Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
29. nov 2010

@zuzik1983 ano ano, jar by sa mi pacila 🙂

luludi
29. nov 2010

@kafoditka rehabka, upratovanie, varenie, nakupy 🙂 perny den.. co budete dnes varit?

ozaj, kt. hodinky to vyhrali? 🙂

elka74
29. nov 2010

@tatianka.g u nás v noci snežilo ale teraz už prší a po snehu ani stopy..

luludi
29. nov 2010

@noemarta uff, advent zacina tusim uz tento tyzden vsak? ja este nemam veniec.. musim obstarat

fanka33
29. nov 2010

@luludi Vcera bola prva advetna nedela, u nas uz horela prva sviecka

petrap001
29. nov 2010

dobre ranko 🙂 aj my mame sneh 😕 a normalne -6 stupnov,to som tu taku teplotu rano snad ste nikdy nevidela..co to s nami bude ked este prituhne 😀 my sme uz asi hodinu hore,ale uz nevylihujeme,lebo ocko ide dnes na nocnu tak sa musi vyspat a my sme boli hlucni tak sme isli z postele von 🙂
hm a mne dnes treba ist do mesta,ale asi pojdeme peso,lebo vycuvat z toho nasho kopca pred domom na tom lade,ci snehu...neviem neviem...
idem si spravit kavicku a nieco zjest.inac tie pernicky sa mi vydarili,takze som happy.len kto ich bude teraz zdobit 😀

petrap001
29. nov 2010

@fanka33 aj u nas horeli, ale vsetky 4 😀 😀 😀 palovi trosku usla pointa adventneho venca 😝

kafoditka
29. nov 2010

@luludi no mas to perne dnes moja, vies co, nakoniec uplne ine a kedze som stale vahala tak rozhodol manzel a budu to tieto http://www.mall.sk/damske-hodinky/festina-f16362-1 lebo na tie moschina mi povedal, ze vypadaju lacno, ako darcek k vyrobkom z avonu 😀

Noe - si dobra, my ani adventny veniec nemame ale dnes sa ho chystam kupit 😉

Peto akurat odisiel na obhliadku auta do Galanty tak dufam, ze to dobre dopadne a kupime ho, by som bola moooooc rada 😵

tatianka.g
29. nov 2010

@luludi a ako casto chodite na tie rehabilitacie? fanka a teba ja poznam z baby webu, ako sa dari?

kafoditka
29. nov 2010

@fanka33 jeeeej a je ze kde som ta videla uz 🙂 🙂

luludi
29. nov 2010

@kafoditka noooo, na muza ma podozrivo dobry vkus ;) ten remienok je bohovsky

nove auto? velke veci sa u vas deju ;) drzim prst nech to vyjde ;)

luludi
29. nov 2010

@tatianka.g minuly tyzden sme boli prvy krat v piatok a hned nas objednala aj na tento pondelok a utorok

@fanka33 tak to ste sikovnici ;) musim dnes obstarat

kafoditka
29. nov 2010

@luludi dakujem 😉 no ved my sme mali 3dverovu astru a bolo to fakt o drzku davat Filipa dozadu do autosedacky 🙄 nehovoriac o tom, ze do kufra sa zmestil len kocik a finito... tak sme sa rozhodli pre nieco vacsie, rodinnejsie. my dost cestujeme, hlavne k nam na Kysuce a v buducnosti mam v plane plno vyletov, tak sme nove auto museli poriesit 🙂

luludi
29. nov 2010

@kafoditka to verim, my mame sice polo - combi, ale taky ford mondeo, to by si som si dala povedat, aj dvakrat ;) aku znacku mate vyhliadnutu?

lutsine
29. nov 2010
kafoditka
29. nov 2010

@luludi opel astra caravan... uvidim ako pochodi mm dnes, je to 3rocne auto vo velmi dobrom stave tak uvidim.. ford mondeo je pekny, ale vo verzii combi je to strasne dlha kráva 😀

tatianka.g
29. nov 2010

@luludi a cvicite len na rehabilitacii alebo aj doma a ako casto

kafoditka
29. nov 2010

@lutsine super, tak dufam, ze aj ja budem spokojna 😉

mirka285
29. nov 2010

dobre ranko...akoze doteraz som spala a snivalo sa mi,ze som lyzovala 🙂 u nas teda toho snehu moc neni,dufam,ze este poriadne nasnezi....ja si inak tiez myslim,ze kazde dieta ma iny vyvoj ale raz sa vsetko nauci aj bez Vojtovky...ved jednemu dietadu ide lepsie to,inemu ono....moj Gabo je dnes vynimocne doma,teda zatial,takze moje pondelkove upratovanie odkladam asi na zajtra,neviem upratovat ked je doma....navarena mam zo vcera...tak pojdem asi pzriet poobede ako prerpbili Tesco....
@kafoditka drzim palce nech dobre kupi...

bambola
29. nov 2010

Dobre ranko,

takze v Dubravke 15cm snehu a moj drahy siel rano do ruzinova na letnych gumach 😠 ale je zivy 😀
Niezeby ma sneh netesil a hlavne v BA som uz 5 rokov a tolko som ho este tu nevidela 😀 ALE kedze od baraku musim vyjst po schodoch a aj ked bol niekto taky sikovny a schody su promptne odpratane kolajnicky a schodiky pre mna su samozrejme zasypane a uslapane 😠 😒 cize ja mozem evidentne kocik na zimu odlozit cico. ja sa na to mozem....
navyse musim k pedine lebo z nejakych pricin nemam malej prepustaciu spravu z nemocnice a tu mi treba zajtra na rehabku a este musim poriesit ako sa dostanem do Vrakune lebo som dala spravit mm tortu kedze ma zajtra meniny a do tretej by som ju mala vyzdvihnut. povodny plan bol taky, ze si pridem po auto a pojdem po tortu ale kedze ma letne gumy a von je nakydane.......... 😒 😠
@luludi zatial to vyzera tak, ze z vyssie uvedenych dovodov pojdem zajtra do toho centra na tu uvodnu kontrolu aj ja s manducou, tak sa uz tesim na tu prijemnu pani doktorku 😠 😠 😒

fanka33
29. nov 2010

@tatianka.g mame sa fajn , maly krasne pribera, az moc, v utorok na poradni vazil 7800g a 70cm. Druhe ockovanie mame uspesne za sebou, hlavne bez reakcie

tatianka.g
29. nov 2010

@mirka285 mozes mi prosim ta hodit link na stolicku co mas pre Lindusku? ozaj a sanky som uz tiez objednala,
neviem ci si na mna vobec spominate ale nasla som si opat cas na konika... 🙂

bambola
29. nov 2010

@mirka285 @kafoditka kurnik to iba v dubravke je sneehu ako nasr.............. 😒

fanka33
29. nov 2010

@kafoditka ta fotka ma prezradza 😀 😀 😀

tatianka.g
29. nov 2010

@fanka33 tak my sme este neboli vobec zaockovani ☹

bambola
29. nov 2010

ilustracia stavu snehu v dubravke

bambola
29. nov 2010

pootocila som ich

mirka285
29. nov 2010
mirka285
29. nov 2010

no a prave mi Gabo krici z kuchyne ze naco mam to hovadzie maso vytiahnute....takze predsa musim varit,som zabudla na neho...nevadi supnem ho do tlakoveho hrnca,spravim ryzu,to je raz dva..a moj drahy povedal,ze poobede moze ist so mnou do toho Tesca ale ze o 4 uz ma robotu...

tatianka.g
29. nov 2010

@mirka285 nie link na sanky tie uz su na ceste k nam ale minule ste tu rozoberali stolicky pre babatka, tak sa chcem inspirovat, teda babky, aby vedeli co maju kupit na vianoce.
kedy zacnete davat babatka do tych sanok? az ked zacnu sediet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre