Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. nov 2010

Baby ja som KO ☹ a to musim ist k tym nasim.. a zajtra k svokrovcom..

Uvidim, ako budem v stredu vyzerat, mam toho v BA vela, tak ale mozno sa mi podari, mozno nie uplne na obed o 12tej, ale mozno tak okolo 13tej by som nachvilku mohla dorazit.. uvidim, ked budem moc chora, tak neeee ☹ idem totiz do roboty a mam tam tri pracoviska obehnut, kvoli jednej blbosti 😖

Odchadzam k nasim, pa

noemarta
27. nov 2010

@petrap001 jasne ze poliaci robia perniky 🙂 😉
ja robim perniky, ale minuly a asi ani tento rok robit nebudem, pretoze u nas to moc nejde, mozna az ked bude Nelinka vacsia, vtedy znovu zacnem. Ja robim iba osvedcene, ktore sa zjedia, a my vacsinou hned po druhom sviatku chodime lyzovat, takze moc toho nepecem, tri druhy a hotovka.
@maxara tak sa pekne liec, a uvidime v utorok ako sa budes citit a podla toho to naplanujeme, ved ist na stretko bez teba, to neeeeeee, kto nam bude rozpravat priiiihody, hi hi 😉 🙂

noemarta
27. nov 2010

@katty17 ja mam kazdy rok taky isty stromcek, oranzova hnedo zlaty, ale prevlada viac oranzovaaa, kedze mam oranzovu obyvku 🙂 🙂
Tento rok som si chcela iba dokupit anjelikov na stromcek, ale nikde som nezohnala ☹

mirka285
27. nov 2010

ahojte..som tu ale som strasne nasrata,a riesim mojho pubertalneho syna,vcera skoncil v nemocnici s vyplachom zaludka-oslavoval Katarinu ako som sa neskor dozvedela..to sa akoze tak ozral...ja viem,ze kazdy si tym musim prejst,ale ja som si naivne myslela,ze moj syn ma viac rozumu,ale vidim,ze bohuzial nie ☹ a to som s nim vcera o piatej sa este rozpravala pred domom a o pol siedmej ho uz sanitka viezla na Kramare ☹ -poponahlal sa chlapec,ze?uz je doma,nestastie v poriadku,o to viac som teraz nasrana,lebo taky strach ako som mala vcera,som snad este nikdy nemala a okrem toho ma to bude stat okolo 1200 eur..ani rozpravat sa mi nechce....

zrzulka
27. nov 2010

@mirka285 joooooooj mirka to mi je luto 😢 snad sa chlapec aspon poucil a uz viackrat takuto hlupost nespravi 😉 ked sa ti bude chciet o tom rozpravat celkom by ma zaujimalo ako ste to riesili. viem ze urcite aj u nas raz k niecomu takemu pride, nebudem si naivne mysliet ze neeeeeeee... v 13tich sa mi to zda strasne skoro ☹ ked si predstavim ze o 10 rokov by som mala riesit to co opisujes tak az zle mi prislo

mirka285
27. nov 2010

@zrzulka on uz ma skoro 14,ale to je vlastne jedno,lebo podla mna to je skoro aj keby mal 17,hold taka je doba a dnesna mladez...nevedia sa zmestit do koze,a rano ked sme ho boli vyzdvihnut z nemocnice,tak im tam pribudli tri dalsie taketo deti za noc...smutne ☹ mozno vam to vecer napisem,idem teraz do mesta s malou,musim si ist kupit bundu a hlavne na chvilu odist z domu,lebo ho roztrhnem jak zabu asi 😠

ericica
27. nov 2010

@mirka285 miri to je fakt smutne.....aj mne sa skruti zaludok ked si pomyslim na tie svoje dve kocky co budu porabat po nociach vonku a ja nad nimi nebudem mat dohlad ☹ ☹ ☹
vcera som vam chcela napisat ako sme dopadli v nemocke ale bola som taka unavena a nevyspata ze som zaspala skoro postojacky 😝
Taaaaaakze v pondelok rano sme isli s malou k pedine nech ju pozrie lebo este stale skaredo kaslala z priedusieka dr ked ju popocuvala tak nam povedala ze to neni dobre ze ma napadnute priedusky uz zacala chrcat pri dychani aj mandle mala zapalene ze ona nam radsej vypise papiere do nemocky.tak sme zobrali starsiu dceru do skolky,ktora tam bola mimochodom s nami lebo je brali krv na kontrlu pecenovych testov....doma som sa pobalila a isli sme naspet do nemocky na pediatriu na prijem ,,dosli sme tam okolo pol 10 a dnu sme sa dostali az okolo 11 lebo mali akurat vizitu 😠 😠 😠 malinka uz bola nervozna aj hladna,skoro ma tam vonku porazilo 😠 na prijme jej vypisali papiere a uz nas brali na oddelenie,tam jej na vystrovni zobrali krvicku a spravili vyteri....dali nas na izbu a tam sme mali uz pravidelne podavanie liekov a sestricky nas chodili stale pozerat,malinka dostavala nejaky sprej na roztiahnutie priedusiek a plno liekov...na izbe som mala este jednu maminu z topolcian z dvojmesacnym malym s takou istou chorobou tak som sa aspon nenudila mala som s kym kecat....v noci som sa moc nevyspala darmo edina spinkala,spolubyvajucej malinky vela plakal a stale nas budil....a to uz nehovorim o ostatnch detoch na izbach co celu noc vyrevovali....co ma ale sokovalo ze tam bolo vela deti malinkych mozno aj takych trojmesacnych bez rodicov 😲 😲 😲 chudata malinke ako tam len plakali ....boli tak aj take dvoj-trojrocne bez rodicov a sedeli v tych zamrezovanych postielkach a len tak kukali s vyrevanymi ocami skoro som sa pri pohlade na nich rozplakala.....no a o nemocnicnej strave ani pisat nebudem, ale nevadi aspon som schudla.
ale co je moj najvecsi problem ze malinka mi tam odmietala prsnik aj teraz ledva potiahne,neviem co to ma z tch liekov alebo co ale dobre mi shcudla a ledva papa,zajtra davam posledne atb dufam ze sa potom rozpapa 😖 😖 😖

ericica
27. nov 2010

jaaaaaaaaaj a este som zabudla napisat ze v utorok som z nemocky volala pedine o vysledky Rebece na tie pecenove testy a jej sa neznizili ale este zvysili takze mi kazala dat do nemocky aj ju 😖 😖 😖 tak mi ju tam doniesli ale mala som fakt obrovske statsie na jednu dr co ju vysetrila ambulantne ze nemusela ostat v nemocke a zistili jej ze ma tie testy take zvysene kvoli tomu ze prekonala virozu a mononukleozu 😲 😝 😝 😝

lenuss84
27. nov 2010

@bellablonde my po lyzickach uz papame druhy tyzden naobed zeleninku a ide nam to super.takze pondelok kupim nejaku tu kasicku.ved to neva ze to zacne skor papat hadam nie?dam jej kasicky+dokojim.hm?

lenuss84
27. nov 2010

dakujem vsetkym za rady,dnesna noc uz bola troska lepsia.zobudila sa mi po 3 hodkach.ale aj tak to vyskusam.kupim pondelok u nas v lekarni kasicku a vyskusame.diky za rady.

noemarta
27. nov 2010

@mirka285 fuuuha miri, tak to ti nezavidim, a viem si predstavit tie obavy o neho 😔 😔 😔
Miri a preco 1200eur????? to akoze za pohotovost ciii???

@ericica fuha,tiez ste sa vytrapili ale hlavne ze ste uz doma a verim ze vsetko bude o.k. 😉
ideme vooon, tak sa drzte pa.

macik27
27. nov 2010

@mirka285 to je strašné, neviem ako by som v takejto situacii reagovala ozaj je ešte velmi mladý...ale hlavné je že sa mu nič nestalo mohlo to dopadnúť aj horšie...ale tých 1200eur by som mu nechala zacvakať žiadne prázdniny... na brigádu a roznášať letáčiky 😉

macik27
27. nov 2010

baby myslím že ste tu už riešili vypadávanie vlasov...no som to vdedy nezachytila, skúste poradiť ...stále behám s vysávačom tie vlasy sú všade ale na mojej hlave už moc nie ☹

lenuss84
27. nov 2010

dakujem vsetkym za rady,dnesna noc uz bola troska lepsia.zobudila sa mi po 3 hodkach.ale aj tak to vyskusam.kupim pondelok u nas v lekarni kasicku a vyskusame.diky za rady.

lenuss84
27. nov 2010

@mirka285 tak to mi je luto.no ale kazdy si tym asi musi prejst.no hadam si chlapec vstupi do sveedomia....

lenuss84
27. nov 2010

@ericica och och ty si toho teda musela riadne vela preskakat.ta obdivujem.ale hlavne ze to uz za vami a ste vsetky doma.prajem uz len vela vela zdravia.

katarina7777
27. nov 2010

@maxara peti ved som ti hovorila ze nachladnes ked sme kecali vonku a ty len v bluzocke, dufam ze ti to skoro prejde, inak mozme dat dalsie stretko, ked chcete aj u nas v nitre, co vy na to?
@mirka285 ja by som tych 1200 eurasov dala tvojmu synovi odrobit, umyt okna, auta a pod... nech si zapamata na buduce, alkoholu sa urcite nevyhne ale hlavne musi vediet kedy staci aby sa mu nieco nestalo.
@ericica strasne sa cita tvoj opis nemocnice, hlavne tie deticky bez rodicov ☹ hlvane ze ste uz doma.

lenuss84
27. nov 2010

@bambola to bol krasny prierez poslednymi udalostami.super 🙂

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 😕 😕 Miri, chapem tvoj strach o Tomasa, toto fakt presvihol, ale chvalabohu, ze je doma a v poriadku... moja sestra mala presne 13rokov, ked sa opila pomaly do bezvedomia. Neskoncila sice na pohotovosti, ale doma pregrcala celu noc obesena nad umyvadlom. Mama skoro zinfarktovala, otec to presiel mlcanim. Dostala zaracha uplne na vsetko, ale s odstupom casu sa mi priznala, ze najviac ju bolelo a mrzelo, ked jej mama povedala, ze v nej stratila doveru, neveri jej a ak si ju chce este niekedy ziskat, musi sa sakra snazit.... 2 roky potom nevytiahla paty z domu, nemala odvahu sa nasich pytat, ci moze ist niekam vonku.. teraz uz je vsetko v najlepsom poriadku (klop klop), ale verim, ze dnes je segra zodpovedny a spolahlivy clovek aj "vdaka" tejto skusenosti... 😒 Tych 1200eur je za osetrenie a vyjazd sanitky?? Ci???

lenuss84
27. nov 2010

@macik27 hej vlasy sa tu uz riesili.nic s tym nenarobis.len pretrpiet.ja som sa dala teraz utorok trocha ostrihat na kratsie.ale nepomohlo moc.vypadavaju furt...

lenuss84
27. nov 2010

prepacte.aj ja dodatocne vsetko naj Katkam.

merikac
27. nov 2010

Cavte baby,,my sme uz zas nabalili tatu do prace, zdrzal sa az 1 cely den,,uz mi z toho dobre hrabe,,,nech su uz sivatky co budeme spolu 😒

@ericica chvala bohu, ze ste uz doma a vsetko je ok,,,,nakoniec si z toho vyviazla o par kg lahsia aj ked za velmi kritickych okolnosti,,,,dufam, ze uz sa baby budu drzat 😉

@mirka285 ako ta potesit?!.......viem, to sa neda,,ale s odsutpom casu sa na to najhorsie zabudne,,uz len treba dufat, ze si z toho zoberie riadane ponaucenie,,,tvoj strach a naslednu zurivost si viem zivo predstavit,,denis sa tiez minuy rok ked mal 14 opil,,,ale bol ""len"" pripity - tiez oslavovali niecie meniny a ja som salela zurivostou, ci bezbrannostou- lebo zrazu nemame pred ocami nase male deti, ktore sme do teraz chranili od vselijakych boliestok, ale chalanov ktorych nepozname a nechapeme co ich viedlo k danemu cinu, ked sa ich clovek snazi preventivne rozpravanim takych veci chranit,,,,,,,,,,,Verim, ze najdete spou riesenie ako to prekonate (vratane zaplatenia 1200 eur- za co?!)a Tomas si uvedomi konecne svoje preslapy-drzim palce
@katarina7777 ty budes ako dlho teraz na SK?
@kafoditka ako bacujes doma so svokrom?!

kafoditka
27. nov 2010

@merikac pekne si to napisala - riadky adresovane Mirke - naozaj, male deti-male starosti, velke deti-velke starosti...
a bacujem zatial celkom dobre, bola som na prachadzke s malym, my sme zatvoreni v nasej izbe a svokor zasa v obyvacke pri telke.. asi tak 😉

lenuss84
27. nov 2010

hodila som konecne foto.je stare 2 minutky.az niesme take anonymne furt 🙂

katty17
27. nov 2010

@mirka285 - miri mojmu bratovi sa stalo cosi podobne ked bol este dieta. prvy krat v zivote sa tak opil, ze si nic nepamatal. ratovali ho vsetci starsi kamarati... nakoniec to dopadlo tak ze sa opil prvy a posledny krat. odvtedy nepije vobec. a to bol dieta. teraz ma 30 rokov a ma dost velky odstup od alkoholu. dost ho to asi vytrapilo 😉 . toto iste zazil aj s cigaretami ked mal asi osem rokov 😀 . sinter jeden. riadne sa z nich vygrcial a odvtedy ich nemoze citit 😀
miri, takze verim ze nieco zle je aj na nieco dobre !!! samozrejme velmi vela bude zalezat aj od Tomaska ako sa k tomu vsetkemu postavi on sam...

katty17
27. nov 2010

@lenuss84 - ja nevidim nove fotky. asi preto ze sme sa nepridali ako priatelky. baby ako to teraz funguje s tym albumami? musime byt navzajom kamosky aby sme si videli albumy?

robika
27. nov 2010

@ericica cely cas som na vas myslela, ze ako sa tam mate, tak je super ze ste uz domka a uz vam bude lepsie, neboj sa mala sa urcite s tym mlieckom rozhybe, bolo to pre nu nove prostredie a aj tie lieky robia svoje s papanim, my ked sme brali atb, tiez nepapal poriadne...
ako som citala o tych malych detoch, co tam boli same, ked si to predstavim, az ma srdce boli, ze tam boli take opustene, take malicke deti ked su chore je to dost hrozne a nie este v nemocnici same, ja som bola v nemocnici ako 6 rocna sama a mozem povedat, ze doteraz na to spominam, ze ako opusteno som sa tam citila a nie este take malicke...

@mirka285 v prvom rade je dobre ze je v poriadku a urcite je aj sam z toho vylakany, ze co sa stalo, takze si myslim ze to bolo pre neho velke ponaucenie, sice sa mohol ponaucit aj miernejsie, ale mysli na to, ze vsetko zle je na nieco dobre a myslim si, ze sa na par rokov dostatocne poucil a uz bude naozaj rozmyslat, ked by ho aj nejaky kamarati lakali...

bambola
27. nov 2010

ahojte,
musim rychlo napisat co som chcela
@noemarta ta vlozka z lodgeru sa da dat aj do tvojho vajicka lebo som si vsimla, ze ma take otvory aj na bokoch (kedze si vravela, ze sa ti tak pasa autosedacka) dufam, ze si pamatas ked sme sa o tom u maxi bavili. ja som si dnes na to spomenula ked som to uvidela na tej vlozke tak som si povedala ze ti to napisem ze aj ty si mozes tu vlozku dat do vajca 😀
@mirka285 na teba som si spomenula pri prilezitosti ked som sla v BB dole dollnou ulicou 😀 a je tam taky detsky obchod a vyklad plnyyyyyyy cervenych detskych veci 😉 hned si tam aj ja zbehnem nieco kuknut o tyzden 😀

petrap001
27. nov 2010

no baby,pernikove cesto spravene 🙂
@noemarta bola som v tom polskom a mali,tak som stastna.skoro som prisla o ruky ked som robila to cesto,ale uz je v chladnicke.zajtra sa mu budem venovat 😝
@mirka285 no co narobis ..raz to muselo prist ☹ jasne,ze v 13tke to matka necaka,ale stava sa.aspon,ze je ok.moj brat mal tiez take maniere,ale to bolo aj zlou partiou.proste ak chces zapadnut,budes pit.a mozno ani velmi nechcel,ale nechcel vyzerat ako blb a nevedel svoju mierku a tak to potom dopadlo..neboj,urcite ho to bude srat este dost dlho...hmm a teba asi aj tie euriky 😖 ale ten strach je asi najhorsi ☹

boze,co ja si dnes obleciem na tu slavnu party,ja uz som ako stara baba,nikde nechodim a vlastne sa mi ani nechce.ale tak pojdem,co uz 😀 hoci viem,ze budem len kukat na mobil a rozmyslat,co sa doma deje.tak to bude na prd cela party...uz sa vidim,ze o nejakej 11 som doma 🙄

katty17
27. nov 2010

BABY moja krsna ma rozne chutne pancusky pre nase deticky. velkostou su asi na tuto zimu pre nase mimina. ma rozne farby. stoja 1,90 eur. nemate zaujem? ak sa stretneme najblizsie mozem vam priniest ukazat. sandricka ich uz veselo nosi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre