chlpy..ani po umyti nevysli asi budem musiet ostrihat 😖 (kamoska ma zabije) druhykrat ho ostal nas labrador!! pomylil si ho so stromom,alebo proste ho chcel oznackovat za svoj majetok ? neviem..a tretikrat som urobila tu chybu ze som mm nechala vyvencit oboch psov v zahrade spolu .. a zopakovalo sa to co v prvom a druhom pripade ale sucasne.. ☹ ja som zufala..neviete o nejakom chate o yorksiroch ? ja sa k vam uz pomaly nebudem hodit..inac moja mala sa nejako rozkecala..cely den az krici ako rozprava, bola som s nou dnes podpisat na urade prace svoju matersku -ktoru mi nastatie nakoniec dali a ta sa tam stymi uradnickami vypravala neuveritelne..potom som bola s tou tehotnou kamoskou u pravnicky -s tym problemom co ma s tym svojim uzasnym byvalym partnerom ,a tam sa vyslovene rozkrikovala dobru hodinu ..a vecre v postielke 1,5 hpdiny vypravala sama k sebe..nechapem..kamoska sa smeje ze to ma jednoznacne po mne,a mmsi pomaly trha vlasy .. 😀 lebo ja rozpravam ozaj vela 😀

tinaki1275
16. nov 2010

jaj baby tak ked ja dojdem uz ste vsetky prec..no co uz ☹prajem dobru nocku vsetkym..

lela1809
17. nov 2010

bre ranko kocky 🙂
tusim po prvy krat zacinam 🙂
@denisse gratulujeme k 4mes 😉
@maxara Peti Ninuska sa ti v zme zmesti este do hlbokeho kocika?? lebo mne sa zda ze uz nam dlho vanicka nevydrzi 😒
nemas naladu vo stvrtok vybehnut na prechadzku do PK tak cca o desiatej???
@sarai tak my uz mame po ockovani...vcera sme boli v poradni a ze uz ramienko je docela v pohode, tak nas zaockovala... Laura si poplackala...ale bolo to o nieco znesitelnejsie ako ked nam tlacili hnis z ramienka... drzim vam palce aby ste to uz mali za sebou aj vy 😉

lulu1983
17. nov 2010

bre ranko,

moj drahy sobaseny je dnes zase v praci, takze sme doma sami. U nas tento tyzden nastupilo vyrazne zlepsenie, dufam, ze to nezakriknem, ale moje spokojne a stastne babo je opat spat 😵 😵 😵 😵

pekny den vsetkym

bambola
17. nov 2010

dobre ranko,

tak u nas vcera vecer blbo 🙄 malla bola strasne nervozna uz od poobedia lebo sa rano asi nevyspala alebo co 😕 vecer som ju sla ulozit uz o siedmej ale pri kojeni ju trhalo len co jej trosku padla rucka nizsie, takze nezaspala potom strasne plakala, potom som jej zase dala prso to zaspala ale spala len na mne, o 11 sa zobudila, mrzuta ale postupne ju to preslo a samozrejme, ze zaspala az o druhej v noci 😠 ja uz neviem co mam s tym deckom robit. asi budeme chodit spolu do baru teda ked je taky nocny vtacik 😀 noooo lenze uz asi hodinu sme hore, tak tu teraz vedla mna konickuje nech sa pekne unavi a zase zaspi lebo 6 hodin jej je zarucene malo a nerada by som keby vecer bola zase taka umrncana.
inac tu budem mat pansku jazdu dnes, pride mm kamarat a otvoria si sudok kvaseneho ci akeho piva. skoda ze ja nemozem pivo 😠

bambola
17. nov 2010

@tinaki1275 mas to vesele s tym coklom. na tom ocikani som sa dobre pobavila 😀 to sa mu pomstil, ze on je dnu 😀 pozri sa vsak to s tou starostlivostou neprehanaj. pekne ho daj ostrihat kym sa kamoska vrati tak to dorastie 😉 ale aspon vidis preco ho ten chlapik nechcel, asi nemal na neho nervy 😀 😀

maxara
17. nov 2010

Ranko babulky, zijem.. som si myslela, ze vcerajsia unava je predsmrtna, ale nie..
Ninku prave ignorujem, hrkuta si v mojej posteli a tusim je uz unavena, lebo uz stichla.. Ja som si povedala, ze pekne sa naranajkujem a dam si moje ruske pikolko a ona ked chce, nech si steboce s rukou.. najnovsie sa s rukami rozprava.. dnes mi pride kamoska, mm je v robote, tak aj nieco by som mala nachystat.. inak vcera som piekla pizzu na listkovom ceste 🙂 totalne som nestihala nic, iba ten blby k.....r c2, takze som zaexperimentovala. Akoze je to citit, ze to nie je pizzove cesto, ale nahodou, mne chutilo.

@bambola 😀 nesmies citat vsetko 😀 .. no tak ale uznaj, hlivy? ja viem, ze lubis vsetky huby, ale HLIVY? esteze si Mirka dala aj za mna 😉

@tinaki1275 chuuuudatko. Tak uz mas podobne trapenie ako ja s mojimi dvoma kotuhami. V nedelu dostali parky, mm im ich nakrajal do misky a nejako sme vonku zabudli Baska. A ta suka Lara to vyuzila, nabehla k miske s parkami a pohltala ich. Nastastie nie vsetky, lebo jej z toho pohltania doslo zle a na styroch miestach mi ich vygrcala este aj s kyslou omackou... 😝 😝 😝 tak som ju vyrazila von, az nestihala prepletat s tymi kratuckymi hnatmi. Najlepsie bolo, ze sa to stalo zrovna v case, ked som sla odviezt Radanu domov, tak to cele ostalo na mm. A ked som sa vratila, mm mi cely vysmiaty hovori, ze vies co? Ked ste odisli, isiel som si schrupnut (grcky nechal tak) a ked som sa zobudil, Lara si pochutnavala na parkoch z grcky 😀 😝 😝 😝 ( @bambola myslim, ze sem hodi fuuuuuuj ako uliate..) Takze stacilo utriet stavu a bolo.. a tu som utierala nakoniec ja 😖
Ale podobne story su u nas na dennom poriadku. 😠

@lela1809 Juuuuj Leni, sla by som urcite, akurat ze cestujeme na vylet az do nedele. ☹ Ale od utorka som zase free, tak hocikedy, kludne v utorok, hm?
Inak Ninka sa mi este zmesti do vanicky aj s fusakom uplne v pohode a to ma 8500g a 67 cm mala pred troma tyzdnami. Takze supisny je ten moj kociar. Minule som vybrala pre istotu sportiak, tak ale v nom bola uplne stratena..

@noemarta no skoda ze som si ta neprecitala pred tym ako som odisla do toho mesta. Nevedela som ze vonku je 50 stupnov, tak samozrejme som ninke dala na bodyno aj sveter hruby, capicu a sup ho do fusaku a ta ani oka nezazmurila a po pol hodine uz take revy pustala, ze som ju musela v obchode zobrat hopa, vyzliect len do bodyna a gati a ked som vychadzala z obchodu, tak som ju tam dala len tak, zabalila a aj to sa ksichtila. Ale do Tatier jak vysite 🙂 A je krasny, som s nim spokojnaaaa

maxara
17. nov 2010

@lulu1983 jeeeej konecne dobre spravicky, tesim sa s tebou

adelaine
17. nov 2010

dobre ranko,

konecne po case som sem zavitala,
maleho som ulozila, spia s mm vedla seba, tak mam
chvilku cas 🙂
ked pisete o ockovani, nas ockovali v pondelok, ten bol kriticky,
maly bol velmi mrzuty, nevedel ani zaspal, len mi plackal, dnes rano
mal sice este zvysenu teplotu, ale uz je na tom lepsie, bol uz
vysmiaty od ucha k uchu 🙂

inak my mame tiez obdobie velkej vravy 😀 najradsej komentuje co
vidi v nakupnych entrach, pacia sa mu vyklady 😀 a
najnovsie, zopar dni dozadu zacal mi pri prebalovani kradnut vsetky veci
okolo seba 😀 😵

maxara
17. nov 2010

@bambola 😒 no teeda.. a co keby si ju skusila tak po polhodinke zobudit teraz rano a vzdy ked zaspi, tak ju znova pekne zobud, tak nenapadne, akoze zacnes vysavat, alebo ju niekam prelozis a tak.. a vlastne iba vecer by mala moznost zostat spat vkuse.. hm?

maxara
17. nov 2010

@adelaine Jeeeej Adel, supeeer.. uz som sa tesila, kedy ta tu znova uvidim.. Tak snad sa vam uz polepsilo a bude to stale lepsie.. neviem ci si postrehla, ze mi opat prischla tabulka, tak mi prosim posli miery v troch mesiacoch

bambola
17. nov 2010

@maxara na vygrcane jedlo sa moze hovorit fuj 😀

maxara
17. nov 2010

@bambola 😀 vdaka.. 😀 😀

adelaine
17. nov 2010

@maxara ja mam az miery v 4. mesiacoch 😒 ☹ v 3 mesiaci sme neboli v poradni 😖
vadi to?

bambola
17. nov 2010

@maxara no chcem aby teraz zaspala este aspon na hodku, potom sa pohrame a vytrepeme von, poobede max hodka spannku. ale ona cez den ani nespi tolko skor doteraz spavala od tej polnoci cele doobedie, no a ked ju preorientovavam tak sa to takto este viac skomplikovalo 😠 proste akonahle ju ulozim skor tak si netaha tu svoju sedemhodinovku ale len do polnoci a potom az o druhej 😠

lulu1983
17. nov 2010

@bambola niekde som citala, ze kojene deti sa daju takto na rezim naucit az od pol roka, deticky na UM od 4 mesiaca.. 😕

lulu1983
17. nov 2010

@maxara maxinka dakujem 😵 ninka sa ma dnes uz dobre? potom hod foto s nausnicami, tesime sa tesime.. ked uz stojime v rade na frajerku za strasskinim miskom 😉

lulu1983
17. nov 2010

@adelaine je fajn, ze sa mate lepsie.. reflux ako? davate umele mliecko? pre deticky co neznasaju laktozu je vraj dobre france lait, neviem ci si o tom pocula, jedna kamoska pouzivala pri malej svojej, lebo vsetky ostatne mliecka Lenke nerobili dobre, ale na UM ja nie som odbornik 🙂

bambola
17. nov 2010

@lulu1983 mne ale jej rezim vyhovuje, len keby nespavala od polnoci do obeda ale napr od osmej do osmej 😉 😀

lulu1983
17. nov 2010

@bambola joooooooj, to chapem, to by som aj ja brala 😀

adelaine
17. nov 2010

@lulu1983 my sme na bezlaktozovom od Nestle All 110, mam kupenu 1 krabicu france lait,
keby zacal vymyslat na tomto...a france lait nie je na lekarsky predpis, hradi cele mlieko rodic.

a nechcem to zakriknut, lepsi sa to 🙂
ale nadalej pri krmeni spolu bojujeme, teraz vyslovene nie preto, ze by nechcel papat, ale
v poslednej dobe velmi vymysla zase inak, furt sa vrti, obzera sa, rozprava a smeje sa mi
pri krmeni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre